Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wybraliśmy imie dla corki a rodzina robi cyrki

Polecane posty

Gość gość
3 godziny temu, Gość Sonia napisał:

Czasami Wy jako opiekunowie nie wiecie nic, więc... Ja mówię to, że strony dziecka. Sama wiem jak to wyglądało, kiedy byłam w tym wieku. Nie mam dziesiąt lat, żeby powiedzieć "kiedy to było.." 

Pani pomoc przedszkolna wie lepiej 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbsn
11 minut temu, Gość gość napisał:

Nie sądź innych według siebie. A sądząc po tym, co piszesz (obrażając bez powodu: "chamski i wredny") to najwyraźniej w tym przedszkolu sprzątasz i dobrze, bo nie powinno się takich osób dopuszczać do kontaktu z dziećmi. Wybierz się do terapeuty i przepracuj tę agresję, bo cię mocno zaburza. I popracuj nad stylem wypowiedzi: "Hah". 

Nie masz czego się uczepić, uczep się literówki. Typowe zachowanie kafeteryjskiej zdziry. Wytłumaczę ci nieuku, skoro nie ogarniasz tak prostej rzeczy: hah to wyraz, w którym ostatnia literka została zjedzona. Miał być Haha. Widać sama jesteś wrzodem na tyłku który się czepia wszystkich bez powodu. Lepiej się przyznaj ilu osobom uprzykrzałas życie czepiając się imienia nietolerancyjna .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Olej gosc gosc. Ona całymi dniami skacze po tematach i wszystkim. Już ktoś o niej nawet założył temat bo da się rozpoznać ten styl pisania. To trolica - nie warto nawet odpowiadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Marta napisał:

Olej gosc gosc. Ona całymi dniami skacze po tematach i wszystkim. Już ktoś o niej nawet założył temat bo da się rozpoznać ten styl pisania. To trolica - nie warto nawet odpowiadać 

olałam. Zazdroszcze jej spełnienia i szczescia zyciowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
9 minut temu, Gość Marta napisał:

Olej gosc gosc. Ona całymi dniami skacze po tematach i wszystkim. Już ktoś o niej nawet założył temat bo da się rozpoznać ten styl pisania. To trolica - nie warto nawet odpowiadać 

Mało być dowala wszystkim widzę ze Kafe cenzuruje na całego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Marta napisał:

Mało być dowala wszystkim widzę ze Kafe cenzuruje na całego 

szkoda,ze cenzuruje nie to co trzeba.Mnie wkurza jak czasem naprodukuje sie w wypowiedzi, chce dodać i pojawia mi sie wiadomosc,ze odpowiedz musi byc zatwierdzona przez moderatoraa. Zero bluzg,obrazania, przeklenstw i wstawic nie moge.A ktos wyładowuje swoje frustracje na innych i nie ma problemu z odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
20 minut temu, Gość Gość napisał:

 ktos zanucil EWKA EWKA...takie tamsmichy

Chyba 'nie płacz Ewka', a nie Ewka, Ewka....To byłoby Jolka Jolka - jak już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

To miasto w Niemczech po niemiecku sie nazywa Konstanz. Zadnemu niemcowi nie przyjdzie do glowy, ze Konstancja to nazwa miasta.

Podobnie jak Getynga to po niemiecku Göttingen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaa

Ja znam Wiganne ma 9 lat, starsze dzieciaki na podwórku przezywają ją Wagina. Znam też Wirginie już dorosłą to ma przyzwisko cnotka. Koleżanka 2 lata temu urodziła córkę z Zespołem Downa i nadała imie małej Wacława skrót Wacka. Nie wiem co miała w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Powiem Ci,że dzieci powielaja zachowania rodzicow. Same z siebie nie są wredne. Nie wiedzą,że imię jest dziwne czy smieszne dopóki nie usłyszy tego od mamy ,która komentuje Brajanka. Mieszkam za granicą i tutaj jest multi kulti, różnorodność , niektóre imiona brzmią śmiesznie dla nas, często trzeba sie zastanowić czy Rubi to on czy ona. Ale wiesz co...wszystkim to zwisa. Nikt nie komentuje, bo ludzie mają lepsze zajęcia niż analizowanie cudzych wyborów. U syna w klasie jest Yang, Tałaf (Nie znam oryginalnej pisowni) ,jesr Sara, Fatma, jest Mikolaj, Masza i nikt z nikogo sie nie śmieje, bo dzieci wiedzą co to różnorodność. Tymczasem w Polsce Cię wysmieja jak masz imię odbiegające od normy. Jak ...Kasia w dobie Kornelii

Może gdzieś w Polsce C czy D, gdzie to jeszcze nowinka. W wielkim mieście w klasach moich dzieci były, obok Kaś i Maryś, Wergina, Zoe, Samuela, Li Huang (nie jestem pewna pisowni) oraz Bazyli czy Horacy i nikt ich nie wyśmiewał. Natomiast w przedszkolu w grupie u dziecka znajomych wyłącznie Nikodemy, Jeremiasze i Kajetany, a nawet jedna Żaneta, natomiast żadnego Tomka czy Pawła.

