Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ccccc

Czy on się już nie odezwie po randce i mam przestac o nim myslec?

Polecane posty

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Ccccvv napisał:

Niestety nie napisałam po spotkaniu czy bezpiecznie dotarł. Zawsze wydawało mi się że to facet pierwszy powinien napisać. 

I masz rację. Nie poniżaj się. Nie ważne dlaczego stracil zainteresowanie, wazne że Ty zachowalas twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli

Ja ostatnio zadalam podobne pytanie na kafeterii 🙂 Bylam na randce z internetu, swietnie nam sie rozmawialo, niby wszystko ok a facet sie nie odezwal. Wszyscy tutaj pisali, ze na pewno chodzilo mu tylko o seks, ze nie jest zainteresowany itd. 

Odczekalam trzy dni i napisalam co niego co slychac i ze dziekuje za mily wieczor. Odpisal od razu ze rowniez dziekuje i ze bylo bardzo milo. Wtedy zaproponowalam mu druga randke i od razu sie zgodzil. Od tego momentu sam do mnie wypisuje.

Takze nie ma co sluchac innych ludzi, trzeba brac w sprawy w swoje rece. Wyslij mu wiadomosc, jesli nie odpisze to przynajmniej bedziesz miala jasna sytuacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Gość Loli napisał:

Ja ostatnio zadalam podobne pytanie na kafeterii 🙂 Bylam na randce z internetu, swietnie nam sie rozmawialo, niby wszystko ok a facet sie nie odezwal. Wszyscy tutaj pisali, ze na pewno chodzilo mu tylko o seks, ze nie jest zainteresowany itd. 

Odczekalam trzy dni i napisalam co niego co slychac i ze dziekuje za mily wieczor. Odpisal od razu ze rowniez dziekuje i ze bylo bardzo milo. Wtedy zaproponowalam mu druga randke i od razu sie zgodzil. Od tego momentu sam do mnie wypisuje.

Takze nie ma co sluchac innych ludzi, trzeba brac w sprawy w swoje rece. Wyslij mu wiadomosc, jesli nie odpisze to przynajmniej bedziesz miala jasna sytuacje. 

To ze sam teraz wypisuje to wcale nie znaczy ze jest na poważnie Toba zainteresowany, może chce seksu a teraz nie ma innych opcji i uznał ze jesteś napalona na niego skoro sama piszesz wiec czemu nie skorzystać...faceci często to wykrzystuja. Ustawilas się na słabszej pozycji, oprócz tego ze pierwsza napisalas to jeszcze to Ty zaproponowalas kolejne spotkanie i to był dla niego sygnał ze Ci zależy (bardziej niż jemu). Faceci nawet podświadomie nie szanują takich kobiet (ktorych nie musza zdobywać bo same podają się na tacy- czy fizycznie czy mentalnie) wiec jeszcze nie tak nie ciesz bo nie wiadomo czego on od Ciebie chce, możliwe ze nie myśli o Tobie jak o potencjalnej partnerce I chce tylko seksu...czas pokaże. Lepiej juz pierwsza nie pisz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka

Zdarza się , że kogoś poznaję ...

Jeden rzut oka i już wiem , że to mój typ ,ale przy bliższym poznaniu ta osoba traci i wtedy znajomości tej ,kontynuować nie zamierzam.Nie wykluczone ,że tak jest w tym wypadku.

Jeżeli  odezwiesz się pierwsza , to bardzo stracisz w oczach tego  mężczyzny....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zadaj sobie pytanie czy naprawdę chcesz być z kimś to odpisze Ci np po tygodniu? Czy będzie później z równą „powagą” traktował ten związek. Jakie miałabyś zdanie np o swojej koleżance albo o pracowniku który odpisuje Ci po np tygodniu ? Czy nie jest to brak szacunku?  Ja wychodzę z założenia ze jeśli facet jest zainteresowany i zdecydowany to pisze tego samego wieczoru- maksymalnie następnego dnia. Jeśli nie pisze powyżej tego czasu to uważam nasza znajomość za zakończona. Facet powinien wiedzieć czego chce od życia. Oczywiście zdarzają się przypadki losowe typu apokalipsa zombie gdzie nie może poświecić tych kilkunastu sekund na krótka wiadomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccccccc

A co w sytuacji gdy facet ma mega powodzenie u kobiet i same mu się pchają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To znaczy tyle ze ma w czym przebierać i pewnie jest wybredny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
56 minut temu, Gość Ccccccc napisał:

A co w sytuacji gdy facet ma mega powodzenie u kobiet i same mu się pchają? 

TO TYM  BARDZIEJ PIERWSZA NIE DZWOŃ !! JEST SZANSA , ŻE WTEDY GO ZAINTRYGUJESZ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Jeśli ma powodzenie to pewnie takich randek ma dużo i traktuje ciebie jak kolejna z wielu. A Ty robisz sobie niepotrzebnie nadzieje i siedzisz i myślisz o nim. Nie ma sensu zaprzątać sobie nim głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cccccc

Dzięki. No właśnie tak pomyślałam. Jeśli już to zaintryguje go tym że się nie odezwę. Bo na sto procent każda wypisuje do niego po spotkaniu i pcha mu się do łóżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
1 godzinę temu, Gość Cccccc napisał:

Dzięki. No właśnie tak pomyślałam. Jeśli już to zaintryguje go tym że się nie odezwę. Bo na sto procent każda wypisuje do niego po spotkaniu i pcha mu się do łóżka.

