Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim

Dla samotnych mam :)

Polecane posty

Gość Anonim
12 minut temu, Oluska1122 napisał:

A czego się spodziewa facet który świadomie decyduje się na dziecko ? Niech ma jaja i zmierzy się z tą rzeczywistością, a nie zostawia kobiete ze wszystkim samą. On ma prawo być rozczarowany bo nie jest tak jak to sobie wyobrażał, a kobieta to co ? Gdyby faceci zdawali sobie sprawę z tego przez co musi przejść... 9 miesięcy ciąży i trudy porodu, a później jeszcze radź sobie sama bo ja chciałem lalkę a nie żywe dziecko 😛. A co do reszty to nie wiem czy śmiać się czy płakać... gdyby facet pomagał jak trzeba przy dziecku to sądzę, że nigdy nie poczuł by się zepchany na drugi plan wręcz przeciwnie...  

trafione w sedno, zgadzam sie w 101 %. dokładnie gdyby facet nosił dziecko przez 9 miesiecy , znosił to wszystko kazdy ból , ból porodowy przedewszystkim , i opiekował sie dzieckiem non stop to by zrozumiał ile to pracy kosztuje , ile to serca trzeba włozyc.. Wiecie co chciałabym aby to kazdy jeden facet doswiadczył wtedy moze by przestali piepszyc głupoty i farmazony o kobietach bo nie maja zielonego pojecia tak naprawde tylko wymagaja i rzadaja świata cuda i tak jak mówisz oni chca niby dzieci ale zeby nie płakał nie jadło nie ruszało sie tylko zeby lezało i spało bo oni chca byc w centrum uwagi   to kupcie sobie lalke. Chcesz miec dziecko to licz sie z tym ze juz nie bedziesz najwazniejszy bo takie jest zycie  i to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy i szkolenia
3 godziny temu, Oluska1122 napisał:

A czego się spodziewa facet który świadomie decyduje się na dziecko ? Niech ma jaja i zmierzy się z tą rzeczywistością, a nie zostawia kobiete ze wszystkim samą. On ma prawo być rozczarowany bo nie jest tak jak to sobie wyobrażał, a kobieta to co ? Gdyby faceci zdawali sobie sprawę z tego przez co musi przejść... 9 miesięcy ciąży i trudy porodu, a później jeszcze radź sobie sama bo ja chciałem lalkę a nie żywe dziecko 😛. A co do reszty to nie wiem czy śmiać się czy płakać... gdyby facet pomagał jak trzeba przy dziecku to sądzę, że nigdy nie poczuł by się zepchany na drugi plan wręcz przeciwnie...  

Sama przecież wybrałaś delikwenta, czy ci ktoś go podstawił i kazał dawać mu szpary? Ty zdecydowałaś że warto mu dać szpary, więc błędna ocena przydatności osobnika na ojca. Powinni was w szkole uczyć jak faceta wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
16 minut temu, Gość kursy i szkolenia napisał:

Sama przecież wybrałaś delikwenta, czy ci ktoś go podstawił i kazał dawać mu szpary? Ty zdecydowałaś że warto mu dać szpary, więc błędna ocena przydatności osobnika na ojca. Powinni was w szkole uczyć jak faceta wybierać.

zobaczymy komu ty dasz i jak ci sie zycie potoczy a moze ktos cie zostawi jak zostaniesz rodzicem, zobaczymy czy wtedy bedziesz tak szczekac jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość kursy i szkolenia napisał:

Sama przecież wybrałaś delikwenta, czy ci ktoś go podstawił i kazał dawać mu szpary? Ty zdecydowałaś że warto mu dać szpary, więc błędna ocena przydatności osobnika na ojca. Powinni was w szkole uczyć jak faceta wybierać.

