Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Jaa

Ponad 25.000 obserwatorów i niespełna 500 polubień pod ostatnim zdjęciem. I żale na stories. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Ponad 25.000 obserwatorów i niespełna 500 polubień pod ostatnim zdjęciem. I żale na stories. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hig

 Kasiu Harmony jeśli to przeczytasz, bo nie napisze u Ciebie bo od razu zbanujesz, zrozum, że samo użycie słowa ROZKMINY do sowich przemyśleń czyni je mało poważnymi, rozkminia nastolatek pod trzepakiem. I naprawdę myślisz że instagram jest miejscem do intelektualnych dysput? to chyba jednak bardzo mało znasz to medium. Do tego przydałoby się jeszcze mieć coś do powiedzenia, twoje wątki raczej mają  wysoką miałkość merytoryczną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

A Harmonka znowu rozczarowana, bo posty ze współpraca się nie klikają.

wiec ona mysli ze ważne tematy na IG są zle odbierane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa
1 godzinę temu, Gość Xxx napisał:

A Harmonka znowu rozczarowana, bo posty ze współpraca się nie klikają.

wiec ona mysli ze ważne tematy na IG są zle odbierane 

Dokładnie. Chodzi tylko i wyłącznie o kase, a nie o to, że „mądre” teksty są zbyt poważne na IG. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Skad wiecie ze to wynajmowane mieszkanie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzz

A ja zauważyłam że nowe sztuczne silikonowe cycki bardzo jej już zwisają jak na kilka miesięcy po operacji ale coż sie dziwić skoro Harmonka uważa ze jak ma sztuczne cycki to grawitacja nie bedzie działać a cycki zawsze bedą takie jak zaraz po operacji i chodzi bez stanika..... a za chwile bedzie lament, hejty na doktorka i reoperacja u innego bo cycki wraz ze skórą wiszą jej jak wymiona do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

I znowu to samo. Miała nie pokazywać mieszkania a tymczasem co? Na pokaz wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Pokoj dziewczynek jest bardzo duzy ale mega nieustawny to raz  a po drugie to Harmonka bezndziejnie to wszystko tam rozplanowała. Łozka dziewczyn - polaczenie starego wezgłowia ktore jest piekne z nowymi łozkami z ikeii... porazka, moim zdaniem duzo lepiej wygladal by ten pokoj gdyby łózka zostały te oryginalne z tymi pieknymi wezgłowiami, były ustawione naprzeciwko siebie przy przeciwległych ścianach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzieliscie jaki usyfiony ruszt w piekarniku.... a i sam piekarnik taki małonowoczesny jak na nowe mieszkanie.....wiec chyba faktycznie ktos kto twierdzi ze wynajmuja to mieszkanie to ma racje.... tylko po co wynajmowac skoro ma sie swoje co prawda ciasne ale własne..... takie naginanie rzeczywistosci.....??? Kreowanie się na bogatszego niz się jest???? A ja sie pytam po co??? Nie prościej poprostu żyć realnym życiem we własnym realnym mieszkaniu a nie tak jak oni ..... zyją troche tak jakby wirtualnie.... sztucznie i tylko dla instagrama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EM2

No ja wiem po co, bo w tym ich mieszkaniu nie dało się nawet usiąść gdziekolwiek jeśli nie na łóżku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przeprowadzili sie i jakies 3 tygodnie po przeprowadzzce dzieki Harmonce juz i tak wszyscy wiedza gdzie oni mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Mówiła, że nowego mieszkania nie pokaże no i znowu niekonsekwencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Zdjęcie nóg i pytanie, czy takie fotki są dla odbiorców ok. Ona nie ma żadnego swojego stylu, tylko o wszystko pyta w necie, by się podporządkować. To jest słabe wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhh

Ona nie ma pomysłu na siebie w ogóle ale na sile chce być popularna na insta. Wczoraj już podteksty ze oni ponad 100 filmików nagrali ale nigdy nie będą tacy popularni jak tance gessler. To juz jej powinno dać do myślenia ze osiągnela już maximum na insta. I ciekawią mnie te jej inne prace skoro tak podkreśla ze insta to nie jest jej jedyna praca. Praca jak praca skoro może sobie pozwolić na kilkutygodniowe wyjazdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gessler

Mhm, to było żałosne. Nie pomogło otagowanie gesslerowej to spróbowała z corka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te teksty ze insta to nie jedyna praca - tak instagram to nie jedyna praca Harmonego bo pracuje jeszcze na etacie w jakies firmie dlatego tez Harmonka prawie cale wakacje była sama z dziewczynkami.... ale ona nigdzie nie pracuje ..... kiedys na stories z rana wrzucila krotkie przywitanie ze leca ogarniac rzeczywistosci i prace a pozniej sie poprawila ze Mr Harmony leci do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś

