Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kksksns

Ktos widzial na zywo znana osobę z tv?

Polecane posty

Gość Kksksns

Widzieliscir kiedys jakas znana osobe i wydala wam sie ciut inna niz w tv np wyzsza czy nizsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Co pewien czas widuję Oliwiera Janiaka. Jest dużo chudszy niż w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bana

Ja widzialam lata temu Edyte Gorniak jak miala krociutkie wlosy,jest wysoka i bardzo rzuca sie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Krakowie Annę Dymną - taka sama mniej więcej jak w tv. Widziałam w Warszawie, gdzie mieszkam od kilku lat, następujących celebrytów: Radosław Majdan, Anja Orthodox, Marcin Mroczek, Marcin Kwaśny, Dorota Pomykała, Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska, Edyta Herbuś, Magdalena Kuta (Lodzia z "Ranczo").

Jarosława Kaczyńskiego z polityków i Macierewicza widziałam. Nikt w sumie nie wydał się mocno inny niż w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zapomniałam też dodać, że widziałam jeszcze Michała Milowicza i Piotra Machalicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed swoim koncertem przechodził obok mnie Marek Piekarczyk i z bliska wygląda tak samo jak w tv ma drobna posturę i jest dość niski... w ten sam sposób się uśmiecha : ) czyli nie widać różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Jak miałam 20 lat michalczewski do mnie podbijał na dyskotece w Sopocie 😂😂 ja nawet nie wiedziałam kto to jest i powiedziałam ...alaj. Moje koleżanki blade. Haha 

kiedy wyszłyśmy pytam o co chodzi a one mi tłumaczą kto to, nie miałam zielonego pojęcia 😂😂

dobrze że mi nie wyjebał bo bym chyba już tam została 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Kksksns napisał:

Widzieliscir kiedys jakas znana osobe i wydala wam sie ciut inna niz w tv np wyzsza czy nizsza?

Duzo

 Szostak jak byla wieksza, byla gruba ale nie az tak jak w tv, Agnieszke Hyzy taka sama, Ibisza taki sam, Urbanskiego bardzo chudy i wysoki, Dode niska!, Nowickiego starego i mlodego, tacy sami, Ewe Wachowicz drobniejsza ale wysoka, Rafala Sonika nizszy ale przystojniejszy, Zamachowskiego i Richardson przemykajacych przez Rynek, mali i brzydcy, Malenczuka, zniszczony.., Ewe Drzyzge ładniejsza i szczuplejsza, Hołowczyca taki sami, Koroniewska, Tomasza Hajto... pewnie kogoa ominelam... Aaaa Szymborską widzialam, siedziala za nami w kinie pod baranami, nie pamietam co to byl za film a chcialabym! Fajna starsza pani

No i Majchrowskiego poznalam, Terleckiego i Lasote. 

Mieszkam w Krakowie, swojego czasu duzo przebywalam na Kazimierzu i Rynku to sie troche naogladalam no i pracowalam w gazeci i chodzilam na rozne bankiety itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz

Ja ost poznałam osobiście camille lackberg ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wystarczy iść na jakiś koncert, żeby zobaczyć osobę znaną z tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ekeni, Norbiego bardzo sympatyczny facet, Grzegorza z Lombardu riwniez symoatyczny, Agata Mlynarska, bardzo zarozumiala i Omene tez widzialam wszysykich w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ekeni, Norbiego bardzo sympatyczny facet, Grzegorza z Lombardu riwniez symoatyczny, Agata Mlynarska, bardzo zarozumiala i Omene tez widzialam wszysykich w Poznaniu.

Strasznie sympatyczny, koleżance powiedział że jak pójdzie z nim do pokoju to nas wpuści za darmo na koncert. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Liszowska - w tv wielka jak Maćkowa stodola, w rzeczywistosci karypel.

Zamachowscy - oboje wzrostu siedzacego psa.

Zbigniew Stryj - w tv wydaje sie postawny, na żywo jakiś taki wątły 😂.

Generalnie telewizja bardzo powieksza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjknn678
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Duzo

 Szostak jak byla wieksza, byla gruba ale nie az tak jak w tv, Agnieszke Hyzy taka sama, Ibisza taki sam, Urbanskiego bardzo chudy i wysoki, Dode niska!, Nowickiego starego i mlodego, tacy sami, Ewe Wachowicz drobniejsza ale wysoka, Rafala Sonika nizszy ale przystojniejszy, Zamachowskiego i Richardson przemykajacych przez Rynek, mali i brzydcy, Malenczuka, zniszczony.., Ewe Drzyzge ładniejsza i szczuplejsza, Hołowczyca taki sami, Koroniewska, Tomasza Hajto... pewnie kogoa ominelam... Aaaa Szymborską widzialam, siedziala za nami w kinie pod baranami, nie pamietam co to byl za film a chcialabym! Fajna starsza pani

No i Majchrowskiego poznalam, Terleckiego i Lasote. 

Mieszkam w Krakowie, swojego czasu duzo przebywalam na Kazimierzu i Rynku to sie troche naogladalam no i pracowalam w gazeci i chodzilam na rozne bankiety itp. 

