Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile mialyscie aborcji łącznie

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Plemnik też Ci się wiercil 

Może i tak co to zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wy abortujące jesteście czasem gorsze od jeb/niętych prolifów. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam 1 aborcje I też nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
25 minut temu, Gość gość napisał:

Nie mam wyrzutów sumienia to co to było to zbitek komórek wielkości gumki od ołówka, minęło wiele lat i popieram aborcję gdy kobieta nie chce zostać matka z całego serca.

no ale po co wdajesz sie w durne przegadywanki? Ja co prawda nigdy nie usunęłabym ciąży, nawet gdy dziecko byłoby chore, ale to też mój wybór -  prawda? Tak samo mogłabym się przegadywać na temat "humanitarności" powoływania na świat dziecka z np Zespołem Dawna. Jednak wychodze z załozenia - uj to kogo obchodzi, nie podoba sie, to się nie patrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Wy abortujące jesteście czasem gorsze od jeb/niętych prolifów. Serio.

No właśnie nie jestesmy bo by nikomu ciazy nie karze usuwać a one nam zabraniają

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Wy abortujące jesteście czasem gorsze od jeb/niętych prolifów. Serio.

Przecież to jak paznokieć albo włos😂😂😂 zrobiłam sobie screeny dla profów, pokaże w październiku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie nie jestesmy bo by nikomu ciazy nie karze usuwać a one nam zabraniają

 

O nie! Tragedia, nie można zabić człowieka. Idź się poskarż

 że zabić bezdomnego nie możesz też się żalisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

O nie! Tragedia, nie można zabić człowieka. Idź się poskarż

 że zabić bezdomnego nie możesz też się żalisz? 

Aborcja to nie zabójstwo, ciąża do  momentu życia poza organizmem kobiety jest jej częścią  i to do niej należy decyzja o jej utrzymaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Aborcja to nie zabójstwo, ciąża do  momentu życia poza organizmem kobiety jest jej częścią  i to do niej należy decyzja o jej utrzymaniu 

Tak se mow 👍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale ona ma rację. Jak was boli ten zakaz aborcji na życzenie u nas. Żadna z was nie miała problemu z aborcją, to o co wam chodzi? Ja rozumiem, że byłoby wygodniej, ale i tak byście usuwały tak, żeby nikt nie wiedział, więc do swojej przychodni żadna by nie poszła.

Oczywiście że ma rację. Tylko takie kobiety o tym nie myślą. Aborcja w wielu przypadkach stanie się argumentem. Jak coś staje się powszechne w użyciu, ludzie się przyzwyczajają i zaczynają traktować jako wyjście, zaczynają się podsmiechoojki jak z 500+. Trafi taka jedna z drugą dziewczyna na dupka, zakocha się, zajdzie i facet co powie "ja nie chcę dzieciaka, idź się wyskrobac". Jak się nie wyskrobac, będzie sie migal jeszcze bardziej od płacenia alimentów niż zwykle i teoretycznie może mieć rację bo skoor kobieta może decydować to dlaczego nie facet? On nie chciał dziecka to dlaczego ma płacić, trzeba było usunąć 🙂 nawet rodzina faceta może naciskać i mogą taką dziewczynę zmuszac do usunięcia, wywierać presję bo w końcu legalne. I nie pieprzcie mi o psychologach i wywiadach przed bo to wszystko pic na wodę. Jak już dojdzie do legalności to wszystkie takie około są mało ważne, już widzę tych genialnych psychologow co to ocenią dobrze sytuację przypadkowej dziewczyny. Takie są "realia" wśród zwłaszcza miasteczek, wsi. Do czego społeczeństwu dasz przyzwoleniw, będą korzystać. 

Zobaczą matkę samotną z dziećmi i powiedzą: po co jej tyle, trzeba było wyskrobac. No jak jest możliwość to czego nie korzystać.

Itp itd. Ale o takich przypadkach nie myślą ludzie, ważne żeby te tutaj miały nie za daleko od domu do miejsca zabiegu, tyle co do dentysty na wyrwanie zęba. Najistotniejsza sprawa kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak se mow 👍

 

A ty sobie  tak mów jak chcesz bo może w kato prawicowym  kraju takie pitolenie ujdzie ale cały cywilizowany świat ma aborcję legalna, kobieta to nie inkubator  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ty sobie  tak mów jak chcesz bo może w kato prawicowym  kraju takie pitolenie ujdzie ale cały cywilizowany świat ma aborcję legalna, kobieta to nie inkubator  

