Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Goanna

Jesus maria ona zachowuje sie tak totalna ...ka.... podnieca sie ze dostala rabat na kolejnego loda dla corki bo pierwszy upadl od razu.... i to zarzekanie sie ze Pani dala jej rabat sama z siebie.....  takie na sile podkreslanie ze ona nie prosila o rabat sugeruje cos zupelnie innego.... a mianowicie to ze pewnie wyzebrala ten rabat w zamian za oznaczenie lodziarni na insta i niby robienie reklamy.... no ale w sumie ona zawodowo nie pracuje.... a hajsy ze wspolprac ktore moze i byly calkiem spore jestem pewna ze dawno rozwalili.... no to teraz skoro kasy nie ma tyle co u milionerow trzeba zebrac o rabacik na drugi lod dla dziecka.... no zenada straszna..... ciekawe czy jej dzieci kiedy dorosna beda z niej dumne ze jedyne co mama umie robic to zebrac o darmoche.... chociaz w sumie pewnie wyrosna na takie same skoro maja taka matke..... starsza juz od dawna kiedy tylko ma okazje zaczyna gadac do tel jak matka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Harmonka usunela stories z szulimowa.... ciekawe czy dostala opr od niej w prywatnej wiadomosci ..... albo upomnienie ze pani szulim sobie nie zyczy czegos takiego....

Harmonka jest jak hiena zeruje na ludzkiej tragedii i upatruje w tym okazji dla siebie do wybicia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa

Mam wrażenie, ze ona tylko czai na moment, by się wylansować i pisze bzdury, tylko, żeby pisać. Żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxx

Jesu, ona daje dzieciom sztuczny nadmuchany chleb tostowy! Matka roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Co z żena! Straty dodał fotkę w volvo i Kaśka pyta, czy niedługo zmieniają. A on jej odp. Nie można o takich rzeczach pogadać przy śniadaniu tylko na insta, żeby wszyscy widzieli? Borze szumiący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

oni są pozerami, pełnymi kompleksów.

dlatego pokazuje w jakiej dokładnie dzielnicy mieszka.

dlatego na pol roku do przodu mówią o aucie.

i wiele innych rzeczy...

im bardziej ona mówi ze ważna jest autentyczność tym bardziej jest niewiarygodna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala

Tam jakaś większa drama z luks bo tamta Kafi nawet nie obserwuje na insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Hala napisał:

Tam jakaś większa drama z luks bo tamta Kafi nawet nie obserwuje na insta. 

Faktycznie. Martina obserwuje, ale Kasi już nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Harmonka wtem odkryła, ze o włosy trzeba dbać. I teraz problem pt jak ja biedna nic nierobiaca, siedząca w domu mam znaleźć 10 min na maskę do włosów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaj

Kasia myśli dokładnie tak samo jak Asia Koroniewska. Coś mi to przypomina, oznaczanie na story i przysłowiowe lizanie tylka. Czy nie podobnie było z Monika M.? Czekam na wspólną kawkę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Jaj napisał:

Kasia myśli dokładnie tak samo jak Asia Koroniewska. Coś mi to przypomina, oznaczanie na story i przysłowiowe lizanie tylka. Czy nie podobnie było z Monika M.? Czekam na wspólną kawkę  

Katarzyna już się wpraszała do Asi Koroniewskiej w weekend łaskawie przymykając oko ;) na plastikowy basen, w którym Joanna się moczyła. No ale nic z tego nie wyszło. Niech się jednak nie poddaje! Teraz kiedy zamieszkała w prestiżowej dzielnicy W/wy a na instastories oprócz łazienki pokazała już całe mieszkanie informując, że jest dwa razy większe niż to stare - chroniąc oczywiście swoją prywatność :) a mąż pochwalił się jakim modelem auta będą jeździć po nowym roku jest szansa, że wreszcie doskoczy do tego wymarzonego celebryckiego świata! :) A "bratnia dusza" to brzmi dumnie szczególnie jak się na żywo nie zamieniło ze sobą nawet słowa.... ;)

Wróciła też do tematu Agnieszki Woźniak.... i tego, że stanęła w komentarzach w obronie rzekomej kochanki Piotra. No to trzeba mieć jednak problem z empatią, żeby używać takiego sformułowania w obliczu takiej tragedii. Serio. Niepojęte to jest. Milczenie jest złotem Pani Katarzyno! I nie wtykanie nosa w cudze życie i dramaty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lansowanie na Monice, Fox Mamie, Sylwii, się nie powiodło, no to przyszedł czas na Asię K. Mam wrażenie, ze ta rodzina składa się z pozorów. Zero szczerości i jakiegoś takiego fajnego flow. Wszystko robione pod lajki i serduszka, a to niestety czuć na kilometr. Ona musi komentować w necie wszystko, nawet sprawy, które w ogóle jej nie dotyczą ( sprawa z Panią Agnieszką Woźniak - Starak ), a on 40 latek zachowujący się, jakby miał 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prestiżowa dzielnica dobre sobie hehe a chata jak za komuny :-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa

