Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnn

Gdzie można poznać fajnego faceta? Takiego, który bedzie nadawał się na męża?

Polecane posty

Gość nnn

pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jakie cechy ma ten który sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

Przede wszystkim też chciałby stworzyć z kimś w przyszłości rodzinę, poza tym inteligenty, odpowiedzialny, zabawny... 

taki towarzysz życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
1 minutę temu, Gość gość napisał:

W kościele

nie jestem praktykujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prawiczka szukaj tacy są idealnym materiałem na męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

Może nie do końca chodzi żeby szukać, ale stworzyć warunki ku temu aby poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

5 minut temu, Gość nnn napisał:

Przede wszystkim też chciałby stworzyć z kimś w przyszłości rodzinę, poza tym inteligenty, odpowiedzialny, zabawny... 

taki towarzysz życia 🙂

Muzeum przyrodniczym niedaleko mnie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
1 minutę temu, Gość gość napisał:

 

Muzeum przyrodniczym niedaleko mnie 😀

Czemu tam?! :D jestem Blondynka 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość nnn napisał:

Czemu tam?! 😄 jestem Blondynka 🤭

Niedaleko 😀 świeżo po remoncie, jaka epoka interesuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najwięcej odwiedzane tłok jest przy robalach pająkach. Palentologia skamieliny ciekawość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Wszędzie, jeśli nie będziesz patrzeć na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

No nie wiem, najczęściej z tego co widze ludzie poznali się na studiach - przynajmniej wiekszosc tych, ktorzy teraz tworza rodziny... ja mam 28 lat, praktycznie nie imprezuje, czasem wyjde z kolezankami do jakiejs restauracji I to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

To zależy czy jesteś szczupła i ładna słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
16 minut temu, Gość Trener napisał:

To zależy czy jesteś szczupła i ładna słucham

Tak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener
1 minutę temu, Gość Gosci napisał:

Tak jestem

A czy fajna i gdzie pracujesz i Ile zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
23 minuty temu, Gość Trener napisał:

To zależy czy jesteś szczupła i ładna słucham

Ktos sie pode mnie podszyl. Tak jestem szczupla, Nosze rozmiar 34, nigdy nie mialam problems z powodzeniem problem w tym , ze ostatnio malo gdzie bywam 😬 dlatego ciekawa jestem gdzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8292

Męża się nie szuka to bardziej kwestia przypadku czy kogoś znajdziesz A że teraz większość mężczyzn jest do doopy to też inna sprawa , łatwe laski stworzyły rynek gdzie facet może podymac bez ślubu, porządne na tym cierpią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
1 minutę temu, Gość 8292 napisał:

Męża się nie szuka to bardziej kwestia przypadku czy kogoś znajdziesz A że teraz większość mężczyzn jest do doopy to też inna sprawa , łatwe laski stworzyły rynek gdzie facet może podymac bez ślubu, porządne na tym cierpią 

niestety calkowicie sie z Toba zgadzam ps. wyzej  napisalam o tym, ze nie szukam, chcialabym stworzyc jedynie warunki do tego, zeby mnie zanalazl :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violet film
3 minuty temu, Gość 8292 napisał:

Męża się nie szuka to bardziej kwestia przypadku czy kogoś znajdziesz A że teraz większość mężczyzn jest do doopy to też inna sprawa , łatwe laski stworzyły rynek gdzie facet może podymac bez ślubu, porządne na tym cierpią 

Nie jecz porządna nie jesteś na pewno porządnych facetów jest 90% kobiety tylko 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

A po co ci facet predzej czy pozniej cie i tak zdradzi. Niewazne ze masz rozmiar 34 ale mozesz miec za male cycki i to bedzie powod. Po co sobie krew psuc. ... facetow ! 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

A po co ci facet predzej czy pozniej cie i tak zdradzi. Niewazne ze masz rozmiar 34 ale mozesz miec za male cycki i to bedzie powod. Po co sobie krew psuc. ... facetow ! 😕

