Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Tesciowie wykorzystuja mojego meza

Polecane posty

Gość Marta

Rozumiem ze rodzicom trzeba pomagac ale sa jakies granice. Dzwonia o byle .... Czy w gniazdku jest prad, drzwi od szafek skrzypia co zrobic, gdzie kupic baterie, kran cieknie itp... oszalec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Marta napisał:

Rozumiem ze rodzicom trzeba pomagac ale sa jakies granice. Dzwonia o byle .... Czy w gniazdku jest prad, drzwi od szafek skrzypia co zrobic, gdzie kupic baterie, kran cieknie itp... oszalec mozna

a twoj maz oszalal juz czy po prostu pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Pomaga, w przeciwienstwie do dwojki swoich braci. Dlatego tesciowie dzwonia tylko do mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Prosiliśmy ich rok tu żeby na nas przepisali swój dom ale nie chcieli to teraz niech nie zawracają gitary mężowi bo mnie to irytuje. Pozostali bracia męża nie chcą nam pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Marta napisał:

Rozumiem ze rodzicom trzeba pomagac ale sa jakies granice. Dzwonia o byle .... Czy w gniazdku jest prad, drzwi od szafek skrzypia co zrobic, gdzie kupic baterie, kran cieknie itp... oszalec mozna

to rodzice twojego męża i jak potrzebują pomocy to sie im pomaga. W końcu to oni prali jego obsrane pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
4 godziny temu, Gość gość napisał:

to rodzice twojego męża i jak potrzebują pomocy to sie im pomaga. W końcu to oni prali jego obsrane pieluchy

Pozostałym braciom też, więc wszyscy powinni zająć się pomocą rodzicom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie narzekaj, moja tesciowa ma Alzheimera i potrzebuje duzo opieki. Majatku nie ma ..pomagamy bo jest matka mojego meza a nie bo dom czy cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Marta napisał:

Prosiliśmy ich rok tu żeby na nas przepisali swój dom ale nie chcieli to teraz niech nie zawracają gitary mężowi bo mnie to irytuje. Pozostali bracia męża nie chcą nam pomagać.

ok, czyli potrzebni są żeby dom przepisać, ale jak potrzebują pomocy to zawracają gitarę i cię denerwują. Współczuję twojemu mężowi żony materialistki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta autorka

Z tym przepisaniem domu to podszyw.

My nigdy nic od tesciow nie dostaliśmy i nie liczymy. Dom jest duzy ale zadne z dzieci nie chce twm mieszkac. Z jedna synowa sa cslkowicie skloceni, z druga i ze mna te relacje sa srednie. 

Trzeba pomagac rodzicom ale sa granice. Pomaga tylko moj maz a jego brwcia maja rodzicow gdzies czego nie popieram tez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moi tesciowie mieszkają z szwagrem 35 lat a dzwonią do męża że trzeba węgiel zrzucić, drewno porabac, wymalowac pokój..... Nie twierdzę że nie ma nic pomagać ale szwagier palcem nie kiwnie a teściowa sprząta pierze gotuję a mąż ma tyrac. A jak się odezwałam to popadlam w nie łaskę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Zrób mężowi na złość i też zacznij pomagać swoim rodzicom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdf

Ale cos w tym jest, tesciowe maja jakiegos fizia na tym punkcie.Moj maz ma dwoch braci, dorosle chlopy a mieszkaja z rodzicami, a jak bylo trzeba malowac u nich pokoj to do meza dzwonili by pomogl mimo ze dwoch synow maja na miejscu!

Obsmialam ja, powiedzialam ze chyba sobie zartuje, ze nie bedzie sie tlukl 20km by pomalowac pokoj i niech poprosi G. i F. by jej pomalowali. Jej odp.

"Ale oni pracuja!" ja jej na to, ze M. tez. I ze ma tez zone, dzieci i inne zobowiazania, a co robia jej pozostali synowie?

Obrazia sie, bo nie miala argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×