I znowu to samo. Chciałaby poruszyć temat, który ktoś już poruszył. Samemu na coś wpaść jest chyba trudniej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gosc

Sylwia w trzeciej ciąży, a Kaske akurat wczoraj ktoś pytał, kiedy będzie miała 3 dziecko. No, dziwny zbieg okoliczności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Myślę że luksowa w końcu przejrzała na oczy i zobaczyła ze Harmonka jej zwyczajnie zazdrosci i z tej zazdrosci bardzo czesto kopiuje i powiela tresci o ktorych mowi mrs luks.

A i jeszcze coś .... twierdzenie że ludzie/ obserwatorzy nie powinni jej zadawac niektorych pytan bo sa zbyt prywatne, w jej ustach brzmi śmiesznie..... bo mowi to osoba taka jak ona ktora cała swoją prywatnośc i intymność wywala na światło dzienne niekiedy az tak bardzo że jest to niesmaczne..... takim właśnie brakiem zachowywania pewnych rzeczy dla siebie bardzo dawno temu już dała ludziom przyzwolenie na zadawanie takich pytań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaa

Placki z 5 łyżkami cukru. Jak zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jej spalona tarta Haha teraz będzie gotować jak wszyscy to wszyscy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxx

ta torebka która porównała do Chylak. Zle proporcje, zle wyglada.

harmonka jak sama coś wybierze, to widać ze nie ma gustu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niech ona zacznie chodzic w staniku bo to ze ma sztuczne cycki nie oznacza po pierwsze ze bez stanika wygladaja ładnie. - wrecz przeciwnie,  a po drugie juz widac ze coraz bardziej jej zwisaja - grawitacja działa i za chwile bedzie miala znowu 2 zwisajace ogromne wymiona zamiast cyckow.... ciekawe czy Doktorek znowu jej za friko poprawi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Haha, większe cycki to bardziej widać grawitację.

za chwile oznajmi ze trzeba nosić biustonosze tak jak odkryła ze trzeba używać masek do włosów.

wiek ją posuwa, a jej się wydaje ze ma 20 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniastel

Gada jak potłuczona 

ciagle to samo i to podkreślanie ze na insta to tylko odrobina ich życia i tak od rana pracują Haha dobre 

dla mnie to pustak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaj
1 godzinę temu, Gość Moniastel napisał:

Gada jak potłuczona 

ciagle to samo i to podkreślanie ze na insta to tylko odrobina ich życia i tak od rana pracują Haha dobre 

dla mnie to pustak 

Dokładnie. Wpisów na bloga coraz mniej. Zrobili jeden, porządny o ekologii i udostępniają go ciągle. Na insta same durnoty. No, ale Harmonka zarywa noce, bo pracuje. Taa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkkh

Ja Nie wiem jakie ona ma wiecznie problemy narzekając jednocześnie na innych. Pisze ze bardzo pracochłonne jest dodawanie napisów a w każdych jej napisach są błędy. Juz nie mówię o interpunkcji ale o literowkach i innych błędach. Wiec skoro zajmuje jej to tak dużo czasu i nie ma aż czasu przeczytać tego przed wysłaniem to może tak chociaż z 2 filmiki mniej ale chociaż bardziej przemyślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakupy online bo ciężko Haha a w koszyku jakby kot napłakał :-D co to za zakupy ? Litości ...i te statystyki a pod postami zero ruchu . Żal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona jest totalnym leniem, całymi dniami tylko gada do tel nawet kiedy jest z dziecmi na spacerze, i teraz ma problem bo mieszka na 3 pietrze to juz nie chodzi na zakupy bo nie chce jej sie wniesc do gory siat..... ciekawe jakby miala wniesc jeszcze wozek dzieciecy i dziecko.... co by wtedy zrobila.... wynajmowała by tragarzy z firmy przeprowadzkowej zeby jej wozek wnosili....??? Bo tak to wyglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Matko, ona jest taka śmieszna. 😂 

boomerang z rana i znowu podkreślenie, ile Harmonka pracuje. No, żal mi jej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ma ewidentnie coś z głowa . Niedługo będzie pokazywać jak prawidłowo zrobić 💩. Non stop relacje . Biedny człowiek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaczek

Kaśka jest takie coś jak żelazko !

Wstyd w tak pogniecionej szmacie chodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Laska jej napisala ze fajne madre stories a ta zaraz do niej przytyk - dlaczego wiec nie udostepni tego stories u siebie.... jezu jak mozna byc tak bezczelnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×