Ręce opadają jak się czyta takie komentarze. Ile Ty wgl masz lat człowieku ? ,, szpary " serio ?? 😛 żałosne teksty. Zawsze kobieta jest wszystkiemu winna bo rozłożyła nogi, a faceta jeszcze poklepią po plecach 😛 ale skoro decyzja o posiadaniu dziecka jest wspólna to czy ktoś stał nad facetem z bronią przyłożona do skroni i zmuszał go do zrobienia dziecka, do bycia ojcem ? . A jak dziecko już się pojawia na świecie to niech będzie prawdziwym mężczyzną i zadba o nie jak na ojca przystało. Rozumiem, że Ty jesteś ekspertem od oceny ludzi i doskonale wiesz, że w przyszłości taki ktoś się nie zmieni jeszcze nigdy na nikim się nie zawiodłeś/aś ? 😉 . Tak się składa, że nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy jednego dnia masz księcia z bajki, a drugiego dnia ten sam człowiek okazuje się być Twoim katem i żaden ,, wybór " nie ma wpływu na to kto jakim jest człowiekiem . Życzę Ci doskonałej selekcji obyś nigdy nie trafił/a na złego człowieka na swojej drodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elroy

Ciekawe że u kobiet jest to ciągle ta sama piosenka, "Gdy go poznałam był księciem, a teraz jest hoojem". Czy jest możliwa aż taka radykalna zmiana? Czy faceci naprawde aż tak się zmieniają? A może zawsze tacy byli, tylko kobiety nie widziały lub nie chciały widzieć tego co jest, a widziały to co im wyobraźnia podała.

Czy facet może być na początku inny i zamienić  się 180 stopni?

Czy wy kobiety nie mieszkacie z tymi facetami wogóle aby ich lepiej poznać na codzień? ( zalecane minimum ROK wspólnego mieszkania ) Czy tylko randki i wypady na weekendy, lans i rozrywka, decyzja ( lub wpadka ) z dzieckiem i nagle zonk i problemy.

Coś trudno uwierzyć że prawie KAŻDA ma identyczny problem bo "myślała" jedno a faktycznie jest coś innego.

Czy to błąd genetyczny wprowadza kobiety na pewną strate? Czy to genetyka każe im akceptować zaloty, podrywy i sperme od samców alfa, walecznych i pewnych siebie, ale i agresywnych i często playboyów grających na kilka frontów? Czy genetyka powoduje u kobiet porażki wyboru samca? No bo chyba genetyka chce dobrze, prawda? Aby kobieta, samica, dobrze wybrała samca, mocnego i pewnego, który zapewni bezpieczeństwo i przeżycie. Więc kobiety takich wybierają a tu zonk, zdradził, olał, zostawił z brzuchem lub z dziećmi, chla i woli kumpli, ma w doopie swoją samice. Czy samice muszą podlegać ewolucji wyboru który z postępem cywilizacji zmienił się z pierwotnych prymitywnych na bardziej dopasowane do obecnego świata? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyho

kobietami rządzi gadzi mózg oraz prymitywne instynkty, które w obecnym świecie są niestety jak antyki, czyli mało przydatne. Kobieca ewolucja jest opóźniona i obecnie zatrzymała się i pełza w epoce kamienia łupanego. To by tłumaczyło wiele zachowań i wyborów które robią dzisiejsze kobiety. Ich mózgi są w fizycznie w roku 2019, ale psychicznie w roku 10,000 BC. Kto o tym wie potrafi to odpowiednio wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

ogólnie męzczyżni to nimfomani myslacy tylko o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość heyho napisał:

kobietami rządzi gadzi mózg oraz prymitywne instynkty, które w obecnym świecie są niestety jak antyki, czyli mało przydatne. Kobieca ewolucja jest opóźniona i obecnie zatrzymała się i pełza w epoce kamienia łupanego. To by tłumaczyło wiele zachowań i wyborów które robią dzisiejsze kobiety. Ich mózgi są w fizycznie w roku 2019, ale psychicznie w roku 10,000 BC. Kto o tym wie potrafi to odpowiednio wykorzystać.