Nie jestem katoliczką 🙂 nie mieszkam w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem katoliczką 🙂 nie mieszkam w Polsce 

no to idz zabraniaj kobietom tam robic abrocje skoro tutaj ciebie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście że ma rację. Tylko takie kobiety o tym nie myślą. Aborcja w wielu przypadkach stanie się argumentem. Jak coś staje się powszechne w użyciu, ludzie się przyzwyczajają i zaczynają traktować jako wyjście, zaczynają się podsmiechoojki jak z 500+. Trafi taka jedna z drugą dziewczyna na dupka, zakocha się, zajdzie i facet co powie "ja nie chcę dzieciaka, idź się wyskrobac". Jak się nie wyskrobac, będzie sie migal jeszcze bardziej od płacenia alimentów niż zwykle i teoretycznie może mieć rację bo skoor kobieta może decydować to dlaczego nie facet? On nie chciał dziecka to dlaczego ma płacić, trzeba było usunąć 🙂 nawet rodzina faceta może naciskać i mogą taką dziewczynę zmuszac do usunięcia, wywierać presję bo w końcu legalne. I nie pieprzcie mi o psychologach i wywiadach przed bo to wszystko pic na wodę. Jak już dojdzie do legalności to wszystkie takie około są mało ważne, już widzę tych genialnych psychologow co to ocenią dobrze sytuację przypadkowej dziewczyny. Takie są "realia" wśród zwłaszcza miasteczek, wsi. Do czego społeczeństwu dasz przyzwoleniw, będą korzystać. 

Zobaczą matkę samotną z dziećmi i powiedzą: po co jej tyle, trzeba było wyskrobac. No jak jest możliwość to czego nie korzystać.

Itp itd. Ale o takich przypadkach nie myślą ludzie, ważne żeby te tutaj miały nie za daleko od domu do miejsca zabiegu, tyle co do dentysty na wyrwanie zęba. Najistotniejsza sprawa kraju. 

oczywiscie ze istotna bo kobiety sa podatnikami w tym kraju a na taki zabieg musza "uciekac" za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z kim wy gadacie 

babka pewnie ma za sobą kilka jak nie kilkanaście aborcji i chce nie być z tym sama, najlepiej dla takich żeby jak najwiecej kobiet usuwało „zobacz nie tylko ja usunęłam, ona tez”. Pamiętacie jak się czułyście w szkole tylko wy dosatłyscie pałe? A jak się czułyscie jak cała klasa lub połowa dostała pałe? No właśnie „nie tylko ja”. Tutaj jest ten sam mechanizm. Idź se na czarny protest i wykrzykuj o macicach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście że ma rację. Tylko takie kobiety o tym nie myślą. Aborcja w wielu przypadkach stanie się argumentem. Jak coś staje się powszechne w użyciu, ludzie się przyzwyczajają i zaczynają traktować jako wyjście, zaczynają się podsmiechoojki jak z 500+. Trafi taka jedna z drugą dziewczyna na dupka, zakocha się, zajdzie i facet co powie "ja nie chcę dzieciaka, idź się wyskrobac". Jak się nie wyskrobac, będzie sie migal jeszcze bardziej od płacenia alimentów niż zwykle i teoretycznie może mieć rację bo skoor kobieta może decydować to dlaczego nie facet? On nie chciał dziecka to dlaczego ma płacić, trzeba było usunąć 🙂 nawet rodzina faceta może naciskać i mogą taką dziewczynę zmuszac do usunięcia, wywierać presję bo w końcu legalne. I nie pieprzcie mi o psychologach i wywiadach przed bo to wszystko pic na wodę. Jak już dojdzie do legalności to wszystkie takie około są mało ważne, już widzę tych genialnych psychologow co to ocenią dobrze sytuację przypadkowej dziewczyny. Takie są "realia" wśród zwłaszcza miasteczek, wsi. Do czego społeczeństwu dasz przyzwoleniw, będą korzystać. 

Zobaczą matkę samotną z dziećmi i powiedzą: po co jej tyle, trzeba było wyskrobac. No jak jest możliwość to czego nie korzystać.

