Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nina23

Urząd pracy a dziecko.

Polecane posty

Witam. Chciałabym się zarejestrować w urzędzie pracy, gdyż (napiszę szczerze) nie mam ubezpieczenia. Mam 3 miesięczne dziecko. Do pracy zamierzam wrócić kiedy córka skończy 1,5 roku. 

Mam pytanie. Czy mnie normalnie zarejestruja? Czy rejestrując się dadzą mi pracę? Słyszałam właśnie, że można iść się normalnie zarejestrować i nie mogą dać mi pracy przy tak maleńkim dziecku, odłoża na bok, aż dziecko skończy rok. Nie mam pewności czy to prawda dlatego pytam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Ja sie wyrejestrowałem na wĺasne życzenie ale to było gdzies w zeszłym roku w kwietniu i nie żałuje nie tęsknie nawet za tymi koorwami z tego urzędu.

Wole nie miec ubezpieczenia ja to jak chodziłem to w jednym tylko podpisałem karteczke i koniec tyle że byłem i mnie wyznaczyli wizyte albo w innym mnie wysyłali albo sam sobie wybrałem skierowanie i odsyłano mnie z niczym zawsze decyzja odmowna maja kogo innego albo obiecali komus po znajomosci .Tak od razu pomoga urzad pracy .Już to widze predzej powiedza że nie mamy nic w pani zawodzie albo że nie ma tego ogłoszenia bo już nieaktualne albo wybrał sobie już pracodawca kogoś . Tak pomaga urząd ja chodziłem trzy lata całe albo nawet trzy i pół i zawsze pytam sie o oferte a tam nieaktualne albo w innym urzedzie że już ma wybrana osobe albo odmowna decyzja bo wybrano innego kandydata . Żal z nimi to można chodzic do nich 20 lat nawet a oni dadza lepsze oferty rodzinie i znajomym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenlon

Urząd pracy zapewnia pracę urzędnikom dzięki bezrobotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×