Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnaWkurzona898

Podejrzewam że mąż flirtuje ze swoją pracownicą

Polecane posty

Gość OnaWkurzona898

Hej dziewczyny, i chłopaki jesli tu sa. 

Mam problem, jestem niemalze pewna, ze mój mąż flirtuje ze swoją pracownicą. Kontaktuja sie na znanym komunikatorze, kiedys jak cos mi pokazywal w telrfonie to ona do niego pisala i dymki czatu się podswietlaly, to zaraz wygasil telefon zebym nie widziala... Zapalila mi sie wtedy czerwona lampka, od tej pory czasem w wolnej chwili sprawdzam i zawsze sa aktywni w tym samym czasie. Do tego ostatnio sie wsypal ze z nia rozmawiał, gdyz byla sytuacja ze ja o cos poprosilam nie mowiac mu, a on za pol godz juz o tym wiedzial, a nie bylo to nic tak waznego, aby musiala mu zglaszac. Wkurza mnie cala ta sytuacja, chcialabym dokladniej sie dowiedziec o czym pisza, ale mąż ma blokadę ekranu w telefonie i nie znam pinu. Jest jakis sposob aby to inaczej odblokowac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Baranka se pierdoInij o ścianę zazdrosna lampucero. Pokaże ci się pin jak dobrze grzmotniesz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwolnijcie  ja 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jakiej marki ma telefon? Apple? Bo na nim wiem jak obejść blokadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWkurzona898

 

 

31 minut temu, Gość Haha napisał:

Baranka se pierdoInij o ścianę zazdrosna lampucero. Pokaże ci się pin jak dobrze grzmotniesz. 

 

Od rana juz musisz żale swoje wylewac? Oczekuje normalnej porady co zrobic, bo wkurza mnie to ze oni się dobrze bawia, a za chwile to juz moze zajsc za daleko...

28 minut temu, Gość Gość napisał:

Zwolnijcie  ja 😁

No to nie takie proste niestety, najpierw musze miec kogoś na jej miejsce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWkurzona898

Sony XZ premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość ... napisał:

Jakiej marki ma telefon? Apple? Bo na nim wiem jak obejść blokadę

Jak obejść blokadę w Apple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz przy niej że mąż załapał jakąś chorobę weneryczną i musisz go do specjalisty umówić. 

A tak serio to jeśli coś Cię w tej relacji niepokoi to stawiaj sprawę jasno i to obydwu winowajcom. Jeśli ona jest zajęta, powiedz jej że poinformujesz o jej pisaniu jej partnera. Mężowi nie popuszczaj. Niestety, takie teraz są realia że ludzie nie szanują cudzego związku i flirty, pisanie, smsy. Może jak powiesz mężowi że może pakować walizki za jakiś czas to lekko się obudzi?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek
10 minut temu, Zorza napisał:

Powiedz przy niej że mąż załapał jakąś chorobę weneryczną i musisz go do specjalisty umówić. 

A tak serio to jeśli coś Cię w tej relacji niepokoi to stawiaj sprawę jasno i to obydwu winowajcom. Jeśli ona jest zajęta, powiedz jej że poinformujesz o jej pisaniu jej partnera. Mężowi nie popuszczaj. Niestety, takie teraz są realia że ludzie nie szanują cudzego związku i flirty, pisanie, smsy. Może jak powiesz mężowi że może pakować walizki za jakiś czas to lekko się obudzi?? 

Dlaczego mąż ma pakować walizki???Mieszkanie/dom/ jest wspólne więc oboje mają prawo tam mieszkać.Jak się zazdrosnej zonie nie podoba to wypad;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
Przed chwilą, Gość gostek napisał:

Dlaczego mąż ma pakować walizki???Mieszkanie/dom/ jest wspólne więc oboje mają prawo tam mieszkać.Jak się zazdrosnej zonie nie podoba to wypad;).

Ja ci zaraz dam wypad ku/rwo to ci się słabo zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość OnaWkurzona898 napisał:

 

 

No to nie takie proste niestety, najpierw musze miec kogoś na jej miejsce... 

to poszukaj a jej odstaw taki numer żeby wyleciała dyscyplinarnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×