Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim

Dla samotnych mam :)

Polecane posty

Gość łysy1410

Tak jak porządnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

świat schodzi na psy, kiedys w w latach 50 czy 30 ludzie mieli do siebie duzo wiecej szacunku. Męzczyzni kobiety szanowali, Kobiety męzczyzn tez. Rodziny były pełne , nie było rozwodów , było wiecej ślubów . Kobiety sie nie bały mężczyzn tak jak w dzisiejszych czasach. Mężczyzni nie zostawiali i nie uciekali od własnych dziecki i rodzin. Mężczyzni byli odpowiedzialni za własne czyny.Kobiety sie szanowały. Nie było samotnych matek....  A teraz z roku na rok tym coraz gorzej , Ludzie staja sie sobie obcy, jest masa rozwodów , masa samotnych matek, masa ludzi nie szanujacych sie , masa mężczyzn którzy nie szanuja swoich kobiet. Rodziny skłocone , Sąsiedzi patrza na siebie wiczym wzrokiem bo komus sie lepiej powodzi ma lepszy samochód itp to juz jest wróg. To co sie dzieje w obecnych czasach to jest jakis armagedon w porównaniu do tego co było kiedys , liczac ze kiedys niczego nie było stało sie po kilka dni w kolejce zeby cokolwiek dostac czy kupic a teraz wszystkiego pod dostatkiem , a ludzie skacza sobie do gardeł. Mężczyzni płodza dzieci za które nie biorą odpowiedzialnosci uciekaja sa poprostu tchórzami natomiast kobiety tez sie nie szanuja swieca pupa na ulicy i biustem i mysla ze sa fajne a w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko nie ma
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie ma już porządnych facetów 

porządni faceci są, tylko porządnych kobiet brak, tu największy problem, babom z nadmiaru wolności palma odbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdel

Przecież to kobiety się staczają, dają doopy w burdelach i kiblach, jakby nie było burdeli to faceci by do nich nie chodzili i by była gitara. Przecież faceci nie "pracują" w burdelu tylko stoczone baby, leniwe i chciwe na hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa

To po co męzczyżni tam chodza ? po co płaca ? sami ich tego uczycie !!! niektóre kobiety sa tam z własnego wyboru a niektóre z przymusu. Gdyby mezczyżni tam nie chodzili to takiego czegos by nie było . Sami  siebie nie szanujecie chodzicie do burdeli i korzystacie po kims. Obrzydliwe isc płacic wiedzaz ze poł godziny temu był ktos inny. A potem są choróbska i zarazacie tym inne kobiety. Sami sie nie szanujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozamykać burdele

Jak jest sklep to do niego chodzisz kupować prawda? Nie ma sklepu to nie pójdziesz i nie kupisz nic. Wystarczy pozbyć się burdeli i koorestwa to faceci nie będą tam chodzili. Ale durny rząd zalegalizował koorestwo i to tylko mówi o ich moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Facet to jest takie nasienie  ze najchetniej brałby wszystko co sie rusza gdyby tylko mógł. aby tylko zamoczyc a  potem taki bezmozgowiec zrobi swoje i spiepsza gdzie pieprz rosnie .  To sa bezmozgi które mysla tylko  rozporkiem a nie mozgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2019 o 02:55, Gość żałosne istoty napisał:

Chyba o babach mowa. Dają doopy ale jak ciąża to facet winny i facet ma płacić. Baby boją się własnego cienia, nawet w lustro boją się popatrzeć bez tapety na gębie. Mistrzynie iluzji i ściemy, oszukują na wyglądzie jak tylko mogą aby wyrwać faceta. Jak coś się dzieje to one nigdy nie są za nic winne, zawsze ofiary, jak coś zepsują to ściemniają że nic nie zrobiły, że to "samo się....", buahahaha

