Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 19.08.2019 o 18:00, Gość gość napisał:

Jak można w takim dniu jak dziś oznaczać na swoim instastories Agnieszkę Woźniak-Starak!? Z oburzeniem na ludzi, że wypisują takie chamskie komentarze na Jej profilu... Serio!? Pani Katarzyno, zamieściła Pani komentarz u Agnieszki broniący Kobiety, która była na motorówce z Piotrem. Tylko po co!? Bez wtykania nosa w nie swoje sprawy nie dałaby Pani rady!? Te Pani "dobre chęci"..... Tam gdzie coś się dzieje tam Pani z komentarzem/oznaczeniem jest pierwsza... Oznaczając profil Agnieszki tylko podkręca Pani ruch na Jej profilu - zupełnie niepotrzebnie bo jedyne, czego Jej potrzeba teraz to spokoju.........

serio to zrobiła?? brak taktu i wyczucia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest jak hiena  - zweszyla okazje do zdobycia popularnosci na tragedii innej osoby.... takim ludziom powinni odcinac dostepy do social mediow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubas
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

serio to zrobiła?? brak taktu i wyczucia... 

Ona zrobi wszystko byleby mieć więcej lajkow... najpierw doczepila się do Moniki Mrozowskiej, próbowała do Zosi Zborowskiej, Anka Cooka, Asia Koroniewska... itd  przecież każdy kto ich poznaje i ma głowę na swoim miejscu widzi ocb i odcina się szybko! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehr

Z Zosia Zborowska to była akcja mega... Harmonka ja nagabuje na evencie gdy zosia nagrywa stories i Zosia ja zaebiscie zlała.... pozniej jeszcze nawiazala wspolprace z salon paznokci do ktorego chodzi zosia i chyba raz ja spotkala... a pozniej harmonka po zakonczeniu wspolpracy zhejtowala ten salon bo zniszczyli jej hybryda paznokcie... cala Harmonka - najpierw zebra o wspolprace jak ja dostanie to wychwala a gdy sie skonczy to teksty typu wyprobowalam i jest beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I te jej ciagle biadolenie o ryju . Kogo to interesuje -masz taki to siedź cicho i nie pierd...non stop o tym samym bo na świecie żyją ładni ludzie i bez filtra . Dorośnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eea

Irytuje mnie ta kobieta. Mam wrażenie, ze ona nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Jej stories opiera się na pokazywaniu paczek i ciągłym gadaniu tego samego: wizytami fryzjera, uczulenie na twarzy i kwiatki. Od czasu do czasu tańce z mężem. No ileż można? Zero pomysłu i kreatywności. Narzucanie się innym to już w ogóle jej znak rozpoznawczy. Akcja z Zosią była świetna. 😂 

Wczoraj mnie rozwaliło to, że udostępniała u siebie to, że wcześniej ktoś u siebie pokazał jej stories. PO CO? Być może chodzi o zasięgi, czy coś podobnego, ale to jest śmieszne...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Estrovita super fajna, działa ekstra, ale piją ją tylko ja mam z nimi  deala. 

To jest właśnie cała Harmonka. Dlatego w życiu nie kupiłabym niczego, co ona poleca.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zapomniala dodac ze spotykala sie z nim kiedy byl jeszcze zonaty..... ona idzie po trupach do celu.... teraz za wszelka cene chce byc celebrytka i w tym celu nie cofnie sie przed niczym - oznaczanie znanej kobiety ktorej zaginal maz i wypisywanie jakisch totalnych farmazonow..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak. To musi być jakiś głębszy problem :) Nie umieć śpiewać ale popis do telefonu dać... To w końcu śpiewa Pani Pani Kasiu przy sprzątaniu czy do telefonu!? W końcu nieważne co byle ilość instastories się zgadzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

Tak. To musi być jakiś głębszy problem :) Nie umieć śpiewać ale popis do telefonu dać... To w końcu śpiewa Pani Pani Kasiu przy sprzątaniu czy do telefonu!? W końcu nieważne co byle ilość instastories się zgadzała ;)

Ja pierdziele. Mam ciarki żenady słuchając tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Niech ona sie zamknie, i nie otwiera jadaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Ja wiem o akcji z Mają( ...enka zdaje się wystawiona potem na sprzedaż)  i Zosią. Nie miałam pojęcia, że spotykała się z żonatym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest na tyle glupia ze powiedziala o tym na videoblogu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejej

Omg! Co ona miala na głowie? 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hosc

Teraz moze i prosto od fryzjera ma wlosy gladkie i blyszczace ale zobaczysz za kilka dni ze bedzie miala takie samo siano na glowie a i kolor totalnie nietrafiony - wyglada bardzo staro bo kolor tak ciemny podkresla wszystkie zmarszczki i bruzdy na twarzy, szyi i dekolcie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zdj są po fotoszopie, spojrzcie na filmik jak tanczy. Jest wieeelka, szeroka, jak trzy razy maż.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam

spojrzcie na naprawdę ciekawe profile na ig, polapolok, piekne i naturalne zdjecia, wspaniala osoba, jest wiele innych takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerka

Ale dziwne ze tym razem nie wspomniała ile to godzin spędza u fryzjera... to standard przy każdej wizycie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Fryzjerka napisał:

Ale dziwne ze tym razem nie wspomniała ile to godzin spędza u fryzjera... to standard przy każdej wizycie 😉

Poczekaj. Jeszcze dzisiaj się dowiemy. Najważniejsze zostało podane, że włosy wcześniej sięgały ZA PIERSI! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerka

Swoją droga to ładnie ma

obciete, jaka różnica od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U Katicziks Kasia ujawnia, że się nie goliła od miesiąca. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ahaha, a przecież Harmonka po pijaku na story u Martina nabijała się z cialopozytywnych ze się nie golą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Totalna porazka sa jej live’y na ktorych zawsze jest naebana jak szpadel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Totalna porazka sa jej live’y na ktorych zawsze jest naebana jak szpadel

To prawda , miałam nieszczęście jeden zobaczyć .Tego się nie da potem odzobaczyc niestety . Martin powinien jej zabierać na czas picia tel i wyciągać kartę sim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To prawda , miałam nieszczęście jeden zobaczyć .Tego się nie da potem odzobaczyc niestety . Martin powinien jej zabierać na czas picia tel i wyciągać kartę sim

serio, chciałabym zobaczyć ją nawaloną, nie miałam pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajf

haha Pakistan hednego takiego lajfa.... leżeli na łóżku i popijali herbatke... chyba z prądem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matko jak ona staro wyglada :-D ten kolor i ta długość porażka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goc

Powiedzcie mi co ona ma w glowie.... na event dla doroslych zabiera male dzieci bo nie ma z nimi co zrobic bo mezowi do pracy podrzucic juz nie moze tak jak to bylo w poprzedniej jego pracy kiedy Harmonka zapisala sie na wyjscie do kina z whatannawears zapominajac ze ma dzieci i co zrobila podrzucila dzieci piontkowi do pracy .... co to za matka... 

nie mam co zrobic z dziecmi to nawet nie odpowiadam na zaproszenie i nie mysle o evencie dla doroslych..... 

niech jej ktos wytlumaczy ze dzieci powinny byc wazniejsze niz bywanie, lansowanie i eventy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmon
2 godziny temu, Gość Goc napisał:

Powiedzcie mi co ona ma w glowie.... na event dla doroslych zabiera male dzieci bo nie ma z nimi co zrobic bo mezowi do pracy podrzucic juz nie moze tak jak to bylo w poprzedniej jego pracy kiedy Harmonka zapisala sie na wyjscie do kina z whatannawears zapominajac ze ma dzieci i co zrobila podrzucila dzieci piontkowi do pracy .... co to za matka... 

nie mam co zrobic z dziecmi to nawet nie odpowiadam na zaproszenie i nie mysle o evencie dla doroslych..... 

niech jej ktos wytlumaczy ze dzieci powinny byc wazniejsze niz bywanie, lansowanie i eventy....

I jeszcze ten tekst ze mozna przyjsc na event z dziecmi i sa one zaopiekowane..... no tak skoro matka nie miala jak sie zajac wlasnymi dziecmi na evencie bo interesowalo ja tylko to co na evencie to ktos sie musial tymi dziecmi zaopiekowac zeby nie biegały samopas i nie przeszkadzały...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaj

A matka oczywiście z telefonem nad głową, bo przecież wszystko musi być na insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×