Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgorzata

Gdzie kupię wózek dla dziecka w kolorach tęczy?

Polecane posty

Gość Małgorzata

Jak wyżej. Jestem wielką zwolenniczką ideologii LGBT i gender. Syn kiedyś sam będzie mógł się określić jakiej jest płci, dlatego ubieram go także w typowo dziewczęce ubranka. Marzę o wózku w kolorach tęczy, czy ktoś może wie, gzie taki mogę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to teraz tęcza nie jest tęczą, a tylko i wylączne symbolem pogladow seksualnych :D ? cosatto giggle 2 travel pram,maja teczowe opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda

Małgorzato, ja uważam, ze manifestowanie swoich poglądów wyłącznie przez tęczowy wózek, to wyraźnie za mało, aby moc się nazywać apologetka LGBT.

Zacznij synkowi robić kuracje hormonalna, aby się stał dziewczynka, a potem przerwij ja w połowie to będzie transem! Hurra! Bycie transem to najwyższa  forma człowieczeństwa. Ponadto zwracaj się do niego raz, jak do chłopca, a raz jak do dziewczynki. Np Darek i Daria. Tak mu pomieszaj w głowie, zeby nie wiedział kim jest.  Zeby nic  nie wiedział o sobie i nie czuł się nigdzie u siebie.

Jak dorosnie na pewno będzie szczesliwy 👒

 

To co napisałam powyżej to oczywiscie smutna ironia. Mam nadzieje, ze autorka jest wynajęta do rozruszania forum i nikt normalny nie jest oprawca własnych dzieci 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Junama ma taki wózek poszukaj sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloo

Prowo, jakbys byla zwolenniczka gender to bys nie myslala, czy jakies ubrania sa typowo dziewczece czy chlopiece. Jest duzo ubran takich samych dla chlopcow i dziewczynek . A wozek kupuje sie wygodny, kolor bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

chinczyki produkuja wkladki do wózków w kolorach teczy, jedynie 20 zł na chinskim allegro i mozesz epatwac swoim lbgt w kazdym wózku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X2 4 haha

W sklepie dla pedalow znajdziesz odpowiedni ...o haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×