Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JESTEMZYEBANY

Ciągle mi coś nie pasuje w moich partnerkach...

Polecane posty

Gość JESTEMZYEBANY

Coś ze mną nie tak... początkowo byłem sam przez całe liceum, potem od czasów studiów zacząłem się spotykać i ciągle mi coś nie pasowało: moja pierwsza dziewczyna była 4 lata starsza i przeszkadzał mi jej wygląd już postarzony w porównaniu do młodszych dziewczyn, potem zaczęło mnie denerwować jej przeintelektualizowanie, druga dziewczyna po czasie znajomości stwierdziłem, że jednak jej piegi mnie denerwują i ciągłe śmianie się z wszystkiego..., w trzeciej przeszkadzały mi jej kilogramy (była misiowata/puszysta), choć sympatyczna... czwarta była feministką, która nie goliła pach.... piąta była za młoda i zbyt dziecinna (licealistka, a ja już IV rok studiów). Teraz jestem z szóstą i zaczyna mi przeszkadzać powoli jej niski wzrost (150 cm), przez co wygląda trochę niesymetrycznie... Co ja mam zrobić? Ciągle coś... wiem, że to problem ze mną, nie z dziewczynami, tak sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadnej nie kochałeś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość JESTEMZYEBANY napisał:

[...] Ciągle coś... wiem, że to problem ze mną, nie z dziewczynami, tak sądzę... [...]

O ile ''problemem'' można nazwać preferencje i aspiracje...

10 minut temu, Gość JESTEMZYEBANY napisał:

[...] Co ja mam zrobić? [...]

Odnaleźć kobietę dopasowaną, z którą naprawdę połączy Cię bliska relacja i głębokie więzi uczuciowe. Wtenczas drobne mankamenty najprawdopodobniej przestaną mieć znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żadnej nie kochałeś 

Dokladnie a wtedy byle pier.doła przeszkadza po czasie. Jeśli się kocha to i wieksze wady nie tak bardzo przeszkadzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BwtaMale

Gorzej jeśli kochać nie potraficie, wy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to. Chłop zako/hu/je się wpierw w wyglądzie a później cechy dziewczyny albo potęgują tą miłość albo uczucie wygasa. Sorki, tego tematu facet nie założył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almodovar
14 minut temu, Zakopiańczyk albo i napisał:

Dziwne to. Chłop zako/hu/je się wpierw w wyglądzie a później cechy dziewczyny albo potęgują tą miłość albo uczucie wygasa. Sorki, tego tematu facet nie założył. 

Nie każdy facet jest Taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potęguje miłość czyli ona była od samego wyglądu beka co za dzbany tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Almodovar napisał:

Nie każdy facet jest Taki sam...

Każdy, ino każdemu co innego się podoba u kobiety. Żaden chłop nie zakocha się w babie którą mu się nie podoba z wyglądu. A w temacie wszystko na opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupoty
1 minutę temu, Zakopiańczyk albo i napisał:

Każdy, ino każdemu co innego się podoba u kobiety. Żaden chłop nie zakocha się w babie którą mu się nie podoba z wyglądu. A w temacie wszystko na opak

Głupoty piszesz. Wystarczy, że zauroczyly go czymś innym, zwłaszcza na studiach.. znajomosciami, zainteresowaniami, imprezami itd. potem dostrzega się, że jednak nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Glupoty napisał:

Głupoty piszesz. Wystarczy, że zauroczyly go czymś innym, zwłaszcza na studiach.. znajomosciami, zainteresowaniami, imprezami itd. potem dostrzega się, że jednak nie..

Niech Ci będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amea

Znam meżczyzn ktorzy nie zako...a sie w wygladzie. Ci co tak robia to zwierzeta, nie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onon
23 minuty temu, Gość Amea napisał:

Znam meżczyzn ktorzy nie zako...a sie w wygladzie. Ci co tak robia to zwierzeta, nie ludzie

Jestem zwierzę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaa

ja sie zako...e w wygladzie i zapachu faceta i co mi zrobisz? chce go wtedy i nie obchodzi mnie jakie ma poglądy , a normalnie to jestem delikatna 🙂 zakochanie to fascynacja a milosc to inna rzecz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zioomek
Dnia 8.08.2019 o 12:31, Gość JESTEMZYEBANY napisał:

Coś ze mną nie tak... początkowo byłem sam przez całe liceum, potem od czasów studiów zacząłem się spotykać i ciągle mi coś nie pasowało: moja pierwsza dziewczyna była 4 lata starsza i przeszkadzał mi jej wygląd już postarzony w porównaniu do młodszych dziewczyn, potem zaczęło mnie denerwować jej przeintelektualizowanie, druga dziewczyna po czasie znajomości stwierdziłem, że jednak jej piegi mnie denerwują i ciągłe śmianie się z wszystkiego..., w trzeciej przeszkadzały mi jej kilogramy (była misiowata/puszysta), choć sympatyczna... czwarta była feministką, która nie goliła pach.... piąta była za młoda i zbyt dziecinna (licealistka, a ja już IV rok studiów). Teraz jestem z szóstą i zaczyna mi przeszkadzać powoli jej niski wzrost (150 cm), przez co wygląda trochę niesymetrycznie... Co ja mam zrobić? Ciągle coś... wiem, że to problem ze mną, nie z dziewczynami, tak sądzę...

Bierzesz jakieś niewypały zamiast fajną i mądrą laske. Musisz ostrożniej wybierać następną i tyle. Podbijaj do takiej która podoba ci się wizualnie ale nie świeci doopą, jest skromna, ale też ma fajny charakter, pomocna, mądra. Powodzenia ziomek, nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queto

autorze, to nie ty jesteś zyebany tylko te laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

150 cm.wzrostu?To karzeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×