Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Hao

A tak wogole to brwi ma zrobione okropnie - brzydki ksztalt zupelnie nie pasujacy do jej twarzy i ten prawie czarny kolor do jej trupio bladej twarzy wyglada strasznie - czasem nie warto lapac sie wszystkiego co darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Żebrolajki, cześć kolejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexi
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

I kolejny event i kolejne darmochy - idz do roboty a bedziesz mogla sobie wybrac co chcesz a nie zbierac ochlapy kiedy ktos cos rzuci za darmoche

Otóż to Kasiu, poszłabyś do uczciwej pracy jak każda z nas, nawet siadając kasie w Biedronce zyskałabyś większy szacunek ludzi bo od prawienia swoich "instagramowych mindfulowych ewangelizmów" tracisz go w oczach każdego kto cię realistycznie postrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
21 minut temu, Gość Ewa napisał:

Żebrolajki, cześć kolejna.

I zniknelo stories o zebrolajki w ktorym sama przyznala ze historia w poscie to szantaz emocjonalny zeby miec wiecej serduszek pod zdjeciem. 

Czyli faktycznie wychodzi na to ze w postach gdzie jest najwiecej serduszek - sa one kupywane..... kiedys kupowala followersow ale pewnej nocy wszyscy kupieni followersi jej znikneli to teraz kupuje serduszka pod postami bo to jedyna szansa na zwiekszenie zasiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejej

„Równowaga między pracą, a przyjemnością”

przepraszam czym?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Żebrolajki, cześć kolejna.

Szczerze mówiąc to nie zazdroszczę. Myślę, że u niej jest już jakaś obsesja "nieskazitelności" tego własnego profilu. Pewnie dzień i noc go pilnuje, żeby przypadkiem nie pojawiły sie jakieś niepochlebne opinie, na wszystko ma wyszczekaną odpowiedź i oczywiście - zawsze rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Monika G? zostawiła jej komentarz to będzie się jarać chyba co nie?

Jaka Monika G.? Pod którym zdjęciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
20 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

Czy tylko mnie ten Mr tak irytuje. Tak sztucznie się zachowuje, że szok. I ten jego sztuczny uśmiech. I te zęby. Szkoda, że tylko na przód wystarczyło 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość aaa napisał:

Czy tylko mnie ten Mr tak irytuje. Tak sztucznie się zachowuje, że szok. I ten jego sztuczny uśmiech. I te zęby. Szkoda, że tylko na przód wystarczyło 😬

To go kuźwa nie oglądaj jak Cię irytuje. Ktoś cię zmusza? Coś masz ze łbem nie tak  skoro gapisz się na coś co cię irytuje. Zastanow sie "czlowieku". W gębę mu zagladalas że znasz stan uzębienia? Przemyśl jeszcze czy to nie jest jakieś zaburzenie u ciebie skoro karmisz sie czyms czego nie trafisz. Potem na znanylekarz.pl poszukaj sobie psychiatry z dobrymi opiniami. Bayo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Cześć Kafi! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

To go kuźwa nie oglądaj jak Cię irytuje. Ktoś cię zmusza? Coś masz ze łbem nie tak  skoro gapisz się na coś co cię irytuje. Zastanow sie "czlowieku". W gębę mu zagladalas że znasz stan uzębienia? Przemyśl jeszcze czy to nie jest jakieś zaburzenie u ciebie skoro karmisz sie czyms czego nie trafisz. Potem na znanylekarz.pl poszukaj sobie psychiatry z dobrymi opiniami. Bayo 🙂

A Ty weź na wstrzymanie bo ci rura pęknie :-D ! Zakłamana , fałszywa babo bez własnego ja . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Śmieszy mnie to jak gada ze w tym roku wyjatkowa dba o siebie bo czesto chodzi na zabiegi na twarz do kosmetyczki itd no w zeszlym roku ani nigdy wczesniej nigdzie nie chodzila bo musiala by wydac na to kupe kasy a od cookapl zgapila wspolprace z nalewczynska...... a tak wogole to cookapl tez juz sie z nia nie zadaje bo sie zorientowala ze zostala wykorzystana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To go kuźwa nie oglądaj jak Cię irytuje. Ktoś cię zmusza? Coś masz ze łbem nie tak  skoro gapisz się na coś co cię irytuje. Zastanow sie "czlowieku". W gębę mu zagladalas że znasz stan uzębienia? Przemyśl jeszcze czy to nie jest jakieś zaburzenie u ciebie skoro karmisz sie czyms czego nie trafisz. Potem na znanylekarz.pl poszukaj sobie psychiatry z dobrymi opiniami. Bayo 🙂

Te zęby Cię tak ruszyły? No trudno nie zauważyć. 

