Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy nie obawiacie się dużej inflacji ?

Polecane posty

Gość Gość

Rozbudowany program socjalny PISu spowoduje nagłe zwiększenie ilości pieniądza w obiegu (500+ na każde dziecko, 13-sta emerytura, dotacje dla rolników) takie mam wrażenie, że wpadamy w jakąś spiralę kryzysu, coraz więcej dostajemy pieniędzy za darmo, te pieniądze otrzymane za darmo spowodują,  że nie będzie się nam chciało pracować, no bo po co pracować skoro dają ? Ceny poszybują w górę i ludzie, którzy gromadzili majątki po prostu je stracą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boję się tego, dlatego każde pieniądze jakie zarobie i uciułam inwestuje w nieruchomości lub ziemię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale czemu zakladasz? Przeciez to juz sie dzieje, mamy obecnie najwieksza inlacje od 7 lat, a wcale sie nie zatrzymuje. Jak tak dalej pojdzie skonczymy jak Wenezuela, moze i gorzej.

Polski nie stac na taki socjal, nie mamy silnej gospodarki, zadluzenie tylko sie zwieksza. 

500 plus to tylko kielbasa wyborcza i niestety dla przecietnego prostego czlowieka to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale czemu zakladasz? Przeciez to juz sie dzieje, mamy obecnie najwieksza inlacje od 7 lat, a wcale sie nie zatrzymuje. Jak tak dalej pojdzie skonczymy jak Wenezuela, moze i gorzej.

Polski nie stac na taki socjal, nie mamy silnej gospodarki, zadluzenie tylko sie zwieksza. 

500 plus to tylko kielbasa wyborcza i niestety dla przecietnego prostego czlowieka to wystarczy.

No to jeżeli mamy już teraz najwyższą inflację od 7 lat to przyznasz sama, że robienie wszystkiego, żeby zwiększyć tą inflację nie jest dobrym pomysłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to jeżeli mamy już teraz najwyższą inflację od 7 lat to przyznasz sama, że robienie wszystkiego, żeby zwiększyć tą inflację nie jest dobrym pomysłem ?

no na pewno nie jest, ten kraj na razie pedzi w strone upadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam

a Ty naprawdę sądzisz, że wyborca pis-u patrzy w perspektywie 10 czy 20 lat, że rozumie mechanizmy gospodarki, inflacji itp. Wg niego pieniądze po prostu się drukuje, a papier jest tani, więc można drukowac do woli

Już Churchill stwierdził, że demokracja to ...yczny system, bo umożliwia rządy bezmyślenej gawiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

boje sie, a najbardziej sie boje tego,ze obudze sie na emeryturze ze swiadomoscią iz pracowalam całe zycie i nic nie mam,bo na nic mnie nie było stac. Ceny rosna, teraz teiretycznie zarabia sie wiecej niz 10 lat temu,ale co z tego jesli nadal na niewiele mozna sobie pozwolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×