Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacek

Podoba mi sie czarnowlosa niewiasta...

Polecane posty

Gość Jacek

....ja jestem troche przygrubawy i chyba brzydki, mam okragla buzie ale mam duzo humoru i inteligencji. Postanowilem tez zamienic tluszcz na mase miesniowa wiec za roka bede dobrze zbudowany. Rodzice sa tez zamozni, czy mam szanse z ta dziewczyna teraz, czy mam poczekac roka az sie troche zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

^ najtrudniej bedzie mi zrezygnowac z paczkow nadziewanych kremem......pysznosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie czekaj, twoje kompleksy mogą być dla niej zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek

laski lubia grubych facetow bo czuja sie przy nich bezpieczenie. Wiedza ze maja kontrole i grubasek im kosza nie da. Masz duze szanse. Dziewczyna sie dowartosciowuje przy tobie, one to lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ona jak wyglada, wiesz czy masz szanse? Za rok to bedzie po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ona jak wyglada, wiesz czy masz szanse? Za rok to bedzie po ptokach

Ona wg mnie jest piekna. Ma czarne wlosy, takie do ramion, czasami ma spiete w kuca, czasami takie luzem. Ma niebieskie oczy i cos kolo 168 cm wzrostu. Jest szczupla ale nie w taki niezdrowy sposob tylko wyglada jakby naprawde dbala o siebie. Podoba mi sie jak ubiera i jak mowi, zawsze lubie jej sluchac, tylko zawsze to tak bardziej podslu...e :), czasami sie usmiechala jak cos mowilem, ma ladne rzesy, naprawde mi sie podoba. Moze ja zaprosic do kina, moge powiedziec ze zaczalem cwiczyc bo zapisalem sie na silownie i potem jak cos zjemy po kinie to moge salatke zjesc zeby jej pokazac ze zaczalem sie zdrowo odzywiac. Zwiekszy to moje szanse? Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

^ Ona mi przypomina troche Alicje Vikander. Hehehe, tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
9 minut temu, Gość Jacek napisał:

^ Ona mi przypomina troche Alicje Vikander. Hehehe, tak mi sie wydaje.

W takim razie zdecydowanie poczekaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro

Bylem kiedys z grubsza laska i ten zwiazek mi sie podobal co nie. Mialem wszystko ! Warto byc z grubasami czasami bo dostaniesz wszystko za niewiele. Zdecydowanie grzej do ten panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość lelek napisał:

laski lubia grubych facetow bo czuja sie przy nich bezpieczenie. Wiedza ze maja kontrole i grubasek im kosza nie da. Masz duze szanse. Dziewczyna sie dowartosciowuje przy tobie, one to lubia.

No ja nie lubię. Sama dbam o siebie, dużo ćwiczę i buduje masę mięśniową i nie wyobrażam sobie być w związku z facetem, który jest zapuszczony i któremu wisi tłuszcz. Nie kręci mnie to i taki facet odpycha mnie seksualnie. Co nie znaczy, że nie może być dobrym człowiekiem, którego będę szanować za inne zalety. Wracając jednak do tematu, nie każdy "grubasek" jest taki zakompleksiony jak Ci się wydaje, większość jest właśnie arogancka (co prawda może to być jedna z metod zamaskowania kompleksów) i taki osobnik często pogardza kobietami, które również mają nadwagę. Bardzo często widzę takie zjawisko, gdzie mało atrakcyjny facet wręcz kpi z dziewczyn, które nie wyglądają jak modelki. Aż chciałoby się rzec: spójrz na siebie pajacu zanim zaczniesz kogoś krytykować. I mylisz się, że kobiety się dowartościowują zainteresowaniem takich panów, ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że mnie osobiście to drażni. Wolałabym, żeby faceci, którzy mnie w żaden sposób nie pociągają się do mnie nie zalecali bo marnują zarówno mój jak i swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
36 minut temu, Mizo napisał:

