Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnn

Gdzie można poznać fajnego faceta? Takiego, który bedzie nadawał się na męża?

Polecane posty

Gość Co za durny temat

Wszędzie można spotkać, może nie wszystkim wychodzi ale tak jest.

Adresy wam podać? Co za id..tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
1 minutę temu, Gość Super chruper napisał:

No dobra ale nie napisałaś Co to jest normalne i fajny facet jest wielu takich może nie potrafisz sprecyzować Jakie cechy cię kręcę

Potrafię i to zrobiłam. Była o tum mowa wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie o to mi chodzilo
14 minut temu, Gość nnn napisał:

Pozwól, że coś wyjaśnię 🤭

czy ja gdziekolwiek napisałam, że szukam faceta na kafeterii? 🤦‍♀️

Tak, mam świadomość tego jak CIĘŻKO znajlepszych wartościowego faceta, dlategk właśnie aby dowiedzieć się gdzie tacy istnieją został zakażony ten wątek.

Nie traktuje faceta jak „must have” w swoim życiu. Gdyby tak było już dawno bym z jakimś była 😬  

ps. nie zamierzam tłumaczyć się z tego, że mam zamiar żyć według własnych zasad. Jeśli Ty uważasz bycie singlem za idealny - to nim  sobie bądź :)

Nie uważam ani życia singla ani życia w związku za idealne. Nie ma jednej recepty na szczęście. Sama  (choc jestem 3lata starsza od ciebie ) nie wiem czy lepsze dla mnie jest życie w związku czy w pojedynkę.

 

Chcialam jednak zwròcic uwagę na czesty tekst jaki się pojawia z ust kobiet pt "bo to taki wiek gdzie ludzie się parują i moje koleżanki juž mają męża". Ale czy te koleżanki są szczęśliwe?

O kafeterii wspomniałam,  bo zauważyłam zainteresowanie Tobą jakiś mężczyzn.  To tak w ramach ostrzeżenia;)

Ale mądra rada to na pewno taka, żeby zwracać uwagę na nieśmiałych intelektualistòw. I odradzam też wszelkie czaty.  Tam siedzą erotomani i puszczalscy.

Może jednak ta biblioteka? ;)

Ewentualnie można szukać kogoś wg zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
2 minuty temu, Gość Nie o to mi chodzilo napisał:

Nie uważam ani życia singla ani życia w związku za idealne. Nie ma jednej recepty na szczęście. Sama  (choc jestem 3lata starsza od ciebie ) nie wiem czy lepsze dla mnie jest życie w związku czy w pojedynkę.

 

Chcialam jednak zwròcic uwagę na czesty tekst jaki się pojawia z ust kobiet pt "bo to taki wiek gdzie ludzie się parują i moje koleżanki juž mają męża". Ale czy te koleżanki są szczęśliwe?

O kafeterii wspomniałam,  bo zauważyłam zainteresowanie Tobą jakiś mężczyzn.  To tak w ramach ostrzeżenia;)

Ale mądra rada to na pewno taka, żeby zwracać uwagę na nieśmiałych intelektualistòw. I odradzam też wszelkie czaty.  Tam siedzą erotomani i puszczalscy.

Może jednak ta biblioteka? ;)

Ewentualnie można szukać kogoś wg zainteresowań.

Odnoście wspólnego życia - nigdzie nie idealizowałam instytucji małżeństwa, jestem świadoma tego, że wszystko ma dwoje plusy i minusy. Chciałabym się jednak z kimś związać,

Odnośnie wieku to myślę, że jest odpowiedni czas na poznawanie innych ludzi. Zanim spotkam właściwą osobę pewnie trochę czasu jeszcze upłynie, zauważyłam, że z wiekiem jest coraz gorzej, szanse na poznanie faceta raczej maleją. Poza tym jako kobiety, jesteśmy ograniczone zegarem biologicznym... nie chciałabym (o ile będzie mi dane) mieć dziecka przed 40. To dla mnie trochę nieodpowiedzialne.

