Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Utytg

Narzeczony wyjechał i oczekuję

Polecane posty

Gość Utytg

Narzeczony pojechał na kilka mcy do pracy do Belgii.. Niedługo bierzemy ślub. Ledwie pojechał i chce by posylala mu moje nagie zdjęcia, filmy. Bo jak twierdzi nie chciałby się rozglądać. Kurcze nie wiem jak to rozumieć. Czasami czuje się jakby mnie szantazowal. Czy to normalne u faceta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szantaż nie jest normalny. Napisz mu, że przecież ty też możesz się rozglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bradley
9 minut temu, p212 napisał:

Napisz mu, że przecież ty też możesz się rozglądać

W samo sedno. Już widzę konsternację gościa po takiej informacji. 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyvtq

Tzn ja odbieram to jako Szantaz ale nie wiem czy tak rzeczywiście jest.. No ale brzmi to podobnie :  "wyślij mi filmik bo wiesz nie chciałbym się oglądać." on akurat jest zazdrosny o mnie. A może jakiś facet spojrzy na to co napisałam??? Jak to widzi facet??? Bo rozumiem to że chce moje zdjęcia i filmy by nie patrzeć na inne kobiety.. Ale facet naprawde nie potrafi wytrzymać miesiąca Bez seksu? Bez moich filmów i zdjęć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bradley

Podsyć jego zazdrość a na bank wytrzyma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Utytg napisał:

Narzeczony pojechał na kilka mcy do pracy do Belgii.. Niedługo bierzemy ślub. Ledwie pojechał i chce by posylala mu moje nagie zdjęcia, filmy. Bo jak twierdzi nie chciałby się rozglądać. Kurcze nie wiem jak to rozumieć. Czasami czuje się jakby mnie szantazowal. Czy to normalne u faceta? 

Podeślij mu bezpruderyjną koleżankę, żeby nie musiał się rozglądać 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utytg

Myślałam że otrzymam poważna męska odpowiedź, a tu same durne gowniarstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
12 minut temu, Gość Utytg napisał:

Myślałam że otrzymam poważna męska odpowiedź, a tu same durne gowniarstwo. 

 Masz Skypa? Co dzień możecie się ruch@ć aż się będzie nosem spuszczać bo spermy mu braknie. Nie wysyłaj żadnych filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilyChlopak
1 godzinę temu, Gość Uyvtq napisał:

Tzn ja odbieram to jako Szantaz ale nie wiem czy tak rzeczywiście jest.. No ale brzmi to podobnie :  "wyślij mi filmik bo wiesz nie chciałbym się oglądać." on akurat jest zazdrosny o mnie. A może jakiś facet spojrzy na to co napisałam??? Jak to widzi facet??? Bo rozumiem to że chce moje zdjęcia i filmy by nie patrzeć na inne kobiety.. Ale facet naprawde nie potrafi wytrzymać miesiąca Bez seksu? Bez moich filmów i zdjęć? 

Napisz jemu, że źle się z tym czujesz i że Ci przykro że musi Cię szantażować. Jak kocha to tego nie zrobi, a jak Cię zdradzi zwłaszcza przed ślubem to znasz odpowiedź. 🌹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man

Piszę jako mężczyzna.

Szczerze powiedziawszy, rzeczywiście forma, w której to napisał nie jest szczęśliwa, ale myślę że nie można jej aż tak stygmatyzować. Facet szczerze podszedł do sprawy, czuje popęd, chciałby Cię zobaczyć, wiadomo, że jest w tym coś bezecnego, ale mimo wszystko, jest to pożądanie dla Twojego piękna. Fragment z oglądaniem się, obstawiam, że miał być żartem. Tu już kwestia Narzeczonej, jak to odbierze. Niektóre rzeczywiście odesłałyby zdjęcie nagiego faceta i podpisały, że takiego znalazły, oglądając się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utvtg

Aha bo on jeszcze mówił że jeżeli wysyłam mu siebie to on wtedy wie że go kocham i "zajmujemy" się sobą na odległość. Z tym oglądaniem to chyba chodziło że będzie go kusilo oglądanie np zdjęć innych kobiet itd a jeżeli napayrzy się na mnie to na inne nie spojrzy. Czy to ma sens? Bo mam metalik w glowie. Może odpowie mężczyzna choc  kobiety również w 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utvtg

Napatrzy - 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Utytg napisał:

Narzeczony pojechał na kilka mcy do pracy do Belgii.. Niedługo bierzemy ślub. Ledwie pojechał i chce by posylala mu moje nagie zdjęcia, filmy. Bo jak twierdzi nie chciałby się rozglądać. Kurcze nie wiem jak to rozumieć. Czasami czuje się jakby mnie szantazowal. Czy to normalne u faceta? 

Nie wysyłaj filmików.... (bo co będzie jak przestaniecie być razem?)

Zdjęcia bez widocznej twarzy 🙂

ja proponuje rozmowę na skypie, wtedy on też będzie mógł się rozebrać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Bradley napisał:

W samo sedno. Już widzę konsternację gościa po takiej informacji. 😁

 

Chyba zapomniał że tak naprawde to kobieta jest głową a on szyją 🙂 po za tym jak ma się rozglądać to powiedz mu, że przecież wracać nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Utvtg napisał:

Aha bo on jeszcze mówił że jeżeli wysyłam mu siebie to on wtedy wie że go kocham i "zajmujemy" się sobą na odległość. Z tym oglądaniem to chyba chodziło że będzie go kusilo oglądanie np zdjęć innych kobiet itd a jeżeli napayrzy się na mnie to na inne nie spojrzy. Czy to ma sens? Bo mam metalik w glowie. Może odpowie mężczyzna choc  kobiety również w 

Ile wy macie lat? 18cie bo te tekty nie brzmią jak pisane przez dojrzałego faceta. A jak chodzisz ubrana i nie widzi twoich cy.cków to co oznacza że go nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojtek

Ja nie widzę w tym nic nienormalnego,filmik owszem może i przesada ale fotki spoko,sam też lubię oglądać zdjęcia swojej kobiety.

Ale w dzisiejszych czasach gdzie jest skype albo mesenger można sobie pogadać i pooglądać się w realu tak jak się chce,w ubraniu lub bez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, p212 napisał:

Szantaż nie jest normalny. Napisz mu, że przecież ty też możesz się rozglądać

Zachowanie faceta w stylu ' kocham Cię,ale się rozglądam'. Czyli dopóki nie trafi się lepsza to będę ją szturchać. A jak napatoczy się lepsza, to zmieni obiekt westchnień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×