A mężczyznami rządzi to co mają w rozporku 😛. Dlaczego to z kobietami zawsze coś jest nie tak, a mężczyźni są święci ?!! tak samo decydują się na dziecko, na wspólne życie, a później mają wszystko gdzieś, kobiety stają na wysokości zadania, a mężczyźni tchórzą. I z kim tu jest coś nie tak ? . Dlaczego mężczyzną tak ciężko przychodzi bycie odpowiedzialnym za swoje wybory ? Widocznie to oni są opóźnieni bo gdyby im przyszło się zmierzyć z tym wszystkim przez co przechodzą kobiety to byli by bezradni jak dziecko we mgle 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
1 godzinę temu, Oluska1122 napisał:

A mężczyznami rządzi to co mają w rozporku 😛. Dlaczego to z kobietami zawsze coś jest nie tak, a mężczyźni są święci ?!! tak samo decydują się na dziecko, na wspólne życie, a później mają wszystko gdzieś, kobiety stają na wysokości zadania, a mężczyźni tchórzą. I z kim tu jest coś nie tak ? . Dlaczego mężczyzną tak ciężko przychodzi bycie odpowiedzialnym za swoje wybory ? Widocznie to oni są opóźnieni bo gdyby im przyszło się zmierzyć z tym wszystkim przez co przechodzą kobiety to byli by bezradni jak dziecko we mgle 😛 

Zgadzam sie z Tobą w 101 %  dobrze mowisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

meżczyzni to sa mądrzy tylko w gadce, bajkopisarze. maja wielce dopowiedzenia zgrywają dorosłych i odpowiedzialnych a w rezultacie maja jeszcze mleko pod nosem i trzeba ich nianczyc całe zycie . myśla tylko o jednym i tym co mają w rozporku a pozniej tylko szydza z kobiet.  męzczyzni to tchorze. Boja sie odpowiedzialnosci To raczej z nimi jest cos nie tak . gdyby nie kobiety to zgineli by zywcem , nic by nie potrafili zrobic nawet koło siebie.  Uważaja sie za swietych i nieskazitelnych i nie maja nic nigdy sobie do zarzucenia. Potrafia tylko wymagac rzadac i chciec kobiete na zawołanie, skacza z kwiatka na kwiatek aby tylko zamoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Anonim napisał:

meżczyzni to sa mądrzy tylko w gadce, bajkopisarze. maja wielce dopowiedzenia zgrywają dorosłych i odpowiedzialnych a w rezultacie maja jeszcze mleko pod nosem i trzeba ich nianczyc całe zycie . myśla tylko o jednym i tym co mają w rozporku a pozniej tylko szydza z kobiet.  męzczyzni to tchorze. Boja sie odpowiedzialnosci To raczej z nimi jest cos nie tak . gdyby nie kobiety to zgineli by zywcem , nic by nie potrafili zrobic nawet koło siebie.  Uważaja sie za swietych i nieskazitelnych i nie maja nic nigdy sobie do zarzucenia. Potrafia tylko wymagac rzadac i chciec kobiete na zawołanie, skacza z kwiatka na kwiatek aby tylko zamoczyc.

Dokładnie... całą odpowiedzialnością obarczają kobiety i uważają się za niezastąpionych, ale kobiety też potrafią pracować tylko oni o tym zapominają... zajmowanie się dzieckiem to nie są wakacje, ale tak im się wydaje, tak samo to, że dom się sam sprząta, jedzenie samo się gotuje itd. . Prawdziwi mężczyźni kobiety traktują z szacunkiem i potrafią docenić ich wysiłek, szkoda tylko, że w dzisiejszych czasach ciężko o takich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
2 godziny temu, Oluska1122 napisał:

Dokładnie... całą odpowiedzialnością obarczają kobiety i uważają się za niezastąpionych, ale kobiety też potrafią pracować tylko oni o tym zapominają... zajmowanie się dzieckiem to nie są wakacje, ale tak im się wydaje, tak samo to, że dom się sam sprząta, jedzenie samo się gotuje itd. . Prawdziwi mężczyźni kobiety traktują z szacunkiem i potrafią docenić ich wysiłek, szkoda tylko, że w dzisiejszych czasach ciężko o takich. 