Do tanga trzeba dwojga 😉 . I nikt tu nie mówi o winie jednej strony tylko o odpowiedzialności za swoje czyny. Jeżeli facet zostawia kobiete w takiej sytuacji to żaden z niego facet i owszem ma obowiązek płacić bo dziecko jest tak samo jego, więc dlaczego cała odpowiedzialność ma spaść na kobietę ? . Z resztą żeby uzyskać alimenty trzeba się nieźle natrudzić to raz, a dwa z reguły ich wysokość jest po prostu śmieszna... facet tak naprawdę nic nie traci, miał chwilę przyjemności, umył ręce albo będzie płacił śmieszne pieniądze albo wcale i żyje jak żył.. nie musi wstawać w nocy i ogólnie opiekować się dzieckiem, nie musi martwić się jak pogodzić pracę z jego wychowaniem, jak zadbać o jego przyszłość... i całą masą innych rzeczy. Co do reszty to nie wiem jakie kobiety masz na myśli bo matki raczej nie często mają czas na to, żeby się ,, wytapetować " ale na pewno dbają o siebie, zwłaszcza w dobie dzisiejszych czasów, trendu na fit mamy itd. 😉 . Większość facetów tak nie przykłada wagi do dbania o siebie... teraz nawet ćwiczenia w ciąży są na porządku dziennym. Nie sądzę też że każdej kobiecie która się pomaluję zależy o wyrwaniu faceta 😝 kobiety lubią dobrze wyglądać same dla siebie, żeby lepiej się czuć, ale faceci tak właśnie myślą..  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitto
2 godziny temu, Gość xyz napisał:

Facet to jest takie nasienie  ze najchetniej brałby wszystko co sie rusza gdyby tylko mógł. aby tylko zamoczyc a  potem taki bezmozgowiec zrobi swoje i spiepsza gdzie pieprz rosnie .  To sa bezmozgi które mysla tylko  rozporkiem a nie mozgiem.

tylko takich ściągasz, pomyśl dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewy
34 minuty temu, Oluska1122 napisał:

Do tanga trzeba dwojga 😉 . I nikt tu nie mówi o winie jednej strony tylko o odpowiedzialności za swoje czyny. Jeżeli facet zostawia kobiete w takiej sytuacji to żaden z niego facet i owszem ma obowiązek płacić bo dziecko jest tak samo jego, więc dlaczego cała odpowiedzialność ma spaść na kobietę ? . Z resztą żeby uzyskać alimenty trzeba się nieźle natrudzić to raz, a dwa z reguły ich wysokość jest po prostu śmieszna... facet tak naprawdę nic nie traci, miał chwilę przyjemności, umył ręce albo będzie płacił śmieszne pieniądze albo wcale i żyje jak żył.. nie musi wstawać w nocy i ogólnie opiekować się dzieckiem, nie musi martwić się jak pogodzić pracę z jego wychowaniem, jak zadbać o jego przyszłość... i całą masą innych rzeczy. Co do reszty to nie wiem jakie kobiety masz na myśli bo matki raczej nie często mają czas na to, żeby się ,, wytapetować " ale na pewno dbają o siebie, zwłaszcza w dobie dzisiejszych czasów, trendu na fit mamy itd. 😉 . Większość facetów tak nie przykłada wagi do dbania o siebie... teraz nawet ćwiczenia w ciąży są na porządku dziennym. Nie sądzę też że każdej kobiecie która się pomaluję zależy o wyrwaniu faceta 😝 kobiety lubią dobrze wyglądać same dla siebie, żeby lepiej się czuć, ale faceci tak właśnie myślą..  . 

dlatego kobiety powinny MYŚLEĆ komu dają doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommedia
37 minut temu, Oluska1122 napisał:

Do tanga trzeba dwojga 😉 . I nikt tu nie mówi o winie jednej strony tylko o odpowiedzialności za swoje czyny. Jeżeli facet zostawia kobiete w takiej sytuacji to żaden z niego facet i owszem ma obowiązek płacić bo dziecko jest tak samo jego, więc dlaczego cała odpowiedzialność ma spaść na kobietę ? . Z resztą żeby uzyskać alimenty trzeba się nieźle natrudzić to raz, a dwa z reguły ich wysokość jest po prostu śmieszna... facet tak naprawdę nic nie traci, miał chwilę przyjemności, umył ręce albo będzie płacił śmieszne pieniądze albo wcale i żyje jak żył.. nie musi wstawać w nocy i ogólnie opiekować się dzieckiem, nie musi martwić się jak pogodzić pracę z jego wychowaniem, jak zadbać o jego przyszłość... i całą masą innych rzeczy. Co do reszty to nie wiem jakie kobiety masz na myśli bo matki raczej nie często mają czas na to, żeby się ,, wytapetować " ale na pewno dbają o siebie, zwłaszcza w dobie dzisiejszych czasów, trendu na fit mamy itd. 😉 . Większość facetów tak nie przykłada wagi do dbania o siebie... teraz nawet ćwiczenia w ciąży są na porządku dziennym. Nie sądzę też że każdej kobiecie która się pomaluję zależy o wyrwaniu faceta 😝 kobiety lubią dobrze wyglądać same dla siebie, żeby lepiej się czuć, ale faceci tak właśnie myślą..  . 