Co do biblioteki, to spotkałam tam faceta przy okazji pisania pracy mgr (brał udział w moich badaniach), ale był jak na moje oko młodszy, w dodatku studiował w UK, więc nie mieliśmy nawet okazji pójść na kawę.

Z zainteresowań chodzę na taniec latynoamerykański i tam co niektórzy faceci podbijali, ale żaden nie był w moim typie. Tak już wcześniej pisałam - nic na siłę :)

wczoraj napisał do mnie znajomy ze studiów, poznaliśny się jak jeszcze byłam w zwiazku - ale jego to już w ogóle jak kumpla 🤭

no nic, dzięki za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axl rose

ty 28, ja 34 - ah tworzylibyśmy piękne gniazdko mówię Ci🙂 piękna ,dojrzała,mądra,wykształcona szkoda że jest tak mało takich jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobata

koleżanki ją wkręciły że bez małżeństwa nic nie znaczy i teraz szuka męża na siłe i przez presję. Polska to mentalne Januszowo i Grażynolandia, jak do 20ki nie spłodzisz bachora karynie jesteś nikim. Singli się dyskryminuje,nawet osoby które umieją żyć bez seksu są dyskryminowane, tylko Dżesiki i Brajanki z taty Seby i mamy Karyny maja mir i poważanie,dresiarnia z tatuażami i petem w buzi -ot standardowy obraz współczesnej typowej polskiej "rodzinki" beka z tego kraju, do tego rząd zachęca tych nierobów do płodzenia jeszcze wiekszej armii mongołów przez 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON43YO

"-ot standardowy obraz współczesnej typowej polskiej "rodzinki" beka z tego kraju, do tego rząd zachęca tych nierobów do płodzenia jeszcze wiekszej armii mongołów przez 500 plus."

 

bo tylko tacy na nich głosują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość akrobata napisał:

koleżanki ją wkręciły że bez małżeństwa nic nie znaczy i teraz szuka męża na siłe i przez presję. Polska to mentalne Januszowo i Grażynolandia, jak do 20ki nie spłodzisz bachora karynie jesteś nikim. Singli się dyskryminuje,nawet osoby które umieją żyć bez seksu są dyskryminowane, tylko Dżesiki i Brajanki z taty Seby i mamy Karyny maja mir i poważanie,dresiarnia z tatuażami i petem w buzi -ot standardowy obraz współczesnej typowej polskiej "rodzinki" beka z tego kraju, do tego rząd zachęca tych nierobów do płodzenia jeszcze wiekszej armii mongołów przez 500 plus.

👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ievan
8 minut temu, Gość akrobata napisał:

koleżanki ją wkręciły że bez małżeństwa nic nie znaczy i teraz szuka męża na siłe i przez presję. Polska to mentalne Januszowo i Grażynolandia, jak do 20ki nie spłodzisz bachora karynie jesteś nikim. Singli się dyskryminuje,nawet osoby które umieją żyć bez seksu są dyskryminowane, tylko Dżesiki i Brajanki z taty Seby i mamy Karyny maja mir i poważanie,dresiarnia z tatuażami i petem w buzi -ot standardowy obraz współczesnej typowej polskiej "rodzinki" beka z tego kraju, do tego rząd zachęca tych nierobów do płodzenia jeszcze wiekszej armii mongołów przez 500 plus.

A co maja do tego jej kolezanki? Zgadza sie - a ty jestes tego Januszostwa/ Grazynolandii najleoszym przykladem haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Ievan napisał:

A co maja do tego jej kolezanki? Zgadza sie - a ty jestes tego Januszostwa/ Grazynolandii najleoszym przykladem haha 

Racja :D ale dal POPIS :D akrobata od siedmiu boleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
12 minut temu, Gość akrobata napisał:

koleżanki ją wkręciły że bez małżeństwa nic nie znaczy i teraz szuka męża na siłe i przez presję. Polska to mentalne Januszowo i Grażynolandia, jak do 20ki nie spłodzisz bachora karynie jesteś nikim. Singli się dyskryminuje,nawet osoby które umieją żyć bez seksu są dyskryminowane, tylko Dżesiki i Brajanki z taty Seby i mamy Karyny maja mir i poważanie,dresiarnia z tatuażami i petem w buzi -ot standardowy obraz współczesnej typowej polskiej "rodzinki" beka z tego kraju, do tego rząd zachęca tych nierobów do płodzenia jeszcze wiekszej armii mongołów przez 500 plus.