prawdziwych męzczyzn to ze świeca szukac, w dzisiejszych czasach mało jest takich, jest ich garstka..... Tak jak mówisz ja niestety na takiego wczesniej trafiłam przed ciaza pomagał mi we wszystkim, dzielilismy sie obowiazkami domowymi i nie tylko , a po porodzie i juz w czasie ciazy przestało go to interesowac twierdził ze skoro siedze w domu to moge to wszystko sama ogarnać itp a Pan nawet sie niczym nie zainteresował i nic go nie obchodziło robił co chciał itp   

Męzczyzni czesto myla pojęcia myśla ze jak juz kobieta jest z dzieckiem w domu na macierzynskim  to jest na wakacjach i ma czas na wszystko, a guzik prawda  opieka nad takim malutkim dzieckiem to jest ciezka praca i to 24 godziny na dobe., niech sie zamienia zobaczymy wtedy czy beda mieli tak duzo dopowiedzenia co teraz , założe sie ze nawet tygodnia by nie wytrzymali, oni mysla ze pojda na 8 godzin do pracy i ze na tym ich obowiazek sie konczy bo przeciez sa bardzo zmeczeni po 8 godzinach , po co maja sie wysilac i przemęczac lepiej przyjsc na gotowe i jeszcze wymagac i takiego trzeba jeszcze nianczyc bo jakze inaczej. Bo on jest Pan i jeszcze ci powie ze pracuje na rodzine ma prawo byc zmeczony  a ty siedzisz w domu i nic nie robisz. A kobieta nie jest zmeczona ? mimo ze jest w pracy 24 godziny na dobie bo przeciez panisko nie ruszy swojego zadu zeby wespszec i odciazyc  troszeczke, ani nie moze zając sie dzieckiem bo po co ma tracic czas, lepiej posadzic swoj zad na kanapie i obsługiwac pilota i miec wszystko podane i podstawione pod nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerość

PROSZE BARDZO COS DLA MĘŻCZYZN TYCH CO TAK SZCZEKAJĄ I OBRAZAJA KOBIETY I SAMOTNE MATKI PRZECZYTAJ TO ZE ZROZUMIENIEM I WEZ SOBIE TO DO SERCA

Ja nie pomagam żonie!

Po południu wpadł do nas przyjaciel. Przy kawie gadaliśmy o życiu, codziennych sprawach. W pewnej chwili powiedziałem: "Poczekaj chwilkę, pozmywam tylko i zaraz wracam." Popatrzył na mnie jakbym co najmniej oznajmił, że idę budować rakietę kosmiczną. Odpowiedział z mieszanką zaskoczenia i podziwu: „To fajnie, że pomagasz żonie. Ja swojej nie pomagam, bo jak to robię, to ona nie wykazuje żadnej wdzięczności, np. w zeszłym tygodniu umyłem podłogę i nawet nie usłyszałem dziękuję."

Usiadłem z powrotem i wyjaśniłem mu, że ja nie „pomagam” żonie, bo moja żona nie potrzebuje pomocnika – potrzebuje partnera. To nie jest kwestia pomagania, bo mamy podział obowiązków. Mieszkamy razem w domu, więc to oczywiste, że sprzątam ten dom, bo też go brudzę.

Ja nie pomagam mojej żonie w kuchni, bo ja również muszę jeść, więc muszę też gotować.

Ja nie pomagam mojej żonie zmywać naczyń – robię to, bo ja też używam talerzy, szklanek i widelców.

Nie pomagam żonie przy dzieciach, bo to też moje dzieci i to mój ojcowski obowiązek.

Nie pomagam żonie w praniu, wieszaniu czy składaniu ubrań – robię to, bo to także ubrania moje i moich dzieci.

Ja nie jestem „pomocą” w domu, jestem jego częścią. A jeśli chodzi o wdzięczność i podziękowania, to zapytałem przyjaciela, kiedy ostatni raz podziękował swojej żonie, kiedy skończyła sprzątać dom, zajmować się praniem, zmieniać pościel, kąpać dzieci, gotować, zajmować się całą resztą…

Czy ty jej podziękowałeś tak naprawdę, coś w stylu: „Super, Kochanie! Jesteś fantastyczna!”?

