Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc gosć napisał:

wcale nie zrobiła się "kukłowata". Wygląda ślicznie. 

Jest piękną kobietą z natury ale przegięła z zabiegami. Wszystkie te czołowe celebrytki mają te dzióbki jakby od jednego chirurga wyszły. Te same kości policzkowe, noski, usta, powieki, szczęki. Dobrze, że przynajmniej te silikony wyjęła, bo o wiele fajniej jej sylwetka wygląda teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Jest piękną kobietą z natury ale przegięła z zabiegami. Wszystkie te czołowe celebrytki mają te dzióbki jakby od jednego chirurga wyszły. Te same kości policzkowe, noski, usta, powieki, szczęki. Dobrze, że przynajmniej te silikony wyjęła, bo o wiele fajniej jej sylwetka wygląda teraz.

wyjęła je z jakiegoś powodu, co nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość gość napisał:

Jest piękną kobietą z natury ale przegięła z zabiegami. Wszystkie te czołowe celebrytki mają te dzióbki jakby od jednego chirurga wyszły. Te same kości policzkowe, noski, usta, powieki, szczęki. Dobrze, że przynajmniej te silikony wyjęła, bo o wiele fajniej jej sylwetka wygląda teraz.

Ogólnie Szulim jest ładną kobietą, przed zabiegami też była ładna. Ale przesadziała z botoxem i wypełniaczami. Czy ona może w ogóle ruszać czymś więcej na twarzy poza ustami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Sliczna blondynka jest i mlodziutka, zeby znowu nie takie straszne, moze nie 10/10, ale 7 bym  dala

Baba pod 30tkę jest 'młodziutka' ? Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Baba pod 30tkę jest 'młodziutka' ? Lecz sie.

nie no staruszka. ty się lecz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolvo
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Baba pod 30tkę jest 'młodziutka' ? Lecz sie.

Ty się lecz na głowę. 

30stka to już do trumny czas, starość??? Dla kogoś kto ma 60 lat będzie właśnie młodziutka. I co mu zrobisz? 

Baba? Ciebie takim określeniem mianowano i dlatego rzucasz takimi tekstami? To uwierz, ze w kulturalnych środowiskach takich określeń się nie używa. 

Strasznie plebejska pieniaczka z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Baba pod 30tkę jest 'młodziutka' ? Lecz sie.

No nie każdy w tym wieku oczekuje wnuczka jak twoja mama i jak ty będziesz oczekiwać młodziutka mamusiu. Plecak spakowany? Zeszyty kupione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Już sie zleciały stare kwoczyska, które poczuły sie urażone :D

Baba pod 30tkę jest młoda, ale nie jest młodziutka. Młodziutkie to są nastolatki. Oburzajcie sie dalej, podstarzałe lampucery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Już sie zleciały stare kwoczyska, które poczuły sie urażone :D

Baba pod 30tkę jest młoda, ale nie jest młodziutka. Młodziutkie to są nastolatki. Oburzajcie sie dalej, podstarzałe lampucery.

Dokładnie. Młoda, ale nie młodziutka. Taka młodziutka, jak młodym facetem (tak został wcześniej tutaj określony) jest pan producent, ofiara własnej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 27 lat
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Już sie zleciały stare kwoczyska, które poczuły sie urażone :D

Baba pod 30tkę jest młoda, ale nie jest młodziutka. Młodziutkie to są nastolatki. Oburzajcie sie dalej, podstarzałe lampucery.

No to się zdecyduj, bo mówisz, że kobieta pod trzydziestkę jest młoda, a jednocześnie, że stare kwoczysko i podstarzała lampucera.

Ciekawe czy o sobie też tak powiesz za parę lat krety/nko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumapanaswego
3 minuty temu, Gość gość 27 lat napisał:

No to się zdecyduj, bo mówisz, że kobieta pod trzydziestkę jest młoda, a jednocześnie, że stare kwoczysko i podstarzała lampucera.

Ciekawe czy o sobie też tak powiesz za parę lat krety/nko 

Ty sie id.iotko naucz czytać ze zrozumieniem, a potem otwieraj py.sk. Stare lampucery i zajadłe kwoczycha (w tym ty) rzuciły sie z ryjem na słuszna uwage, że baba pod 30tke od dawna nie jest młodziutka. Ani słowa tam nie było, że jest stara. To wy krety.nki zaczełyście skowyt o tym, że jak nie młodziutka to jaka, że co? że stara babcia? itd.

Idź łajzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHairBlueEyes

Dziewczyna nawet ładna ale Piotr raczej nie w moim typie bo preferuję brunetów tak czy siak szkoda faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sanepid wydał oświadczenie, że nie dał rodzinie zgody na pochówek poza cmentarzem. Ciekawe w takim razie, gdzie go w końcu pochowają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 27
3 godziny temu, Gość dumapanaswego napisał:

Ty sie id.iotko naucz czytać ze zrozumieniem, a potem otwieraj py.sk. Stare lampucery i zajadłe kwoczycha (w tym ty) rzuciły sie z ryjem na słuszna uwage, że baba pod 30tke od dawna nie jest młodziutka. Ani słowa tam nie było, że jest stara. To wy krety.nki zaczełyście skowyt o tym, że jak nie młodziutka to jaka, że co? że stara babcia? itd.

