Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Co jest nie tak z polskimi mezczyznami ?

Polecane posty

Gość Starociotka
Przed chwilą, Gość Ggg napisał:

A w tej bajce były smoki?

INFO Z PIERWSZEJ REKI: SRRAM POLKOM DO RYJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

INFO Z PIERWSZEJ REKI: SRRAM POLKOM DO RYJA

Arystoteles zaloguj się😂.I nie masz na to szans.Nie masz szans nawet na brzydka , gruba i z wasami🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu

a co jest nie tak z polkami? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola
2 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

INFO Z PIERWSZEJ REKI: SRRAM POLKOM DO RYJA

czyli jestes meskim paszczuchem. Po twoich wypowiedziach mozna wywnioskowac ze najblizej kobiety byles jak sie sliniles ogladajac p0rno z geba przyklejona do monitora i slina cieknaca na laski o ktorych mozesz tylko pomazyc bo ze swoja gruba meska d0pa to jedyne co ci zostalo. Pewnie tez paszczuchu w ciuchach po starszym bratu z gieldy ciagle chodzisz. Idz sie poskarz mamusi jakie to kobiety sa straszne bo chca zeby mezczyzni wygladali jak prawdziwi faceci a nie karykatury meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Szukajcie mezczyzny, niestety jest ich coraz mniej, a nie faceta.....

No właśnie! Zawsze powtarzam, że jak już to szukam mężczyzny (a nie faceta). Tylko jak ich rozpoznać od razu i gdzie się na nich natknąć, żeby sobie głowy niepotrzebnie innymi niw zawracac - i zeby oni też mnie zauważyli? Hę, Panowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
1 minutę temu, Gość Gość1 napisał:

No właśnie! Zawsze powtarzam, że jak już to szukam mężczyzny (a nie faceta). Tylko jak ich rozpoznać od razu i gdzie się na nich natknąć, żeby sobie głowy niepotrzebnie innymi niw zawracac - i zeby oni też mnie zauważyli? Hę, Panowie? 

pytasz o konkretny adres? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość1 napisał:

No właśnie! Zawsze powtarzam, że jak już to szukam mężczyzny (a nie faceta). Tylko jak ich rozpoznać od razu i gdzie się na nich natknąć, żeby sobie głowy niepotrzebnie innymi niw zawracac - i zeby oni też mnie zauważyli? Hę, Panowie? 

Widocznie coś z Tobą nie tak skoro nie dasz się zauważyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
10 minut temu, Gość Ggg napisał:

Arystoteles zaloguj się😂.I nie masz na to szans.Nie masz szans nawet na brzydka , gruba i z wasami🙂.

Co prosisz polskiego szowiniste o pomoc? Nie mozesz sobie poradzic z rzeczywistoscia swojego znieksztalconego przez fast foody ciala. Obudz sie, idz na silownie, przestan zrec tyle a d0pa ci schudnie i moze kiedys jakas laska cie za reke chwyci. Bedzie miala garba ale zawsze cos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
7 minut temu, Gość Mariola napisał:

czyli jestes meskim paszczuchem. Po twoich wypowiedziach mozna wywnioskowac ze najblizej kobiety byles jak sie sliniles ogladajac p0rno z geba przyklejona do monitora i slina cieknaca na laski o ktorych mozesz tylko pomazyc bo ze swoja gruba meska d0pa to jedyne co ci zostalo. Pewnie tez paszczuchu w ciuchach po starszym bratu z gieldy ciagle chodzisz. Idz sie poskarz mamusi jakie to kobiety sa straszne bo chca zeby mezczyzni wygladali jak prawdziwi faceci a nie karykatury meskie.

NAJBLIZEJ JAK KOBIETY BYLEM TO W JEJ KISZCE STOLCOWEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
2 minuty temu, Gość Feministar napisał:

moze kiedys jakas laska cie za reke chwyci

BYM MUSIAL MYC DOMESTOSEM JESLI TO BYLABY POLKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość Feministar napisał:

Co prosisz polskiego szowiniste o pomoc? Nie mozesz sobie poradzic z rzeczywistoscia swojego znieksztalconego przez fast foody ciala. Obudz sie, idz na silownie, przestan zrec tyle a d0pa ci schudnie i moze kiedys jakas laska cie za reke chwyci. Bedzie miala garba ale zawsze cos. 

Jestem kobietą i ważę 60 kg przy 174, a na siłownię mi się nie chce iść i bez tego mam powodzenie🙃.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman

Tylko gl0pim laskom zalezy na tym zeby mezczyzni wygladali jak modele z journala. Stary, dobry polski styl juz nie wystarcza i trzeba z glowa glebiej w fantazji zyc ze faceci wygladaja jak modele noszacy jakies smieszne kolekcje po to tylko zeby naiwni napychali kieszenie projektantow i korpo swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
Przed chwilą, Gość roman napisał:

Tylko gl0pim laskom zalezy na tym zeby mezczyzni wygladali jak modele z journala. Stary, dobry polski styl juz nie wystarcza i trzeba z glowa glebiej w fantazji zyc ze faceci wygladaja jak modele noszacy jakies smieszne kolekcje po to tylko zeby naiwni napychali kieszenie projektantow i korpo swiata.