No ja nie lubię. Sama dbam o siebie, dużo ćwiczę i buduje masę mięśniową i nie wyobrażam sobie być w związku z facetem, który jest zapuszczony i któremu wisi tłuszcz. Nie kręci mnie to i taki facet odpycha mnie seksualnie. Co nie znaczy, że nie może być dobrym człowiekiem, którego będę szanować za inne zalety. Wracając jednak do tematu, nie każdy "grubasek" jest taki zakompleksiony jak Ci się wydaje, większość jest właśnie arogancka (co prawda może to być jedna z metod zamaskowania kompleksów) i taki osobnik często pogardza kobietami, które również mają nadwagę. Bardzo często widzę takie zjawisko, gdzie mało atrakcyjny facet wręcz kpi z dziewczyn, które nie wyglądają jak modelki. Aż chciałoby się rzec: spójrz na siebie pajacu zanim zaczniesz kogoś krytykować. I mylisz się, że kobiety się dowartościowują zainteresowaniem takich panów, ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że mnie osobiście to drażni. Wolałabym, żeby faceci, którzy mnie w żaden sposób nie pociągają się do mnie nie zalecali bo marnują zarówno mój jak i swój czas.

Brawo ! Zgadzam sie z Toba. Sam znalem takiego "Janusza", byl gruby, oblesny, nie myl sie, smierdzial zaschnieta sperma a wymagania do lasek mial nieziemskie. Wlasciwie to byl tak obrzydliwy ze wogole sie zastanawialem jak to jest mozliwe ze jakas zgodzila sie z nim spotkac. Laski naprawde chyba sa zdespersowane. Kolegowalem sie z tym smieciem ale jak zobaczylem jak traktuje dziewczyny to przestalem sie z nim spotykac. Jedna wzial na randke i sie jej zapytal wprost- " no to kiedy mi dasz d0py?" Ona zamiast wyjsc albo mu liscia sprzedac odpowiedziala ze "wkrotce" . Szok !
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A mnie się podobają blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Mariusz napisał:

Brawo ! Zgadzam sie z Toba. Sam znalem takiego "Janusza", byl gruby, oblesny, nie myl sie, smierdzial zaschnieta sperma a wymagania do lasek mial nieziemskie. Wlasciwie to byl tak obrzydliwy ze wogole sie zastanawialem jak to jest mozliwe ze jakas zgodzila sie z nim spotkac. Laski naprawde chyba sa zdespersowane. Kolegowalem sie z tym smieciem ale jak zobaczylem jak traktuje dziewczyny to przestalem sie z nim spotykac. Jedna wzial na randke i sie jej zapytal wprost- " no to kiedy mi dasz d0py?" Ona zamiast wyjsc albo mu liscia sprzedac odpowiedziala ze "wkrotce" . Szok !
 

Masakra, aż mi się niedobrze zrobiło bo sobie wyobraziłam tego typa... To jest właśnie to, taki "Janusz" zazwyczaj nie ma w sobie żadnej samokrytyki, ale oczekuje Bóg wie czego. To takie typowe i charakterystyczne dla tego sortu facetów...  Niestety słusznie zauważyłeś, że oni się tak panoszą również "dzięki" kobietom, które się z nimi umawiają. To jest straszne, że istnieją takie dziewczyny, które dają szanse takim prostakom. Zastanawiam się z czego wynika ta desperacja. Myślę, że w dużej mierze z presji społecznej. Teraz już się to trochę zmienia, ale nadal funkcjonuje przekonanie, że bycie "starą panną" to wstyd i lepsze jest chwytanie się byle jakich spodni, byleby tylko nie być samą. Niestety takie oblechy właśnie na tym bazują. Ja to się aż chora robię jak spotykam na swojej drodze takich gości i jestem pełna podziwu dla kobiet, które choć przez minutę są w stanie z nimi porozmawiać, nie mówiąc już o czymś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pasuje do ciebie
1 godzinę temu, Gość Jacek napisał:

^ Ona mi przypomina troche Alicje Vikander. Hehehe, tak mi sie wydaje.

może też zajmuje sie kosmetologią, zapytaj heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
36 minut temu, Gość Mariusz napisał:

Brawo ! Zgadzam sie z Toba. Sam znalem takiego "Janusza", byl gruby, oblesny, nie myl sie, smierdzial zaschnieta sperma a wymagania do lasek mial nieziemskie. Wlasciwie to byl tak obrzydliwy ze wogole sie zastanawialem jak to jest mozliwe ze jakas zgodzila sie z nim spotkac. Laski naprawde chyba sa zdespersowane. Kolegowalem sie z tym smieciem ale jak zobaczylem jak traktuje dziewczyny to przestalem sie z nim spotykac. Jedna wzial na randke i sie jej zapytal wprost- " no to kiedy mi dasz d0py?" Ona zamiast wyjsc albo mu liscia sprzedac odpowiedziala ze "wkrotce" . Szok !
 

