Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Co jest nie tak z polskimi mezczyznami ?

Polecane posty

Gość Magda

Maja okragle buzki i brzuch ich wyprzedza. Z wiekiem robia sie grubsi i niezadbani. Oblesne to. Chyba poszukam jakiegos faceta za granica bo tam normalne jest to ze faceci biegaja, sporty uprawiaja i dbaja o siebie. 
Chlopak mojej bliskiej kolezanki nie kupil sobie nic nowego od 10 lat, zawsze to jego luba mu cos kupi bo nie moze sie patrzec jak w tych swoich ...ch chodzi !
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma się dla kogo starać, Polki narzekają bo lubią, nigdy nic nie doceniają wiec macie swoich januszow ozięble zołzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

To jest akurat racja z tymi ubraniami. Mojego Krzyska zawsze musze krzykiem przekonywac zeby sobie nowe bokserki kupil. Zawsze jak mu kupie bluze albo jakas koszule to sie ofunfszy ze wydalam pieniadze. Jak mu kupilam buty z Pumy bo juz nie moglam sie patrzec na te jego rynkowe podrobki to sie do mnie tydzien nie odzywal.

Teraz juz nie moge wytrzymac jak widze dziure w jego majtach albo krzywo ubrane skarpetki. Jest feljtuchem, nie potrafi sie ubrac, jego zmysl mody zatrzymal sie na flanelach i nie rozumie jak powinien wygladac dojrzaly mezczyzna. Zawsze tez te T-shirty.

Mi juz rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa

Dlaczego oni nie moga sie jak Wlosi ubrac. O jezu, bylam w Rzymie i tam mezczyzni wygladaja bosko. Lekkie lniane spodnie, biala koszula polo lekko rozpieta z LaCosty, skorzane piekne buty i te boskie okulary. Mozna tylko marzyc, U nas Janusze grube, chodza w ciuchach z ryneczka i o perfumie to nigdy w zyciu nie slyszeli. Woda kolonska to nie PERFUMA !!!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Moj ma nadwage od 12 lat malzenstwa....:(   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy

Bo Włosi to sknery i wydają kasę na siebie a nie na kobiety jak Polacy którzy muszą spełniać zachcianki swoich księżniczek żeby nie uciekła do innego. Polacy są za dobrzy dla swoich kobiet i źle na tym wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Polacy tacy są dobrzy dla swoich kobiet jak radny Piasecki dla swojej żony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy

A co do otyłości to u nich też nie jest tak różowo jak u nas w Polsce. Wielu Włochów i Włoszek ma nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Sama prawda napisał:

Polacy tacy są dobrzy dla swoich kobiet jak radny Piasecki dla swojej żony!!!

Jak sobie wybieracie, tak macie. Przestańcie szukać przystojniaków i zacznijcie szukać normalnych facetów.

3 minuty temu, Gość Jerzy napisał:

Polacy są za dobrzy dla swoich kobiet i źle na tym wychodzą.

Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
2 minuty temu, Gość Jerzy napisał:

Bo Włosi to sknery i wydają kasę na siebie a nie na kobiety jak Polacy którzy muszą spełniać zachcianki swoich księżniczek żeby nie uciekła do innego. Polacy są za dobrzy dla swoich kobiet i źle na tym wychodzą.

Tak zgadzam sie. Wszystko im kupujemy a sobie odmawiamy a ich oczekiwania tylko rosna i rosna. Z czego mam sobie ubrania kupic jak ksiezniczka juz sobie kupila za dwoje, ubranka, torebki a potem jeszcze chce gdzies pojechac na wakacje. Gl0pie nie rozumieja ze konto bankowe ma swoj limit i ze nie mamy nieskonczonych srodkow.

Kobieta wydaje a potem facety tylko cierpi a potem taka lama chodzi i narzeka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitnessLala

Ja wygladam atrakcyjnie a Moj maz to nic nie robi zeby sie podobac. Powoli zatracam pociag seksualny do niego. Wlosy pod pachami nieogolone, wlosy w nosie nie przyeciete, Do fryzjera chodzi z mussu raz na 3 miesiace. 
Skarpetki dziurawe, majty ponaciagane, brzusisko i waleczki po bokach. Kapielowki na plazy to musza byc szorty bo w seksownej lajkrze, tluszcz sie wylewa z kazdej strony i pifsko sie wylewa po brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość FitnessLala napisał:

Ja wygladam atrakcyjnie a Moj maz to nic nie robi zeby sie podobac. Powoli zatracam pociag seksualny do niego. Wlosy pod pachami nieogolone, wlosy w nosie nie przyeciete, Do fryzjera chodzi z mussu raz na 3 miesiace. 
Skarpetki dziurawe, majty ponaciagane, brzusisko i waleczki po bokach. Kapielowki na plazy to musza byc szorty bo w seksownej lajkrze, tluszcz sie wylewa z kazdej strony i pifsko sie wylewa po brzuchu.

