Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Nexi
3 godziny temu, Gość Cmon napisał:

I jeszcze ten tekst ze mozna przyjsc na event z dziecmi i sa one zaopiekowane..... no tak skoro matka nie miala jak sie zajac wlasnymi dziecmi na evencie bo interesowalo ja tylko to co na evencie to ktos sie musial tymi dziecmi zaopiekowac zeby nie biegały samopas i nie przeszkadzały...  

Przynajmniej w kwestii tyle dobrze, ze zlikwidowali juz tą swoja stronę kidsandharmony czy jak to tam było, chyba poszli po rozum do głowy że i dzieciom należy się w życiu odrobina prywatności, bo z własnej kompletnie się już odarli robiąc z tego łzawą komedię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaka ona jest żałosna z ta kanapa :-D niech pokaże paragon to uwierzę hehe i te marne zakupy z wczoraj . Niech kuchnie wyremontują a nie w tej biedzie siedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dopiero teraz zobaczyłam jak tańczy na filmiku i ten chudy pająk za nią . Hahahaha żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dopiero teraz zobaczyłam jak tańczy na filmiku i ten chudy pająk za nią . Hahahaha żenada 

Chudy pająk 😂😂 you made my day😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jaka ona jest żałosna z ta kanapa 😄 niech pokaże paragon to uwierzę hehe i te marne zakupy z wczoraj . Niech kuchnie wyremontują a nie w tej biedzie siedzą 

Taaa mieszkanie na mokotowie wynajmuja bo nie mieli kasy na kupno a chcieli miec wieksze.... meble dla dzieci po taniosci a nie jak kiedys z vox meble...  a tu kanapa za 25 tys zl..... stawiam ze na 100% ta kanapa byla na wyposazeniu tego mieszkania poprostu i tyle...  ale dla Harmonki to pretekst zeby sie polansowac i znowu udawac bogaczkę i milionerke bo tak to wyglada ... kreuja sie na ludzi ktorymi nie sa w mysl zasady wyzej s..a niz d...e ma.... i dlatego tez nie maja zadnych znajomych .... wszyscy sie od nich odwrocili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gość gość cała przyjemność Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie hehe . Tak to by pokazała jak ja kupuje żałosna baba . Zakupy online pokazuje a takiego wydarzenia by nie pokazała Haha . Biegaczka sprzedająca ubrania w sieci :-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No co wy nie powiecie.... kanapa za ponad 20tys zl.... i ta cala ideologia do tej kanapy.... no szok .... ciekawe co by odpisała na pytanie czy mieszkanie kupili czy wynajmują??? Ja nie mogę bo mnie kiedyś zablokowała jak wyraziłam swoja opinie ....

Może któraś z Was ja o to zapyta jak będzie znów akcja pt mam czas to pytajcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona ta panią

Tu nawet nie ma co pytać czy wynajmują czy kupili. Oczywiste jest to, ze to mieszkanie nie jest ich. Obstawiam, ze może nawet ktoś znajomy/z rodziny wyjechał i oni się tym mieszkaniem „opiekują”. A dlaczego? Bardzo prosty powód. Takie mieszkanie jest warte ok miliona. Nie mieliby nawet takiej zdolności kredytowej, bo to, ze ktoś zarabia na instagramie to dla banku żaden dowód na zarabianie. Już prędzej „prawdziwe” blogerki z kontraktami od wielkich firm, a nie takie ze współpraca ze sklepiem internetowym na jedne zakupy....Poza tym jej mąż chyba dopiero co zmienił prace wiec tez raczej kredytu by nie dostał. No i maja jeszcze kredyt na poprzednie mieszkanie wiec to jest dodatkowe obciążenie dla banku. Nie ważne czy je będą wynajmować czy nie. Już miałam nadzieje, ze ta kobieta jest normalna i ludzie jej po prosu nie lubią, ale ona jest walnięta. Już mam dość słuchania jej wiecznego żalu do jej własnych obserwatorow. U nikogo innego nie widzę takiego jęczenia a u niej prawie codziennie. To jest taka typowa „madka polka”. Ja już więcej jej słuchać nie zamierzam, bo nienawidzę takich ludzi. Gada o wdzięczności za to co ma a w kółko narzeka. Nowe mieszkanie super, ale wysoko i nie może zakupow nosić, współprace super, ale o boze ile to ona zapytań dostaje, obserwatorzy super, ale nie piszcie na prv i w ogóle myślicie zle, zle oceniacie i w ogóle co wy sobie myślicie. Już nie mogę z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chciałabym zobaczyć screen tej wisielec dot.kanapy, bo idę o zakład, że takowej nie było, a cała historia to wymysł Pani Harmony, żeby się jednak tą kanapą pochwalić. Dodanie fotki na rzeczonej kanapie, kilka dni temu, nie poskutkowało, to trzeba było coś wymyślić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kompletnie nie rozumiem tego jej narzekania ze az tak duzo czasu spedza z dziecmi ... kurde kobieto jestes matka i to do Ciebie nalezy opieka i wychowanie ich.... mam wrazenie ze ona chcialaby aby wszyscy inni zajmowali sie jej dziecmi - przedszkolanka, maz, jej matka a ona tylko by sie lansowala w tym czasie na miescie na eventach i krecila stories na insta... 

