Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszczę kobietom, których męzowie potrafią na fb wstawić wspólne zdjęcie, np. z dopiskiem "rocznica ślubu", czy mój mąż mnie mniej kocha że się nie chwali mną?

Polecane posty

Gość Judasz

Trzeba być kompletnym ...em i ...em aby obnarzać się ze swojej prywatności i życia osobistego na forum całego świata jakim jest FB.Publikowanie swoich zdjęć,nie rzadko bardzo żenujących i beznadziejnych.Pokazywanie co się jadło,co piło i jak trzeźwiało to totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na takie publikacje trzeba sobie zasluzyc, ja ich nie oczekuje bo to by byla parodia.Wiem jaka jestem.Tu nie chodzi o urode i dbanie o siebie, ale przede wszystkim urodzenie dzieci, zajmowanie sie nimi i domem z oddaniem i brakiem jakichkolwiek innych zainteresowan, lagodnym charakterem, ugodowoscia bez sprzeciwu i klotni, poswieceniem, dbaniem tez o meza, ale przede wszystkim o dzieci.Lub tez mozna byc 20 lat mlodsza superlaska dobra w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dla mnie docenienie to codzienne gesty, kwiaty w rocznice lub bez powodu, czulosci, posiecony czas... a nie focia na fb. Nie lubie takich szopek z wystawianiem wspolnych zdjec i wynawaniem sobie milosci pod nimi.To w cztery oczy nie mozna? Mnie smieszą takie akcje "Paczcie Ludzie jak kocham Misia!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakby mój mąż wstawił cokolwiek na mój temat w media społecznościowe to by się mógł już wyprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takapaniena

Ja swojego poprosilam zeby dodal wspolne jak jeszcze bylismy para przed slubem a teraz zeby z dzieckiem dodal :)

nie czaj sie mow czego chcesz to samo nie daj mu wgapiac sie w inne przy Tobie powiedz na osobnosci ze to widzialas i ze przynosi Ci wstyd sama ogladaj sie za facetami moj mi tak zrobil i to podzialalo. A na mnie ostatnio zagapil sie jakis chlopak i dziewczyna go za to szarpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Pamiętają, nie przesadzaj. znam jednego że aż jajo znosi, nigdy nie był na urodzinach chrześniaka bo akurat wtedy ma z żonką rocznicę ślubu i AKURAT WTEDY ZAWSZE! muszą być na wyjeździe z tej okazji, bo przecież jakby pojechali tydzien pozniej to nie po Bożemu. Zwykłe choooye złamasy.

Oj tam oj tam. Nie wiem czy sie zetknęłaś z taką myślą: "Spróbuj zapomnieć o urodzinach kobiety, a ona sprawi, że już nigdy o nich nie zapomnisz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owej

Mój mąż w ogóle nie ma Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Oj tam oj tam. Nie wiem czy sie zetknęłaś z taką myślą: "Spróbuj zapomnieć o urodzinach kobiety, a ona sprawi, że już nigdy o nich nie zapomnisz."

haha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA

najlepsze bylo jak u nas we wsi aspirujący wójt wrzucil foto jak w rowie trzezwieje. a i tak go wybrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość HAHA napisał:

najlepsze bylo jak u nas we wsi aspirujący wójt wrzucil foto jak w rowie trzezwieje. a i tak go wybrali

Jak widać nic nie ma do ukrycia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale po co ma wstawiać zdjęcie i składać życzenia na Facebooku?nie może złożyć ci osobiście,? Te dziobki i deklaracje miłości na fb są żenujące i płytkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

media społecznościowe nie są żadnym wyznacznikiem. Jak ktoś używa i wstawi taki opis to miło, ale jak tego nie zrobi to nie znaczy, że się wstydzi. Mój mąż nigdy nie pisze o mnie (ani o sobie) na tego typu portalach, a chwali się mną na każdym kroku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×