Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

Mleko modyfikowane jak dlugo

Polecane posty

Gość Ciekawa

Jest temat do jakiego czasu uważacie karmienie piersią za normalne. A karmienie mm? Do ukończenia pierwszego roku życia dziecka jest niezbędne, później nie trzeba karmić, ale z tego, co zauważyłam, dzieci na mm często są bardzo długo, nawet trzy latki piją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Ciekawa napisał:

Jest temat do jakiego czasu uważacie karmienie piersią za normalne. A karmienie mm? Do ukończenia pierwszego roku życia dziecka jest niezbędne, później nie trzeba karmić, ale z tego, co zauważyłam, dzieci na mm często są bardzo długo, nawet trzy latki piją. 

Karmiłam dziecko mm (do 4 miesiąca tylko po, potem mieszanie) odstawił się sam, jak miał 9 miesiecy. Nie znam żadnego dziecka powyżej 2 rz (A kilkoro ich mam i w rodzinie i wśród znajomych), które byłoby jeszcze karmione piersią lub mm, więc nie wiem gdzie Ty to widzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co zlego jest w mm? są rozne rodzaje, hipp 4 jest dla dzieci po drugim roku.Dobre wyjscie dla rodzicow ,ktorzy nie chcą podawac dziecku mleka krowiego. wydaje mi sie ze na mm nie ma jakiegos ograniczenia wiekowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Coz, nie znam dzieci po 2 roku zycia ktore pilyby mm. Zreszta nie widze porownania miedzy przystawianiem DO PIERSI biegajacego dziecka a daniem takiemu brzdacowi kubka z mm. Jednak inny kaliber. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Ags napisał:

Coz, nie znam dzieci po 2 roku zycia ktore pilyby mm. Zreszta nie widze porownania miedzy przystawianiem DO PIERSI biegajacego dziecka a daniem takiemu brzdacowi kubka z mm. Jednak inny kaliber. 

a ja znam i nadal nie widze w tym nic dziwnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój syn pił mm do prawie 3 roku życia. Z kubka przez słomkę odkąd skończył 10 miesięcy. Przestał pić bo sam stwierdził, że nie chce i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mój syn pił mm do prawie 3 roku życia. Z kubka przez słomkę odkąd skończył 10 miesięcy. Przestał pić bo sam stwierdził, że nie chce i tyle. 

dokladnie.Moj ma prawie 3 lata i przed snem lubi napic sie mleka. MM najbardziej mu pasuje,wiec po co zabierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczył

Autorko, moja córka w czerwcu skończyła 5 lat i nadal pije mleko modyfikowane Bebiko 5 ,dla przedszkolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dzieci mają 2 i 4 lata, oboje karmieni do roku piersią a teraz mm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vgfuj

Można dawać, to całkiem spora ilości wartości odżywczych dla takiego dziecka, ja pewnie też będę dawała mm dość długo, no chyba że dziecko już nie będzie chciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×