Itp itd. Ale o takich przypadkach nie myślą ludzie, ważne żeby te tutaj miały nie za daleko od domu do miejsca zabiegu, tyle co do dentysty na wyrwanie zęba. Najistotniejsza sprawa kraju. 

a jesli taka dziewczyna sama nie chce ciazy? to ma wziac kredyt i jechac za granice? przez polska mentalosnosc typu sam nie chce komus nie dam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Z kim wy gadacie 

babka pewnie ma za sobą kilka jak nie kilkanaście aborcji i chce nie być z tym sama, najlepiej dla takich żeby jak najwiecej kobiet usuwało „zobacz nie tylko ja usunęłam, ona tez”. Pamiętacie jak się czułyście w szkole tylko wy dosatłyscie pałe? A jak się czułyscie jak cała klasa lub połowa dostała pałe? No właśnie „nie tylko ja”. Tutaj jest ten sam mechanizm. Idź se na czarny protest i wykrzykuj o macicach 

kobiety mowia o tym bo maja konstytucyjne prawo, a twoje osmieszanie nic tutaj nie pomoze. bo w polsce rzadzi moralnosci sam nie chce i komus nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

kobiety mowia o tym bo maja konstytucyjne prawo, a twoje osmieszanie nic tutaj nie pomoze. bo w polsce rzadzi moralnosci sam nie chce i komus nie dam.

Nie, gdyby takie było prawo konstytucyjne nie miałabyś problemu ze skrobanką na życzenie. Gdzie w konstytucji jest zapis o aborcji na życzenie? Skoro tak się martwisz o państwo i jego budżet, to może pożarte się o to, że Polskie społeczeństwo się starzeje i kto będzie robił na twoją emeryturę, twoje usunięte płody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

Zdjęcia jak każde inne, można sobie pooglądać każda inna rzecz pod miroskopem

Ty to powinnaś iść do okulisty jeśli coś co ma 3cm musisz oglądać pod mikroskopem😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

a jesli taka dziewczyna sama nie chce ciazy? to ma wziac kredyt i jechac za granice? przez polska mentalosnosc typu sam nie chce komus nie dam?

Co tu jest do chcenia, jak została zmuszona to może usunąć, takie jest prawo.

Konsekwencją seksu może być ciąża i tyle w temacie. Takie ryzyko. Tak samo facet nie ma nic do chcenia, splodzil, ojcostwo udowodnione to na płacić i kogo to czy mu się chce czy nie. Wiem że bywają różne przypadki ale jeżeli bym o coś walczyło to właśnie o zaostrzenie prawa dot alimentów a nie o prawo do aborcji. To jest walka o prawa kobiet, wszystkich również tych co się rodzą. 

A nie legalna aborcja gdzie Sebix spojrzy w oczy ukochanej i powie "jak mnie kochasz to usuniesz". 

Co do ostatniego... Bez komentarza, jakby aborcja była jakimś prezentem albo atrakcją 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Aborcja dokonana w pierwszych tygodniach ciąży powinna być dopuszczalna przez prawo bez względu na sytuację, powody,  poglądy, zdrowie itp, do ok 3 miesiąca, gdy płód nie jest w stanie przeżyć jako dziecko poza organizmem matki, natomiast gdy kobieta decyduje się dokonać aborcji np w 4-5 miesiącu lub później, no to coś tu nie halo.... trochę "po ptakach" wtedy świadomie skazuje człowieka, który jest w stanie przeżyć poza jej organizmem na śmierć  (wiadomo jak taka aborcja jest dokonywana, a na pewno nie farmakologicznie) i zgodzę się tutaj - to jest morderstwo,  i na takie czyny nie ma wytłumaczenia, co innego gdy antykoncepcja zawiodła, a o początku ciąży dowiadujemy się przez brak następnego okresu, takie moje zdanie, im szybciej tym "mniejsze zło". a odpowiadając na pytanie z tematu - 1 aborcja  w 6 tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja uważam, że zamiast aborcji na życzenie powinni podwiązywać na życzenie i po problemie. A kobiety dla których ciąża jest zagrożeniem bądź mają już kilkoro dzieci, powinny mieć refundację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Aborcja dokonana w pierwszych tygodniach ciąży powinna być dopuszczalna przez prawo bez względu na sytuację, powody,  poglądy, zdrowie itp, do ok 3 miesiąca, gdy płód nie jest w stanie przeżyć jako dziecko poza organizmem matki, natomiast gdy kobieta decyduje się dokonać aborcji np w 4-5 miesiącu lub później, no to coś tu nie halo.... trochę "po ptakach" wtedy świadomie skazuje człowieka, który jest w stanie przeżyć poza jej organizmem na śmierć  (wiadomo jak taka aborcja jest dokonywana, a na pewno nie farmakologicznie) i zgodzę się tutaj - to jest morderstwo,  i na takie czyny nie ma wytłumaczenia, co innego gdy antykoncepcja zawiodła, a o początku ciąży dowiadujemy się przez brak następnego okresu, takie moje zdanie, im szybciej tym "mniejsze zło". a odpowiadając na pytanie z tematu - 1 aborcja  w 6 tygodniu ciąży

Kto jest bardziej człowiekiem? Płód do 3 miesiąca czy płód od trzeciego miesiąca? Kto jest bardziej człowiekiem roczne dziecko czy 60 letni dziadek? Wg twojego myślenia bardziej człowiekiem jest ten, który jest starszy. 

