Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda słów

Moja przyjaciółka jest nienormalna... w takiej sytuacji decydować się na dziecko

Polecane posty

Gość szkoda słów

Ona ma 23 lata a On 41... Pomijam, że wyszła za człowieka w tym wieku, ok ma kasę, jest przystojny i na swój wiek nie wygląda. Dobra wyszła to wyszła, ale planuje dziecko... Studia w trakcie, dzienne studia a ta myśli o dziecku, oczywiście to na pewno przez Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Tobie co żal dupę ściska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów

Tak.. kocham ją jak siostrę i boli mnie jak marnuje sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może nie marnuje? Może to miłość jej życia? Może nigdy więcej kogoś tak wyjątkowego nie spotka? Gdybyś ja kochała jak siostrę cieszyła byś sie razem z nią jej szczęściem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość szkoda słów napisał:

Tak.. kocham ją jak siostrę i boli mnie jak marnuje sobie życie.

jakie marnuje? dziecko odchowa zanim skonczy studia, facet zapłaci. Będzie cieszyła się życiem kiedy ty będziesz płacić kolejną ratę kredytu za klitkę w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sam fakt, że studiuje niewiele mówi. Jej mąż jest starszy, widocznie taki jej odpowiada i może dorosła do roli matki skoro swiadomie planuje dziecko. Sama urodzilam w wieku 23 lat w czasie studiów dziennych, studiowalam do tego na dwoch kierunkach i miałam spore zamieszanie żeby pogodzić wszystko, ale się udało, obroniłam się w terminie, później chwilę jeszcze się doksztalcilam, odchowalam dziecko i mała poszla do przedszkola a ja do pracy. Z perspektywy czasu nie żałuję, może moglam poczekać jeszcze rok, dwa, bo ciężko mi było, ale nigdy nie zalowalam. Nie miałam też bogatego męża, bo w tamtym czasie dopiero był stazysta po studiach, ale poradzilismy sobie. Każdy sam decyduje o swoim życiu, to jej wybor, nawet jeżeli w Twojej ocenie nie najlepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczył

Nienormalna bo chce mieć dziecko ze swoim mężem?Bo weź się puknij w łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro ma tak starego męża to nie dziwię się że chce już dziecko, przecież jemu lada chwila przestanie stawać. No i pewnie chciałaby żeby ojciec dziecka dożył jego dorosłości więc im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nzbbz
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Skoro ma tak starego męża to nie dziwię się że chce już dziecko, przecież jemu lada chwila przestanie stawać. No i pewnie chciałaby żeby ojciec dziecka dożył jego dorosłości więc im szybciej tym lepiej

Dokładnie. Jajka to już ma pewnie pomarszczone jak rodzynki. Lada chwila Wacek zwiędnie i tyle będzie z macierzyństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczeń
10 minut temu, Gość Nzbbz napisał:

Dokładnie. Jajka to już ma pewnie pomarszczone jak rodzynki. Lada chwila Wacek zwiędnie i tyle będzie z macierzyństwa. 

Ha ha ,dobre 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×