Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Zio

Opieka nad dziecmi zdaje sie byc dla niej przykrym obowiazkiem. Niech sie cieszy ze nie musi chodzic do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Padłam. Wielka eko i teraz taka reklama 😂a ile gadani było o plastiku, składzie..... jeszcze te ich nagrania są takie słabe..... oglądam i jestem tym zażenowana, serio jest to beznadziejne i na siłę robione.... tak jest jak ktoś na sile chce być „kimś” w sieci i zarabiać w łatwy sposób..... nie będzie odzewu to znowu narzekanie na wyścig i jej odcinanie się od tego. Dalej nie rozumie ze ludzie maja talent i pomysł na siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Las

I to spotkanie z fanami hahh tylko po to zeby zarobic na ...ch ktore dostala za darmo od kogos. Jesli laski tam pojda to znaczy tylko ze jej o serwatorki sa rownie glupie jak ona mowie tu i tych ktore daja serduszka i komentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

fancy.mum - biję Ci brawo za komentarze a nade wszystko za to, jak w kulturalny sposób wytknęłaś Katarzynie niekonsekwencję... No i za to, że nie dałaś sobie wmówić, że źle Ją zrozumiałaś. 

Zastanawia mnie tylko jakim cudem ten dialog widnieje pod Jej postem!? Jesteście znajomymi i nie miała odwagi usunąć Twojego komentarza i dać Ci bana!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

fancy.mum - biję Ci brawo za komentarze a nade wszystko za to, jak w kulturalny sposób wytknęłaś Katarzynie niekonsekwencję... No i za to, że nie dałaś sobie wmówić, że źle Ją zrozumiałaś. 

Zastanawia mnie tylko jakim cudem ten dialog widnieje pod Jej postem!? Jesteście znajomymi i nie miała odwagi usunąć Twojego komentarza i dać Ci bana!? 

Mozesz przytoczyc ta wymiane komenatrzy bo mnie zablokowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość gość napisał:

fancy.mum - biję Ci brawo za komentarze a nade wszystko za to, jak w kulturalny sposób wytknęłaś Katarzynie niekonsekwencję... No i za to, że nie dałaś sobie wmówić, że źle Ją zrozumiałaś. 

Zastanawia mnie tylko jakim cudem ten dialog widnieje pod Jej postem!? Jesteście znajomymi i nie miała odwagi usunąć Twojego komentarza i dać Ci bana!? 

Ale Kasia się broni, ze reklamy u niej nie są nachalne i irytujące i jest ich mało. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie?

Gdzie jest ya fashion.mum?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gdzie? napisał:

Gdzie jest ya fashion.mum?!

Komentarz fancy.mum jest pod zdjęciem z kremem i komentarzem Kaski do fotki. Komentarz z hashtagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosciu

Mozesz przytoczyc tresc tego komentarza bo wiele z nas jest poblokowanych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miii

Ostatni komentarz z kotem został usunięty wraz z postem 😅😂

Mnie zastanawia czy oni nie potrafią uczyć się na błędach ? czy autentycznie są przekonani o własnej zajebistosci czy im wszystko jedno ,że są pośmiewiskiem w sieci -zeby tylko łatwy hajs się zgadzal 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość Goosciu napisał:

Mozesz przytoczyc tresc tego komentarza bo wiele z nas jest poblokowanych 

Dziewczyna napisała Kaśce, że meczy wydawanie przez innych ebooków, presetow do tego stopnia, ze „znika z internetow” obwieszczając to wszytskim dookoła, po czym wraca z reklama.  Kaśka jej odpisała, ze fancy.mum nie potrafi sluchac ze zrozumieniem. Na co dziewczyna jej odpisała, że ze zrozumieniem nie spotyka się u niej tego typu zachowanie. 

 

 

Beng. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyna napisała Kaśce, że meczy wydawanie przez innych ebooków, presetow do tego stopnia, ze „znika z internetow” obwieszczając to wszytskim dookoła, po czym wraca z reklama.  Kaśka jej odpisała, ze fancy.mum nie potrafi sluchac ze zrozumieniem. Na co dziewczyna jej odpisała, że ze zrozumieniem nie spotyka się u niej tego typu zachowanie. 

 

 

Beng. 

Widziałam to, mistrzyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja prdle nic ta baba nie robi calymi dniami i odkurzanie codzienne jest dla niej zbyt uciazliwe i juz chce za darmoche wyzebrac roombe..... w zyciu nie widzialam tak leniwego babska jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja prdle nic ta baba nie robi calymi dniami i odkurzanie codzienne jest dla niej zbyt uciazliwe i juz chce za darmoche wyzebrac roombe..... w zyciu nie widzialam tak leniwego babska jak ona

A to już to bezprzewodowe cudo Philipsa co to odkurzało i myło od razu przestało być takie znakomite?! ;) Czy współpraca się skończyła i sprzęt wrócił do producenta?! ;)) Wiarygodność tych Państwa to jest żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Well
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja prdle nic ta baba nie robi calymi dniami i odkurzanie codzienne jest dla niej zbyt uciazliwe i juz chce za darmoche wyzebrac roombe..... w zyciu nie widzialam tak leniwego babska jak ona

Mnie zastanawia czy ona ma jakiekolwiek poczycie wstydu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
1 godzinę temu, Gość Well napisał:

Mnie zastanawia czy ona ma jakiekolwiek poczycie wstydu? 

