Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnn

Gdzie można poznać fajnego faceta? Takiego, który bedzie nadawał się na męża?

Polecane posty

Gość nnn
12 minut temu, Bolek napisał:

Kolejna która będzie zdradzana/ lub zdradzać ewentualnie żyć w nieszczęśliwym związku. Musi być taki i taki, takie a takie wykształcenie/ pracę.... W dresach zły, w klubie zły, motocyklista o nie nie ...  Może tobie jest pisany budowlaniec który zagwizdał na ciebie na ulicy, z nim nigdy nie będziesz się nudzić, zawsze będziesz mieć dobry humor i będziecie w szczęściu chować gromadkę dzieci... No ale taki typ jest odrzucony całkowicie.

Pierwsze zdanie - nie wierzę we wróżki więc daruj sobie te przepowiednie.

nie wiem czy wiesz, ale dobrze jest kiedy ludzie są względem siebie dopasowani. Tacy właśnie tworzą najtrwalsze związki. Wiem jaka jestem i wiem czego chcę. Nie lubię jak ktoś gwiżdże na mnie na ulicy - tacy faceci odpadają w przedbiegach niech gwiżdżą na kobiety którym to pasuje. O ile mężczyzna może związać się z kobieta z kiepskim wykształceniem kiedy ta jest atrakcyja o tyle kobieta innych cech szuka w mężczyźnie. To taka zależność stara jak świat. Przecież napisałam wcześniej, że nie chcę dyskryminować nikogo za dres, bo sama w nim czasem chodzę - proszę, czytaj ze zrozumieniem. Mam wrażenie, że tego nie robisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alf

z opisu wynika że jesteś ładną kobietą

nie przejmuj się tą sytuacją bo czasami lepiej iśc przez zycie samemu niż z bezwartościową jednostką przez któą będziesz cierpieć i płakać... musisz nauczyć się kochać siebie i swoje własne towarzystwo... koleżanek nie słuchaj,wsłuchaj sie w siebie,określ jaki typ mężczyzny byłby dla ciebie odpowiedni ( mam nadzieje że nie imponują ci kryminalisci i bandyci) i działaj. 

Czy czujesz że nie masz się do kogo przytulić/pogadać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

ps. Zapimniałam dodać - Motocyklista jak najbardziej na plus! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryk

nie dośc że wykształcona, ładnie pisze to do tego umie gotować😍

brałbym cie w ciemno gdybym ciebie poznał w realu,na kafe większosc lasek nie umie zagotować wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
9 minut temu, Gość Onsam napisał:

Nawet najgorsza miernoty kobiety biorą za mężów, więc chyba każdy się nadaje. Chyba, że masz swoje oczekiwania.

No wiadomo... chyba jak każdy? Dobrze byłoby do siebie pasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX
26 minut temu, Gość nnn napisał:

Czasem odnoszę wrazenie, że faceci boja sie takich kobiet. Raczej nie jest łatwo mnie poderwać - może to odstrasza? 

To nie tak, że mężczyźni boją się atrakcyjnych kobiet, to nie ma nic wspólnego ze strachem. 

Ładne laski często mają takie miny chetery, wręcz można wyczytać z nich przekaz: tylko nie podchodź  frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
16 minut temu, Gość fredi napisał:

nie obraź się ale to tylko twoje zdanie.Nie twierdzę że jesteś pusta ale są kobiety które maja nieustanny  gniew w oczach i facet do takich woli nie podchodzić.

żadnego nieadekwatnego gniewu w oczach, no co Ty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcdc

a umówiłabyś się z kimś z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
23 minuty temu, Gość alf napisał:

czasami wystarczy bliski przyjaciel by nie czuć sie samotnej - nie musisz od razu mieć mężą i czuć się gorszą tylko dlatego że koleżanki mają

Przyjaciele przyjaciółmi, mam takich. Nie zmienia to faktu, że oni żyją swoim życiem i jest to zupełnie zrozumiałe. Nie da się zastąpić bliskiej osoby rodziną czy przyjaciółmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axl rose

Podobasz mi się,sposób w jaki się wyrażasz, mówisz,przekazujesz cos o sobie. Zaintrygowałaś mnie.chciałbym Cię blizej poznać,jesteś tyem kobiety jaki lubię.Poznamy się blizej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
14 minut temu, Gość alf napisał:

z opisu wynika że jesteś ładną kobietą

nie przejmuj się tą sytuacją bo czasami lepiej iśc przez zycie samemu niż z bezwartościową jednostką przez któą będziesz cierpieć i płakać... musisz nauczyć się kochać siebie i swoje własne towarzystwo... koleżanek nie słuchaj,wsłuchaj sie w siebie,określ jaki typ mężczyzny byłby dla ciebie odpowiedni ( mam nadzieje że nie imponują ci kryminalisci i bandyci) i działaj. 

Czy czujesz że nie masz się do kogo przytulić/pogadać?

 

Zgadza się, dlatego póki co idę sama. Nie jest tak, że nikt się mną nie interesuje, ale nie zamierzam się z kimś spotykać j wiązać tylko dlatego żeby nie być samej, jeśli czuję, że to nie to.