Jednak mimo wszystko to kwestia wychowania, nie zamieszkania.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość xyz napisał:

Chyba 'nie płacz Ewka', a nie Ewka, Ewka....To byłoby Jolka Jolka - jak już :D

racja... :D nie moglam zlapac nuty :d jestem w ogole antymuzyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Olgaa napisał:

Ja znam Wiganne ma 9 lat, starsze dzieciaki na podwórku przezywają ją Wagina. Znam też Wirginie już dorosłą to ma przyzwisko cnotka. Koleżanka 2 lata temu urodziła córkę z Zespołem Downa i nadała imie małej Wacława skrót Wacka. Nie wiem co miała w głowie.

nie rozumiem jaki ludzie maja problem z zaakceptowaniem imion.No ok, kazde imie ma jakies znaczenie,ale skąd ta koniecznosc by dosrywać.ponizyc, przezwac? Lepiej od tego komu? Virginia to piekne imie, podobnie jak Grace, jesli poslki podpowiednik Gracja, Gracjanna... brzmi ladnie.Ale znając ludzi to balon pękłby juz na porodowce gdyby usłyszeli o Gracji. Bo siodma Nadia to cud. W dodatku ludzie wymawiaja NadJa. Dlaczego nie Nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Olgaa napisał:

Ja znam Wiganne ma 9 lat, starsze dzieciaki na podwórku przezywają ją Wagina. Znam też Wirginie już dorosłą to ma przyzwisko cnotka. Koleżanka 2 lata temu urodziła córkę z Zespołem Downa i nadała imie małej Wacława skrót Wacka. Nie wiem co miała w głowie.

Ale się ubawiałam. Szkoda tylko dzieci. No, ale cóż marzenia rodziców zostały spełnione, a może to raczej chęć wyładowania własnych frustracji??!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale się ubawiałam. Szkoda tylko dzieci. No, ale cóż marzenia rodziców zostały spełnione, a może to raczej chęć wyładowania własnych frustracji??!!

 

Ale dlaczego szkoda? :D sorry,ale kto rujnuje zycie ludzi z dziwnymi imionami? Takie jak ty,ktore językiem sie udławią jak nie skomentuja i nie wysmieja.

Ja znam mała Teodore. Na początku to imie było dla mnie dosc egzotyczne,ale po czasie wydaje mi sie urocze, fajne,inne.Moze nie mam poczucia humoru,ale zeby cos mnie smieszylo to musi byc smieszne. Do wystawionego palca sie nie smieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nshsty
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale się ubawiałam. Szkoda tylko dzieci. No, ale cóż marzenia rodziców zostały spełnione, a może to raczej chęć wyładowania własnych frustracji??!!

 

Ty durna krowo rozpłodowa. Przestaniesz się czepiać wreszcie? Uczep się jakiegos innego tematu. Jesteś serio jakaś mega ograniczona ze uważasz ze wręcz należy dos rywac komuś ze względu na imie. Pewnie w dupie byłaś i g uu f no widziałaś stad to zaściankowe myślenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imię

Temat na wp :D

Imię ładne ale rzeczywiście może być problem z wymawianiem i zdrabnianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Imię napisał:

Temat na wp :D

Imię ładne ale rzeczywiście może być problem z wymawianiem i zdrabnianiem

haha,no faktycznie :D jestę celebrytko. Szybcy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
35 minut temu, Gość Nshsty napisał:

Ty durna krowo rozpłodowa. Przestaniesz się czepiać wreszcie? Uczep się jakiegos innego tematu. Jesteś serio jakaś mega ograniczona ze uważasz ze wręcz należy dos rywac komuś ze względu na imie. Pewnie w dupie byłaś i g uu f no widziałaś stad to zaściankowe myślenie 

Do czego niby się przyczepiłam?to tu możesz wyrażać opinie, obrażać mnie, a ja już nie mam prawa napisać co myślę???

Ubawiałam się z przezwisk jakie dzieci wymyśliły, mało ambitne, ale śmieszne. Szkoda mi dzieci, bo ja nie chciałabym być tak przezywana jak byłam mała. 

Moim zdaniem skoro masz problem z akceptacją opinii innych osób powinnaś s/p/I/e/r/d/a/l/a/ć z tego forum ty durna krowo rozpłodowa (rozumiem, że to Twoje wioskowe powitanie się).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Do autorki tematu: tak wogóle to w jakim celu założyłaś ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

Do autorki tematu: tak wogóle to w jakim celu założyłaś ten temat?