same dla siebie dobrze wyglądać? buahahaha, bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość kommedia napisał:

same dla siebie dobrze wyglądać? buahahaha, bez jaj

No tak 😝 wyobraź sobie, że taka właśnie jest kobieca natura 😛 dlatego kobiety lubią zakupy, wizyty u fryzjera, zrobione paznokcie nie po to żeby wyrwać faceta bo również kobiety w związkach to robią 😛 tylko po to by dobrze się czuć same ze sobą.. jak pozbędą się kompleksów np zrzucą zbędne kilogramy i założą nową kieckę w mniejszym rozmiarze to też przede wszystkim żeby dobrze się czuć same ze sobą.. reszta to dodatek 😉 . Owszem są też takie które robią te rzeczy ze względu na facetów, ale chyba głównie nastolatki które wymalowane liczą na podryw.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika

faceci to dupki, własnie po 6 latach zwiazku , dobrego zwiazku , po ostatniej sprzeczce dostałam smsa od mojego nazeczonego typu " juz i tak cie zdradziłem ", automatycznie odpisałam mu ze to koniec i ma wyp.... z mojego zycia. przez 6 lat starałam sie jak mogłam , pomagałam mu we wszystkim , załatwiałam wakacje , mieszkalismy razem , spłacałam jego długi bo miał problemy finansowe, dokładałam sie do czynszu rachunków bo tez mieszkałam tez korzystałam ,  woziłam go wszedzie moim autem jezdzilismy na wycieczki itp . mowił mi jak bardzo mnie kocha itp nic nie wzbudzało moich podejrzen , . czuje sie upokorzona i oszukana , i nie broncie męzczyzn bo to najgorszy sort ludzi , oszukuja jak mogą . To strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2019 o 18:38, Gość nika napisał:

faceci to dupki, własnie po 6 latach zwiazku , dobrego zwiazku , po ostatniej sprzeczce dostałam smsa od mojego nazeczonego typu " juz i tak cie zdradziłem ", automatycznie odpisałam mu ze to koniec i ma wyp.... z mojego zycia. przez 6 lat starałam sie jak mogłam , pomagałam mu we wszystkim , załatwiałam wakacje , mieszkalismy razem , spłacałam jego długi bo miał problemy finansowe, dokładałam sie do czynszu rachunków bo tez mieszkałam tez korzystałam ,  woziłam go wszedzie moim autem jezdzilismy na wycieczki itp . mowił mi jak bardzo mnie kocha itp nic nie wzbudzało moich podejrzen , . czuje sie upokorzona i oszukana , i nie broncie męzczyzn bo to najgorszy sort ludzi , oszukuja jak mogą . To strasznie boli

Współczuję... Tak jak większość facetów wykorzystał Cię jak tylko mógł i porzucił 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit

samotne mamy jak długo jestescie same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit
5 godzin temu, Gość Xxx napisał:

1,5roku

to tak samo jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werrraa

Ja już 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit

to jest takie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

męzczyżni to świnie !!!! co drugi to do kastracji bo sie nie nadaje do niczego!!!  prawdziwych męzczyzn juz nie ma , a jak sa to takiego ze świeca szukac . !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka czwórki dzieci
4 godziny temu, Gość gośc napisał:

męzczyżni to świnie !!!! co drugi to do kastracji bo sie nie nadaje do niczego!!!  prawdziwych męzczyzn juz nie ma , a jak sa to takiego ze świeca szukac . !!!!

Prawdziwi mężczyźni mają prawdziwe kobiety, które wiedzą co i jak dać żeby mężczyźnie chciało się. 
Kobiety, nie bądźcie zołzami, nie miejcie wiecznych fochów, nielojalności, nie wyśmiewajcie i nie krytykujcie w towarzystwie. Szanujcie partnera i jego potrzeby, wtedy i on będzie szanował Was i wasze potrzeby.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Matka czwórki dzieci napisał:

Prawdziwi mężczyźni mają prawdziwe kobiety, które wiedzą co i jak dać żeby mężczyźnie chciało się. 
Kobiety, nie bądźcie zołzami, nie miejcie wiecznych fochów, nielojalności, nie wyśmiewajcie i nie krytykujcie w towarzystwie. Szanujcie partnera i jego potrzeby, wtedy i on będzie szanował Was i wasze potrzeby.

