Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewność

Czy okazywać kobiecie uczucia czy zgrywac trochę takiego figo fago?

Polecane posty

Gość Niepewność

Jest we mnie zabujana, ja też ale nie chce tego zepsuć. Udawac trochę ze mam wyy...e? Bo jak zaczne sie kleić to straci zainteresowanie jak to kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Blue

Możesz udawać obojętnego. Dostaniesz wtedy od niej kopa i taki będzie finał sprawy. Po miesiącu będziesz ją widział gdy przytula się i całuje z facetem, który nie wstydzi się okazywać swoich emocji i nie bawi się w żadne gierki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lynx_LXXXV

"Małgoś, Małgoś, Małgoś głupia, poszłaś za cyganem. On okłamał, potem okradł i zostawił ciebie z brzuchem. A nie mówiłem Małgoś kochana, nie idź dzisiaj do tego cygana. Że coś cię nauczy cygańska przygoda, wątpię kochana, boś głupia i młoda"... Lubię figo fagota. Z***bista muza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Niepewność napisał:

Jest we mnie zabujana, ja też ale nie chce tego zepsuć. Udawac trochę ze mam wyy...e? Bo jak zaczne sie kleić to straci zainteresowanie jak to kobiety

Pokaż, że jej nie lubisz, nie szanuj jej a pokocha cie od razu. Jak jest idio&$tką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Betty Blue napisał:

Możesz udawać obojętnego. Dostaniesz wtedy od niej kopa i taki będzie finał sprawy. Po miesiącu będziesz ją widział gdy przytula się i całuje z facetem, który nie wstydzi się okazywać swoich emocji i nie bawi się w żadne gierki. 

Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To zabawa dla małolatów, to co robisz. Straci zainteresowanie jeśli będziesz zgrywał figo fago.Może nawet już straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na serio to zalezy jaka panna, jak ma toksyczne wzorce z domu, albo sama jes nie bardzo dojrzała emocjonalnie, to olewanie i gierki ją przyciągna, ale jesli panna jest normalna, ma normalny dom, sznująca sie rodzinę, nie też w żaden sposób zaburzona , to kopnie w d...faceta, który ją olewa i zachowuje sie niepoważnie. Twój wybór, twoje ryzyko, tylko przypominam ze te  niezrównoważone panny sa kłopotliwe potem, bo im ciągle mniej lub bardziej odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Jeśli okażesz jej zainteresowanie, to ona je straci i będzie w tobie widziała co najwyżej przyjaciela.

Kobiety uważają takich mężczyzn za desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Niepewność napisał:

Jest we mnie zabujana, ja też ale nie chce tego zepsuć. Udawac trochę ze mam wyy...e? Bo jak zaczne sie kleić to straci zainteresowanie jak to kobiety

moze zacznij od tego czego ty byś oczekiwał od drugiej osoby w relacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jeśli okażesz jej zainteresowanie, to ona je straci i będzie w tobie widziała co najwyżej przyjaciela.

Kobiety uważają takich mężczyzn za desperatów.

nie kobiety, tylko ta część z nich która ma złe wzorce budowania relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Betty Blue napisał:

Możesz udawać obojętnego. Dostaniesz wtedy od niej kopa i taki będzie finał sprawy. Po miesiącu będziesz ją widział gdy przytula się i całuje z facetem, który nie wstydzi się okazywać swoich emocji i nie bawi się w żadne gierki. 

Jw.

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

na serio to zalezy jaka panna, jak ma toksyczne wzorce z domu, albo sama jes nie bardzo dojrzała emocjonalnie, to olewanie i gierki ją przyciągna, ale jesli panna jest normalna, ma normalny dom, sznująca sie rodzinę, nie też w żaden sposób zaburzona , to kopnie w d...faceta, który ją olewa i zachowuje sie niepoważnie. Twój wybór, twoje ryzyko, tylko przypominam ze te  niezrównoważone panny sa kłopotliwe potem, bo im ciągle mniej lub bardziej odbija

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam w otoczeniu 2 takich wielbicieli-...ow, udających obojętniakow.

Obydwaj wylecieli za burtę. Potem zrobili się jeszcze gorsi. Wyszło z nich chamstwo i arogancja.

Żal. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Niepewność napisał:

Jest we mnie zabujana, ja też ale nie chce tego zepsuć. Udawac trochę ze mam wyy...e? Bo jak zaczne sie kleić to straci zainteresowanie jak to kobiety

Jak szukasz normalnej, porządnej kobiety musisz okazać zainteresowanie i uczucia.

Jak szukasz powierzchni do sklejenia, to udawaj, ze masz wyje..ane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Znając kogoś długo ty zastanawiasz się, czy pokazywać uczucia czy dalej udawać że nic się nie stało? Ta relacja wymaga już zaangażowania i konkretnych obietnic, a nie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dość

Zdarza się ze dziewczyna jest świadoma uczucia faceta, wie to np. od osób trzecich.