Ta historia wydaje Ci się absurdalna? Dziwna? Czemu oczekujesz nagród i pochwał, kiedy raz w życiu zdarzy Ci się umyć podłogę? Zastanawiałeś się nad tym, przyjacielu? Może dlatego, że nasza kultura jest nadal maczystowska i wierzymy w to, że zajmowanie się domem jest obowiązkiem kobiety, a facet nie musi kiwać palcem. Podziękuj swojej żonie, tak jak byś chciał, żeby Tobie podziękowano. Rusz się, zachowuj jak prawdziwy partner, a nie jak gość, który przychodzi tylko zjeść, spać, wykąpać się i zaspokoić potrzeby seksualne… Poczuj się u siebie, jak w domu. W swoim domu!

Prawdziwa zmiana w naszym społeczeństwie zaczyna się w naszych domach, gdzie uczymy nasze córki i synów poczucia wspólnoty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Szczerość napisał:

PROSZE BARDZO COS DLA MĘŻCZYZN TYCH CO TAK SZCZEKAJĄ I OBRAZAJA KOBIETY I SAMOTNE MATKI PRZECZYTAJ TO ZE ZROZUMIENIEM I WEZ SOBIE TO DO SERCA

Ja nie pomagam żonie!

Po południu wpadł do nas przyjaciel. Przy kawie gadaliśmy o życiu, codziennych sprawach. W pewnej chwili powiedziałem: "Poczekaj chwilkę, pozmywam tylko i zaraz wracam." Popatrzył na mnie jakbym co najmniej oznajmił, że idę budować rakietę kosmiczną. Odpowiedział z mieszanką zaskoczenia i podziwu: „To fajnie, że pomagasz żonie. Ja swojej nie pomagam, bo jak to robię, to ona nie wykazuje żadnej wdzięczności, np. w zeszłym tygodniu umyłem podłogę i nawet nie usłyszałem dziękuję."

Usiadłem z powrotem i wyjaśniłem mu, że ja nie „pomagam” żonie, bo moja żona nie potrzebuje pomocnika – potrzebuje partnera. To nie jest kwestia pomagania, bo mamy podział obowiązków. Mieszkamy razem w domu, więc to oczywiste, że sprzątam ten dom, bo też go brudzę.

Ja nie pomagam mojej żonie w kuchni, bo ja również muszę jeść, więc muszę też gotować.

Ja nie pomagam mojej żonie zmywać naczyń – robię to, bo ja też używam talerzy, szklanek i widelców.

Nie pomagam żonie przy dzieciach, bo to też moje dzieci i to mój ojcowski obowiązek.

Nie pomagam żonie w praniu, wieszaniu czy składaniu ubrań – robię to, bo to także ubrania moje i moich dzieci.

Ja nie jestem „pomocą” w domu, jestem jego częścią. A jeśli chodzi o wdzięczność i podziękowania, to zapytałem przyjaciela, kiedy ostatni raz podziękował swojej żonie, kiedy skończyła sprzątać dom, zajmować się praniem, zmieniać pościel, kąpać dzieci, gotować, zajmować się całą resztą…

Czy ty jej podziękowałeś tak naprawdę, coś w stylu: „Super, Kochanie! Jesteś fantastyczna!”?

Ta historia wydaje Ci się absurdalna? Dziwna? Czemu oczekujesz nagród i pochwał, kiedy raz w życiu zdarzy Ci się umyć podłogę? Zastanawiałeś się nad tym, przyjacielu? Może dlatego, że nasza kultura jest nadal maczystowska i wierzymy w to, że zajmowanie się domem jest obowiązkiem kobiety, a facet nie musi kiwać palcem. Podziękuj swojej żonie, tak jak byś chciał, żeby Tobie podziękowano. Rusz się, zachowuj jak prawdziwy partner, a nie jak gość, który przychodzi tylko zjeść, spać, wykąpać się i zaspokoić potrzeby seksualne… Poczuj się u siebie, jak w domu. W swoim domu!

Prawdziwa zmiana w naszym społeczeństwie zaczyna się w naszych domach, gdzie uczymy nasze córki i synów poczucia wspólnoty."