Zachęcam do przeniesienia się n wątek o polityce. Bez odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny
1 minutę temu, Gość nnn napisał:

Zachęcam do przeniesienia się n wątek o polityce. Bez odbioru :)

👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

Ps. Nie szukam nikogo na siłę i nie popieram 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara
11 minut temu, Iibed napisał:

jestes nieuprzejma moze dlatego wszyscy od ciebie stronia i nie mozesz znalezc jelenia ktory zechcialby zostac twoim mezem. 

jak swiat przestaje sie krecic wokol ciebie czyli temat to robisz sie niemila po tym latwo zauwazyc kto ma wredny charakter i lubi byc w centrum. 

 

Ale jesteś nachalny... nie dziwie się ze napisała, ze nie ma zamiaru zniżać się do twojego poziomu. Czego tu szukasz? Idź królować gdzieś indziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biking

Ignorujcie trolla LIBED niech wyrzuca swoje rzygi emocjonalne gdzies indziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z mądrym miło pogadać
1 godzinę temu, Gość nnn napisał:

Odnoście wspólnego życia - nigdzie nie idealizowałam instytucji małżeństwa, jestem świadoma tego, że wszystko ma dwoje plusy i minusy. Chciałabym się jednak z kimś związać,

Odnośnie wieku to myślę, że jest odpowiedni czas na poznawanie innych ludzi. Zanim spotkam właściwą osobę pewnie trochę czasu jeszcze upłynie, zauważyłam, że z wiekiem jest coraz gorzej, szanse na poznanie faceta raczej maleją. Poza tym jako kobiety, jesteśmy ograniczone zegarem biologicznym... nie chciałabym (o ile będzie mi dane) mieć dziecka przed 40. To dla mnie trochę nieodpowiedzialne.

Co do biblioteki, to spotkałam tam faceta przy okazji pisania pracy mgr (brał udział w moich badaniach), ale był jak na moje oko młodszy, w dodatku studiował w UK, więc nie mieliśmy nawet okazji pójść na kawę.

Z zainteresowań chodzę na taniec latynoamerykański i tam co niektórzy faceci podbijali, ale żaden nie był w moim typie. Tak już wcześniej pisałam - nic na siłę :)

wczoraj napisał do mnie znajomy ze studiów, poznaliśny się jak jeszcze byłam w zwiazku - ale jego to już w ogóle jak kumpla 🤭

no nic, dzięki za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami :) 

Podjęłam konwersację z Tobą,  bo wydajesz się rozsądną dziewczyną i przede wszystkim nie masz niskiej samooxeny a co za tym idzie,  desperacji i presji. Z taką osobą warto rozmawiać:)

W sumie to ci zazdroszczę takiego zdrowego podejścia.  Ja zawsze cierpiałam na brak poczucia własnej wartości i to doprowadzilo moje życie do ruiny.

 

Ja w swoim zyciu spotkalam dwa razy mezczyzn,  ktorzy przykuli moją uwage,  ale byłam zbyt nieśmiała żeby zagadać... nie powiem,  że nie żaluję,  bo bym skłamała. Ja np mam jakies takie poczucie,  że jest gdzies tam mężczyzna mi pisany,  ale nigdy go nie spotkam.