Z nudy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Jju napisał:

To już nie te czasy, ze mieszkało się Np tylko w Polsce, raz na 5 lat gdzieś do innego miasta na wakacje. To już nie zaścianek. Ci którzy podróżują, maja otwarty umysł na coś nowego nie widza problemu z imionami. Są różne. Dajcie już spokoj i zajmijcie się sobą.

Co ty bredzisz? To trzeba podróżować, żeby takie imię jak Konstancja nie robiło wrażenia? Normalne imię. Ty sobie wejdź w kalendarz, tam są dopiero szokujące imiona. Jak ktoś ma dobrze poukładane w głowie, to nie da dziecku imienia, które ma robić za światowe, a jest zwyczajnie do du/py.

Znane Konstancje:

Konstancja Habsburżanka – królowa Polski 

Konstancja Czartoryska – matka króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego

Konstancja Gładkowska – polska śpiewaczka 

Konstancja Biernacka – polska pisarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kazimierz i Konstancja- normalne imiona tylko mniej uzywane akurat w tym momencie.  Fajne pomysly i ich sie trzymac.  Ja o Kaziu dla synka rowniez mysle.  Moda sie zmienia i obydwa imiona sa nadawane.  Nie sa orginalne, ale w klasie raczej drugiego sie nie spotka wiec idealnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx

To może lepiej Sancja? Nieczęste i łatwiejsze w wymowie. Spróbuj mówić Konstancja Konstancja x razy, aż się język plącze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Xxxx napisał:

To może lepiej Sancja? Nieczęste i łatwiejsze w wymowie. Spróbuj mówić Konstancja Konstancja x razy, aż się język plącze 😛

Mi się nie plącze 🙂 Norbert sie plącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moze moja rodzina jest wyjatkiem, ale nikt nikomu nie wciska sie w nadawanie imion.  Moja Kasandra jest lubiana tak samo jak siostry Jasiu i Zuzia.  Nikt sie nie pytal nikogo, nadalismy jak chcielismy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Moze moja rodzina jest wyjatkiem, ale nikt nikomu nie wciska sie w nadawanie imion.  Moja Kasandra jest lubiana tak samo jak siostry Jasiu i Zuzia.  Nikt sie nie pytal nikogo, nadalismy jak chcielismy i jest ok.

Ładnie 🙂 W poście wyżej widze Estera, tez piękne imię. Jeszcze Lidia, Ewa,Olga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi się nie plącze 🙂 Norbert sie plącze

To może przestań tyle chlać patolo żeby ci się język nie płatał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Moze moja rodzina jest wyjatkiem, ale nikt nikomu nie wciska sie w nadawanie imion.  Moja Kasandra jest lubiana tak samo jak siostry Jasiu i Zuzia.  Nikt sie nie pytal nikogo, nadalismy jak chcielismy i jest ok.

Twoja rodzina jest po prostu normalna. Wtrącać to się można jak dziecku dzieje się faktyczna krzywda, a wybór imienia do tego się nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ostatnio na sali zabaw usłyszałam jak ktoś woła do jakiegoś dziecka: "Konstancjaaa!"

Tak mnie to zaskoczyło, że aż zaczełam sie śmiać do męża. Jestem pewna, że matka tego dziecka mój śmiech usłyszała, ale nie żałuję. Ja jestem tolerancyjna dla wielu imion rzadkich, ale niektórych z was naprawdę ponosi fantazja za bardzo. Jesteście osobami dorosłymi, a nie macie elementarnego wyczucia. To tak jakby ktoś sobie walnął prawdziwy zamek na małej działeczce na tle osiedla domków jednorodzinnych. Sami skazujecie dzieci na taki los, bo widzicie tu wyłącznie tylko swoje rozbuchane ego. A ludzie nie lubią jednostek infantylnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ostatnio na sali zabaw usłyszałam jak ktoś woła do jakiegoś dziecka: "Konstancjaaa!"

Tak mnie to zaskoczyło, że aż zaczełam sie śmiać do męża. Jestem pewna, że matka tego dziecka mój śmiech usłyszała, ale nie żałuję. Ja jestem tolerancyjna dla wielu imion rzadkich, ale niektórych z was naprawdę ponosi fantazja za bardzo. Jesteście osobami dorosłymi, a nie macie elementarnego wyczucia. To tak jakby ktoś sobie walnął prawdziwy zamek na małej działeczce na tle osiedla domków jednorodzinnych. Sami skazujecie dzieci na taki los, bo widzicie tu wyłącznie tylko swoje rozbuchane ego. A ludzie nie lubią jednostek infantylnych

Jesteś bez kultury. Śmiać się to można z każdego powodu.go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×