Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka

Test ciążowy, niepewność

Polecane posty

Gość autorka

Cześć, w piątek powinnam dostać okres, nie dostałam. Wykonałam dwa testy ciążowe, na obu jest słabo (bardzo słabo) widoczna druga kreska. Czy możliwe, że to jednak ciąża? Może polecacie jakieś testy ciążowe, które są mega dokładne i nie będę miała takich wątpliwości.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Na co ci kolejny test ciążowy skoro dwa wyszły pozytywne? Mocniej w ciąży nie będziesz. Odpczywaj, dbaj o siebie, przez najbliższe dwa tyg oszczędzający tryb życia, żeby się dobrze przyczepiło a potem lekarz. W 6/7 tyg powinno być serduszko wcześniej nie masz co iść bo tylko stres jak nic nie zobaczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

Problem w tym, że nie mam pewności. W poprzedniej ciąży druga kreska była dobrze widoczna. Teraz takiej pewności nie mam. Pytam o testy ciążowe, bo może są jakieś, które polecacie. Jak zrobię i nie będzie cienia wątpliwości, to wtedy zrobię HCG z krwi i będę mogła zapisać się do lekarza, a tak to żyję w takim zawieszeniu i nie wiem co robić.

 

Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Ważne, że testy pokazały dwie kreski wiec ciaza jest. Stężenie hormonu masz na razie niskie i dlatego też kreski są blade. Testy w te stronę się nie mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3

Spróbuj elektroniczny test clear blue 

ten który pokazuje tydzień ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czemu nie zrobisz od razu bety jeśli chcesz mieć pewność? U mnie dwa dni po spodziewanym okresie była taka bladziocha, że wyrzuciłam test do kosza... a jednak jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Jutro idź na bete nie musisz być na czczo więc nawet po pracy możesz iść, u nas wynik po 2 godz i będziesz mieć 100%pewność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

W poprzedniej ciąży miałam tak że wszystkie testy wychodziły pięknie a beta wyszła 0 i dopiero po tygodniu jak powtórzyłam był ogromny skok. Nie wiem od czego to jest zależne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digi

Jeśli się zabarwiło to ciąża jest. Bardzo młoda stad słabe kreski. Na tym etapie każdy test pokaże ci jednakowo i beta wyjdzie tez. Po co robić betę skoro test (średnia czułość to 25) się zabarwia to we krwi masz ze sto

po co robić więcej 🤷🏻‍♀️ Do lekarza zapisz się za dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digi
40 minut temu, Gość autorka napisał:

W poprzedniej ciąży miałam tak że wszystkie testy wychodziły pięknie a beta wyszła 0 i dopiero po tygodniu jak powtórzyłam był ogromny skok. Nie wiem od czego to jest zależne. 

Błąd laboratorium. Niemożliwe żeby w moczu było a z krwi 0. We krwi pojawia się wcześniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Digi napisał:

Błąd laboratorium. Niemożliwe żeby w moczu było a z krwi 0. We krwi pojawia się wcześniej 

Zgadzam się, badanie krwi jest bardziej czułe niż moczu, w 5 tygodniu powinno jednoznacznie potwierdzić ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Boże i po co robicie milion tych testów i dopatrujecie się tych cieni kresek? Idźcie raz na betę, finansowo wyniesie Was to mniej niż pierdyliard testów i od razu będziecie miały 100% pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

Myślę że poczekam do soboty i wtedy zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×