Bayo 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość aaa napisał:

Czy tylko mnie ten Mr tak irytuje. Tak sztucznie się zachowuje, że szok. I ten jego sztuczny uśmiech. I te zęby. Szkoda, że tylko na przód wystarczyło 😬

Mnie tez, kiedyś trafiłam na jakaś dyskusje pod zdjęciem jego, oczywiście ktoś wyraził swoje zdanie i nie podobało się ....jest na maxa arogancji i ten jego uśmieszek jest tylko na pokaz..... byłam bardzo zdziwiona bo wydawało się ze on jest inny..... oczywiście komentarze usunął, ale o tym człowieku zdanie zupełnie zmieniałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaz

Jak dla mnie to za dużo u nich reklam. Rozumiem, że pewnie chcieliby żyć  tylko z ista ale kto lubi kanały reklamowe. Do tego wg mnie trudno się w tym wszystkim połapać. Raz minimalizm a za chwile konsumpcjonizm na maksa. Raz eko,  zero waste itp. a za chwile zupełnie odwrotnie.  Nie wspominając już jak mrs komentuje u kogo się da żeby tylko się wybić na ista. Jak ich odkryłam to miałam wrażenie, że to spoko, pozytywni ludzie i wreszcie coś sensownego. Teraz myślę zupełnie inaczej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo
8 minut temu, Gość xaz napisał:

Jak dla mnie to za dużo u nich reklam. Rozumiem, że pewnie chcieliby żyć  tylko z ista ale kto lubi kanały reklamowe. Do tego wg mnie trudno się w tym wszystkim połapać. Raz minimalizm a za chwile konsumpcjonizm na maksa. Raz eko,  zero waste itp. a za chwile zupełnie odwrotnie.  Nie wspominając już jak mrs komentuje u kogo się da żeby tylko się wybić na ista. Jak ich odkryłam to miałam wrażenie, że to spoko, pozytywni ludzie i wreszcie coś sensownego. Teraz myślę zupełnie inaczej. 

 

Miałam podobnie, pierwsze wrażenie super ludzie....ale jak obserwuje się ich dłużej to wychodzi jacy są.... kiedyś byłam zdziwiona ze ludzi tak ich atakują.... teraz to rozumiem bo dla mnie prowadzenie ich profili jest zebraniem o wszystko. Nikt mnie tak nie irytuje jak oni, jestem w szoku ze tak kłamią ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojeju

Bidulka! Maluje się na podłodze w sypialni... I lampki nocnej nie ma i dywaniku... Halo! Halo! Kto coś rzuci za darmoszkę??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutka

Czyta kafeterie i sama sobie zadaje pytania o zeby i koleżanki . Parodia i dno 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odp Ziutka
21 minut temu, Gość Ziutka napisał:

Czyta kafeterie i sama sobie zadaje pytania o zeby i koleżanki . Parodia i dno 🤣

I żebr do i jakiejś kliniki stomatologicznej też już poleciał😂Brak słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Odp Ziutka napisał:

I żebr do i jakiejś kliniki stomatologicznej też już poleciał😂Brak słów. 

🤣🤣🤣🤣 Porażka życiowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zula

Tak dba o siebie, a nie znalazła czasu, na wizytę i stomatologa w celu ściągnięcia kamienia? Przecież to podstawa dbania o własne zdrowie. Chyba jest to ważniejsze niż nowe paznokcie, czy maseczki na twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Za co lubisz Warszawę?

za metro!

sila intelektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Martin dyrektorem? Not True. Jest kierownikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
6 minut temu, Gość Xxx napisał:

Martin dyrektorem? Not True. Jest kierownikiem!

Mój mąż? Mój mąż jest z zawodu dyrektorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ciekawe czemu pytanie o iPhone głupie. 

Zabolalo ze kupiła już „stary” model? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Jaka przedpotowa kuchenka! Ktoś to jeszcze trzyma w domu?

czy zaraz będą zebry o nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

A zauważyliście ze od kiedy zrobiła sobie botoks czoła to już je pokazuje, wcześniej do brwi się kadrowala.

alez ona ma kompleksy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona nie robila sobie botoksu tylko dermapen z kwasem hialuronowym - a zmarszczek na czole nie widac bo uzywa insta filtrow bardziej lub mniej widocznych I nosi grzywke zeby zmarch nie bylo az tak bardzo widac na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv
3 godziny temu, Gość Xxx napisał:

Jaka przedpotowa kuchenka! Ktoś to jeszcze trzyma w domu?

czy zaraz będą zebry o nowa?

To nie jest zdjecie ich kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxx
1 godzinę temu, Gość Gosv napisał:

To nie jest zdjecie ich kuchni

Mówisz ze Harmonka kradnie zdjęcia z internetu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×