Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Co jest nie tak z polskimi mezczyznami ?

Polecane posty

33 minuty temu, Gość FtinessLala napisał:

On taki nie byl jak byl mlody, to jak autorka napisala z wiekiem sie tacy robia ! 

Bo poczuł się za pewnie z Tobą.  Wydaje mu się, że nie trzeba się dalej starać i "nalezysz" już do niego. 

Konsekwencje mogą być oplakane, bo albo nie wytrzymasz albo będziesz się w tym dusić. Niektórzy mężczyzni potrafią to zrozumieć jeszcze w trakcie trwajacego zwiazku, niektorzy po rozpadzie, a jeszcze inni nigdy tego nie ogarną.

Życzę żeby Twój znalazł się w tej pierwszej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
28 minut temu, Gość Ala napisał:

Zadne bzdury, kiedys kolega zapytal sie mnie czy moge mu pomoc wybrac prezent dla dziewczyny, pokazalam mu markowe ciuchy i jak zobaczyl cene na metce to zbielala mu okragla buzka. Powiedzial ze ladne ale skonczylo sie na tym ze nic nie kupil i jakas tandetna bluzke z lajkry na gieldzie dla niej znalazl.

 

Nie każdy taki jest.

28 minut temu, Gość Ala napisał:

 

A co do tego ze faceci nie dbaja o siebie. Jest to calkowita prawda, wystarczy sie przejsc plaza i wszedzie tylko spocone brzuchacze, skarpetki w sandalach itp.

Ja do tego opisu nie pasuję, a i tak żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
24 minuty temu, Gość ola napisał:

Czyli Twoja rada to chodzic z pryszczatymi pasztetami bo moze jak beda starsi to sie lepiej ubiora? Eeee, dzieki ale na zachodzie ladnie faceci wygladaja i o siebie i o swoje partnerki dbaja jak o krolowe. Sami wygladaja jak krole. Postaw sobie Janusza obok takiego WLocha, Niemca, Hiszpana albo Anglika !

Nie mówię o pryszczatych pasztetach. Jest coś pomiędzy. Ja jestem przeciętny z wyglądu, dbam o siebie i o swoją partnerkę też bym dbał i traktował jak należy, ale żadna mnie nie chce, bo nie jestem przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie zgadzam się z wami dziewczyny. Jestem osobista stylistka. Większość moich klientów to mężczyźni. Wydają oni tez średnio więcej na zakupach niż kobiety. 

Pewnie geje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweta
1 godzinę temu, Gość Jerzy napisał:

Bo Włosi to sknery i wydają kasę na siebie a nie na kobiety jak Polacy którzy muszą spełniać zachcianki swoich księżniczek żeby nie uciekła do innego. Polacy są za dobrzy dla swoich kobiet i źle na tym wychodzą.

Bredzisz we wloszech jak facet zaprasza kobietę na wesele to musi jej nawet ...enkę i buty kupić a nie tylko zapłacić za wjazd , moja rodzina tam mieszka , wloszka z faceta by ostatni grosz zdarla i z gola fujara puściła, jakoś też nie widzę tych rozpieszczajacych polki facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweta
Przed chwilą, Gość Sweta napisał:

Bredzisz we wloszech jak facet zaprasza kobietę na wesele to musi jej nawet ...enkę i buty kupić a nie tylko zapłacić za wjazd , moja rodzina tam mieszka , wloszka z faceta by ostatni grosz zdarla i z gola fujara puściła, jakoś też nie widzę tych rozpieszczajacych polki facetów 

Ocenzurowalo wyraz "suk//ie//nke" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Już widzę jak ty dziewczynie kupujesz ciuchy, torebki i sponsorujesz wakacje!!!

Ha ha ha ha ha!!!

Tacy jak ty to nawet jak kawę postawią czy kwiatka kupią to każą sobie robieniem loda przez miesiąc to odpracowywać!!!

Masz rację haha 😄 dla 99 % polakow postawić kobiecie kawę to już materializm A co dopiero zafundować coś więcej haha niech się koleś nie ośmiesza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość 93939 napisał:

Masz rację haha 😄 dla 99 % polakow postawić kobiecie kawę to już materializm A co dopiero zafundować coś więcej haha niech się koleś nie ośmiesza 

Skąd te statystki? W moim otoczeniu znam wielu, którzy nie mają problemu z zakupem kawy, ubrań i innych rzeczy dla swoich partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet doskonaly

a ja rozumiem polki, jestem nieprzecietnie pieknym i urodziwym facetem widze jak kobiety sie za mna na ulicy ogladaja, czasem same zagadaujom bo jestem naprawde bardzo fajny w rozmowie rowniez, zdarzylo mi sie miec kilka romansuw z mezatkami bo ich faceci sa brzydcy i plytcy a ja jestem idealem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
1 minutę temu, taki_tam_ja napisał:

Skąd te statystki? W moim otoczeniu znam wielu, którzy nie mają problemu z zakupem kawy, ubrań i innych rzeczy dla swoich partnerek.

