Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Goscgosc
Przed chwilą, Gość Kolega napisał:

Ej a czy to prawda ze on publicznie mówił ze sobie zrobił wazektomię??

Jest post o tym na ich blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

I zaczęło się tournée po kosmetyczkach, lekarz med.estetycznej. Dawno nie było  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wpadajcie na nowy wątek, tez na ogolnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zalatana?serio?ogarnij się kobieto i przestań kłamać. Rzęsy się znudzily? chyba kasy nie było. Weź ty się puknij w głowę i szanuj ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkk

a ja lubię jak ma na insta napisane jest ze Bloger. Ale kurde tych wpisów to jak jest jeden na miesiąc to jest dobrze. Jest mega niezorganizowana. Niby taka zabiegana i jak to oni zawsze maja jakieś projekty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzialyscie ten pryszcz na pryszczu na twarzy....ohyda.... to obrzydliwe..... a tak swoja droga czy dermapen to nie jest wprowadzanie kwasu hialuronowego.....??? Na opryszczona twarz??? Kiedy skonczy sie jej wspolpraca znow bedzie jechac po tych zabiegach ze jednak jej zaskodzily i sie nie sprawdzily.... zreszta jak zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermo

Przeciwwskazaniem do dermapenu są stany zapalne.. a przecież ona ma pryszcz na pryszczu = stan zapalny 

cos tu nie halo wybór zabiegu 🤦🏽‍♀️🧟‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
12 minut temu, Gość Dermo napisał:

Przeciwwskazaniem do dermapenu są stany zapalne.. a przecież ona ma pryszcz na pryszczu = stan zapalny 

cos tu nie halo wybór zabiegu 🤦🏽‍♀️🧟‍♀️

Jak widac chyba wybor Pani Doktor od botoksu nie byl najlepszym wyborem.... za chwile pewnie bedzie biadolic i uzalac sie nad soba bo ma nawrot tradziku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja już nie mogę na nią patrzeć. Na serio nikt mnie tak nie drażni jak ona. Ma coś w sobie odpychającego. W sumie wiem co. NIESZCZEROŚĆ. Kreuje się na taką super cool babkę a prawda jest taka, ze osoba naprawdę świetna nie musi wciąż tego światu udowadniać. Ona próbuje za wszelka cenę zwrócić na siebie uwagę. Na siłe! No właśnie na siłe!!! Ludzie się od niej odsunęli, bo ona nie ma nic co może przekazać wartościowego. Powinna się już wymiksować z tego instagrama. Jej „kariera” się skończyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

wpadajcie na nowy wątek, tez na ogolnej:)

Jaki jest tytuł nowego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Dermo napisał:

Przeciwwskazaniem do dermapenu są stany zapalne.. a przecież ona ma pryszcz na pryszczu = stan zapalny 

cos tu nie halo wybór zabiegu 🤦🏽‍♀️🧟‍♀️

Za darmo to i robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki to tepak jest ! Tak Katarzyno ludzie maja piękna skore bez zabiegów i bez zdrowego jedzenia . Przykro mi , ze ty po zabiegach takiej mieć nie będziesz . Nie pitol ciagle o tym samym , pogódź się z tym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie przypadkiem tu trafiłam i spytam Was. Skoro Was drażni to po co ją sledzicie? Nie szkoda Wam czasu i zdrowia psychicznego? Chyba, że są tu dorastające panny 7-8 klasa. Taki urok tego wieku, że wszystko drażni. Jeśli dorosłe kobiety to serio coś z Wami nie halo..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscp

Aha czyzby Harmonowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ludzie przypadkiem tu trafiłam i spytam Was. Skoro Was drażni to po co ją sledzicie? Nie szkoda Wam czasu i zdrowia psychicznego? Chyba, że są tu dorastające panny 7-8 klasa. Taki urok tego wieku, że wszystko drażni. Jeśli dorosłe kobiety to serio coś z Wami nie halo..... 

Z Tobą tez skoro tu wchodzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ewidentnie znow czyta kafeterie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie obgaduje , dobre sobie . Weź się lecz na głowę , hipokrytko . Bo Ci powiem kilka słów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

I już po kims pojechała!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lul

Próbuję nie być uprzedzona,czepialska itd wst do Pani Katarzyny.Jednak czego by nie robiła,jakiej myśli by nie przytaczała ,albo opowieści nie snuła ..wszystko to wygląda "tanio "i mało smacznie ..np to wyciągnie z kotem na łóżku ,okraszone myślami złotymi 😣😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkl

Ona nie ma pomysłu na siebie i widać to strasznie. Obydwoje są niestety niesłowni i niekonsekwentni. Nie znoszą krytyki ani nawet pytania wg nich nieodpowiedniego. Te ich projekty plany itp. Nic nie realizują a później są wyjaśnienia i wymówki jak to przez kogoś innego coś nie wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama mi

Jest w takim kołowrotku.  Zalatana.  A dopiero się przeżyła na łóżku z kotem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe tylko dlaczego nie pokazuje ani nie mowi o wynikach ankiet.... pewnie dlatego ze albo nikt nie głosuje albo głosów jest mało i wiekszosc zdecydowana na nie..... 

Myślę że wszystko o czym ona mowi na insta to jedno wielkie kłamstwo...... takim ludziom jak ona powinno się odcinać dostęp przynajmniej do mediów społecznościowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Hahah ciekawe ma pojecie pracy.... picie kawy i jedzenie w samotnosci nazywa praca.... laska jest oderwana od rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gadał jak potłuczona. „ O takie koleżanki walczyłam”. Z kim przepraszam? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jezus maria u niej kazda historia sprowadza sie do cyckow.... co za pustostan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma! NIE MA! Zniknął post z mizianiem się z kotem na łóżku! Och nie! Dlaczego?????? 

:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexi
55 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma! NIE MA! Zniknął post z mizianiem się z kotem na łóżku! Och nie! Dlaczego?????? 

:)))))

Drama!! A był hit internetów!! dobrze, że zdążyłam obejrzeć!! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba jednak mezus byl zazenowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie ma! NIE MA! Zniknął post z mizianiem się z kotem na łóżku! Och nie! Dlaczego?????? 

:)))))

Haha jaka ona jest podatna na słowa innych . Kompleksy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikea

Kiepsko wyszło z darmoszkami do nowego domu. 

Gdzie kupic dodatki, dywan, pościel? 

Chyba nikt się nie odezwał, skoro są najtańsze Polki z ikei, i pościel która swoją jakością traci o groteskę? 

A tyle fajnych polskich Marek na rynku! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×