Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :))

Łucja-czy to brzydkie imię?

Polecane posty

Gość :))

Chciałabym nazwać córkę Łucja. Jednak znam jedna mała Łucja, niby większość ludzi mówi, ze ładne, ale mam wrażenie, ze to nieszczere. A z mojej rodziny dziwnie patrzą, kiedy mówię jak chce nazwać dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wg mnie piękne :) Na rodzine nie patrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nahshha

Zaraz ci taka jedna ...ka napisze, ze okropne, ze dzieci się będą śmiały z niej w szkole itp. Nie słuchaj wrednych zdzir na Kafe które ci wszystsko obrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

mi sie nie podoba, to jedno z ostatnich imion które bym nadała dziecku, ale patrzać w rankingi jest dość popularne i rośnie w siłę. Więc co się przejmujesz, ludzie się przyzwyczają.

Moja siostrzenica Sandra ma 20lat , to imei wydawało się nam mega wydziwnione i inne. Gdy siostra była w drugiej ciazy, to szły zaklady , o dziwacznosc imienia, na szczescie siostrzeniec ma zwyczajne imie. 

Przyzwyczailismy sie i nikt nie zwraca uwagi, chociaz pierwotie niewiedzielismy nawet jak to zdrobnic.

Co sie przejmujesz ludzmi, wazne ze tobie sie podoba. Ja w sumie do niedawna zalowalam ze nie uparłąm się przy Zuzi dla córki, ale tez sie przyzwyczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

Mnie sie bardzo podoba. Gdybym miala druga corke to dalabym jej na imie Wanda lub Łucja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gośćiu napisał:

mi sie nie podoba, to jedno z ostatnich imion które bym nadała dziecku, ale patrzać w rankingi jest dość popularne i rośnie w siłę. Więc co się przejmujesz, ludzie się przyzwyczają.

Moja siostrzenica Sandra ma 20lat , to imei wydawało się nam mega wydziwnione i inne. Gdy siostra była w drugiej ciazy, to szły zaklady , o dziwacznosc imienia, na szczescie siostrzeniec ma zwyczajne imie. 

Przyzwyczailismy sie i nikt nie zwraca uwagi, chociaz pierwotie niewiedzielismy nawet jak to zdrobnic.

Co sie przejmujesz ludzmi, wazne ze tobie sie podoba. Ja w sumie do niedawna zalowalam ze nie uparłąm się przy Zuzi dla córki, ale tez sie przyzwyczailam

Zuzia brzmi jak rysowanie pazurami po tablicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Franka napisał:

Mnie sie bardzo podoba. Gdybym miala druga corke to dalabym jej na imie Wanda lub Łucja 🙂

Wanda tez ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Zuzia brzmi jak rysowanie pazurami po tablicy 😄

no cóz, ja mam takie odczucie względem Łucji. ale gdyby sie wszystkow szystkim podobao, to zycie byłoby nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sbbd
1 minutę temu, Gość gośćiu napisał:

no cóz, ja mam takie odczucie względem Łucji. ale gdyby sie wszystkow szystkim podobao, to zycie byłoby nudne

To ty jesteś ta trolica która tu dowala wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
4 minuty temu, Gość Sbbd napisał:

To ty jesteś ta trolica która tu dowala wszystkim?

gdzie tu jest dowalenie :o? po za tym ten dziwolong przeklenstwami rzuca.

Mialam w szkole kolezanke Łucje, bardzo delikatna, kobieca, sliczna dziewczyna, ale imie nadal mi sie nie podoba. Jak dla mnie jest zbyt twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gośćiu napisał:

gdzie tu jest dowalenie :o? po za tym ten dziwolong przeklenstwami rzuca.

Mialam w szkole kolezanke Łucje, bardzo delikatna, kobieca, sliczna dziewczyna, ale imie nadal mi sie nie podoba. Jak dla mnie jest zbyt twarde.

Twarda to jest Brunhilda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Imie, ktore bardzo wzrasta na popularnosci wiec nie dziwie sie, ze sie podoba.  Wanda fajna i dodam Felicje.  Jezeli ci sie podoba to nadawaj- normalne i popularne obecnie imie.  Moim zastrzezeniem jest zdrobnienie i dlatego imie to odpada u mnie zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Twarda to jest Brunhilda

Jestes autorka watku? Masz problemy z mysleniem? Oczekujesz tylko zachwytu nad imieniem Lucja? No sorki to imie ktore bedzie budzic sprzeczne uczucia. To nie jest Kaska czy Natalia, ktore sa osluchane.