Wtedy da mu nieźle popalić za ignorancję, oleje go bardziej niż on ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Znając kogoś długo ty zastanawiasz się, czy pokazywać uczucia czy dalej udawać że nic się nie stało? Ta relacja wymaga już zaangażowania i konkretnych obietnic, a nie zabawy.

Tego typu sytuacje pokazują na ile dojrzały jest facet. Czy jest mężczyzną, czy dalej g/wniarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 godziny temu, Gość Niepewność napisał:

Jest we mnie zabujana, ja też ale nie chce tego zepsuć. Udawac trochę ze mam wyy...e? Bo jak zaczne sie kleić to straci zainteresowanie jak to kobiety

Jak Ci naprawdę zależ to okazuj uczucia. Mądra i zainteresowana tobą na pewno się ucieszy. Nie kalkuluj tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam w otoczeniu 2 takich wielbicieli-...ow, udających obojętniakow.

Obydwaj wylecieli za burtę. Potem zrobili się jeszcze gorsi. Wyszło z nich chamstwo i arogancja.

Żal. Nic więcej.

Jednego z nich  już nie biorę pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Niepewność napisał:

Czy okazywać kobiecie uczucia czy zgrywac trochę takiego figo fago?

Wypośrodkować i zrównoważyć, zachowując wyczucie sytuacyjne. Ale musiałoby to wypływać z Twojej pracy nad sobą i faktycznego stanu osobowości jeśli już, a nie odgrywania roli. Dlatego najlepiej po prostu być sobą i zweryfikować Wasze naturalne dopasowanie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grunt to mieć wyje/ane na to co czuje kobieta w takiej sytuacji. Po co.

Ty naprawdę uważasz, że ja kochasz, pisząc takie bzdury i bawiąc się uczuciami kobiety?

Pewnie naczytałeś się w necie o tym jak zdobyć kobietę. Same mądre i wartościowe rzeczy tam piszą. Rób tak dalej.

Kolejny niemyslacy samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćW

Jeśli się zastanawiasz nad czymś takim, to znaczy, ze jej nie kochasz.

Ja bym odebrała takie zachowanie na Twoją niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Tego typu sytuacje pokazują na ile dojrzały jest facet. Czy jest mężczyzną, czy dalej g/wniarzem.

Dojrzali faceci okazywali uczucia i trafili do friendzone, bo kobieta straciła zainteresowanie i uznała faceta za desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Dojrzali faceci okazywali uczucia i trafili do friendzone, bo kobieta straciła zainteresowanie i uznała faceta za desperata.

Bo pewnie kobieta od początku była nastawiona wyłącznie na przyjaźń z tym facetem. A nie stracila zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Dojrzali faceci okazywali uczucia i trafili do friendzone, bo kobieta straciła zainteresowanie i uznała faceta za desperata.

Problem z wami polega na tym, ze faceci tak biorą sobie do serca te gierki z udawana obojetnoscia, ze relacja z kobietą ZATRZYMUJE SIĘ na etapie obojętności. Relacja nie idzie dalej, nie ma ani przyjaźni, ani związku, tylko CALY (!) CZAS obojętność.

Macie w głowach wyłącznie udawaną obojętność. !!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem to dobrze, bo przerabiam to z 2 wielbicielami. Identycznie sie zachowują. Różnica taka, ze z jedego wiekszy cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Problem z wami polega na tym, ze faceci tak biorą sobie do serca te gierki z udawana obojetnoscia, ze relacja z kobietą ZATRZYMUJE SIĘ na etapie obojętności. Relacja nie idzie dalej, nie ma ani przyjaźni, ani związku, tylko CALY (!) CZAS obojętność.

Macie w głowach wyłącznie udawaną obojętność. !!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem to dobrze, bo przerabiam to z 2 wielbicielami. Identycznie sie zachowują. Różnica taka, ze z jedego wiekszy cham.

Nie macie pojęcia, jak blisko leży obojętność od ignorancji, arogancji i chamstwa. Rzut beretem.

Wy tego w ogóle nie czujecie. Nie jesteście świadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Taka osoba co udaje i gra obojętną to powinna w życiu pomyśleć o pracy w teatrze pewnie świetnie by się tam nadawała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Ona napisał:

Taka osoba co udaje i gra obojętną to powinna w życiu pomyśleć o pracy w teatrze pewnie świetnie by się tam nadawała ...

Jeśli kobieta nie była i nie jest zainteresowana facetem to tej obojetnosci nawet nie zauważy, bo faceta nie zauważa.

Jesli kobieta jest zainteresowana i jest bystra lub ma doświadczenie, to po pierwsze widzi te gierki, po drugie jest jej przykro.

To widać, ze facet się bawi. Nic miłego, wiem z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Niepewność napisał:

Jest we mnie zabujana, ja też 

Tak, widać że też jesteś w sobie zabujany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak kobieta wam odpowie obojętnościa na waszą udawana obojętność, to dopiero wychodzi z was chamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czuję odrazę do tego jak traktujecie "ukochane" kobiety. Jakbyscie staneli z boku i popatrzyli co robicie, to rzygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×