Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość w chorym kraju

ludzie nie wracajcie do tego kraju

Polecane posty

Gość xxxxxxxxx
22 minuty temu, Gość Lud napisał:

Tak czy siak ale musisz się podporządkować. Są różne kraje i różne prawa, ale jak coś przeskrobiesz to do ciupy!

 

39 minut temu, Gość Dave27 napisał:

Nie rozumiesz trochę mojego argumentu , znam sytuacje , gdzie ludzie dostają w Polsce wyrok w zawieszeniu lub prace społeczne bo mieli 3 gramy marihuany. Chore.. 

Chcieli na użytek własny zapalić na impreze  , równie dobrze można też piwo zakazać bo też to środek odurzający.

To samo z aborcją , jak ktoś chce to i tak ją zrobi , ale na dziko , ale może przypłacić to zdrowiem bo bez opieki medycznej tylko tabletkami z internetu itp.

To samo z prostytucja i tak ona jest to po co to zakazywać. 

 

A to co powiedziałem to argument za tymi krajami , ja jestem za wolnością.

Sam chce decydować co chce robić a nie państwo.

popiream Dave'a

 

kobieta, zona, matka, 34 lata, w UK od 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave27
3 godziny temu, Gość Lud napisał:

Tak czy siak ale musisz się podporządkować. Są różne kraje i różne prawa, ale jak coś przeskrobiesz to do ciupy!

Nie , jade np. Czech I mam wy...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

bo Polskie prawo jest po prostu głupie? az wstyd przynawac sie ze nasi obywatele sa tacy głupi i na to sie godza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.08.2019 o 17:05, Gość Dave27 napisał:

Nie rozumiesz trochę mojego argumentu , znam sytuacje , gdzie ludzie dostają w Polsce wyrok w zawieszeniu lub prace społeczne bo mieli 3 gramy marihuany. Chore.. 

Chcieli na użytek własny zapalić na impreze  , równie dobrze można też piwo zakazać bo też to środek odurzający.

To samo z aborcją , jak ktoś chce to i tak ją zrobi , ale na dziko , ale może przypłacić to zdrowiem bo bez opieki medycznej tylko tabletkami z internetu itp.

To samo z prostytucja i tak ona jest to po co to zakazywać. 

 

A to co powiedziałem to argument za tymi krajami , ja jestem za wolnością.

Sam chce decydować co chce robić a nie państwo.

mam takie samo zdanie. ja sama nie uzywam, ale uwazam, ze kazdy ma prawo wyboru. alkohol jakos jest dostepny, papierosy sa dostepne, nawet czerwone mieso szkodzi. jak daleko idzie ta "opiekunczosc" prawa? ludzie powinni miec wybor.

ale chyba najgorsze jest, ze zrobili tabletke "po" na recepte, czyli tabletke, ktora jest potrzebna w naprawde krotkim czasie, a utrudnili droge do jej otrzymania. no sredniowiecze.

do tego opieka zdrowotna, inflacja i ogolny balagan w tym kraju. nie ma stabilnosci, dzisiaj moze byc szaro, jutro kolorowo, a pojutrze juz czarno. takze nie ma co wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammm

nie ma opcji, nie wracam do tego sredniowiecza, wole zyc godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Drpaolita napisał:

Tylko bydło i patologia wyjeżdża, normalny człowiek po studiach więcej zarabia w Polsce niż na szparagach

Sama wyjechałaś a  tych co wyjechali od bydła i patologii wyzywasz?

Ty naprawdę jesteś chora psychicznie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie nasza wina że tobie się w Niemczech nie udało.

Pisałaś, że pracujesz w Niemczech jako pielęgniarka a teraz piszesz że zarabiasz 1600 euro. 

Moja kuzynka pracuje jako pielęgniarka w szpitali w Koblenz i zarabia 2800 na rękę.

Chcesz robić prowokacje to się lepiej do nich przygotowuj.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wyjechałaś tyrać za najniższą skoro twierdzisz że tylko bydło i patologię wyjeżdża?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2021 o 07:55, Bimba napisał:

To nie nasza wina że tobie się w Niemczech nie udało.

Pisałaś, że pracujesz w Niemczech jako pielęgniarka a teraz piszesz że zarabiasz 1600 euro. 

Moja kuzynka pracuje jako pielęgniarka w szpitali w Koblenz i zarabia 2800 na rękę.

Chcesz robić prowokacje to się lepiej do nich przygotowuj. 

Phi tez mi sztuka wyjechac....zagranicą kazdy kto chce dostaje benfity z palcem w doopie. Sztuką jest byc patriotą i zyc w Polsce U SIEBIE.

W Polsce sie zyje U SIEBIE. Wy nigdy nie bedziecie u siebie w OBCYM kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2022 o 10:58, ♡FAIRY ♡ napisał:

Tez nie chce wracac na stale do Polski 

Bo ci nie wyszło w Polsce :D Polska jest najtańszym krajem w Europie. Nigdzie w UE nie jest tak tanio jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×