Z zależnoscią im kobieta starsza tym trudniej kogoś poznać absolutnie się zgadzam. No ale może to tak ma byc, że kto nie zdązyl się sparować do  30tki to już po zawodach : D 

I mnie ogòlnie martwi fakt, że faceci często udają pewnych siebie chamòw,  bo przeciez kobiety lubią "bad boyow". Po pierwsze nie kobiety tylko jakies gòwniary okolo 20tki a popular drugie kobiety z niską samooceną. Żadna swiadoma swojej wartości kobieta nie poleci na macho szowinistę,  chyba że jest masochistką i lubi być czyimś podnòżkiem. 

A co myślisz o portalach typu e darling? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axl rose

droga nnn dlaczego nie odpowiadasz na moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo
1 godzinę temu, Gość axl rose napisał:

droga nnn dlaczego nie odpowiadasz na moje posty?

Na takiego frajera żebrającego to nawet desperatka miaółaby odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większość ludzi poznaje się przez znajomych - trzymaj się z ludźmi którzy są podobni do Ciebie to znajdziesz takiego partnera 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

większość ludzi poznaje się przez znajomych - trzymaj się z ludźmi którzy są podobni do Ciebie to znajdziesz takiego partnera 🙂

Gorzej jak się tych znajomych nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Gorzej jak się tych znajomych nie ma...

To poszukaj najpierw znajomych. Nie można biegać jak nie umiesz chodzic, ludzie którzy nie potrafią budować luźnych, przyjacielskich relacji nie są w dobrej pozycji do budowania związków (przynajmniej moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Nie o to mi chodzilo napisał:

Nie uważam ani życia singla ani życia w związku za idealne. Nie ma jednej recepty na szczęście. Sama  (choc jestem 3lata starsza od ciebie ) nie wiem czy lepsze dla mnie jest życie w związku czy w pojedynkę.

 

Chcialam jednak zwròcic uwagę na czesty tekst jaki się pojawia z ust kobiet pt "bo to taki wiek gdzie ludzie się parują i moje koleżanki juž mają męża". Ale czy te koleżanki są szczęśliwe?

O kafeterii wspomniałam,  bo zauważyłam zainteresowanie Tobą jakiś mężczyzn.  To tak w ramach ostrzeżenia;)

Ale mądra rada to na pewno taka, żeby zwracać uwagę na nieśmiałych intelektualistòw. I odradzam też wszelkie czaty.  Tam siedzą erotomani i puszczalscy.

Może jednak ta biblioteka? 😉

Ewentualnie można szukać kogoś wg zainteresowań.

Tak, a nieśmiały to co najwyżej będzie się tylko gapil, w życiu nie zagada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Gorzej jak się tych znajomych nie ma...

Dokładnie, mi z biegiem lat rozsypaly się przyjeznie, pourywały się kontakty a ze juz jestem dawno po studiach, mam 27 lat, w pracy same starsze panie to gdzie mam poznać nowe koleżanki??? Jakieś propozycje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

To poszukaj najpierw znajomych. Nie można biegać jak nie umiesz chodzic, ludzie którzy nie potrafią budować luźnych, przyjacielskich relacji nie są w dobrej pozycji do budowania związków (przynajmniej moim zdaniem).

Ale jak i gdzie mam ich szukać? Jestem otwarty na ludzi, kulturalny, inicjuję kontakt, a mimo to ludzie nie chcą mieć ze mną kontaktu... Ja potrafię budować relację, tylko nie mam ku temu okazji, bo wszyscy mnie olewają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Ale jak i gdzie mam ich szukać? Jestem otwarty na ludzi, kulturalny, inicjuję kontakt, a mimo to ludzie nie chcą mieć ze mną kontaktu... Ja potrafię budować relację, tylko nie mam ku temu okazji, bo wszyscy mnie olewają...

Umiejętnosć budowania relacji to też umiejętność patrzenia na siebie przez pryzmat innych. Musi być powód dla któego wszyscy Cię "olewają". Może być tak, że Cię nie olewają, tylko ty masz za duże wymagania. Może być masa innych scenariuszy. Musisz przeanalizowac swoją sytuację z punktu widzenia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Ale jak i gdzie mam ich szukać? Jestem otwarty na ludzi, kulturalny, inicjuję kontakt, a mimo to ludzie nie chcą mieć ze mną kontaktu... Ja potrafię budować relację, tylko nie mam ku temu okazji, bo wszyscy mnie olewają...