Idź łajzo.

dalej sobie przeczysz nazywając mnie starą ty zidio/ciała histeryczko, bo ja mam 27 lat czyli jestem młoda ale jednocześnie jestem starą lampucerą no no... napisz jeszcze coś psychopatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsik

Nie czytałam a co się stało możesz streścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jednak nie jest spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widzeliscie na pudlu jaką Agnieszka na pogrzebie  miała krótką spódnicę? Kurde nie wypadało moim zdaniem, Wszyscy jakos sie umieli ubrac, a ona mini na pogrzebie męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucha

Owczarek tez był na pogrzebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzxz

Błagam o mini się czepiacie, ona po prostu nawet tego nie analizowała, tylko wzięła pierwsza lepsza czarna ...enkę. To nie jest wielka Anna L która ubrała się jak kloszard, po to żeby wszystkim pokazać jaka z niej wielka żałobnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Anny L nie lubię, ale nawet ona umiała się ubrac. Do Agnieszkinic nie mam, ale  mini na pogrzebie męża naprawdę było nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimmiB

Ludzie dajcie juz spokoj , niech faceta pochowaja w spokoju , widac ze Agnieszka w kiepskim stanie , z czyjegos nieszczescia zrobilyscie sobie pozywke i targowisko , jaki ta niesmaczne 👎🏿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rozenkowej obrobili doope na pudlu że mini czarne ubrała na imprezie w tvn-ie, choc to była impra w tv a nie stypa. Agnieszka była żoną i była na pogrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość 27 napisał:

dalej sobie przeczysz nazywając mnie starą ty zidio/ciała histeryczko, bo ja mam 27 lat czyli jestem młoda ale jednocześnie jestem starą lampucerą no no... napisz jeszcze coś psychopatko :D

Ha ha ha ha, ja te jej stare lampucery odebrałam jako swoistą przenośnię, za to ty nazywając "młodziutką" kobietę w swoim wieku sobie pochlebiłaś, albo nie rozumiesz słowa "młodziutka". Młodziutka, to może być 18letnia dziewczyna, a nie ty 27letnia kobieta. Siebie to możesz nazwać co najwyżej młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikin

Ubrała się w pierwszą lepszą ...enkę w której czuła się dobrze pewnie na kolor patrzyła a nie myślała jak będzie wyglądać pewnie na takich lekach jest że mało co kojarzy szkoda jej i rodziny zmarłego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość gość napisał:

Widzeliscie na pudlu jaką Agnieszka na pogrzebie  miała krótką spódnicę? Kurde nie wypadało moim zdaniem, Wszyscy jakos sie umieli ubrac, a ona mini na pogrzebie męża

Obejrzałam tą kieckę. Napisałaś to tak, jakby ona ubrała małą czarną na wieczorne wyjście do dyskoteki. Moim zdaniem przesadzasz. Normalna ...enka i wyglądała ok. Wcale nie jest taka krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba na psy
51 minut temu, Gość gość napisał:

Widzeliscie na pudlu jaką Agnieszka na pogrzebie  miała krótką spódnicę? Kurde nie wypadało moim zdaniem, Wszyscy jakos sie umieli ubrac, a ona mini na pogrzebie męża

Weź już nie przesadzaj,  to nie była jakaś mini ledwo za dupe. Normalna ...enka, też lubię taką długość.  Najgorzej ubrała się partnetka Rafała  Zawieruchy,  dla tej pani 👎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni

Ramiona ma zasłonięte i długi rekaw , strasznie chuda jest teraz to może dlatego kiecka jeszcze krótsza się wydaje nie jest to mini tylko normalna ...enka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Widzeliscie na pudlu jaką Agnieszka na pogrzebie  miała krótką spódnicę? Kurde nie wypadało moim zdaniem, Wszyscy jakos sie umieli ubrac, a ona mini na pogrzebie męża

Mi się podoba, nie wiem o co Ci chodzi.  Może mąż też ją w takich długościach lubił to go tak pożegnała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
58 minut temu, Gość zxzxz napisał:

Błagam o mini się czepiacie, ona po prostu nawet tego nie analizowała, tylko wzięła pierwsza lepsza czarna ...enkę. To nie jest wielka Anna L która ubrała się jak kloszard, po to żeby wszystkim pokazać jaka z niej wielka żałobnica.

Tak, jasne, nie analizowala- nie bądź śmieszna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxzxz

Może Ty byś analizowała ubiór na pogrzeb męża który tragicznie zmarł zaledwie kilka dni temu ale błagam nie posądzają innych o taka paranoje 

28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak, jasne, nie analizowala- nie bądź śmieszna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×