👏👏👏 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
35 minut temu, Oluska1122 napisał:

👏👏👏🙂

niech kazdy facet to przeczyta i niech zrozumie ze kobieta nie jest tylko waszą  słuzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg
Dnia 6.08.2019 o 15:27, Gość gośc napisał:

samotne mamy maja ciezko ale jak sie maja meczyc z kims kto jest tego nie wart to lepiej byc samemu niz miec spaprene zycie . Męzczyzni fakt faktem to sa tchórze , bo sami decyduja sie na dziecko , chca miec dziecko , a jak juz sie pojawi to dziecko na swiecie ogarnia ich strach i odpowiedzialnosc dlatego  tez uciekaja . Dojzały meżczyzna tego nie zrobi , lecz facet który jeszcze ma mleko pod nosem a zgrywa wielce dorosłego .

MOZE WYJDE NA WULGARNA ale... oni sobie chcą pouzywac. Pospuszczac i tyle. Bez gumy im najlepiej. Brutalne ale prawdziwe. Przykre. Chwasty nie myślą o dzieciach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
2 godziny temu, Oluska1122 napisał:

👏👏👏🙂

BRAWO ALE POKI RODZICE NIE BEDA WYCHOWYWAC TO ZONY NIE BEDA MIALY NORMALNIE(CZYLI DOBRZE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
10 godzin temu, Gość Hana napisał:

BRAWO ALE POKI RODZICE NIE BEDA WYCHOWYWAC TO ZONY NIE BEDA MIALY NORMALNIE(CZYLI DOBRZE)

tak własnie to jakim jest człowiek i jak sie zachowuje , jakie ma nawyki , itp to wszystko jest wychowaniem . Człowiek wszystko wynosi z domu . . Jaki ma wzór w domu takim pozniej sie staje , dotego dochodzą koledzy złe towarzystwo i dlatego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor
Dnia 13.08.2019 o 01:38, Gość xyz napisał:

ogólnie męzczyżni to nimfomani myslacy tylko o jednym

gdyby faceci o tym nie myśleli to kobiety już napewno nie i naród by wyginął, ciesz się że faceci o tym myślą, bo by cie pewnie tu nie było głuptasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne istoty
Dnia 13.08.2019 o 06:25, Gość Anonim napisał:

meżczyzni to sa mądrzy tylko w gadce, bajkopisarze. maja wielce dopowiedzenia zgrywają dorosłych i odpowiedzialnych a w rezultacie maja jeszcze mleko pod nosem i trzeba ich nianczyc całe zycie . myśla tylko o jednym i tym co mają w rozporku a pozniej tylko szydza z kobiet.  męzczyzni to tchorze. Boja sie odpowiedzialnosci To raczej z nimi jest cos nie tak . gdyby nie kobiety to zgineli by zywcem , nic by nie potrafili zrobic nawet koło siebie.  Uważaja sie za swietych i nieskazitelnych i nie maja nic nigdy sobie do zarzucenia. Potrafia tylko wymagac rzadac i chciec kobiete na zawołanie, skacza z kwiatka na kwiatek aby tylko zamoczyc.

Chyba o babach mowa. Dają doopy ale jak ciąża to facet winny i facet ma płacić. Baby boją się własnego cienia, nawet w lustro boją się popatrzeć bez tapety na gębie. Mistrzynie iluzji i ściemy, oszukują na wyglądzie jak tylko mogą aby wyrwać faceta. Jak coś się dzieje to one nigdy nie są za nic winne, zawsze ofiary, jak coś zepsują to ściemniają że nic nie zrobiły, że to "samo się....", buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chętny
Dnia 13.08.2019 o 13:28, Gość Anonim napisał:

prawdziwych męzczyzn to ze świeca szukac, w dzisiejszych czasach mało jest takich, jest ich garstka..... Tak jak mówisz ja niestety na takiego wczesniej trafiłam przed ciaza pomagał mi we wszystkim, dzielilismy sie obowiazkami domowymi i nie tylko , a po porodzie i juz w czasie ciazy przestało go to interesowac twierdził ze skoro siedze w domu to moge to wszystko sama ogarnać itp a Pan nawet sie niczym nie zainteresował i nic go nie obchodziło robił co chciał itp   