To ty chyba żyjesz w jakiejś alternatywnej Polsce haha , moja koleżanka nawet połowę za zjedzona  pizze musi swojemu oddawać, ja jak byłam na kilku randkach zawsze za swoją kawę płaciłam bo żaden nie nalegal zapłacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lola napisał:

To ty chyba żyjesz w jakiejś alternatywnej Polsce haha , moja koleżanka nawet połowę za zjedzona  pizze musi swojemu oddawać, ja jak byłam na kilku randkach zawsze za swoją kawę płaciłam bo żaden nie nalegal zapłacić 

 W takim razie gratuluję wyboru partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, taki_tam_ja napisał:

Skąd te statystki? W moim otoczeniu znam wielu, którzy nie mają problemu z zakupem kawy, ubrań i innych rzeczy dla swoich partnerek.

Taaaa...

Kawa z Biedry

Ubrani to bluzka bazarku za 15 zł

A te "inne rzeczy"  to kilo parówek i pół chleba na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Taaaa...

Kawa z Biedry

Ubrani to bluzka bazarku za 15 zł

A te "inne rzeczy"  to kilo parówek i pół chleba na kolację

Pewnie tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Taaaa...

Kawa z Biedry

Ubrani to bluzka bazarku za 15 zł

A te "inne rzeczy"  to kilo parówek i pół chleba na kolację

Jaki Polak ci kupi parówki i chleb nazwie Cię materialistka i każe se samej kupić, powie że Lecisz na chleb i kiełbasę chciwa polska zołza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki

Ten temat to trafil w samo sedno. Polscy mezczyzni sa jakies 20,30 lat za czolowka europejska jezeli chodzi o ubieranie sie, podejscie do zycia, do kobiety. O dbanie o siebie, o sylwetke i o zdrowie psychiczne. 

Wystarczy przejsc sie po miejscie, przejechac tramwajem czy autobusem. Nasi faceci nie potrafia sie ubrac a poza para granatowych dzinsow, podkoszulki i butow do biegania z siateczka (ktorych uzywaja do chodzenia) nie potrafia w nic modnego sie ubrac bo jak sie modnie ubierze to od razu gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz
1 godzinę temu, Gość gosciowa napisał:

Dlaczego oni nie moga sie jak Wlosi ubrac. O jezu, bylam w Rzymie i tam mezczyzni wygladaja bosko. Lekkie lniane spodnie, biala koszula polo lekko rozpieta z LaCosty, skorzane piekne buty i te boskie okulary. Mozna tylko marzyc, U nas Janusze grube, chodza w ciuchach z ryneczka i o perfumie to nigdy w zyciu nie slyszeli. Woda kolonska to nie PERFUMA !!!
 

Niestety wielu polskich facetow nie zarabia jeszcze na tyle żeby chodzić ubrani w butach i koszulkach polo znanych firm ktore kosztują kilkaset złotych bo mają inne ważniejsze wydatki. Kawaler może się jeszcze stroić ale jak ktoś ma rodzinę i do tego samochod to już go raczej nie stać bo za cenę koszulki polo znanej firmy czyli ok.150-200 zł można już zrobić duże zakupy. Zresztą nie szata zdobi człowieka droga pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 828

Polacy obrażają Ukraińców a wyglądają i zachowują się tak samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Niki napisał:

Ten temat to trafil w samo sedno. Polscy mezczyzni sa jakies 20,30 lat za czolowka europejska jezeli chodzi o ubieranie sie, podejscie do zycia, do kobiety. O dbanie o siebie, o sylwetke i o zdrowie psychiczne. 

Wystarczy przejsc sie po miejscie, przejechac tramwajem czy autobusem. Nasi faceci nie potrafia sie ubrac a poza para granatowych dzinsow, podkoszulki i butow do biegania z siateczka (ktorych uzywaja do chodzenia) nie potrafia w nic modnego sie ubrac bo jak sie modnie ubierze to od razu gej.

Niestety, z bólem przyznaję rację, w większości przypadków jest tak, jak piszesz. Choć powoli zaczyna się to zmieniać, zwłaszcza w większych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83838
1 minutę temu, Gość Grzegorz napisał:

Niestety wielu polskich facetow nie zarabia jeszcze na tyle żeby chodzić ubrani w butach i koszulkach polo znanych firm ktore kosztują kilkaset złotych bo mają inne ważniejsze wydatki. Kawaler może się jeszcze stroić ale jak ktoś ma rodzinę i do tego samochod to już go raczej nie stać bo za cenę koszulki polo znanej firmy czyli ok.150-200 zł można już zrobić duże zakupy. Zresztą nie szata zdobi człowieka droga pani.