w necie nic nie ginie ciekawe co beda czuly w przyszlosci jej dzieci kiedy sie dowiedza ze ich matka miala ich wiecznie dosyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanapowiec

Ja tez na to wpadłam, ze mieszkanie jest wynajmowane. Slychac jak ona się pilnuje, żeby nie powiedzieć „kupiliśmy” czy „nasze” mieszkanie ;). 

Sama bym tez o to spytała, ale jak 99% nas tutaj jestem zablokowana. 

Smieszne jest w tym wszystkim, jaka oni z tego zrobili konspiracje. Luksusowa wielokrotnie mowila na stories, ze tak właśnie robi- wynajmują swoje mieszkanie a z tej kasy płaca czynsz w wynajmowanym. I fajnie. Nie widze, czemu by się nie przyznać. Zwłaszcza jak Sylwia wielokrotnie mowila, w wynajmowane się nie inwestuje. Wiec wiadomo, ze nie zrobisz sobie mega kuchni czy łazienki. 

 

A propos łazienki- jeszcze jej nie pokazali, a przecież to ich ulubione miejsce do pokazywania kosmetyków i bielizny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Pewnie ich lazienka jest nawet nie rodem z Prlu ale moze i nawet przedwojenna skoro mieszkanie w kamienicy.. 

Jakas laska sie jej zapytala czy bedzie post na blogu o zmianie mieszkania i o nowym mieszkaniu .... a Harmonka krotko odpowiedziala tylko suche „nie”

No nie ma sie czym chwalic .. kreuja sie na bogaczy a go...o maja... zwlaszcza ona ma takie cisnienie zeby ludziom pokazac kim to ona nie jest... w rzeczywistosci nie ma kompletnie nic i to pokazuje ze jest srrasznie zalompleksiona na tym punkcie.... a to poprzednie mieszkanie w ktorym mieszkali to mieszkanie Piontka ktore kupil na dlugo przed Kafi ...w dodatku na kredyt... . I to we frankach.... a ona nigdy nic nie miala.... i nie ma.... wczesniej jak pracowala to tylko imprezowala po klubach i lansowala sie na fejmie Tede.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 30.08.2019 o 11:22, Gość Gość napisał:

Dopiero teraz zobaczyłam jak tańczy na filmiku i ten chudy pająk za nią . Hahahaha żenada 

I czarne stopy. 😱 Ja rozumiem, że lato, że ciepło, że chodzi się na boska, ale ba na miłość boską, oni mieszkają na 4 piętrze, więc nie biegają  po ogródku bez butów. 😱 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaa
21 godzin temu, Gość Gosv napisał:

Pewnie ich lazienka jest nawet nie rodem z Prlu ale moze i nawet przedwojenna skoro mieszkanie w kamienicy.. 

Jakas laska sie jej zapytala czy bedzie post na blogu o zmianie mieszkania i o nowym mieszkaniu .... a Harmonka krotko odpowiedziala tylko suche „nie”

No nie ma sie czym chwalic .. kreuja sie na bogaczy a go...o maja... zwlaszcza ona ma takie cisnienie zeby ludziom pokazac kim to ona nie jest... w rzeczywistosci nie ma kompletnie nic i to pokazuje ze jest srrasznie zalompleksiona na tym punkcie.... a to poprzednie mieszkanie w ktorym mieszkali to mieszkanie Piontka ktore kupil na dlugo przed Kafi ...w dodatku na kredyt... . I to we frankach.... a ona nigdy nic nie miala.... i nie ma.... wczesniej jak pracowala to tylko imprezowala po klubach i lansowala sie na fejmie Tede.... 

Kreują się na zamożnych - dokladnie tak! Widać spory kompleks w tym temacie. Mnie rozwaliła publiczna rozmowa na temat  „zakupu” nowego samochodu. Tak żeby wszyscy widzieli, bo przecież nie można porozmawiać o tym w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Anaa napisał:

Kreują się na zamożnych - dokladnie tak! Widać spory kompleks w tym temacie. Mnie rozwaliła publiczna rozmowa na temat  „zakupu” nowego samochodu. Tak żeby wszyscy widzieli, bo przecież nie można porozmawiać o tym w domu.