Ale miałaś fajne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Widziałam mnóstwo gwiazd naszych, pytajcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
1 minutę temu, Gość Ggghhy napisał:

Widziałam mnóstwo gwiazd naszych, pytajcie 

Pracowałam przy produkcji w jednej ze stacji tv więc się naogladalam trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjk
16 minut temu, Gość Ggghhy napisał:

Pracowałam przy produkcji w jednej ze stacji tv więc się naogladalam trochę 

Kogo widziakas? Opisz ich jacy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Katarzynę Zielińska - tak samo jak w tv. Ładna babka, lepiej w realu . 

Agnieszkę holland - z daleka może wyglądać jak bezdomna ;) taka sama jak w tv,

Janinę paradowska jak żyła jeszcze - chudzinka, wysoka 

ewa Błaszczyk - taka sama jak w tv

męża kory - wydawał się wyższy niż w realu

fit loversow- ona spoko a on patrzył czy ktoś patrzy i poznaje 😂😂 tacy sami jak na yt 

Katarzyna pakosinka - lepiej w realu niż w tv 

Ten z m jak miłosc mąż malgosi (Andrzej chyba) - taki jak w tv, 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie przeleciał  samolotem Waldek kiepski hahaha spoko gość - uczył się i siedział jako pilot obok instruktora a ja miałam lot widokowy na wawa ;) taki sam jak w tv, ale się mie śmiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
37 minut temu, Gość kkjk napisał:

Kogo widziakas? Opisz ich jacy sa

Pytaj o kogo chcesz to napisze, nie będę wszystkich opisywać po kolei, widziałam większość polskich celebrytów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmo

Wielu ich  np - Ewa Blaszczyk, bardzo szczupla, Alicja Majewska - tez, bardzo sympatyczna, Janda zabiegana,  Walęsa -jak w TV, Walesowa -bardzo skromna, naturalna osoba, przy tym swietnie wyglada na swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iner
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ekeni, Norbiego bardzo sympatyczny facet, Grzegorza z Lombardu riwniez symoatyczny, Agata Mlynarska, bardzo zarozumiala i Omene tez widzialam wszysykich w Poznaniu.

A gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozmawiałam z Nel z pustyni i w puszczy. Nieprzyjemna, wywyzsza się, taka ą ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooo

A ja poznalam te pierwsza Nel, ktora jest teraz pianistką, faktycznie ( jesli to ta, o ktorej piszesz wyzej) to raczej  dretwa, zamknieta w sobie  osoba, na oko wręcz ascetyczna.  Nienawiedzi wspomnien z filmu - pewnie ma ich dość , wazna sa dla niej pozniejsze sukcesy muzyczne ( a ma ich wiele, fakt),.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo

W latach 90 sporo jeździłam po Polsce. W Warszawie w 1995r.widziałam Pazure z  Linda przechodzili obok hotelu Sobieski. Pazura był wtedy młody koleś, wyglądał jak w tamtych czasach w tv bym powiedziała że młodziej. Linda wtedy był przystojny wygląd jak w tv aczkolwiek sprawiał wrażenie delikatniejszego 🙂. Później lata 2000 nie pamiętam dokładnie roku(2003-2005?) ,w Bieszczadach na szlaku widzialam Jakimowicza dobra miał  wtedy sylwetkę. W 2006bylqm na koncercie "Lady punk" za daleko siedziałam więc mało co widziałam 😂A w roku 2010 widziałam w Sandomierzu zdjęcia do " Ojca Mateusza" i widziałam Zmijewskiego pomimo upływu lat nadal moim zdaniem jest bardzo przystojny w tym samym miejscu z daleka widziałam Kinge Preis chyba ładniejsza, szczuplejsza  niz w tv i tego Pana co w "Ojcu Mateuszu"  gra dużego policjanta, Michał Piela? Kawał chłopa jak w tv. 

I to tyle zwłaszcza że wiele świata nie widziałam 🙂 byłam jeszcze na paru pomniejszych koncertach typu Igor Herbut, Hyzy, Hey, Podsiadło, Organek ale to wszystkich z daleka. Teraz mieszkam w spokojnym mieście na południowym wschodzie kraju aktorów tu ciężko spotkać chyba że z lokalnego teatru. Sa koncerty i łatwiej spotkać jakiegoś muzyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kiedyś pracowałam z cslebrytami, widywałam ich w kółko. Pełen przekrój i w wyglądzie od tych wyglądających korzystniej niż w tv i koszmarnych oraz w charakterze od super ludzi po buców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do mojej poprzedniczki. To napisz cos wiecej chociaz o wybranych osobach (sama zdecyduj). Fajnie sie czyta opisy jak w wypowiedzi Halo, Haha czy anonimowej kafeterianki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Gjknn678 napisał:

Ale miałaś fajne życie 🙂

Ano fajnie było a teraz mieszkam na obrzezach Krakowa z mężem, kotem i dwójką dzieci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Większość tych celebrytów na szczęście nie znam, od lat nie oglądam tv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×