Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ktotam

Jak złagodzić ból kręgosłupa?

Polecane posty

Gość Ktotam

Jak złagodzić ból kręgosłupa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

W ciąży? Też się chętnie dowiem 🙂

Wcześniej chodziłam na masaże, np 4 dni z rzędu, a potem przerwa na pół roku. U mnie to się sprawdzało, ale teraz nie położę się na brzuchu. Kiedyś fizjoterapeutka zrobiła mi taką serię na siedząco, ale to już nie pomogło za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktotam

Tak, w ciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Joga dla kobiet w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arewwq

zimna woda, basen, jezioro, łagodne ćwiczenia w tej wodzie typu aerobik w wodzie (w zależności od tego na co ból Ci pozwala). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo mi pomaga spanie na tej wielkiej poduszce "C". Przed zakupem wieczorami mogłam już wyć z bólu kręgosłupa. Teraz bywają gorsze dni ale jest 100 razy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

znam ten odwieczny problem, wiesz co musisz zrobić..dobry ortopeda plus rehabilitacja, na pewno Ci pomoże, ja dość szybko wizyte miałam dzięki pakietowi medicover, dodatkowo tez miałam 30 zabiegów rehabilitacyjnych, pomogło mi to bardzo, bo lekarz działał szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLONA00

Tylko i wyłącznie dobry fizjoterapeuta i masaże. Sama męczyłam się z bólem kręgosłupa przez całą ciążę (czekałam na rozwiązanie z nadzieją, że minie) i pierwszy rok życia dziecka (nie minęło, noszenie ciężkiego dziecka jeszcze dobiło kręgosłup). W końcu nie wytrzymałam, stwierdziłam, że czas najwyższy wziąć się za siebie i seria 10 masaży rozwiązała problem, głupia byłam, że tyle czasu się męczyłam z ćwiczeniami, jogami itp domowymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ćwiczenia!! Super polecam, delikatne ćwiczenia dla ciężarnych i ulga! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ćwiczenia rozciągające i joga na ból kręgosłupa. Jest mnóstwo filmików na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Mi pomogła poduszka ortopedyczna półwałek firmy podmed. Przyniosła prawdziwą ulgę dla mojego kręgosłupa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie masażem pokonałam uciążliwy ból karku i kręgosłupa. Mam pracę siedzącą, w dodatku dość stresującą i poza bólem spowodowanym małą ilością ruchu w ciągu dnia, całe nerwy kumuluję w ramionach i karku, co niestety wcześniej skutkowało silnym bólem w tej okolicy. U mnie zbawienne okazały się masaże w klinice Esteticomfort w Malborku: https://www.esteticomfort.pl/uslugi-medyczne/rehabilitacja/masaz Już po pierwszej wizycie czułam różnicę - moje ciało było mniej napięte, rozluźnione, a to uczucie zwiększało się z każdym kolejnym masażem. Teraz regularnie chodzę na masaże i nie wyobrażam sobie znów codziennie zmagać się z bólem. Jeżeli ktoś ma podobny problem to szczerze polecam wybrać się do kliniki Esteticomfort - czynią tam cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×