Takiego sobie wybrałaś. Są normalni faceci, którzy dbają o siebie i o kobietę, ale są odrzucani, bo nie są przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd
29 minut temu, Gość gosciowa napisał:

Dlaczego oni nie moga sie jak Wlosi ubrac. O jezu, bylam w Rzymie i tam mezczyzni wygladaja bosko. Lekkie lniane spodnie, biala koszula polo lekko rozpieta z LaCosty, skorzane piekne buty i te boskie okulary. Mozna tylko marzyc, U nas Janusze grube, chodza w ciuchach z ryneczka i o perfumie to nigdy w zyciu nie slyszeli. Woda kolonska to nie PERFUMA !!!
 

bo są utrzymankami na garnuszku mamuni.

 

Polacy starają się utrzymywać siebie i rodzinę sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania: wszystko. Wygląd i przede wszystkim inteligencja poniżej przeciętnej, ale samoocena nad wyraz wysoka. Sami nic sobą nie reprezentują ale wymagania w stosunku do kobiet mają niesamowite. Najgorzej jak taki typowy janusz komentuje urodę kobiet i wytyka im nawet najdrobniejsze mankamenty. Po prostu śmiech na sali... Nie wspomnę juz o tym, że większość samców nie widzi w swoich kobietach nikogo więcej oprócz kucharek, sprzataczek i oczywiscie obiektów, które mają im robić dobrze. Trzymam się z daleka od tych kalek emocjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Janusz napisał:

Tak zgadzam sie. Wszystko im kupujemy a sobie odmawiamy a ich oczekiwania tylko rosna i rosna. Z czego mam sobie ubrania kupic jak ksiezniczka juz sobie kupila za dwoje, ubranka, torebki a potem jeszcze chce gdzies pojechac na wakacje

Już widzę jak ty dziewczynie kupujesz ciuchy, torebki i sponsorujesz wakacje!!!

Ha ha ha ha ha!!!

Tacy jak ty to nawet jak kawę postawią czy kwiatka kupią to każą sobie robieniem loda przez miesiąc to odpracowywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podnieta Pumą, la Costa.....coś mi się wydaje że pisze tu specyficzny rodzaj kobiet 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FtinessLala
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Takiego sobie wybrałaś. Są normalni faceci, którzy dbają o siebie i o kobietę, ale są odrzucani, bo nie są przystojni.

On taki nie byl jak byl mlody, to jak autorka napisala z wiekiem sie tacy robia ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Już widzę jak ty dziewczynie kupujesz ciuchy, torebki i sponsorujesz wakacje!!!

Ha ha ha ha ha!!!

Tacy jak ty to nawet jak kawę postawią czy kwiatka kupią to każą sobie robieniem loda przez miesiąc to odpracowywać!!!

Hahaha dobrze napisalas ! 

Sa chojni bo ze wspolnych pieniedzy cos kupia malego, g0wnianego a potem tylko oczekuja bo szczodry Pan obdarowal jakas szma_ta z gieldy ! Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Podnieta Pumą, la Costa.....coś mi się wydaje że pisze tu specyficzny rodzaj kobiet 😂😂😂😂

Tak? Jaki?

Wg ciebie jak kobieta chce żeby mężczyzna był dobrze ubrany i czysty to jest dzivką?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Mizo napisał:

Co do pytania: wszystko. Wygląd i przede wszystkim inteligencja poniżej przeciętnej, ale samoocena nad wyraz wysoka. Sami nic sobą nie reprezentują ale wymagania w stosunku do kobiet mają niesamowite. Najgorzej jak taki typowy janusz komentuje urodę kobiet i wytyka im nawet najdrobniejsze mankamenty. Po prostu śmiech na sali... Nie wspomnę juz o tym, że większość samców nie widzi w swoich kobietach nikogo więcej oprócz kucharek, sprzataczek i oczywiscie obiektów, które mają im robić dobrze. Trzymam się z daleka od tych kalek emocjonalnych.

To Polki nie mają nic do zaoferowania, a mają wymagania z kosmosu, bo uważają się za ósmy cud świata.

Inteligencja się dla was nie liczy, wolicie przystojnego idi0tę niż przeciętnego z wyglądu inteligentnego mężczyznę.

Nie, my was szanujemy i doceniamy, wy nas nie potraficie. Widzimy w was o wiele więcej niż kucharki i sprzątaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Jerzy napisał:

Bo Włosi to sknery i wydają kasę na siebie a nie na kobiety jak Polacy którzy muszą spełniać zachcianki swoich księżniczek żeby nie uciekła do innego. Polacy są za dobrzy dla swoich kobiet i źle na tym wychodzą.