Myślę, że nie. Skoro sprzedają już publicznie takie newsy jak podwiązane nasieniowody Harmonego to nie cofną się przed niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucz
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja prdle nic ta baba nie robi calymi dniami i odkurzanie codzienne jest dla niej zbyt uciazliwe i juz chce za darmoche wyzebrac roombe..... w zyciu nie widzialam tak leniwego babska jak ona

Sorry, ale kuźwa nie spotkałam nigdy nikogo kto z przyjemnością by odkurzał codziennie - poza tym bieganie po mieście non stop bywa męczące 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucz
4 godziny temu, Gość Well napisał:

Mnie zastanawia czy ona ma jakiekolwiek poczycie wstydu? 

Halo halo! To ma związek jednak z brakami intelektualnymi. Umówmy się, że specjalnie lotna to ta bohaterka nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Pomyslcie tylko jakie te dzieci wyrosna kiedy maja taka matke i taki wzorzec..... praca be, konstruktywna krytyka i odmienna opinia bee, ludzie sluza tylko do tego zeby ich perfidnie wykorzystywac do swoich celów a pozniej kopnac w tyłek,  jedynym i najwaznieszym celem zyciowym jest dostawanie nowych darmoszek i to w coraz to wiekszych ilosciach oraz pokazywanie sie na eventach gdzie mozna tez albo zjesc za darmo albo cos dostac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Pomyslcie tylko jakie te dzieci wyrosna kiedy maja taka matke i taki wzorzec..... praca be, konstruktywna krytyka i odmienna opinia bee, ludzie sluza tylko do tego zeby ich perfidnie wykorzystywac do swoich celów a pozniej kopnac w tyłek,  jedynym i najwaznieszym celem zyciowym jest dostawanie nowych darmoszek i to w coraz to wiekszych ilosciach oraz pokazywanie sie na eventach gdzie mozna tez albo zjesc za darmo albo cos dostac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona nie umie przeczytać poprawnie Microsoft? Czyli z ang nie za bardzo? Czy do Gdyni chce córkę dać do szkoły? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
23 godziny temu, Gość Zio napisał:

Opieka nad dziecmi zdaje sie byc dla niej przykrym obowiazkiem. Niech sie cieszy ze nie musi chodzic do pracy. 

trzeba szukać internatu dla małych dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zula

No tak, instagramowa przyjaźń, zaczęło się wtedy, kiedy ktoś obcy zaprosił nad morze za darmoszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"kto chce poznać dalszą część daje serduszko" ------ pisze to Ta, której w ogóle nie zależy na zasięgach :)))

A w temacie tych instagramowych znajomości - tak się pucowała do Joanny Koroniewskiej - milion komentarzy słodkopierdzących bo przecież poczuła, że jest identyczna jak Asia :) i co!? Joanna olała Katarzynę więc i Katarzyna przestała słodzić na profilu Joanny. Ot, taka tam instagramowa prawidłowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taka staroswiecka ze wierzy w przyjaznie od podstawowki ..... niech sie przyzna ze nie ma takiej przyjaciolki bo wszystkie sie od niej odwrocily gdyz nie chca sie zadawac z osoba ktora nie dosc ze na kazdym kroku sie wywyzsza to jeszcze jest zakłamana i fałszywa..... jak była na panienskim kolezanki z imprez z dawnych lat .... to non stop nagrywala stories gdzie zadna z pozostalych uczestniczek nawet posta na ten temat nie wrzucila - jak przyszlo pojsc na wesele to Harmonowa wybrala się tak jakby wyszła do sklepu lub na spacer - w ...ence ktora „wyglada jak podomka” i we włosach jakby ze 3 dni ich nie czesała i nie myła..... - kompletny brak szacunku dla Państwa Młodych i całej uroczystości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe kogo znanego teraz wezmie na celownik zamiast Joasi Koroniewskiej żeby się ogrzać w blasku sławy znanej celebrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe kogo znanego teraz wezmie na celownik zamiast Joasi Koroniewskiej żeby się ogrzać w blasku sławy znanej celebrytki

Monika G? zostawiła jej komentarz to będzie się jarać chyba co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexi
13 godzin temu, Gość Gosv napisał:

Pomyslcie tylko jakie te dzieci wyrosna kiedy maja taka matke i taki wzorzec..... praca be, konstruktywna krytyka i odmienna opinia bee, ludzie sluza tylko do tego zeby ich perfidnie wykorzystywac do swoich celów a pozniej kopnac w tyłek,  jedynym i najwaznieszym celem zyciowym jest dostawanie nowych darmoszek i to w coraz to wiekszych ilosciach oraz pokazywanie sie na eventach gdzie mozna tez albo zjesc za darmo albo cos dostac....

I to jest tak na prawdę istota problemu. "Jakie jabłko taka skórka, jaka matka taka córka". A tym przypadku dwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I kolejny event i kolejne darmochy - idz do roboty a bedziesz mogla sobie wybrac co chcesz a nie zbierac ochlapy kiedy ktos cos rzuci za darmoche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zula
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

I kolejny event i kolejne darmochy - idz do roboty a bedziesz mogla sobie wybrac co chcesz a nie zbierac ochlapy kiedy ktos cos rzuci za darmoche

Tak! Przecież ona nie chodzi na mani, ani na brwi. To jest właśnie jej wiarygodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×