Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jtt

Początek ciąży. Twarda macica i krwiak

Polecane posty

Gość Jtt

Witam. Byłam w ten czwartek u ginekologa. Był to 6tydz + 6 dzień ciąży. Jest dzieciątko, wymiary ok ale lekarza zaniepokoila twarda macica, wyczuł dłonią uciskajac. Do tego w usg wyszło w obszarze nad dzieckiem w macicy że był krwiak, jak czytałam o tym to często takie krwiaki wchłaniają się same, lekarz mówił że jest on w bezpiecznej odległości od dziecka. Mówił też że wolałby by serduszko trochę szybciej biło. Biło 113 razy na minutę. Idę 2 września do innego lekarza bo ta wizytę mam od dawna zapisana a ten czwartkowy lekarz wyszedł spontanicznie. Dostałam duphaston i nospe. Miałyście może tak dziewczyny? Moja poprzednia ciaza była ksiazkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndjaubsjsllalaka

Bywa różnie... Ten krwiak to był czy jest? Ja miałam potwornie wielkiego, krwawienia itd i teraz leży bobas obok mnie, któremu żaden lekarz nie dawał szans. Dużo odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też miałam krwiaka w 6 tygodniu, przez niego pojawiło się plamomienie po 7 tygodniu krwiak zniknął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jtt

Lekarz użył słowa że był krwiak i pozostała krew w macicy która niby się wchlinie. Nigdy właśnie nawet nie plamilam. Mam nadzieję że będzie dobrze, dziękuję Wam za słowa otuchy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×