Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jgcvb

Czy dzwonicie do przedszkola kiedy 3 latek jest chory?

Polecane posty

Gość Jgcvb

Witam. Synek w poniedziałek zaczął chodzić do przedszkola. Dziś już nam zachorował. Czy usprawiedliwiacie swoje trzylatki, dzwoniąc do przedszkola i uprzedzając, że nie będzie go na razie w przedszkolu? Czy nie ma takiej potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama plus 2

Usprawiedliwiac nie trzeba ale powinno  się zadzwonić i odpisać dziecko z wyżywienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

Do pracy tez nie dzwonisz poinformowac, ze nie przyjdziesz? 

Oczywiscie, ze powinno sie poinformowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgcvb

Karramba- praca to nie przedszkole. Nie porównuj dwóch różnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzwonisz lub piszesz smsa i mówisz do kiedy to nie będzie.  Albo np3 dni i potem przedłużasz, w zależności od tego, jak się mocno rozchorowal . W każdym przedszkolu są zasady, do ktorej godziny trzeba zgłosić,  zeby nie placic za wyżywienie. Jeśli to choroba zakaźna,  albo wirus typu rota np, to też powinno się poinformować w przedszkolu  wtedy inni rodzice wiedzą,  na co zwracać uwagę,  jak ich dzieci się zaraża. Tak przynajmniej było u nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak,dzwonię i informuje że jest chory. Tak samo jak do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Mam taki obowiązek według umowy, którą z przedszkolem podpisałam. Dzwonię lub wysyłam sms. Mój zachorował 4 dni po debiucie w przedszkolu, zacznij się przyzwyczajać. Niestety, pierwsze pół roku często jest w kratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Jak poinformuję odpowiednio wcześnie to nie płacę za catering, zawsze to parę złotych w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgcvb

Ja jeszcze nie wiem jakie są zasady. Zebranie mamy dopiero w poniedziałek. Ten tydzień był bardziej tygodniem adaptacyjnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgcvb

Nawet jeszcze numeru nie mam, a przedszkole nie ma swojej strony internetowej:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

A jakąś umowę podpisywałaś? Co to znaczy, że nie masz numeru? Żadnych namiarów poza adresem? Słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość gość 1 napisał:

A jakąś umowę podpisywałaś? Co to znaczy, że nie masz numeru? Żadnych namiarów poza adresem? Słabo.

bo przeciez nie ma internetu zeby poszukac jumeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wee

U nas musimy informować jak dziecka ma nie być dłużej ( tydzień lub więcej), o kilkudniowej nieobecności nie trzeba informować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każde przedszkole musi wieniec w systemie i tam jest podany adres i numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

U nas w przedszkolu państwowym zawiadamia się tylko, gdy dziecko jest nieobecne dłużej niż dwa tygodnie. Za wyżywienie automatycznie się nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia

U mnie w przedszkolu zawsze dzwoniłam , nawet jeśli córki nie było jeden dzień . Tego wymaga kultura i szacunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość ewcia napisał:

U mnie w przedszkolu zawsze dzwoniłam , nawet jeśli córki nie było jeden dzień . Tego wymaga kultura i szacunek .

U nas było jasno powiedziane na zebraniu, żeby zgłaszać tylko długie nieobecności. W czasie chorobowym nie było polowy dzieci i gdyby z każdym dniem nieobecności dzwonić do przedszkola, panie nie odchodzilyby od telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgcvb

Aga...tez mi się tak wydaje...przecież do przedszkola nie chodzi zazwyczaj kilkoro lub kilkanaścioro dzieci, w takich grupach, szczególnie na początku dzieci często chorują. Będę na zebraniu w poniedziałek, to się wszystkiego dowiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawsze warto zgłaszać, bo odpisuja składkę żywieniowa, ale to jest różnie w różnych placówkach, u nas w przedszkolu należało zglaszac tylko powyżej 3 dni, teraz w szkole można nawet tego samego dnia rano zrobić odpis i nawet na 1 dzień. Dowiesz się na zebraniu. Jako takiej nieobecności zgłaszać nie trzeba ani w przedszkolu ani w szkole a kultura wymaga poinformować o chorobie zakaźnej a nie o zwyklym katarze czy alergii. Ewentualnie kiedy jest wycieczka warto zgłosić żeby Pani mogla ogarnąć listę uczestnikow. Co do chłodzenia w kratkę moje dzieci nie chorowaly i Twoje nie musi. Wcale nie wszystkie dzieci chorują w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×