Czlowieczentwa się nie stopniuje, albo człowiekiem się jest albo nim się nie jest. Nie można być bardziej człowiekiem lub mniej. 

Ustalilas granice 3 miesiąc, na jakiej podstawie? Najbardziej tęgie umysły naszych czasów mają problem z określeniem granicy a ty zrobiłaś to od tak. Pewnie dlatego, że im tęższy umysł tym większa świadomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9392
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Żeby było morderstwo trzeba się urodzić haha nie wiem jak można tego nie wiedzieć

Tak się składa że dziecko w tobie już żyje i się porusza, trzeba być glabem żeby tego nie wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93929
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kto jest bardziej człowiekiem? Płód do 3 miesiąca czy płód od trzeciego miesiąca? Kto jest bardziej człowiekiem roczne dziecko czy 60 letni dziadek? Wg twojego myślenia bardziej człowiekiem jest ten, który jest starszy. 

Czlowieczentwa się nie stopniuje, albo człowiekiem się jest albo nim się nie jest. Nie można być bardziej człowiekiem lub mniej. 

Ustalilas granice 3 miesiąc, na jakiej podstawie? Najbardziej tęgie umysły naszych czasów mają problem z określeniem granicy a ty zrobiłaś to od tak. Pewnie dlatego, że im tęższy umysł tym większa świadomość. 

Chociaż jedną mądrze myslaca osoba wśród ameb, ale te które to robią i tak sobie będą tłumaczyć zabicie dziecka że to płód komórki albo konik na biegunach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93929

Mała ciekawostka, laski które sobie robią aborcję to zacofance z 3 świata, najniższy wskaźnik aborcji jest w krajach zachodnich jak Niemcy i Holandia, najwięcej aborcji ma Ukraina i Rosja, fajnie że nadal jesteśmy mentalnym wschodem zamiast się doksztalcac i zabezpieczać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Miałam 1 aborcje I też nie żałuję

Jeśli nie żałujesz zabicia człowieka to gratuluję, ja bym poszła do psychologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki

Dziecko zaczyna się od poczęcia gdyby nie było poczęcia nic by się nie rozwijało dalej , jestem przeciwnikiem aborcji poza przypadkiem ciężkich chorób i uszkodzenia płodu dla mnie to zbrodnia , jak ktoś nie liczy się z konsekwencjami sexu niech go nie uprawia . Tyle kobiet nie może zajść w ciążę albo ją roni a inne mają kilka skrobanek za sobą chyba coś z nimi nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ten temat to schadzka ludzi bez sumienia nie zdolnych kochać nikogo , bo jak ktoś pisze że się pozbył dziecka z własnej macicy i tego nie żałuję to wątpię że taka osoba kochala kogo kolwiek , chyba tylko jak ta osoba przynosi korzyści , dla hitlera chorzy i niepelnosprawni to tez nie byli ludzie , tak samo jak czarni i żydzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najśmieszniejsze są kobiety tzw pragmatyczki  często podkreślają że nie wierzą w Boga, religie, magię. A same te magię uprawiają bo jak inaczej określić podejście, że w jednym momencie to tylko płód, zlepek, a w drugim już jest dziecko. Tego to nawet poganie nie wymyślili. Jak nawet lekarz nie jest w stanie dokładnie określić wieku dziecka w łonie matki, to wszystko są wartości przybliżone jak i termin porodu nie jest określony na 100%. Coraz młodsze dzieci się ratuje. A tu jedna z drugą wiedzą najlepiej lepiej niż profesor ginekologii że to nie czlowiek. Jedyne co jest 100% pewne to że było zapłodnienie i rozwija się człowiek. Nikt wam nie zagwarantuje ie ma dokładnie i kiedy się urodzi itd. 

 

A dozwolenie na aborcję w krajach Europy wiąże się z konkretnym stylem życia propagowanie przez zachód, wygodnym, konsumpcyjnym bo myślano że w ten sposób zlikwidują patologie i unowocześnią kraje. A zamiast się zmniejszać tylko powstają coraz to nowe. Naród niemiecki już ledwo dyszy, ratują ich imigranci. Zobaczycie że jescze będą wycofywać aborcje z tych rozwiniętych krajów, jescze nie w tym momencie ale... Zobaczycie 😉 a aborcja to morderstwo ale doskonale się tu sprawdza powiedzenie "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" wystarczy kilka eufemizmow i ładna sala zabiegowa i już wszystko cacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×