 

co za bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
Dnia 29.08.2019 o 14:37, Gość Matka czwórki dzieci napisał:

Prawdziwi mężczyźni mają prawdziwe kobiety, które wiedzą co i jak dać żeby mężczyźnie chciało się. 
Kobiety, nie bądźcie zołzami, nie miejcie wiecznych fochów, nielojalności, nie wyśmiewajcie i nie krytykujcie w towarzystwie. Szanujcie partnera i jego potrzeby, wtedy i on będzie szanował Was i wasze potrzeby.

 

Dokładnie tak robiłam jak piszesz, a fecet i tak sobie w ...a leciał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit
Dnia 30.08.2019 o 18:22, Gość Xxx napisał:

Dokładnie tak robiłam jak piszesz, a fecet i tak sobie w ...a leciał 

 

Dnia 29.08.2019 o 14:37, Gość Matka czwórki dzieci napisał:

Prawdziwi mężczyźni mają prawdziwe kobiety, które wiedzą co i jak dać żeby mężczyźnie chciało się. 
Kobiety, nie bądźcie zołzami, nie miejcie wiecznych fochów, nielojalności, nie wyśmiewajcie i nie krytykujcie w towarzystwie. Szanujcie partnera i jego potrzeby, wtedy i on będzie szanował Was i wasze potrzeby.

 

Ja tez tak robiłam , nie trzymałam faceta na tzw smyczy. nie kontrolowałam , pozwalałam mu sie  rozwijac , spełniac swoje marzenia, pasje itp a on i tak mnie okłamywał , ,i leciał w ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 17.08.2019 o 21:20, Gość zzz napisał:

świat schodzi na psy, kiedys w w latach 50 czy 30 ludzie mieli do siebie duzo wiecej szacunku. Męzczyzni kobiety szanowali, Kobiety męzczyzn tez. Rodziny były pełne , nie było rozwodów , było wiecej ślubów . Kobiety sie nie bały mężczyzn tak jak w dzisiejszych czasach. Mężczyzni nie zostawiali i nie uciekali od własnych dziecki i rodzin. Mężczyzni byli odpowiedzialni za własne czyny.Kobiety sie szanowały. Nie było samotnych matek....  A teraz z roku na rok tym coraz gorzej , Ludzie staja sie sobie obcy, jest masa rozwodów , masa samotnych matek, masa ludzi nie szanujacych sie , masa mężczyzn którzy nie szanuja swoich kobiet. Rodziny skłocone , Sąsiedzi patrza na siebie wiczym wzrokiem bo komus sie lepiej powodzi ma lepszy samochód itp to juz jest wróg. To co sie dzieje w obecnych czasach to jest jakis armagedon w porównaniu do tego co było kiedys , liczac ze kiedys niczego nie było stało sie po kilka dni w kolejce zeby cokolwiek dostac czy kupic a teraz wszystkiego pod dostatkiem , a ludzie skacza sobie do gardeł. Mężczyzni płodza dzieci za które nie biorą odpowiedzialnosci uciekaja sa poprostu tchórzami natomiast kobiety tez sie nie szanuja swieca pupa na ulicy i biustem i mysla ze sa fajne a w

Otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

dokładnie z roku na rok jest coraz gorzej , lepiej nie bedzie. jezeli ludzie nie zaczna szanowac siebie nawzajem i tego co sie ma i posiada to nic dobrego to nie wrózy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

dokładnie z roku na rok jest coraz gorzej , lepiej nie bedzie. jezeli ludzie nie zaczna szanowac siebie nawzajem i tego co sie ma i posiada to nic dobrego to nie wrózy.

 

               To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i kafeteria to dowód na to,że wy baby nie jesteście ludźmi, tylko jedną wielką zarazą...Świat schodzi an psy tylko dlatego że wam, babom, za dużo sie pozwala. I to nie ejste prawda, że wasi faceci się nagle zmienili o 180 stopni, oni byli tacy od zawsze, tylko wy jesteście tak głupie i ślepe że tego nie widzicie lub nie chcecie.Wy to naprawde jesteście tępymi maciorami bez krzty ogłady is amokrytyki. Nic dziwnego, że polacy biorą sobie babki z innych krajów,tam to są prawdziwe KOBIETY, nie to co w polsce same wredne paszczury które mają mordę jakby im ktoś obiad zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×