Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

43 lata, od zawsze sama

Polecane posty

Gość gość

Moja koleżanka ze szkoły średniej /w latach 90tych/ tak narzekała że jest brzydka i nigdy nie znajdzie faceta a nawet mówiła że matka jej karze iść do zakonu i teraz ma 40 lat i dalej nie ma faceta i mieszka z rodzicami. W sumie to dziwne bo brzydka nie jest ale widocznie tak było jej przeznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag gwn
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Moja koleżanka ze szkoły średniej /w latach 90tych/ tak narzekała że jest brzydka i nigdy nie znajdzie faceta a nawet mówiła że matka jej karze iść do zakonu i teraz ma 40 lat i dalej nie ma faceta i mieszka z rodzicami. W sumie to dziwne bo brzydka nie jest ale widocznie tak było jej przeznaczone.

I dobrze.

Kobieta powinna umieć być sama i pogodzić się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Moja koleżanka ze szkoły średniej /w latach 90tych/ tak narzekała że jest brzydka i nigdy nie znajdzie faceta a nawet mówiła że matka jej karze iść do zakonu i teraz ma 40 lat i dalej nie ma faceta i mieszka z rodzicami. W sumie to dziwne bo brzydka nie jest ale widocznie tak było jej przeznaczone.

szkoda dziurek nie pieszczonych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Moja koleżanka ze szkoły średniej /w latach 90tych/ tak narzekała że jest brzydka i nigdy nie znajdzie faceta a nawet mówiła że matka jej karze iść do zakonu i teraz ma 40 lat i dalej nie ma faceta i mieszka z rodzicami. W sumie to dziwne bo brzydka nie jest ale widocznie tak było jej przeznaczone.

Bo dala sobie wmowic ze nie dla niej jest milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc
20 godzin temu, Gość Gosc napisał:

widocznie tak było jej przeznaczone.

No i nie wiem, dlaczego płakać z tego powodu czy wpadać w depresję? Trzeba zapomnieć o związkach, które i tak szczęścia nikomu nie dadzą i zająć się wreszcie sobą. Jak ma 40 lat, to masę życia straciła w beznadziei, niepotrzebnie szukając faceta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

"Z psychoterapii warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy czujemy, że doświadczane przez nas trudności życiowe przerastają nas i nie jesteśmy w stanie sami sobie z nimi poradzić. Nasze własne sposoby i rozwiązania stają się nieskuteczne, a nawet same mogą być źródłem problemów, nasze najbliższe otoczenie też nie potrafi nas wspomóc. Takie sytuacje często mają miejsce i każdy człowiek ich doświadcza, w pewnym sensie są one nieodłączną częścią życia. Wielu ludzi potrzebuje pomocy innych, by sobie z takimi kryzysami poradzić, a często chcą skorzystać z pomocy profesjonalisty. Wraz z rozwojem społeczeństwa i nauk psychologicznych upadło wiele stereotypów związanych z terapią i stała się ona uznaną i cenioną formą pomocy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×