Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Co jest nie tak z polskimi mezczyznami ?

Polecane posty

Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak, te uogolnienia na tym forum czasami to wielkie przegiecie paly. Jest to prawda ze jest wiele grubasnych kobiet i facetow. Ale nie wszyscy tacy sa. Z ubraniami to gorzej niestety. Wiec cos moze w tym jest.

Z ubraniem też jest różnie- inaczej sprawa się przedstawia w większych miastach, a inaczej np na wsi.  Garderoba zależy też od zasobności portfela, od pracy jaką się wykonuje - inne ubrania ma robotnik, a inne urzędnik.  Inaczej ubranych Polaków spotkasz nad polskim morzem mieszkających na taniej kwaterze,  inaczej mieszkających w drogich hotelach, a inaczej spędzających wakacje na kanarach.  Inaczej ubiera się kibol, dresiarz i narodowiec,  a inaczej wykształcony w miarę zarabiający Polak.

Zresztą w innych państwach jest podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Garderoba zależy też od zasobności portfela

DOBRZE GLUPIE KURRWY LATWO WAS ZMANIPULOWAC TERAZ WYSTARCZY ZE BEDE SIE UBIERAL W WOREK PO KARTOFLACH I BEDZIECIE MYSLELI ZE JESTEM BIEDNY HEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
10 minut temu, Gość Starociotka napisał:

DOBRZE GLUPIE KURRWY LATWO WAS ZMANIPULOWAC TERAZ WYSTARCZY ZE BEDE SIE UBIERAL W WOREK PO KARTOFLACH I BEDZIECIE MYSLELI ZE JESTEM BIEDNY HEHEHEHE

Przecież Ty jesteś biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Starociotka napisał:

DOBRZE GLUPIE KURRWY LATWO WAS ZMANIPULOWAC TERAZ WYSTARCZY ZE BEDE SIE UBIERAL W WOREK PO KARTOFLACH I BEDZIECIE MYSLELI ZE JESTEM BIEDNY HEHEHEHE

Ale to w końcu piszesz do mężczyzn czy kobiet - ... wskazywałaby na płeć żeńska, jednak czasownik "myśleli" wskazuje że piszesz do płci męskiej.  Najpierw do szkoły .

A co będziesz miał z tego, że ktoś będzie myślał że jesteś biedny bo masz na sobie worek po kartoflach ?

Zresztą większość będzie raczej myślała, że upośledzony umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

DOBRZE GLUPIE KURRWY LATWO WAS ZMANIPULOWAC TERAZ WYSTARCZY ZE BEDE SIE UBIERAL W WOREK PO KARTOFLACH I BEDZIECIE MYSLELI ZE JESTEM BIEDNY HEHEHEHE

Z kultury wypowiedzi raczej bardziej pasuje jakiś ortalionowy dresik.  Może faktycznie też worek to nie taki zły pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
56 minut temu, Gość Gość napisał:

A co będziesz miał z tego, że ktoś będzie myślał że jesteś biedny bo masz na sobie worek po kartoflach ?

BIEDAK CO NIGDY NIC NIE MIAL NIE ZROZUMIE JAK TO JEST BYC W POLSCE BOGATYM I BEDZIE MYSLAL ZE TO ZYCIE USLANE ROZAMI A TO TRZEBA PATRZEC W CZTERECH KIERUNKACH JEDNOCZESNIE JAK KAZDY DOOKOLA BIEDAK KOMBINUJE TYLKO JAK CI OKRASC HAHAHA

 

CO TY KURRRWA ...U MYSLISZ ZE BOGACI JEZDZA DOJEEBANYMI AUTAMI UBIERAJA SIE U PRADY I MIESZKAJA W WILLACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda co chciala Niemca

Ja mam Niemca i nachwalic sie nie moge 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj

https://www.youtube.com/watch?v=lcYbPWRl-XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi
Dnia 15.08.2019 o 16:36, Gość Gosciu napisał:

Polski samiec w klapkach, skarpetkach, siatka biedronki I piwem w ręce. 

Czysty sex.. 😂

Nie osądzaj innych po wyglądzie pusta jak bęben kobieto bo taki niepozorny facet może być dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×