Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość iajsjjsks

Kawa po turecku

Polecane posty

Kiedyś pod innym kanałem natknęłam się na dyskusję, w której Magda i inna polka z Turcji, pojechały po całości po turczynkach. Nie zostawiły na nich suchej nitki. Oczywiście turczynki fe i be, najgorsze. To mnie utwierdziło wtym, że ona jest mega wredna. Poza tym straszna z niej hipokrytka. U niej nie wolno Turcji skrytykować. A sama jedzie po turczynkach stereotypami. Wydaje mi się, że była tam lekka zazdrość o turczynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiolina

Magda jest wredna i widac to na pierwszy rzut oka. Na kazdym filmie ma mine jakby zaraz miala zwymiotowac. Jedyne jej osiagniecie w zyciu to ten Nuri ktory wyglada i zachowuje sie jak gimnazjalista. Akurat poderwanie Araba to zaden wyczyn. Oni leca na wszystko co przypomina kobiete, a jak jeszcze jest ze wschodu to juz w ogole. Gruba, chuda, brzydka, ladna, glupia, madra to zadnego znaczenia nie ma. Kazdej powie ze jest bjutiful i juz Polka zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pysiolina napisał:

Magda jest wredna i widac to na pierwszy rzut oka. Na kazdym filmie ma mine jakby zaraz miala zwymiotowac. Jedyne jej osiagniecie w zyciu to ten Nuri ktory wyglada i zachowuje sie jak gimnazjalista. Akurat poderwanie Araba to zaden wyczyn. Oni leca na wszystko co przypomina kobiete, a jak jeszcze jest ze wschodu to juz w ogole. Gruba, chuda, brzydka, ladna, glupia, madra to zadnego znaczenia nie ma. Kazdej powie ze jest bjutiful i juz Polka zakochana.

Po pierwsze, ilu znasz Arabów? I jak dobrze, że potrafisz tak autorytarnie się na ich temat wypowiadać? Po drugie, jak się pozuje na znawczynię, to wypadałoby jednak widzieć różnicę między Turkiem a Arabem. Po trzecie, powielasz takie śmieszne mity i stereotypy, że jeśli nie masz 15 lat, to naprawdę wstyd. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Pysiolina napisał:

Magda jest wredna i widac to na pierwszy rzut oka. Na kazdym filmie ma mine jakby zaraz miala zwymiotowac. Jedyne jej osiagniecie w zyciu to ten Nuri ktory wyglada i zachowuje sie jak gimnazjalista. Akurat poderwanie Araba to zaden wyczyn. Oni leca na wszystko co przypomina kobiete, a jak jeszcze jest ze wschodu to juz w ogole. Gruba, chuda, brzydka, ladna, glupia, madra to zadnego znaczenia nie ma. Kazdej powie ze jest bjutiful i juz Polka zakochana.

Polska z perspektywy Turcji to północ. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to, że Magda ma męża Turka. Nie jestem ksenofobką i wiem, że jest różnica między Arabem, a Turkiem. Poza tym Nuri wydawał się na prawde spoko i zawsze miałam wrażenie, że są zgraną parą i żyją w miare po "europejsku". Pomijam nawet opowieść o tej nieszczęsnej kozie, bo nie każdy musi lubić zwierzęta. Raczej zaskoczyło mnie to, jak uparcie w każdym komentarzu broni tradycji jej męża. Ktoś nawiązując do tego co powiedziała w filmiku napisał jej, że co z Nuriego za facet jak musi zabić koze, by poczuć się jak prawdziwy, silny mężczyzna. A Magda się rzuca, że on to przecież zrobił dla Boga. I broni tego ich halalu jak opętana. W jednym komentarzu (który już usuneła) twierdzi nawet że zwierze w ogóle nie cierpi, bo mu rzeźnik zasłania oczy uszami 😮  Mam wrażenie, że ona bezkrytycznie wszystko przyjmuje i tą koze to nawet sama ubiłaby wlasnoręcznie w imię Boga jakby jej mąż ją o to poprosił.