Męzczyzni czesto myla pojęcia myśla ze jak juz kobieta jest z dzieckiem w domu na macierzynskim  to jest na wakacjach i ma czas na wszystko, a guzik prawda  opieka nad takim malutkim dzieckiem to jest ciezka praca i to 24 godziny na dobe., niech sie zamienia zobaczymy wtedy czy beda mieli tak duzo dopowiedzenia co teraz , założe sie ze nawet tygodnia by nie wytrzymali, oni mysla ze pojda na 8 godzin do pracy i ze na tym ich obowiazek sie konczy bo przeciez sa bardzo zmeczeni po 8 godzinach , po co maja sie wysilac i przemęczac lepiej przyjsc na gotowe i jeszcze wymagac i takiego trzeba jeszcze nianczyc bo jakze inaczej. Bo on jest Pan i jeszcze ci powie ze pracuje na rodzine ma prawo byc zmeczony  a ty siedzisz w domu i nic nie robisz. A kobieta nie jest zmeczona ? mimo ze jest w pracy 24 godziny na dobie bo przeciez panisko nie ruszy swojego zadu zeby wespszec i odciazyc  troszeczke, ani nie moze zając sie dzieckiem bo po co ma tracic czas, lepiej posadzic swoj zad na kanapie i obsługiwac pilota i miec wszystko podane i podstawione pod nos.

Wy nic nie robicie, tylko TV seriale i zakupy. Chętnie się zamienie, idź oraj do korpo i przynoś minimum 10 kafli, ja moge pilować dzieci, chodzić na spacery,  zakupy i sprzątać. Chcesz? Prosze bardzo. Podaj kontakt i jedziemy z planem. Jestem chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbig
Dnia 14.08.2019 o 13:14, Gość Anonim napisał:

niech kazdy facet to przeczyta i niech zrozumie ze kobieta nie jest tylko waszą  słuzaca

Baba ma robić w domu, taka funkcja baby, a nie dawać doopy na imprezach integracyjnych w korpo, tępe gady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość tu chętny napisał:

Wy nic nie robicie, tylko TV seriale i zakupy. Chętnie się zamienie, idź oraj do korpo i przynoś minimum 10 kafli, ja moge pilować dzieci, chodzić na spacery,  zakupy i sprzątać. Chcesz? Prosze bardzo. Podaj kontakt i jedziemy z planem. Jestem chętny.

Ja nie jestem ani obrończynią uciśnionych matek (sama uważam, że nieraz przesadzają), ani feministką, ani nikim w tym stylu, ale akurat mogę się wypowiedzieć w tym aspekcie. 

Miałam w życiu taki epizod, że ja pracowałam a facet przez niecałe pół roku zajmował się domem i dziećmi. Był ku temu konkretny, ważny powód, ale to nieważne. W każdym razie-to taki luz i "nicnierobienie", że wręcz sam chciał skrócić ten czas i z taką euforia wracał do pracy, że przysiegam-świat takiej radości nie widział 😁 to jego słowa, że woli tyrac od rana do wieczora niż "siedzieć" w domu z dziećmi, bo to jest orka. No cóż... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agn
10 godzin temu, Gość żałosne istoty napisał:

Chyba o babach mowa. Dają doopy ale jak ciąża to facet winny i facet ma płacić. Baby boją się własnego cienia, nawet w lustro boją się popatrzeć bez tapety na gębie. Mistrzynie iluzji i ściemy, oszukują na wyglądzie jak tylko mogą aby wyrwać faceta. Jak coś się dzieje to one nigdy nie są za nic winne, zawsze ofiary, jak coś zepsują to ściemniają że nic nie zrobiły, że to "samo się....", buahahaha