Nie wyobrazam sobie przezyc reszty zycia w samotnosci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

Skoro masz powodzenie i uważasz się za porządną to idź gdzieś na imprezę czy do klubu i na pewno cię jakiś porządny facet poderwie swój ciągnie do swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedee

Ja osobiscie powiem to co pisze zawsze, jak dziewczyna chce znalesc wiernego, troskliwego chłopaka (może  nawet męża) Dziewczyny znajdzcie sobie "przegrywa". Nie kazdy przegryw jest brzydki, sa chłopaki z niską samooceną, nie takie samce alfa czyli kozaki/dominatorzy. Znajdzcie sobie przegrywa prawie PRAKTYCZNIE nie ma szans zeby was zostawił, powiem inaczej Będzie wam wdzieczny ze sie nad nim zlitowałyście 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
Przed chwilą, Gość Trener napisał:

Skoro masz powodzenie i uważasz się za porządną to idź gdzieś na imprezę czy do klubu i na pewno cię jakiś porządny facet poderwie swój ciągnie do swojego

Nie chodze raczej po klubach... w formie rozrywek  kino, teatr albo filharmonie zwykle nie sama. Nawet nie bardzo mam z kim isc do tego klubu, raczej mam starsze kolezanki, albo wielu znajomych w innym miescie jak sie spotykamy to najczesciej aby cos wspolnie zjesc a nie gdzies szalec. Nawet w squasha nie mam teraz z kim zagrac :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
5 minut temu, Gość Eedee napisał:

Ja osobiscie powiem to co pisze zawsze, jak dziewczyna chce znalesc wiernego, troskliwego chłopaka (może  nawet męża) Dziewczyny znajdzcie sobie "przegrywa". Nie kazdy przegryw jest brzydki, sa chłopaki z niską samooceną, nie takie samce alfa czyli kozaki/dominatorzy. Znajdzcie sobie przegrywa prawie PRAKTYCZNIE nie ma szans zeby was zostawił, powiem inaczej Będzie wam wdzieczny ze sie nad nim zlitowałyście 😋

myslisz? Nie uwazasz, ze taka osoba moze ciaganac w dol? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener
2 minuty temu, Gość nnn napisał:

myslisz? Nie uwazasz, ze taka osoba moze ciaganac w dol? 

Kiepski pomysł chociaż zależy co to przegryw jeśli jakieś dresiarz i pijak czy nieśmiały cham to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

 

9 minut temu, Gość Eedee napisał:

Ja osobiscie powiem to co pisze zawsze, jak dziewczyna chce znalesc wiernego, troskliwego chłopaka (może  nawet męża) Dziewczyny znajdzcie sobie "przegrywa". Nie kazdy przegryw jest brzydki, sa chłopaki z niską samooceną, nie takie samce alfa czyli kozaki/dominatorzy. Znajdzcie sobie przegrywa prawie PRAKTYCZNIE nie ma szans zeby was zostawił, powiem inaczej Będzie wam wdzieczny ze sie nad nim zlitowałyście 😋

ps. tak czy siak dzieki za podzielenie się tym  :) o tym nigdy nie myslalam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
4 minuty temu, Gość Trener napisał:

Kiepski pomysł chociaż zależy co to przegryw jeśli jakieś dresiarz i pijak czy nieśmiały cham to odpada

Nie chce dykryminowac osob chodzacych w dresach, bo sama w zaleznosci od okolicznosci czasem w nich smigam 🤭 choc u facetow nie przepadam za tymi bawelnianymi szarymi drechami :D nie chcialabym zeby w kazdym razing mial pstro w glowie. Cham rzecz jasna tez do odsiewu, facet z wybitnym zacieviem do alkoholu rowniez. Niesmialy moglby byc, moze dalby sie troche otworzyc. Lubie osoby otwarte pelne werwy i energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

Nie wierzę w to że fajne wartościowe kobiety mają problem ze znalezieniem facetów raczej jest odwrotnie bo kobiet wartościowych jest mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×