Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anita

Mialyscie kiedys na spodniach badz spodnicy plame z okresu?

Polecane posty

Gość Anita

Zdarzyla wam sie taka wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

niestety tak. Kilka razy podczas dluzszej podrozy ,kiedy musialam siedziec przez kilka godzin. Wstaje i biegiem do lazienki,niestety zazwyczaj jest pozno i musze sie przebrac. W normalnych warunkach raczej nie ,bo zwykle czesto odwiedzam lazienke, poza domem dodatkowo zabezpieczam sie tampaksem i zmieniam podpaski i tampaksy dosc czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita.

Najgorzej jak dostane kilka dni wczesniej, niby te 2 czy 3 wczesniej jestem przygotowana ale 3 czy 4 juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie, ale z bielizną w nocy i pościelą niestety tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

w nocy tak, ale w dzien ? no bez jaj:x nie mam 15 lat, a i 15 latka powinna wiedziec kiedy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Tak, ale zanim zaczelam używać tamponow i dodatkowo podpaski. Od tego czasu tylko raz w podroży, bo mialam wyjatkowo obfite krwawienie i standardowe zabezpieczenie nie dalo rady 😒 

W nocy roznie bywało ale na ogol jest ok bo uzywam wiekszych podpasek ze skrzydełkami i spie w dopasowanych wygodnych majtkach.

Co do terminu to zdarzy sie kropla na bieliźnie ale zawsze jestem przygotowana i szybko reaguje. Gorzej w nocy ale najczęściej budzę sie czując dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I to nie raz najczęściej na ...zamie po nocy. Mam bardzo obfite miesiączki i chociaż przed samym soaniem zmienię podpaske to często jakieś plamki są. Czasami się podpaska przesunie na tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

 

1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

I to nie raz najczęściej na ...zamie po nocy. Mam bardzo obfite miesiączki i chociaż przed samym soaniem zmienię podpaske to często jakieś plamki są. Czasami się podpaska przesunie na tylku

Dlatego ja na noc używam takich dużych podkładów dla osób popuszczajacych mocz.Czasami są to majtki,czasem taka duża podpaska np.dla osób chorych,leżących.Starcza mi do rana.Jeśli chodzi o podpaski zwykłe maxi to i tak musiałabym w nocy wstawać dwa razy zmieniać ,więc to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasem tak, ale nie przesiąkają na tę widoczną stronę. Czasem po nocy bielizna. Normalna sprawa. Mnie to nie brzydzi. Piorę i nie ma śladu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W nocy mało krwawię ale w dzień już problem.4 dni co chwila latam do łazienki i do tego okropny ból.A jestem po dwóch porodach i mówili że będzie super. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hghikk

Nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo

Uff nie zdarzyło się na szczęście nawet w okresie nastoletnim . Ale mam regularne cykle od wielu lat nawet po ciąży więc kilka dni przed noszę wkładki w razie w i jak czuje ze coś nie tak mam przy sobie inne środki higieniczne tampony /podpaski i się zabezpieczam i staram się często bardzo często wymieniać by nic nie przecieklo siedzieć długo nie siedzę bo prace mam bardziej stojąca  . Nie wiem natomiast jakby było gdybym miała cykle nieregularne 🤔. Zdarzyć się może każdemu życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plot

Mi się zdarzyło wiele razy miałam kiedyś tak obfite okresy że że jak nie zmieniłam podpaski przez godzinę to przeciekała , nie zawsze była możliwość zmiany co godzinę , nieprzyjemne uczucie :(, nic nie dawały najbardziej chłonne podpaski i tak przeciekały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi też niestety się zdarza. Mam bardzo obfite miesiączki i jak jestem w podróży, czasami nie ma po drodze toalety to masakra. Na noc zakładam 3-4 podpaski.

Planuję kupić podkłady dla osób popuszczających mocz i wiem że jest też na allegro bielizna która nie przepuszcza krwi. Tzn nie wierzę w to za bardzo, bo jest napisane że można nosić ją bez podpaski, ale to chyba jak ktoś ma bardzo skąpe miesiączki. Planuje zakupić ta bieliznę, ale będę zakładać podpaski mimo wszystko. Mam takie miesiączki że co chwilę mam anemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W czasie, gdy jeszcze byłam nastolatką ze dwa razy miałam plamę na spodniach. Było to bardzo żenujące. Zawsze jednak starałam"pilnować się". Zdarza sie teraz od czasu do czasu plama w nocy na bieliźnie czy prześcieradle ale to normalne, wypierze się. Mam regularne cykle więc wiem kiedy zabezpieczyć się przed ewentualną palmą. Teraz też mniej obfite miesiaczki są wiec problemu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zdarzylo sie kilka razy, ale dawniej i zawsze nosze ciemne ubranie na dole w te dni tak na wszelki wypadek.  DO tej pory zdarza sie w nocy od czasu do czasu pomimo, ze nosze te najdluzsze podpaski jakie sa na noc.  Spiera sie wiec nie jest zle i no coz starasz sie jak mozesz, ale ciezko calkowicie tego uniknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×