Gdyby nie kobiety to facet by zginał. a męzczyzni to co maja brzuchy , nie dbaja o siebie , smierdza potem, nie dbaja o swój wyglad , oszukuja na kazdym kroku. Mistrzowie w wybielaniu siebie. myslą tylko ze swiat kreci sie w okól nich . boja sie odpowiedzialnosci za swoje czyny bo sa mieczakami i tchórzami. Zacznijmy od tego ze dziecko z kosmosu sie nie wzieło i sa za to odpowiedzialni jak i partner tak i partnerka . Męzczyzni to zapładniacze taki jest instynkt samchy. bo męzczyzna w ciaze nie zajdzie dlatego robia dzieci i spiepszaja gdzie pieprrz rosnie bo boja sie prawdziwego zycia i odpowiedzialnosci za  kogos.  Ofiary to wy z siebie robicie i posmiewisko nawet przed Sądem potraficie sie wypierac ze to nie wasze dziecko gdzie jest wszystko czarno na bialym , genów nie oszukacie niestety . Wstydzilibyscie sie. Wy nie macie wstydu za grosz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agn
10 godzin temu, Gość tu chętny napisał:

Wy nic nie robicie, tylko TV seriale i zakupy. Chętnie się zamienie, idź oraj do korpo i przynoś minimum 10 kafli, ja moge pilować dzieci, chodzić na spacery,  zakupy i sprzątać. Chcesz? Prosze bardzo. Podaj kontakt i jedziemy z planem. Jestem chętny.

tak ? prosze bardzo. co ty mslisz ze kobieta gdy jest na macierzynskim nic nie robi ? a dzieckiem kto sie zajmuje ? kto sie nim opiekuje 24h/dobe? kto sprzata ,? gotuje? (jak i tobie i całej rodzinie ), Ty nie jesz? nie brudzisz ?  myslisz ze to sa wakacje i laba ? zamien sie na miesiac , założe sie ze tygodnia nie wytrzymasz . to tak wyglada z boku ale w rzeczywistosci nie jest tak jak ty mówisz . Kim ty jestes zeby kogos oceniac i krytykowac? nie podoba ci sie cos to sie nie udzielaj i nie bierz sie nigdy za robienie dzieci bo słaby z ciebie facet. Nikt ci nie kaze pracowac nie chcesz to sie zwolnij i nie narzekaj bo inteligencji i madrosci to masz tyle co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera

ja powiem wprost. Mezczyzni ogólnie to sa mieczaki , rzadko kiedy zdarza sie prawdziwy mezczyzna. Oni sa madrzy tylko w gadce , jacy to oni nie sa cacy. Mysla ze kobiety maja koło takiego skakc, i podawac mu wszystko na tacy i pod nos bo on jest panem i on pracuje . Niestety w dzisiejszych czasach kobiety sa niezalezne i tez pracuja.  Robicie z siebie posmiewisko , wypieracie sie wszystkiego , kłamiecie na wszystkie mozliwe strony. Co wy sobie myslicie ? nie jestescie pepkiem swiata. tego kwiatu to poł swiatu. Wstydzilibyscie sie oczerniac kogos i krytykowac a zwłaszcza kobiete.bo sami nie jestescie w porzadku, cwaniakujecie i zgrywacie hojraka a w rezultacie jestescie tacy malutcy ze kobieta 150 razy by was sprzedała i odkupiła i nawet byscie sie nie zorientowali .  Krytykujecie wyglad kobiety a sami o siebie nie dbacie , smierdzicie na kilometr. zapuszczacie włosy a ich nie myjecie, tłuszcz az z nich spływa. Macie brzuchy jak nie jedna kobieta która jest w ciazy. Myslicie ze jestescie najlepsi i najmadrzejsci , a gdyby nie kobiety to nawet byscie nie umieli nic koło siebie zrobic , taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzz
10 godzin temu, Gość zbig napisał:

Baba ma robić w domu, taka funkcja baby, a nie dawać doopy na imprezach integracyjnych w korpo, tępe gady.

chwila chwila bo sie troche zapedziłes . Kobiety sa w dzisiejszych czasach niezalezne i tez pracuja i chca pracowac , nie sa uzaleznione od nikogo . a męzczyzna to co taki świetoszek ? tez chodza na imprezy i bzykaja  sie gdzie popadnie jak nie w toaletach to po krzakach to na lozy pod stolikiem robia różne rzeczy. To wg was jest w porzadku ? jestescie oblesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie ma już porządnych facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ava

porzadnych to ze świeca szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×