Znam swoją wartość; ps. nie imponują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
16 minut temu, Gość bryk napisał:

nie dośc że wykształcona, ładnie pisze to do tego umie gotować😍

brałbym cie w ciemno gdybym ciebie poznał w realu,na kafe większosc lasek nie umie zagotować wody

🤭 ja bardzo lubię gotować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
3 minuty temu, Bolek napisał:

Facet gwizdnął bo był z kumplami - jego błąd, normalnie jest zupełnie inny... A najszybciej spełni 99% twoich wymagań ci do wyglądu, ubioru i zachowania doświadczony podrywacz który będzie mowił to co chcesz usłyszeć i będzie bardzo przekonywujący. 

To niestety jest możliwe... mam na myśli to, że takich wyrachowanych mężczyzn niestety nie brakuje :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryk
1 minutę temu, Gość nnn napisał:

🤭 ja bardzo lubię gotować 

😍😍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
18 minut temu, Gość MAX napisał:

To nie tak, że mężczyźni boją się atrakcyjnych kobiet, to nie ma nic wspólnego ze strachem. 

Ładne laski często mają takie miny chetery, wręcz można wyczytać z nich przekaz: tylko nie podchodź  frajerze.

Myślisz? Być może niektóre tak mają - ja mówię na takie glorie 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryk

droga nnn kimkolwiek jesteś czy często tutaj bywasz? Będziesz osiagalna na kafe również w inne dni czy wszedłaś tutaj jednorazowo tylko dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
15 minut temu, Gość sdcdc napisał:

a umówiłabyś się z kimś z kafe?

Ale zagwostka! :) nie zastanawiałam się nad tym🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
14 minut temu, Gość axl rose napisał:

Podobasz mi się,sposób w jaki się wyrażasz, mówisz,przekazujesz cos o sobie. Zaintrygowałaś mnie.chciałbym Cię blizej poznać,jesteś tyem kobiety jaki lubię.Poznamy się blizej?

Celem tego wątku było coś zupełnie innego. Skoro już coś o mnie wiesz, jeśli masz ochotę możesz napisać coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axl rose

jaki masz kolor włosów?Kolor oczu?Włosy krótkie,długie,kręcone? Co lubisz najczęściej robić, masz jakieś hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axl rose
3 minuty temu, Gość nnn napisał:

Celem tego wątku było coś zupełnie innego. Skoro już coś o mnie wiesz, jeśli masz ochotę możesz napisać coś o sobie 🙂

Jestem sam,myslę że wiele nas łączy - czemu? Tutaj nie chcę na razie pisać,ale podoba mi się to jak piszesz i sie wyrażasz.Wiem pisałem topowtarzam się ale na chwile obecną nie mogę tego inaczej ubrać w słowa no i sam niewiele wiem o Tobie. Łączy nas to że oboje jesteśmy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
7 minut temu, Gość axl rose napisał:

Jestem sam,myslę że wiele nas łączy - czemu? Tutaj nie chcę na razie pisać,ale podoba mi się to jak piszesz i sie wyrażasz.Wiem pisałem topowtarzam się ale na chwile obecną nie mogę tego inaczej ubrać w słowa no i sam niewiele wiem o Tobie. Łączy nas to że oboje jesteśmy sami.

Akurat ta cecha to wspólny mianownik zarówno dla mnie jak o dla Ciebie z wieloma innymi osobami. Nie takiej odpowiedzi się spodziewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
12 minut temu, Gość axl rose napisał:

jaki masz kolor włosów?Kolor oczu?Włosy krótkie,długie,kręcone? Co lubisz najczęściej robić, masz jakieś hobby?

Czekam na odpowiedzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
20 minut temu, Gość bryk napisał:

droga nnn kimkolwiek jesteś czy często tutaj bywasz? Będziesz osiagalna na kafe również w inne dni czy wszedłaś tutaj jednorazowo tylko dzisiaj?

Muszę to przemyśleć🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX
19 minut temu, Gość nnn napisał:

Myślisz? Być może niektóre tak mają - ja mówię na takie glorie 🤭

Uśmiech jest najlepszą  zachętą.

 

Jak piszesz, masz zainteresowanie od mężczyzn, tylko brak "księcia" dla takiej księżniczki jak Ty.

Ogólnie twierdzę, że kobiety zawyżają swą wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axl rose
2 minuty temu, Gość nnn napisał:

Akurat ta cecha to wspólny mianownik zarówno dla mnie jak o dla Ciebie z wieloma innymi osobami. Nie takiej odpowiedzi się spodziewałam 🙂

a jakiej?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
2 minuty temu, Gość axl rose napisał:

a jakiej?🤔

Jesteś bardzo tajemniczy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
8 minut temu, Gość MAX napisał:

Uśmiech jest najlepszą  zachętą.

 

Jak piszesz, masz zainteresowanie od mężczyzn, tylko brak "księcia" dla takiej księżniczki jak Ty.

Ogólnie twierdzę, że kobiety zawyżają swą wartość.

Dlaczego tak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axl rose
Przed chwilą, Gość nnn napisał:

Jesteś bardzo tajemniczy 🙂 

popiszesz ze mną jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryk

lepsze kobiety z zawyżoną niż zaniżoną wartoscią. Bo te drugie wykańczają psychicznie i co piszę przerabiałem to. Jak ktoś cierpi na depresję to wciągnie w to drugą oobę zamiast sameu jakos naprostowac to u specjalisty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
29 minut temu, Gość axl rose napisał:

jaki masz kolor włosów?Kolor oczu?Włosy krótkie,długie,kręcone? Co lubisz najczęściej robić, masz jakieś hobby?

Możesz odpowiedzieć na te pytania, które zadałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×