Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 24lata

24 lata czy za późno na spełnianie marzeń?

Polecane posty

Gość 24lata

24 lata mam męża i dziecko,średnie wykształcenie i prawo jazdy. Od jakiegoś czasu mam wrażenie że stoje w miejscu a moja młodość ducha umiera.Przez tyle lat tylko dom dziecko sprzątanie ciągłe, spanie żarcie i tak w kółko.Wzieło mnie dziś na eflaksje i doszłam do wniosku,że jeśli tak dalej będę siedziała tylko na necie i czekała aż pójdę spać, a czas leci, to zmarnuję sobie życie a mam tyle marzeń do spełnienia i jak myslicie czy 24 lata to za dużo już aby się uczyć spełniać marzenia?

Mam dużo marzeń , gdzie wymaga nauki czasu oraz cierpliwości wysiłku.Czy uda mi się jeszcze spełnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24lata

przepraszam na błędy : tam miało być REFLEKSJE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam, pewnie że nie za późno. Co to te 24 lata, to jest nic. Ja mam taką sama harówkę i monotonie, tylko jestem znacznie starsza. To co, zabić się mam własną pięścią? Nadzieja na to że czlowiek sobie jeszcze pożyje umiera ostatnia😂

A net wysysa życie, to i owszem. Bez niego moglibyśmy być bardziej produktywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna_blokada_klapki

Miałam taki okres w życiu w wieku bodajże 26 lat że też tak myślałam. Tylko u mnie wiązało się to z poczuciem końca pewnego etapu w życiu, takiej beztroski, zabawy a poczatkiem stagnacji i szarego, zwyczajnego zycia. Ale podobno granice stawiamy sobie sami. 24 lata ...to dajmy na to 1/3 twojego żywota z czego połowa to dzieciństwo. Ty dopiero zaczynasz żyć  😉  miej marzenia i próbuj je realizować choćby małymi kroczkami nawet jak nie wszystkie uda Ci się zrealizowac. Nie wmawiaj sobie że jest za późno bo to śmieszne w twoim wieku. 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesteś b. Mloda. Zycie przed Toba.  Powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniaj swoje marzenia zawsze 😀 Ja nigdy tego nie umiałam, ważne były potrzeby innych, a nie moje. Chciałabym mieć tyle odwagi, żeby spełnić swoje marzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2019 o 22:08, Gość 24lata napisał:

24 lata mam męża i dziecko,średnie wykształcenie i prawo jazdy. Od jakiegoś czasu mam wrażenie że stoje w miejscu a moja młodość ducha umiera.Przez tyle lat tylko dom dziecko sprzątanie ciągłe, spanie żarcie i tak w kółko.Wzieło mnie dziś na eflaksje i doszłam do wniosku,że jeśli tak dalej będę siedziała tylko na necie i czekała aż pójdę spać, a czas leci, to zmarnuję sobie życie a mam tyle marzeń do spełnienia i jak myslicie czy 24 lata to za dużo już aby się uczyć spełniać marzenia?

Mam dużo marzeń , gdzie wymaga nauki czasu oraz cierpliwości wysiłku.Czy uda mi się jeszcze spełnić ?

No tak, 24 lata to już tylko do grobu się położyć... Dziewczyno, zawsze można marzenia spełniać, tu nie ma limitu wieku. A jak twoje plany wymagają nauki, to zacznij się uczyć a nie użalasz się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zakładanie rodziny odłożyć na później (30 -35 lat) A w wieku 20 - 30 uczyć się, podróżować, poznawać ludzi, nawiązywać biznesowe kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2020 o 10:17, Bimba napisał:

Trzeba było zakładanie rodziny odłożyć na później (30 -35 lat) A w wieku 20 - 30 uczyć się, podróżować, poznawać ludzi, nawiązywać biznesowe kontakty.

Jeśli nie masz dla kogoś taniego wehikulu czasu to takie komentarze mozesz sobie wlozyc tam gdzie slonce nie dochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie rada - to stwierdzenie faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jest za późno na marzenia. Poza tym mloda jestes, wiec tym bardziej, organizuj się i do przodu,bo kiedys bedziesz mieć 50-60-70 lat i zadasz sobie pytanie jakim cudem zmarnowałaś tyle lat i nie zrobiłaś rzeczy o których po cichu marzyłaś. Marzyc trzeba glosno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×