I jak ktoś zauważył wyżej, ona głupkowato reaguje na komentarze, jak np. ten, że "koza miała plany i chciała iść na studia", a ona na to "you made my day" i uśmiechnięta buźka. Wiele bylo takich komentarzy, że scena z kozą była bardzo zabawna, a Magda wszystkie zalajkowała. Relacjonować coś obiektywnie to jedno. śmiać się z tego i bronić każdej tradycji bezkrytycznie to drugie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, jak w niektórych powyższych komentarzach, że ona wydaje się trochę wredna i nie potrafi przyjmować krytyki. Ktoś jej normlanie zwróci uwagę albo wytknę błąd, to ona będzie się zapierać rękami i nogami, że ona wie lepiej 😐 Szkoda, bo ten jej sposób bycia czasami sprawia, że nie chce mi się jej oglądać. Ale oglądam, bo ciekawi mnie Turcja i niektóre tematy, które ona porusza. Choć drażni mnie jej ton mówienia, często jakby była poirytowana, taka mało optymisyczna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ggość napisał:

Ja też uważam, jak w niektórych powyższych komentarzach, że ona wydaje się trochę wredna i nie potrafi przyjmować krytyki. Ktoś jej normlanie zwróci uwagę albo wytknę błąd, to ona będzie się zapierać rękami i nogami, że ona wie lepiej 😐 Szkoda, bo ten jej sposób bycia czasami sprawia, że nie chce mi się jej oglądać. Ale oglądam, bo ciekawi mnie Turcja i niektóre tematy, które ona porusza. Choć drażni mnie jej ton mówienia, często jakby była poirytowana, taka mało optymisyczna? 

Myślę, że ma taki styl bycia, jest drewniania. Zupełnie inny typ niż Agata z tur-tur. I nie znosi krytyki to fakt. Z ciekawości przejrzałam sobie ostatnio komentarze i bylo dużo krytycznych, a na drugi dzień wszystko wyczyszczone i zostały tylko te słodko-pierdzące. Nie przedstawia Turcji z dobrej strony (moim zdaniem), powiela jedynie stereotypy. A jakie to każdy wie. Ciekawe czy zrobi kiedyś filmik o zabójstwach honorowych i będzie się zarzekać, że to medialne kłamstwo. Mimo że wedlug statystyk prawie codziennie dochodzi do takich zabójstw w Turcji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pimponia napisał:

Kiedyś pod innym kanałem natknęłam się na dyskusję, w której Magda i inna polka z Turcji, pojechały po całości po turczynkach. Nie zostawiły na nich suchej nitki. Oczywiście turczynki fe i be, najgorsze. To mnie utwierdziło wtym, że ona jest mega wredna. Poza tym straszna z niej hipokrytka. U niej nie wolno Turcji skrytykować. A sama jedzie po turczynkach stereotypami. Wydaje mi się, że była tam lekka zazdrość o turczynki. 

Na pewno jest hipokrytką broniąc każdej tureckiej tradycji jak własnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałam filmik Magdy o tureckich zwyczajach i zauważyłam, że Magda przez cały filmik naśmiewała się z tych tradycji (szyderowała z nich), a Nuri był zmieszany. Z jednej strony mam wrażenie, że Nuri czuje wstyd, że w jego kraju są takie tradycje, a z drugiej strony stara się ich bronić, żeby Polacy nie pomyśleli, że to może wskazać na duże zacofanie Turków.  Poza tym ogólnie mam wrażenie, że Magda jest poirytowana Turcją, zwyczajami, sposobem bycia Turków, ale też samym Nurim. Kiedy on na nią spogląda i się uśmiecha, ona tego nie odwzajemnia - na dzisiejszym filmiku dokładnie to widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, LeahLeah napisał:

Dzisiaj oglądałam filmik Magdy o tureckich zwyczajach i zauważyłam, że Magda przez cały filmik naśmiewała się z tych tradycji (szyderowała z nich), a Nuri był zmieszany. Z jednej strony mam wrażenie, że Nuri czuje wstyd, że w jego kraju są takie tradycje, a z drugiej strony stara się ich bronić, żeby Polacy nie pomyśleli, że to może wskazać na duże zacofanie Turków.  Poza tym ogólnie mam wrażenie, że Magda jest poirytowana Turcją, zwyczajami, sposobem bycia Turków, ale też samym Nurim. Kiedy on na nią spogląda i się uśmiecha, ona tego nie odwzajemnia - na dzisiejszym filmiku dokładnie to widać. 