Ojej jeszcze zacznij bredzić że sam dom utrzymujesz , w Polsce to akurat kobieta ma zawsze największe wydatki bo facet najczęściej umywa rączki od kupowania dzieciom czegokolwiek , większość facetów w Polsce jest nie zaradnych albo leniwych i woli zarabiać grosze za które nastolatka w kraju zachdonim by nie dała rady żyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 83838 napisał:

ojej jeszcze zacznij bredzić że sam dom utrzymujesz , w Polsce to akurat kobieta ma zawsze największe wydatki bo facet najczęściej umywa rączki od kupowania dzieciom czegokolwiek

Szczególnie opłaty za przedszkole, opiekunkę, ubrania i zabawki dla dzieci to wg polskich "mężczyzn"  wydatki które powinna ponieść kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83929
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Szczególnie opłaty za przedszkole, opiekunkę, ubrania i zabawki dla dzieci to wg polskich "mężczyzn"  wydatki które powinna ponieść kobieta!

Bo według polskich samców alfa dziecko należy tylko do kobiety kiedy trzeba płacić, A później to samo bydlę płacze w sądzie że dziecko które utrzymywała matka nadal zostanie u niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bydlę w sądzie płacze tylko dlatego że musi płacić aż 400 zł alimentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola
17 minut temu, Gość Grzegorz napisał:

Niestety wielu polskich facetow nie zarabia jeszcze na tyle żeby chodzić ubrani w butach i koszulkach polo znanych firm ktore kosztują kilkaset złotych bo mają inne ważniejsze wydatki. Kawaler może się jeszcze stroić ale jak ktoś ma rodzinę i do tego samochod to już go raczej nie stać bo za cenę koszulki polo znanej firmy czyli ok.150-200 zł można już zrobić duże zakupy. Zresztą nie szata zdobi człowieka droga pani.

Ok, to rozumiem ze moze cie nie stac na firmowe ciuchy ale mozna sie ladnie ubrac w nie firmowe (jak zreszta wiele kobiet robi od lat).

Powiedzmy ze jestem w stanie zrozumiec dlaczego wygladacie jak chlopaki z gieldy ale w takim razie dlaczego macie wielkie brzuchy i jestescie otyli ! Do tego ubran za 200 zlotych nie potrzebujesz zeby wygladac zdrowo, atrakcyjnie i atletycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaraz ci napisze że jest gruby przez ciebie bo za tlusto gotujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shishu
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bydlę w sądzie płacze tylko dlatego że musi płacić aż 400 zł alimentów!

Jak zwykle kobieta zdziera ostatnie majtki 😄 jak to biedni mizogini płaczą , ona rzada 400 zł alimentów! Pewnie sama za to będzie szaleć na Karaibach !! I ferrari sobie kupi cwaniara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shishu
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zaraz ci napisze że jest gruby przez ciebie bo za tlusto gotujesz!

I za dużo nakladasz a tak wogole to do gardła mu na siłę wpychasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Shishu napisał:

Jak zwykle kobieta zdziera ostatnie majtki 😄 jak to biedni mizogini płaczą , ona rzada 400 zł alimentów! Pewnie sama za to będzie szaleć na Karaibach !! I ferrari sobie kupi cwaniara 

I jeszcze będzie miała z tego na fryzjera i kosmetyczkę, będzie utrzymywała swoją matkę i kochanków i prezenty kupowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zaraz ci napisze że jest gruby przez ciebie bo za tlusto gotujesz!

To jak uważa że mu żona za tłusto gotuję to niech nierob i maminsynek może sam zakasa rękawy a nie czeka na gotowe jak pasożyt co? Nie ma to Jak mieć służąca i narzekać jak świ//nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I jeszcze będzie miała z tego na fryzjera i kosmetyczkę, będzie utrzymywała swoją matkę i kochanków i prezenty kupowała!

I jeszcze odlozy do tajemniczego sejfu gdzie zgromadzi miliony za te kolosalne alimenty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman
2 minuty temu, Gość 0000 napisał:

To jak uważa że mu żona za tłusto gotuję to niech nierob i maminsynek może sam zakasa rękawy a nie czeka na gotowe jak pasożyt co? Nie ma to Jak mieć służąca i narzekać jak świ//nia

To jest niestety prawda ze powodem tuczy malzonkow sa zony, ktore nie potrafia nic innego ugotowac oprocz oplywajacych w tluszcz dan. Oczywiscie musi tez byc fura ziemniaczkow ze skwarkami i wielki schabowy kotlet. Nauczcie sie lepiej gotowaca faceci zaczna lepiej wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×