W sumie to smutne. Mogli by normalnie się zachowywać, normalnie nazywać i normalnie żyć, ale nie, wszystko musi być na pokaz. Szkoda tylko tych dziewczynek że w czymś takim będą musiały dorastać, bez wzorców i wychowania i kultury własnej pracy.  Takie nowe  pokolenie "harmoniuszy" nam wyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc
1 godzinę temu, Gość Anaa napisał:

Kreują się na zamożnych - dokladnie tak! Widać spory kompleks w tym temacie. Mnie rozwaliła publiczna rozmowa na temat  „zakupu” nowego samochodu. Tak żeby wszyscy widzieli, bo przecież nie można porozmawiać o tym w domu.

Myślę, że oni pisali te komentarze siedząc koło siebie, na drogiej kanapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hosc

Harmonka chyba wczoraj wrocila na niezlej bani z imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Anaa napisał:

Kreują się na zamożnych - dokladnie tak! Widać spory kompleks w tym temacie. Mnie rozwaliła publiczna rozmowa na temat  „zakupu” nowego samochodu. Tak żeby wszyscy widzieli, bo przecież nie można porozmawiać o tym w domu.

Haha bez kitu dno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Goosc napisał:

Myślę, że oni pisali te komentarze siedząc koło siebie, na drogiej kanapie. 

Dokładnie , to takie duże biedne dzieci :-D Teraz będą gotować bo zobaczyli , ze to modne a do tego jeszcze serce jest potrzebne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie , to takie duże biedne dzieci :-D Teraz będą gotować bo zobaczyli , ze to modne a do tego jeszcze serce jest potrzebne 

Koniecznie też trzeba 15 razy podkreślić, że dodało się do naleśników mus od Anny L. I oczywiście ją oznaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zauwazyliscie ze od pewnego czasu Harmonka kupuje lajki.... przedtem kupowala followersow....  a za chwile bedzie kupowac komentarze..... ta laska to chodzaca porazka bo przez takie akcje jest totalnie niewiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.08.2019 o 13:42, Gość Gosc napisał:

Chciałabym zobaczyć screen tej wisielec dot.kanapy, bo idę o zakład, że takowej nie było, a cała historia to wymysł Pani Harmony, żeby się jednak tą kanapą pochwalić. Dodanie fotki na rzeczonej kanapie, kilka dni temu, nie poskutkowało, to trzeba było coś wymyślić. 

Myślę, że i ta kanapa i łóżko z sypialni (kiedyś mignęło na instastories) to były meble które zastali w wyposażeniu mieszkania. Jedyne, co meblowali sami to pokój dziewczynek - stąd te milion relacji i... łóżka z Ikei. (luz, bo moje dzieci też mają łóżka z Ikei tylko drewniane z szufladami a Pani Kasia wybrała takie najmniej praktyczne bez szansy na schowanie choćby pościeli :( ) Gdyby stać ich było na tę kanapę z salonu myślę, że stać by ich też było na meble choćby z VOXa w pokoju dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkk

A u niego w komentarzach jak zwykle ze dokończa inne projekty. To ich ulubione słowo. Projekty. W sumie na etapie projektów zostaje zawsze. Pamietam te ich łazienki i te nagrania po angielsku. Wielkie nic z tego a ktoś w to kasę włożył. Ale jak to zwykle efekt zerowy. Dla mnie to są ludzie którzy na sile chcą być znani. Niestety nie wszyscy się do tego nadają i tutaj to jego gadanie po angielsku z mega maniera i akcentem na sile nic nie pomogą. Ona tez niestety nie ma żadnych umiejętności żeby się wybić a niestety do pracy się nie garnie a nawet wręcz kiedyś wywyższala się nad etatowcami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To wdzięczenia się do telefonu. Ile ona ma lat? 16? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milami
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

To wdzięczenia się do telefonu. Ile ona ma lat? 16? 

Hahaha mamuśka nudzi się ewidentnie 

żenada 

pioontek zabierz mamusce telefon ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkk

Tego się nie da odzobaczyc. Dziubek ponad 30 letniej kobiety wyginającej się  do telefonu. A za chwile będzie jak to zapracowana i nie ma na nic czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wyglada jakby cos brala..... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejek

Która z was ostatnio pytała o olejki, bo nagle się okazuje, ze są mega?!

zazdrosc przeze mnie przemawia. Tez chciałabym się powyginac bez stanika, i dostac suplementy dla mnie i dzieci——— bo „przeca” lepiej zapobiegać niż leczyć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilanowa

Jak można reklamować olejki ze niby cuda na cerę działają z taka twarzą i syfami? Babor nie dał rady wiec już nie reklamuje bo to antyreklama była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×