Przybij piątkę ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan x

Sorry laski ale czy wy w ogóle macie trochę szacunku do siebie i godnosci? Napisałaś ten post w czwartek ze nie pisze kilka dni, dziś jest niedziela- ile jeszcze będziesz czekać i kontynuować ten post? Miesiąc? Czy może pół roku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochani
4 minuty temu, Gość Pan x napisał:

Sorry laski ale czy wy w ogóle macie trochę szacunku do siebie i godnosci? Napisałaś ten post w czwartek ze nie pisze kilka dni, dziś jest niedziela- ile jeszcze będziesz czekać i kontynuować ten post? Miesiąc? Czy może pół roku? 

Autorka wiernie czeka bo kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

nie kocham cię wariatko i nigdy nie pokocham

kocham moją białorusinkę 😿👨‍❤️‍💋‍👨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj sie odezwac napisz cos w stylu "hej chyba wyobrazales sobie mnie inaczej. Przepraszam za rozczarowanie". 

Chodzi o to by cokolwiek napisal. A może się odezwie. 

Ale ta rozmowa podczas spotkania. Tak sie nie robi. Dziwne trochę. Może faktycznie kogos ma. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MLadyOfficiall95 napisał:

A może spróbuj sie odezwac napisz cos w stylu "hej chyba wyobrazales sobie mnie inaczej. Przepraszam za rozczarowanie". 

Chodzi o to by cokolwiek napisal. A może się odezwie. 

Ale ta rozmowa podczas spotkania. Tak sie nie robi. Dziwne trochę. Może faktycznie kogos ma. 

 

Dziwne to Ty jej rady dajesz, przecież jeśli mu sie cos nie podobałow w niej to raczej nie napisze o tym wprost tylko oleje ją, tak robią faceci, a Ty sie spodziewasz po nich takiej szczerosci? Chyba facetów nie znasz...nic by to jej nie dało i tylko by sie trochę skompromitowała taka wiadomościa, pokazalaby ze jej zależy a on ma ja gdzieś. 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Malutka92 napisał:

Dziwne to Ty jej rady dajesz, przecież jeśli mu sie cos nie podobałow w niej to raczej nie napisze o tym wprost tylko oleje ją, tak robią faceci, a Ty sie spodziewasz po nich takiej szczerosci? Chyba facetów nie znasz...nic by to jej nie dało i tylko by sie trochę skompromitowała taka wiadomościa, pokazalaby ze jej zależy a on ma ja gdzieś. 

zgadza się...faceci nie są wylewni. Albo chcą się rooo/chać albo uciekają bez słowa. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po randce powinna odezwać się ta osoba, której zależy na dalszej znajomości. Nie ważne, czy facet, czy kobieta.

A nie czeka jedno z drugim, że może tamten się nie odzywa, bo nie chce, a może bo myśli, że nie wypada.

Natomiast gdy jedno z dwojga odezwie się pierwsze, to jest już grunt pod dalszą komunikację, żeby każdy wiedział, na czym stoi, w jedną czy drugą stronę.

 

 

Edytowano przez cru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj jedno facet który chce kontynuować znajomość odzywa się . byłaś na raz i koniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Cyganka napisał:

Zapamiętaj jedno facet który chce kontynuować znajomość odzywa się . byłaś na raz i koniec 

A kobieta, która chce kontynuować znajomość to się nie odezwie? A dlaczego? Czy ona gorsza od faceta, co to się rzekomo miał odezwać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, cru napisał:

A kobieta, która chce kontynuować znajomość to się nie odezwie? A dlaczego? Czy ona gorsza od faceta, co to się rzekomo miał odezwać? 

Przejmując inicjatywę czułabym, że narzucam się. Przejmując inicjatywę pomyślałabym, że nie chciał nic więcej, ale że ulegnie, a nie o to chodzi. Nigdy na początku nie okazywałam zainteresowania. Nie wyobrażam sobie zabiegać o faceta. Facet musi być uparty na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2020 o 06:34, cru napisał:

A kobieta, która chce kontynuować znajomość to się nie odezwie? A dlaczego? Czy ona gorsza od faceta, co to się rzekomo miał odezwać? 

Każdy się może odezwać ona też ...ale znając życie facet zrezygnował bo normalnie to macie wścieka jak chcecie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Cyganka napisał:

Każdy się może odezwać ona też ...ale znając życie facet zrezygnował bo normalnie to macie wścieka jak chcecie 😂😂😂

Uważam, że to facet powinien dać sygnał po pierwszej randce. Jeśli kontynuują znajomość inicjowanie kontaktu powinno być obustronne, bez gierek, przeciągania itd. Chcesz pisać piszesz, chcesz rozmawiać dzwonisz, chcesz spotkać się to proponujesz spotkanie.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×