Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

LGBT co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość Gość

Ja osobiście nie mam nic do tego że ktoś jest gejem lesbijka bi czy kimś tam, ale nie podobają mi się te całe parady równości oraz kontrowersyjne zachowania i symbole (np. teczowa pochwa kobiety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie homo

Będą walczyć o swoje dopóki nie beda traktowani na równi z innymi (związki partnerskie) jakby heterosiom zabrać prawo do ślubu to tez by robili marsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.08.2019 o 11:13, Gość nie homo napisał:

Będą walczyć o swoje dopóki nie beda traktowani na równi z innymi (związki partnerskie) jakby heterosiom zabrać prawo do ślubu to tez by robili marsze.

Komentarz który ma sens na kafetrii? 😍👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest jakiś powód dla którego ludzie tej samej płci nie mogą mieć dzieci ale co do tego to trudno już nic na to nie można poradzić, ja na przykład choć wolałbym by było inaczej, mam to totalnie gdzieś (to ich sprawa) ale nie lubię tego że to jest tak promowane na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2019 o 10:13, Gość nie homo napisał:

Będą walczyć o swoje dopóki nie beda traktowani na równi z innymi (związki partnerskie) jakby heterosiom zabrać prawo do ślubu to tez by robili marsze.

Ale na zachodzie są szanowani i co? dalej na siłę to promują a nie myślą o ludziach hetero, jak byłem na wakacjach byłem na wakacjach w Anglii i widziałem że nawet miasta gdzie wszędzie wiszą flagi tęczowe, jak byłem na hali sklepowej i wszędzie wisiały tęcze czułem się jakby to było nie słuszne będąc hetero i w jakimś sensie czułem się urażony tym że nie ma na przykład żadnej flagi promującej ludzi hetero (to nie tylko w jedną stronę działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Neymar_XD napisał:

Na pewno jest jakiś powód dla którego ludzie tej samej płci nie mogą mieć dzieci ale co do tego to trudno już nic na to nie można poradzić, ja na przykład choć wolałbym by było inaczej, mam to totalnie gdzieś (to ich sprawa) ale nie lubię tego że to jest tak promowane na siłę

Niech się tylko nikt nie obrazi moimi komentarzami bo nie chcę nikogo urazić i uważam że trzeba się szanować nie ważne kto jaki jest (to tylko taka moja opinia) ja osobiście szanuje każdych dobrych ludzi nie ważne czy są LGBT czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co sądzę o LGBT? Sądzę, że jest to jawna, świadoma i dobrowolna walka z Bogiem, przeciwstawienie się Jego nauce i również walka z wiarą i ludźmi wierzącymi - jawne prostackie prześladowanie ich. Bo, co to za związek dwóch mężczyzn, którzy wychowują dziecko. 

Mamy przykłady jak to matka i babka wychowywały dziecko - wyrosło na dziecko z pokaleczoną psychiką, bojące się mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to dewiacje rodzajowe 

promowanie homoseksualizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 345

LGBT TO TE DWA ROWEROWE JEST TO NIENORMALNE.RODZINA POWINNA BY'Ć NORMALNA MĘŻCZYZNA I KOBIETA KAŻDA INNA KONFIGURACJA JEST NIENORMALN POPIERA TO LEWICA KTÓRA NIE MA PROGRAMU SZUKA ELEKTORATU ZAPEWNE BEZDOMNYM ZAPŁACĄ PO 50 ZŁOTYCH ZA UDZIAŁ W WYBORACH I GŁOSOWANIU NA NICH,TAK LEWICA POZYSKUJE PROTESTUJĄCYCH PRZECIW PISOWI NAPEWNO NA LEWICĘ NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc 345 napisał:

LGBT TO TE DWA ROWEROWE JEST TO NIENORMALNE.RODZINA POWINNA BY'Ć NORMALNA MĘŻCZYZNA I KOBIETA KAŻDA INNA KONFIGURACJA JEST NIENORMALN POPIERA TO LEWICA KTÓRA NIE MA PROGRAMU SZUKA ELEKTORATU ZAPEWNE BEZDOMNYM ZAPŁACĄ PO 50 ZŁOTYCH ZA UDZIAŁ W WYBORACH I GŁOSOWANIU NA NICH,TAK LEWICA POZYSKUJE PROTESTUJĄCYCH PRZECIW PISOWI NAPEWNO NA LEWICĘ NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ NIGDY

zgadzam się!!!! i z całego serca dziękuję Ci za ten głos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ona 30

Grzeszne i wstretne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Neymar_XD napisał:

Ale na zachodzie są szanowani i co? dalej na siłę to promują a nie myślą o ludziach hetero, jak byłem na wakacjach byłem na wakacjach w Anglii i widziałem że nawet miasta gdzie wszędzie wiszą flagi tęczowe, jak byłem na hali sklepowej i wszędzie wisiały tęcze czułem się jakby to było nie słuszne będąc hetero i w jakimś sensie czułem się urażony tym że nie ma na przykład żadnej flagi promującej ludzi hetero (to nie tylko w jedną stronę działa).