Szkoda gadać to ty. Jak można być introwertykiem z wyboru ludzi? Zastanów się nad sobą to może znajdziesz odpowiedź na twoje pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość nnn napisał:

Pierwsze zdanie - nie wierzę we wróżki więc daruj sobie te przepowiednie.

nie wiem czy wiesz, ale dobrze jest kiedy ludzie są względem siebie dopasowani. Tacy właśnie tworzą najtrwalsze związki. Wiem jaka jestem i wiem czego chcę. Nie lubię jak ktoś gwiżdże na mnie na ulicy - tacy faceci odpadają w przedbiegach niech gwiżdżą na kobiety którym to pasuje. O ile mężczyzna może związać się z kobieta z kiepskim wykształceniem kiedy ta jest atrakcyja o tyle kobieta innych cech szuka w mężczyźnie. To taka zależność stara jak świat. Przecież napisałam wcześniej, że nie chcę dyskryminować nikogo za dres, bo sama w nim czasem chodzę - proszę, czytaj ze zrozumieniem. Mam wrażenie, że tego nie robisz. 

Muszę stwierdzić jak czytam Twoje wypowiedzi, że jesteś bardzo inteligentna osoba bardzo kulturalnie odpowiadasz, widać że jesteś opanowana i, spokojna. Dlatego też, może na razie odpuść, czasami jest tak, że splot zdarzeń powoduje, że ludzie ci do siebie pasujący po prostu się poznają. Jeśli ktoś do Ciebie podbija w taki czy inny sposób to daj mu szansę, faceci tak mają że lubią orzerysowac ale to nie znaczy że nie będzie on wyjątkowym i wartościowym mężczyzna jeśli już mu pozwolisz zabrać cię np na spacer. Wstydzą się tak jest, są nieśmiali czasem trzeba dać szansę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abn

pytanie czy sami nadajemy się na partnerów/mężów/żony? Bo z tym bywa różnie. Szukamy określonych cech u przyszłego partnera,pytanie co sami jesteśmy w stanie dać w zamian? Miłośc to jak handel wymienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
32 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Umiejętnosć budowania relacji to też umiejętność patrzenia na siebie przez pryzmat innych. Musi być powód dla któego wszyscy Cię "olewają". Może być tak, że Cię nie olewają, tylko ty masz za duże wymagania. Może być masa innych scenariuszy. Musisz przeanalizowac swoją sytuację z punktu widzenia innych

Nie mam dużych wymagań. Zaczynam rozmowę, ale nikt nie jest zainteresowany tym, co mówię, mimo że ja zawsze chętnie wysłucham. Nikt nie chce poznać mnie bliżej. Powodu nie ma.

30 minut temu, Gość Gość napisał:

Szkoda gadać to ty. Jak można być introwertykiem z wyboru ludzi? Zastanów się nad sobą to może znajdziesz odpowiedź na twoje pytania...

Dlaczego szkoda gadać? Można być, tak jak piszę. Nie znam odpowiedzi, a wielokrotnie się zastanawiam. Ja nic nie robię źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Nie mam dużych wymagań. Zaczynam rozmowę, ale nikt nie jest zainteresowany tym, co mówię, mimo że ja zawsze chętnie wysłucham. Nikt nie chce poznać mnie bliżej. Powodu nie ma.

Celuje na ślepo - powiedziałam, że musi być jakiś powód, żeby powinieneś zastanowić się co myślą inni i podałam przykład. Twoja odpwiedź? "Nie mam wymagań, nie ma powodu". Takie egocentryczne podejście uniemożliwia nawet relacje z kumplami od piwa. Może zainteresuj się tym co inni mają do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×