Napisalam ze chcialam corke Zuzke - maz sie nie zgodzil, a ja kilka lat zalowalamze sie nie uparlam. Tu jest nawiazanie do twojej Lucji, podoba Ci sie , to tak nadaj , nie patrzna zdanie innych, bo wszystkim nie dogodzisz. 

W zamian zrobolsas ze mnie sfrustrowanej trolla, porownalas Zuzie z czyms przykrym. 

Dziewczyno czy Ty aby normalna jestes? Po co pytasz, skoro atakujesz odmienne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się podoba Nela. Wszyscy w rodzinie krytykują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Normalne imię, ani nie za częste, ani nie zbyt udziwnione. Pochodzi chyba od łacińskiego słowa lux, które oznacza światło, podobnie jak męskie Lucjan. Ja mam w pracy aż dwie Łucje i żadna nie ma problemu ze swoim imieniem (otoczenie też nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest moim zdaniem najładniejsze imię kobiece. Ja jak będę mieć córkę to na pewno tak ją nazwę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Anka napisał:

Normalne imię, ani nie za częste, ani nie zbyt udziwnione. Pochodzi chyba od łacińskiego słowa lux, które oznacza światło, podobnie jak męskie Lucjan. Ja mam w pracy aż dwie Łucje i żadna nie ma problemu ze swoim imieniem (otoczenie też nie).

A nie od Lucyfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mi się podoba Nela. Wszyscy w rodzinie krytykują 

Moja pierwsza nauczycielka 😄 fajnie mk sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest okropne imię.Współczuję gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
3 godziny temu, Gość Franka napisał:

Mnie sie bardzo podoba. Gdybym miala druga corke to dalabym jej na imie Wanda lub Łucja 🙂

Gdym miała trzecią 😉 córkę to też dałabym jej któreś z tych dwóch imion 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
2 godziny temu, Gość Gosciu napisał:

Jestes autorka watku? Masz problemy z mysleniem? Oczekujesz tylko zachwytu nad imieniem Lucja? No sorki to imie ktore bedzie budzic sprzeczne uczucia. To nie jest Kaska czy Natalia, ktore sa osluchane.

Napisalam ze chcialam corke Zuzke - maz sie nie zgodzil, a ja kilka lat zalowalamze sie nie uparlam. Tu jest nawiazanie do twojej Lucji, podoba Ci sie , to tak nadaj , nie patrzna zdanie innych, bo wszystkim nie dogodzisz. 

W zamian zrobolsas ze mnie sfrustrowanej trolla, porownalas Zuzie z czyms przykrym. 

Dziewczyno czy Ty aby normalna jestes? Po co pytasz, skoro atakujesz odmienne zdanie?

To napewno nie ja, bo ani razu jeszcze nie skomentowałam. Nie oczekuje zachwytu nad tym imieniem, pytam tylko co inni sądzą o tym imieniu. Nie musisz od razu zakładać, ze jak ktoś za czymś idzie to od razu musi być autor tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

P.s mi również proponowano Zuzie zamiast Łucji... Także mogłaś sie umrzeć skoro chciałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
4 minuty temu, Gość :)) napisał:

To napewno nie ja, bo ani razu jeszcze nie skomentowałam. Nie oczekuje zachwytu nad tym imieniem, pytam tylko co inni sądzą o tym imieniu. Nie musisz od razu zakładać, ze jak ktoś za czymś idzie to od razu musi być autor tematu. 

nie zalozylam tego, dlatego tez spytalam.wiem pozno juz.

Skoro wiec to nie Ty, to tez nie do Ciebie kierowalam tamten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Łucja przepiękne imię. Ma też swojego Patrona św Łucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładniejsze jest Lucyna, a Łucja kojarzy się bardziej katolicko i nie mozna tego imienia nazwać ładnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Łucja przepiękne imię. Ma też swojego Patrona św Łucja

Każdy ma swojego patrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

... Lucje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mi się podoba Nela. Wszyscy w rodzinie krytykują 

Też chciałam, ale każdy mówił, ze jak do psa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×