Tak, moj maz nosi za mna siatki z zakupami i moja torebke tez. Pierze i prasuje bo lubi, czysci moje i dzieci buty, dba o siebie bo to ja, kupuje jego ciuchy.  Regularnie. Od skarpetek po plaszcz. Dobrze nam.  Typy sa rozne, roznie wychowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Już widzę jak ty dziewczynie kupujesz ciuchy, torebki i sponsorujesz wakacje!!!

Ha ha ha ha ha!!!

Tacy jak ty to nawet jak kawę postawią czy kwiatka kupią to każą sobie robieniem loda przez miesiąc to odpracowywać!!!

Wcale nie.

5 minut temu, Gość FtinessLala napisał:

On taki nie byl jak byl mlody, to jak autorka napisala z wiekiem sie tacy robia ! 

No właśnie, jak był młody, to był przystojny, dlatego się nim zainteresowała. A są faceci, którzy dbają o siebie, ale nie są przystojni, dlatego nie mają szans na znalezienie partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość Feministar napisał:

Hahaha dobrze napisalas ! 

Sa chojni bo ze wspolnych pieniedzy cos kupia malego, g0wnianego a potem tylko oczekuja bo szczodry Pan obdarowal jakas szma_ta z gieldy ! Smiech na sali.

Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

..Typy sa rozne, roznie wychowane przez zone...

Wiele mlodych zaczyna dorosle zycie od wspolnego mieszkania. Kobiety sa wdzieczne, ze maja stalego faceta i zapominaja o podstawowych tematach rozmow i ustaleniu pewnych priorytetow. Facet, wychowany przez mamusie na pieszczoszka rodzinki, chce nim byc dalej. Nie wie co to meskosc, co sie za tym kryje.  Wie co to wygodna kanapa, miska i panienka gotowa spelniac jego dziwactwa. Dziewczyny, same sobie strzelacie w kolano. Szukajcie mezczyzny, niestety jest ich coraz mniej, a nie faceta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
6 minut temu, Gość vvv napisał:

Bzdury.

Zadne bzdury, kiedys kolega zapytal sie mnie czy moge mu pomoc wybrac prezent dla dziewczyny, pokazalam mu markowe ciuchy i jak zobaczyl cene na metce to zbielala mu okragla buzka. Powiedzial ze ladne ale skonczylo sie na tym ze nic nie kupil i jakas tandetna bluzke z lajkry na gieldzie dla niej znalazl. 

A co do tego ze faceci nie dbaja o siebie. Jest to calkowita prawda, wystarczy sie przejsc plaza i wszedzie tylko spocone brzuchacze, skarpetki w sandalach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

..Typy sa rozne, roznie wychowane przez zone...

Wiele mlodych zaczyna dorosle zycie od wspolnego mieszkania. Kobiety sa wdzieczne, ze maja stalego faceta i zapominaja o podstawowych tematach rozmow i ustaleniu pewnych priorytetow. Facet, wychowany przez mamusie na pieszczoszka rodzinki, chce nim byc dalej. Nie wie co to meskosc, co sie za tym kryje.  Wie co to wygodna kanapa, miska i panienka gotowa spelniac jego dziwactwa. Dziewczyny, same sobie strzelacie w kolano. Szukajcie mezczyzny, niestety jest ich coraz mniej, a nie faceta.....

Dokladnie ! To wszystko wina mamusiek ! Potem szepcza tesciowe do uszka "dalej chlopca" a on tylko na obiadki czeka, nic nie zrobi patalach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
14 minut temu, Gość vvv napisał:

Wcale nie.

No właśnie, jak był młody, to był przystojny, dlatego się nim zainteresowała. A są faceci, którzy dbają o siebie, ale nie są przystojni, dlatego nie mają szans na znalezienie partnerki.

Czyli Twoja rada to chodzic z pryszczatymi pasztetami bo moze jak beda starsi to sie lepiej ubiora? Eeee, dzieki ale na zachodzie ladnie faceci wygladaja i o siebie i o swoje partnerki dbaja jak o krolowe. Sami wygladaja jak krole. Postaw sobie Janusza obok takiego WLocha, Niemca, Hiszpana albo Anglika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matti

A jak mamy wygladac jak tluste rzeczy gotujecie ! Mam taka teorie ze kobiety specjalnie tlucza swoich Januszow bo chca zeby wygladali nieatrakcyjnie dla innych kobiet a potem tylko narzekaja. 

Dlatego ja nie jem obiadkow zony i na dobre mi to wychodzi. Wygladam jak atleta i to Moja musi o mnie walczyc a nie na odwrot !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dresiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zgadzam się z wami dziewczyny. Jestem osobista stylistka. Większość moich klientów to mężczyźni. Wydają oni tez średnio więcej na zakupach niż kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×