Nuri jest pod pantoflem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, anna900 napisał:

Wszystkie głupie lecą na obcych potem ryk. Holly Molly w dupę turas kopnął np.. Teraz jest matką samotną Polak z nią nie wyrobił. Takie to one mądre. Wszystkie. 😅😅

Dalej będziesz twierdzić że tak lubisz ją oglądać? Spójrz więc na siebie hipokrytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, anna900 napisał:

No widzisz lubię ją. Ale nie musi mi się podobać jej były już związek z turasem. Widać, że nudzi Ci się w życiu i w palę Ci się nie mieści, że tak można myśleć. Durna d....o

Tobie to się nie nudzi że piszesz praktycznie w każdym temacie😅 oszukuj dalej kłamczucho 😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hauayudoin napisał:

Ej ja tez mieszkań od roku na wsi- znając życie moi sąsiedzi tak samo mi dupe obrabiają- ze po studiach wróciła do domu i tylko siedzi w domu... a ja pracuje zdalnie i zarabiam 4x więcej niż oni na jedynym zakładzie w okolicy. Wiec nie ma co oceniać po okładce - jutub to tez jest praca, i jeśli robi się go tak rzetelnie jak ona- to w krótkim czasie może stać się bardzo dochodowym biznesem, ale co wy tam na wsi wiecie- widzicie tylko ze siedzi w domu i czeka na męża xD 

Dokładnie, zgadzam się. Sama pracuję zdalnie i zarabiam bardzo dobrze, co prawda w mieście, a sąsiedzi z bloku nie raz mnie pytali, że pewnie nie pracuję wcale, a gdy mówię, że pracuję, ale zdalnie to patrzą się na mnie jak na hipokrytkę-ufo 🙂 myślą, że ściemniam albo po prostu tego nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa czy też tak mieliście,że na początku jak ich zobaczyłam to pomyślałam, że Nuri musi być od niej dużo młodszy taki kontrast trochę xd a tu tylko rok różnicy to się zdziwiłam hah no ale jakoś mi nie pasowali ale tak od czasu do czasu się ich filmy przewijały na YouTube i pomyślałam a wejdę zobaczę no i teraz mam fazę i oglądam zaległe filmy xd polubiłam ich wydają się tacy spoko po prostu na luzie, dobrze się rozumieją są ogarnięci życiowo.duzo pięknych miejsc odwiedzają także mogę sobie popatrzeć może kiedyś mnie się uda też zobaczyć niektóre z tych miejsc.super jest też to, że dogadują się ze soba znają język partnera plus angielski to napewno im duuuzo daje, zresztą sami to mówili także świetnie, Magda sympatyczna, taka swojska dziewczyna a na początku nie wywarła na mnie takiego wrażenia, ale na szczęście się to zmieniło 😉 i ciekawe czy przyjadą na wakacje do Polski, było by super haha w każdym razie życzę im jak najlepiej 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2020 o 03:35, w zaroślach napisał:

już się uwsteczniła broni tej religii w komentarzach jak oszalała

I ma rację . Nie ocenia się całej religii przez garstkę exstremistów. To tak jakbyś oceniała wszystkich katolików na podstawie zachowania Rydzyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta Magda jest bardzo zaniedbana i niesympatyczna, a uważa się za ósmy cud świata. Całe szczęście, ze Turcy, Arabowie biorą wszystko jak leci i nie patrzą na wygląd zewnętrzny

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kokolino napisał:

ta Magda jest bardzo zaniedbana i niesympatyczna, a uważa się za ósmy cud świata. Całe szczęście, ze Turcy, Arabowie biorą wszystko jak leci i nie patrzą na wygląd zewnętrzny

A uważasz, że wygląd zewnętrzny jest najważniejszy?  Chciałabyś by partner Cię zostawił , bo straciłaś nogę w wypadku , włosy po chemii czy figurę po ciąży? Dobrze ,że łączy ją z partnerem coś więcej niz fascynacja ciałem .  Dobrze, że czuje się kochana. Kochana kobieta zawsze będzie czuła się atrakcyjna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku tez bylam zachwycona tym kanałem.. Nuri jest naprawdę bardzo sympatyczny, wielki szacun dla niego, że nauczył się polskiego, właściwie nie musiał. Oboje inteligentni,.ambitni ale..  Magda wydaje mi się niesympatyczna. Ostatnio wrzuciła info tym tureckim lockdownie, bardzo mnie zdziwiła informacja o zakazie wychodzenia z domu. Nie rozumiałam na jakiej zasadzie ten zakaz i napisalam do niej na instagramie w odpowiedzi na jej story. Odpisała mi średnio sympatycznie, napisalam cos w stylu ale jak to, co to znaczy zakaz opuszczania domu, a ona No jak co to znaczy, że nie można wychodzić z domu tylko bla bla.. No po prostu odpowiedziałam na jej story chcialam cos dopytać i zostałam jakos dziwnie potraktowana. Tez zauważyłam że potrafi w komentarzach odpisać niezbyt miło. A przecież dzięki widzom jej praca ma sens w ogole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ecia95 napisał:

