Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magia

Wierzycie w blizniacze dusze?

Polecane posty

Gość Magia

Wierzycie ze jest ktos wam pisany? Spotkaliscie tego kogos? Ale tak na amen. Ze wiecie ze to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co rozumiesz przez bliźniacze dusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magia
2 minuty temu, Gość gość napisał:

co rozumiesz przez bliźniacze dusze?

Jednosc, dwie osoby takie same, rozumieja sie bez slowa. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bradley

Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 minutę temu, Gość Magia napisał:

dwie osoby takie same

to musi być nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee inspiracja
4 minuty temu, Gość w kość napisał:

to musi być nudne

Wcale nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

ależ tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie prawda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
2 minuty temu, Gość Monika napisał:

Nie prawda 🙂

co to znaczy?

Monika po godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieeee
4 minuty temu, Gość w kość napisał:

ależ tak!

A potem rozwody bo nie ma zgodnosci 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Magia napisał:

Jednosc, dwie osoby takie same, rozumieja sie bez slowa. ..

Tak.Ale nie możemy być razem i nigdy nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
Przed chwilą, Gość Nieeee napisał:

A potem rozwody bo nie ma zgodnosci 😉

albo rozwody, bo rozumieją się bez słów,... a więc w ogóle ze sobą nie rozmawiają,😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa nieeee
2 minuty temu, Gość w kość napisał:

albo rozwody, bo rozumieją się bez słów,... a więc w ogóle ze sobą nie rozmawiają,😛

 

Rozmawiaja. Patrza i wiedza o czym gadac ;))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

nie gadaj... bzdur!😛

dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byyyzydury?
12 minut temu, Gość w kość napisał:

nie gadaj... bzdur!😛

dobranoc:)

Ja Ci dam kuźwa byyyzydury. Ty ,ty erotomanie Ty!Ty zbrodniarzu Ty.Poczekaj tylko do domu przyjdziesz. Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja spotkalam dwa razy i z ani jednym nie bylam. Z tym drugim jeszcze nie trace nadzieii. Czy bedzie trzecia szansa? Jestem juz po 40stce.

Taka milosc trafia jak grom niespodziewanie i zawsze jest odwzajemniona piekna i nie chce sie je skalac seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja spotkalam dwa razy i z ani jednym nie bylam. Z tym drugim jeszcze nie trace nadzieii. Czy bedzie trzecia szansa? Jestem juz po 40stce.

Taka milosc trafia jak grom niespodziewanie i zawsze jest odwzajemniona piekna i nie chce sie je skalac seksem.

Dwa? Podobno tylko raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Eeee napisał:

Dwa? Podobno tylko raz. 

Najpierw spotykasz blizniacza dusze a potem blizniaczy plomien. W sumie w to nie wierze. Ale te osoby byly do siebie podobne tak ze jak spotkalam te druga to wiedzialam ze sie we mnie zakocha. I tak sie stalo w ciagu pierwszych 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeden byl mlodszy o 6 a drugi 12 lat. Kazdy z innego kraju ale rosyjskojezyczni. Acha i nie spotkalam ich w Rosji😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Najpierw spotykasz blizniacza dusze a potem blizniaczy plomien. W sumie w to nie wierze. Ale te osoby byly do siebie podobne tak ze jak spotkalam te druga to wiedzialam ze sie we mnie zakocha. I tak sie stalo w ciagu pierwszych 3 dni.

Pomylilas bratnia dusze 🙂 I blizniaczy plomien  pierwsze to zgodnosc okolo 75-85%drugie w 100%~podobno. Tego pierwszego moze byc wiecej. Drugie jest tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jeden byl mlodszy o 6 a drugi 12 lat. Kazdy z innego kraju ale rosyjskojezyczni. Acha i nie spotkalam ich w Rosji😜

Ooo w morde 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jeden byl mlodszy o 6 a drugi 12 lat. Kazdy z innego kraju ale rosyjskojezyczni. Acha i nie spotkalam ich w Rosji😜

Jeden i drugi przyszedl do mnie do pracy i ich wdrazalam. Bylo to w odstepie 3 lat. Jeden i drugi wyznal mi milosc na krotko przed zwolnieniem z pracy a ja nie zdazylam.. za kazdym razem przezylam katusze.Z jednej strony ciesze sie ze moglam ich spotkac ale boli ze tak to sie skonczylo glupio i bez sensu. Chyba ktos mnie przeklal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale nie moge z nim byc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jeden i drugi przyszedl do mnie do pracy i ich wdrazalam. Bylo to w odstepie 3 lat. Jeden i drugi wyznal mi milosc na krotko przed zwolnieniem z pracy a ja nie zdazylam.. za kazdym razem przezylam katusze.Z jednej strony ciesze sie ze moglam ich spotkac ale boli ze tak to sie skonczylo glupio i bez sensu. Chyba ktos mnie przeklal.

A ja ze swoim bylam. Kocham bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gósc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Tak.Ale nie możemy być razem i nigdy nie będziemy.

Czemu? Bo nie mogę zostawić z...ej narzeczonej ... wartej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Magia napisał:

Wierzycie ze jest ktos wam pisany? Spotkaliscie tego kogos? Ale tak na amen. Ze wiecie ze to to.

To że pisany to nie bliźniacze dusze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja spotkalam dwa razy i z ani jednym nie bylam. Z tym drugim jeszcze nie trace nadzieii. Czy bedzie trzecia szansa? Jestem juz po 40stce.

Taka milosc trafia jak grom niespodziewanie i zawsze jest odwzajemniona piekna i nie chce sie je skalac seksem.

Właśnie sex byłby tutaj dopełnieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moja historia
5 godzin temu, Gość Magia napisał:

Wierzycie ze jest ktos wam pisany? Spotkaliscie tego kogos? Ale tak na amen. Ze wiecie ze to to.

Spotkalam go dawno temu i wszystkoie znaki na niebie i ziemi wskazywaly , ze to ten jedyny.Cos zaczelo zgrzytac i wszystko zamienilo sie w popiol bez cienia szans. Minelo prawie 20 lat a ja wciaz o nim mysle, tesknie , sni mi sie bardzo czesto, ze jestesmy razem. On ulozyl sobie zycie i ja tez.Chyba jest szczesliwy, tak sadze, bo to mezczyzna ktory sam buduje swoje szzescie, nieczekajac az cos spadnie mu z nieba. Czy wtedy przegapilismy cos bardzo waznego? czy powinismy byc razem? czy bylismy sobie pisani a zepsulismy to ? Tyle pytan kotluje sie w mojej glowie , na ktore nie umiem sobie odpowiedziec.Niby jestem szczesliwa, mam wspaniale zycie , a jednak czegos mi wciaz brakuje. Ten maly brakujacy  element szczesicia bylby dopelnieniem .Prawdopodobie nigdy nie bedziemy juz razem, stracilismy swoja szanse, niewykorzystalismy danego nam od Boga czasu dla siebie. Zycze mu szczesia z calego serca , ciesze sie patrzac na jego zycie , ze jest szczesliwy i zadowolony z niego. Tak wlasnie mialo byc... tylko ze mna .... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednia

Poznałem ją jakimś kosmicznym przypadkiem. Jakby mi ktoś opowiadał to bym nie uwierzył. Ale nasza fizyczne ciała nie żyją razem. Oboje byśmy chcieli. Wiem to, mimo że nie rozmawiamy o tym. Jedno z nas żyje w związku małżeńskim. Dookoła panują jeszcze reguły strachu. Mam na myśli małżeństwo lub "zbyt duża różnica wieku". Ale ona jest dla mnie bramą. Dzięki miłości mam moc zmieniać reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×