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość lelek napisał:

laski lubia grubych facetow bo czuja sie przy nich bezpieczenie. Wiedza ze maja kontrole i grubasek im kosza nie da. Masz duze szanse. Dziewczyna sie dowartosciowuje przy tobie, one to lubia.

Mów za siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mów za siebie 

zawsze wolałam kogoś innego ale wiedziałam ze nie mam szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takapaniena

Jestes zwyklym wiesniakiem bez gustu jak wiekszosc w polszy. Tylko wlosy umazane smola skwara solara. Nic nowego. Dziewczyny nie ma to jak przystojni bruneci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takapaniena

Moj eks grubas zakompleksiony smial sie z grubych kobiet nazywal je swiniami. Rozumiecie? Byl taki jak piszecie wstretny roszczeniowy zupelnie inny niz moj eks przystojniak albo maz czy inni faceci z ktorymi bylam.

w zwiazek z tym ...a weszlam z desperacji jak nie udal mi sie zwiazek z przystojniakiem mysle dam mu szanse jak tak zabiega byl niewysoki gruby blondyn. Tragedia. No ale wyszukiwal mi drobne wady wygladu zeby mnie zdolowac bo sam oblesny i zebym nie odeszla do innego. I tak odeszlam dajcie spokoj z takim byc :D chyba mnie pogielo ze smutku i porzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
3 minuty temu, Gość Takapaniena napisał:

Moj eks grubas zakompleksiony smial sie z grubych kobiet nazywal je swiniami. Rozumiecie? Byl taki jak piszecie wstretny roszczeniowy zupelnie inny niz moj eks przystojniak albo maz czy inni faceci z ktorymi bylam.

w zwiazek z tym ...a weszlam z desperacji jak nie udal mi sie zwiazek z przystojniakiem mysle dam mu szanse jak tak zabiega byl niewysoki gruby blondyn. Tragedia. No ale wyszukiwal mi drobne wady wygladu zeby mnie zdolowac bo sam oblesny i zebym nie odeszla do innego. I tak odeszlam dajcie spokoj z takim byc 😄 chyba mnie pogielo ze smutku i porzucenia

O rany ! Tak mi przykro, brzmi to strasznie okropnie. Dobrze ze wieprzka zostawilas ! Bardzo mi przykro. Przewaznie tak jest ze grubasy sa tak zalamne swoja tusza, ze probuja odwrocic od siebie uwage i atakuja partnerka albo kazdego innego ale w lustro to sie nie chce wieprz popatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Takapaniena napisał:

Moj eks grubas zakompleksiony smial sie z grubych kobiet nazywal je swiniami. Rozumiecie? Byl taki jak piszecie wstretny roszczeniowy zupelnie inny niz moj eks przystojniak albo maz czy inni faceci z ktorymi bylam.

w zwiazek z tym ...a weszlam z desperacji jak nie udal mi sie zwiazek z przystojniakiem mysle dam mu szanse jak tak zabiega byl niewysoki gruby blondyn. Tragedia. No ale wyszukiwal mi drobne wady wygladu zeby mnie zdolowac bo sam oblesny i zebym nie odeszla do innego. I tak odeszlam dajcie spokoj z takim byc :D chyba mnie pogielo ze smutku i porzucenia

Zakompleksiony brzydal zawsze będzie kobiecie obniżał poczucie własnej wartości i ją poniżał. Dlatego właśnie ja wolę przystojnych facetów. Oni wbrew pozorem nie są aż tak wymagający w stosunku do kobiet i nie są tak podli dla tych mniej atrakcyjnych. Już serio wolę dostać kosza od faceta na poziomie, niż się użerać z takim dnem, które się mści na kobietach za swoje niepowodzenia i wadliwe geny. Jeszcze tego by brakowało, żeby jakiś patałach mi podskakiwał, zbyt dużo mam godności, żeby sobie na coś takiego pozwolić. Natomiast odrzucenie zniosłabym z pokorą bo mam świadomość, że nie każdemu muszę się podobać i niekoniecznie moje zainteresowanie musi być odwzajemnione, to jest coś naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator

Jak ma czarne włosy i niebieski / zielony / inny jasny kolor tęczówki, to najpewniej farbuje łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A tą niewiaste to w pracy widujesz codziennie czy jak wgl  długo się znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×