Jestem ciekawa czy też tak mieliście,że na początku jak ich zobaczyłam to pomyślałam, że Nuri musi być od niej dużo młodszy taki kontrast trochę xd a tu tylko rok różnicy to się zdziwiłam hah no ale jakoś mi nie pasowali ale tak od czasu do czasu się ich filmy przewijały na YouTube i pomyślałam a wejdę zobaczę no i teraz mam fazę i oglądam zaległe filmy xd polubiłam ich wydają się tacy spoko po prostu na luzie, dobrze się rozumieją są ogarnięci życiowo.duzo pięknych miejsc odwiedzają także mogę sobie popatrzeć może kiedyś mnie się uda też zobaczyć niektóre z tych miejsc.super jest też to, że dogadują się ze soba znają język partnera plus angielski to napewno im duuuzo daje, zresztą sami to mówili także świetnie, Magda sympatyczna, taka swojska dziewczyna a na początku nie wywarła na mnie takiego wrażenia, ale na szczęście się to zmieniło 😉 i ciekawe czy przyjadą na wakacje do Polski, było by super haha w każdym razie życzę im jak najlepiej 🙂

 

 

 

 

 

 

 

No Nuri bardzo młodo wygląda, jest bardzo szczupły, ma chłopięca sylwetkę:) a Magda to kawal kobity, więc pewnie stąd to wrażenie. W dodatku ona wydaje się tam wieść prym w tym małżeństwie.

Jeszcze to co mnie dziwi ze ona nie dba o żaden dekor w domu. Kuchnia to dalej te parę mebli kuchenka i białe ściany, salon to kanapa tv  i też nie widać żadnych ozdob bibelotów. Jakby w ogole się nie utożsamiała z tym miejscem. Nie widać też tam żadnych spotkań ze znajomymi chyba że tego w ogole nie nagrywa, ale nawet nie wspomina o żadnych spotkaniach towarzyskich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak właśnie on to taki chłopaczek przy niej xd.moglby coś przybrać na masie haha ciekawe,że jest taki chudy a wcina dużo tego jedzenia ...  Sprawia wrażenie nieśmiałego chłopaka. Też zauważyłam,że nie mają tak ozdobionego mieszkania za bardzo może lubią taki minimalizm albo nie ozdabiają bo mają się wyprowadzać i może  dlatego nie chcą zbytnio przystrajać. Co do rządzenia w związku to sama przyznała, że Nuri jest głową rodziny a Magda szyja która nią kręci także tak haha. A czasem na filmikach mówią, że gdzieś poszli ze znajomymi, zaprosili na wigilię, no ale mogliby np coś nagrac jakiś wypad właśnie w grupie nie wiem może ci znajomi nie życzą sobie nagrywania ? Z mamą tylko są filmy z wakacji. Ciekawe właśnie bo tak sami we dwójkę tylko... Dziecko by im się przydało xd śmieje się oczywiście bo Oni raczej nie planują z tego co mówią na razie 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, anna900 napisał:

Dla niektórych wyrwanie zagranicznego męża to jedyny sukces. Gabi D. Podobna. Jak słyszę kupywać zamiast kupować to śmiać się chce. Laska po studiach. 🙊🥴

Może i tak ale dla mnie Gabi jest dużo bardziej sympatyczna i mniej pretensjonalna (tak, użyłam tego słowa zgodnie ze znaczeniem:p) niż Magda. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wciągnęłam w ten kanał jak na razie xd  ludzie nie są idealni, ogólnie wydaje się spoko dziewczyną:) może na  weekendzie zrobię to ciasto czekoladowo kokosowe. Robiłyscie może ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ecia95 napisał:

Ja się wciągnęłam w ten kanał jak na razie xd  ludzie nie są idealni, ogólnie wydaje się spoko dziewczyną:) może na  weekendzie zrobię to ciasto czekoladowo kokosowe. Robiłyscie może ? 😉

Które? Ro zalewane polewą i posypane wiórkami? Jeśli tak, to robiłam, dobre wyszło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to to ciasto hehe dzięki 🙂 super ! W takim razie zrobię na pewno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze zrobię baklave i börek z serem ale to kiedyś tam xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×