Nikomu nikt nie da w morde za to ze jest hetero. Natomiast taki szary człowieczek nie wie jak na co dzień wygląda życie osoby lgbt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Co sądzę o LGBT? Sądzę, że jest to jawna, świadoma i dobrowolna walka z Bogiem, przeciwstawienie się Jego nauce i również walka z wiarą i ludźmi wierzącymi - jawne prostackie prześladowanie ich. Bo, co to za związek dwóch mężczyzn, którzy wychowują dziecko. 

Mamy przykłady jak to matka i babka wychowywały dziecko - wyrosło na dziecko z pokaleczoną psychiką, bojące się mężczyzn...

Roochanie sie przed slubem to tez walka z Bogiem, to Bóg stworzyl lgbt, nikt sobie orientacji nie wybral tylko sie urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lepsi ludzie niz hetero sebixy i grazyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
Dnia 24.08.2019 o 11:10, Gość Gość napisał:

Ja osobiście nie mam nic do tego że ktoś jest gejem lesbijka bi czy kimś tam, ale nie podobają mi się te całe parady równości oraz kontrowersyjne zachowania i symbole (np. teczowa pochwa kobiety )

PEDALSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artero
Dnia 24.08.2019 o 04:10, Gość Gość napisał:

Ja osobiście nie mam nic do tego że ktoś jest gejem lesbijka bi czy kimś tam, ale nie podobają mi się te całe parady równości oraz kontrowersyjne zachowania i symbole (np. teczowa pochwa kobiety )

Poyeby, mają chorobe psychiczną i palma odwala. Ja nie macham flagą że jestem hetero, na hooj oni machają że są yebnięci? Sami się zniszczą, co jest plusem. Selekcja naturalna wyplewi te istoty, więc zero problemu. Wyginą w 1 pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseerro
Dnia 24.08.2019 o 04:13, Gość nie homo napisał:

Będą walczyć o swoje dopóki nie beda traktowani na równi z innymi (związki partnerskie) jakby heterosiom zabrać prawo do ślubu to tez by robili marsze.

To psychicznie chorzy desperacko szukający zauważenia, dziecie wychowane bezstresowo przez niańki bo matkom się kariery zachciało bo dały doopy badboyowi który je olał i były samotne matki, oto rezultat tego wychowania. Winne baby i ich chciwość za to pedalstwo i inne zboczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiecie

LGBT jest pchane przez NWO aby zmniejszyć zaludnienie, cel to 800mln ludzi, a obecnie jest 7mld czy jakoś tak. Dlatego pedalstwo jest promowane. Kto rozumie co się dzieje wie co jest grane. Szczególnie w Afryce i Azji będą promować pedalstwo bo tam największy przyrost naturalny, bo Europa i obie Ameryki już jest spedalona wystarczająco. U niemców negatywny przyrost naturalny od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia Guidestones

Kumaci wiedzą co jest grane, polecam poczytać o Georgia Guidestones, wszystko wypisane czarne na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale deebil lecz sie polaczku cebulaczku zawostny. To ze ciebie to nie dotknelo nie znaczy ze nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużo lepiej

Mi z kobietami niż z facetami, jestem zadbana i kobieca z wyglądu, moja dziewczyna tez, możecie mi naskoczyć :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anvil

Nie każdy homoseksualista popiera ruch zwany LGBT+, choćby dlatego, że LGBT+ to de facto skrajna lewica, a nie każdy homoseksualista musi mieć skrajnie lewicowe poglądy. Ja na przykład mimo, że jestem gejem uważam, że LGBT+ bardzo szkodzi wizerunkowi osób homoseksualnych. Każdy kto zobaczy taki typowy przemarsz parady równości myśli sobie, że homoseksualiści to takie dziwolągi z piórami w d'upach i z agresywnym usposobieniem wobec wszystkiego co związane z polskością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×