Instagram jako glowne zrodlo zarobkow zre tylko wtedy gdy na tym insta robi sie  to co sie kocha robic i pokazuje sie swoja pasje i tylko wtedy wszystko leci samo gdyz nie jest to sztuczna kreacja instagramowej rzeczywistosci a prawdziwe zycie zawodowe ktore ktos wykonuje z pasja. Natomiast Harmonka bez zadnego pomyslu bez zadnej pracy zawodowej chce dostawac kase za nic.... oj nie tedy droga, kłamstwo ma krotkie nogi a prawda zawsze sie obroni.... ona dla mnie duzo bardziej byla wiarygodna kiedy przedstawiała swoje prawdziwe zycie z blaskami i cieniami.... i mysle ze gdyby dalej szła tą drogą to miałoby to może jakąs szanse się obronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Sylwia L. w ciąży, a pod zdjęciem ani słowa od Harmonki, a zawsze pierwsza była. Uuu, chyba się nie spodziewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuu
1 godzinę temu, Gość Gosc gosc napisał:

Sylwia L. w ciąży, a pod zdjęciem ani słowa od Harmonki, a zawsze pierwsza była. Uuu, chyba się nie spodziewała

Nawet nie polubiła zdjęcia. Widocznie Sylwia nie podzieliła się z nią wcześniej nowinami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 godzinę temu, Gość Juuu napisał:

Nawet nie polubiła zdjęcia. Widocznie Sylwia nie podzieliła się z nią wcześniej nowinami. 

A jeszcze Sylwia dziś w tv! Kaśka kawy nie będzie potrzebować 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Teraz Kafi będzie pokazywać real life, bo takie fotki mają więcej klików. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedzcie mi jak można mieć zawsze bałagan i syf.... czy ona w ogole nie sprzata??? Dzieci nasyfiły a ona zamiast posprzatac to najpierw robi foty i kreci stories..... a ja sie pytam co z tym światem????🙈😱🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gości gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Powiedzcie mi jak można mieć zawsze bałagan i syf.... czy ona w ogole nie sprzata??? Dzieci nasyfiły a ona zamiast posprzatac to najpierw robi foty i kreci stories..... a ja sie pytam co z tym światem????🙈😱🤔

Nie zdziwiłabym się, jakby sama dorzuciła trochę obierek z marchewki, żeby wyszła lepsza fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxn

Między chaosem a bałaganem (brudem) jest przepaść. A Harmonka jest fleją i nie potrafi zasnąć żeby w nowym mieszkaniu nie było syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa
1 godzinę temu, Gość Xxxn napisał:

Między chaosem a bałaganem (brudem) jest przepaść. A Harmonka jest fleją i nie potrafi zasnąć żeby w nowym mieszkaniu nie było syfu.

Coś w tym jest. Fakt ze gotowanie z dziecmi to jest bałagan ale jak coś spada na ziemie to sprzątam nie tylko ja ale i dzieci. Moim pierwszym odruchem nie jest robienie zdjęcia i nagrywanie tego. Teraz będzie takie pokazywanie chaotycznego życia i jaka to jest wyluzowana i w ogóle ale oczywiście nie zależy mi na serduszkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak można w takim dniu jak dziś oznaczać na swoim instastories Agnieszkę Woźniak-Starak!? Z oburzeniem na ludzi, że wypisują takie chamskie komentarze na Jej profilu... Serio!? Pani Katarzyno, zamieściła Pani komentarz u Agnieszki broniący Kobiety, która była na motorówce z Piotrem. Tylko po co!? Bez wtykania nosa w nie swoje sprawy nie dałaby Pani rady!? Te Pani "dobre chęci"..... Tam gdzie coś się dzieje tam Pani z komentarzem/oznaczeniem jest pierwsza... Oznaczając profil Agnieszki tylko podkręca Pani ruch na Jej profilu - zupełnie niepotrzebnie bo jedyne, czego Jej potrzeba teraz to spokoju.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Jest jak tabloid, żeruje na cudzym nieszczęściu pod krzykrywka troski,

krokodyle łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

A jej włosy wyglądają dobrze tylko po wyjściu od fryzjera. Jak można mieć tak zniszczone i zaniedbane włosy? Trzeba być leniwą fleją.

do pracy nie chodzi, dzueci w przedszkolu, a ta zamiast zadbac o siebie to ratuje się fotoszopem.

 

na miejsvu fryzjera nie chciałabym żeby takie klaki były moja reklama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

chyba wszystkie komentarza pod ostatnim zdjeciem Pani agnieszki wozniak starak zostały usuniete.... czy moze ktos przytoczyc co ta ...yzmy wypisywala tam Harmonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×