A POZNIEJ STAROPANNA ALBO W LEPSZYM WYPADKU SAMOTNA MATKA Z DZIECKIEM KOLORU MAHONIOWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 minutę temu, Gość Starociotka napisał:

A POZNIEJ STAROPANNA ALBO W LEPSZYM WYPADKU SAMOTNA MATKA Z DZIECKIEM KOLORU MAHONIOWEGO

Takie mieszane dzieci są przynajmniej ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
7 minut temu, Gość Ggg napisał:

Takie mieszane dzieci są przynajmniej ładne.

NO KURRWA PIEKNE KOLORU ROZMAZANGEO STOLCA I CZASZKA W KSZTALCIE POMIEDZY MALPA A CZLOWIEKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Gość Starociotka napisał:

NO KURRWA PIEKNE KOLORU ROZMAZANGEO STOLCA I CZASZKA W KSZTALCIE POMIEDZY MALPA A CZLOWIEKIEM

Piszesz o sobie? Bo Kazadi czy Omena są bardzo ładne, a że Ciebie nikt nie chce to zaprzeczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Widocznie coś z Tobą nie tak skoro nie dasz się zauważyć. 🙂

No to przepraszam bardzo, mam się obwiesic jak choinka i jeszcze lampki podłączyć (z taką wielka strzałka neonowa)? Czy to się im podoba? 

BTW Tak byłabym wdzięczna za adres 😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
31 minut temu, Gość Ggg napisał:

Jestem kobietą i ważę 60 kg przy 174, a na siłownię mi się nie chce iść i bez tego mam powodzenie🙃.

pokaż 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
4 minuty temu, Gość gościu napisał:

pokaż 😛

 

Po co?Pisanie na tym forum jest porównywalne ze sluchaniem disco polo i nie chciałabym żeby mnie ktoś rozpoznał.Ale spokojnie jestem średnia z wyglądu, żadna Gradek ani Krupa.🙂Nie miał żadnych operacji bo bałbym się że coś może się nie udać🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Gość Ggg napisał:

Po co?Pisanie na tym forum jest porównywalne ze sluchaniem disco polo i nie chciałabym żeby mnie ktoś rozpoznał.Ale spokojnie jestem średnia z wyglądu, żadna Gradek ani Krupa.🙂Nie miał żadnych operacji bo bałbym się że coś może się nie udać🙂

Miałam i bałabym się .Slownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka

Polacy wiedza jacy sa piekni dlatego po pracy uderzaja do baru zeby popracowac nad swoim piwnym brzuszkiem. Nie ciesza sie z dzieci, nie ciesza sie z zony, ale tyc to potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian

A dla kogo mamy sie starac ?!?!? Wy nawet kaciapy nie golicie, wasy macie i lojotoki w glowie. Wole byc gruby i zaniedbany niz zostac ofiara kolejnej zachcianki polskiej ksiezniczki.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
19 minut temu, Gość Ggg napisał:

Po co?Pisanie na tym forum jest porównywalne ze sluchaniem disco polo i nie chciałabym żeby mnie ktoś rozpoznał.Ale spokojnie jestem średnia z wyglądu, żadna Gradek ani Krupa.🙂Nie miał żadnych operacji bo bałbym się że coś może się nie udać🙂

Już mi się podoba.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

 Moja madra przyjaciolka kiedys powiedziala. Kazda potwora znajdzie swojego amatora, no chyba ze jest to polski samiec hahahah hahahaha hahahah .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
11 minut temu, Gość Marta napisał:

 Moja madra przyjaciolka kiedys powiedziala. Kazda potwora znajdzie swojego amatora, no chyba ze jest to polski samiec hahahah hahahaha hahahah .

Polski samiec w klapkach, skarpetkach, siatka biedronki I piwem w ręce. 

Czysty sex.. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę współczuję wam, że macie takich ojców, braci i znajomych mężczyzn. 

Obserwując ludzi na ulicy to podobnie jak są zaniedbani mężczyźni tak są o zaniedbane kobiety, sporo jest osób otyłych (obu płci).

Jak można wrzucać wszystkich do jednego kotła, naprawę nie macie co robić tylko sobie nawzajem dosrywać i zakładać wiecznie tematy tego typu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi
6 minut temu, Leżaczek napisał:

A do czego jesteś w ogóle facetowi potrzebna? 

do lodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
6 minut temu, Gość mimi napisał:

do lodzika.

Kto by tam chciał lodzika:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny,  zmieńcie znajomych mężczyzn, chłopaków i mężów jak takich macie.Naprawdę współczuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Naprawdę współczuję wam, że macie takich ojców, braci i znajomych mężczyzn. 

Obserwując ludzi na ulicy to podobnie jak są zaniedbani mężczyźni tak są o zaniedbane kobiety, sporo jest osób otyłych (obu płci).

Jak można wrzucać wszystkich do jednego kotła, naprawę nie macie co robić tylko sobie nawzajem dosrywać i zakładać wiecznie tematy tego typu. 

 

Tak, te uogolnienia na tym forum czasami to wielkie przegiecie paly. Jest to prawda ze jest wiele grubasnych kobiet i facetow. Ale nie wszyscy tacy sa. Z ubraniami to gorzej niestety. Wiec cos moze w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×