Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Wstydzę się, że mój mąż ma zakola

Polecane posty

Gość Gość

Według mnie okropnie to wygląda. Powiedziałam mu, że ma się ogolić całkiem na łyso albo iść na jakiś przeszczep włosów, bo mi się wstyd z nim pokazać. A on myśli, że to żarty. I nie bierze tego na poważnie. Już nie wiem jak mu to wytłumaczyć, że źle się przy nim czuję jak ma zakola. Ostatnio jak był u fryzjera, to obciął się na krótko zamiast całkiem ogolić na łyso żeby nie było zakoli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

jak ci cyce stracą z wiekiem jędrność to też obetniesz albo na implantu pójdziesz? 

jesteś pusta dzbanica i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Olka napisał:

jak ci cyce stracą z wiekiem jędrność to też obetniesz albo na implantu pójdziesz? 

jesteś pusta dzbanica i tyle.

Z tym, że ja o siebie dbam, żeby dla niego atrakcyjnie wyglądać. I z wiekiem nie stracę jędrności. Poza tym jesteśmy młodzi. Więc to nie czas na zakola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamiast cieszyć się że masz męża i doceniać że Cię kocha przejmujesz sie jakimiś bzdurami jakby to była jakaś tragedia, zakola wcale nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tia
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Z tym, że ja o siebie dbam, żeby dla niego atrakcyjnie wyglądać. I z wiekiem nie stracę jędrności. Poza tym jesteśmy młodzi. Więc to nie czas na zakola.

Zakola to nie jest brak dbałości o siebie. Nie kazdy facet musi czuc sie dobrze ogolony na łyso. A Ty jedrnosc stracisz, czasu nie oszukasz. Bedzie ci milo jak mąż bedzie sie wstydził wyjsc z toba na plaże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Chciałabym mieć takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Olka

Chętnie bym twemu mężulkowi wylizała palke podniecają mnie zakola ,moj kumpel spusci mu sie na te zakola :)  :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko ależ jesteś głupia. Wstydzisz się za męża ?! A za siebie się nie wstydzisz, że  taka jesteś głupia ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ja mam zrobić, jak mojej żonie urósł tyłek? Też się wstydzę z nią pokazać gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dla mnie mój mąż mógł by mieć zakola i nawet siwe włosy i tak go kocham i dobrze mi z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zafunduj mu przeszczep włosów, a sobie przeszczep mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem Twoją niechęć do męża autorko, ja mam to samo ze swoją żoną. Ona jest naturalną blondynką i zawsze mi się podobała, ale teraz ufarbowała sobie włosy na czarno i teraz wygląda jak cyganka. Nie idzie jej przetłumaczyć żeby wróciła do naturalnego koloru, tak brzydko wygląda, że nie mogę się na nią patrzeć, a ta koleżanka co ją ufarbowała, to ją podpuszcza i wmawia jej że wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Moja droga, nie ma się czego wstydzić, pomyśl co twój mąż musi czuć. Zapewne sprytnie przed tobą udaje, że nie wie o co chodzi. Poczytajcie sobie o przeszczepie włosów, na YouTube jest 22letni Paweł, który kilka miesięcy temu zrobił sobie zabieg transplantacji włosów w Turcji, przez Polską firmę. Sama obserwuje jego profil i namawiam partnera na zabieg. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego tu się wstydzić, sam sobie nie sprawił,że włosy wypadły i prawdopodobnie nawet nie chciał. Ja jestem po przeszczepie, nie żałuję. Postanowiłem zrobić zabieg w Klinice Ambroziak u dr Piotr Janika. W moim odczuciu same pozytywy wizyty w klinice,a co najważniejsze, efekt genialny. Najlepsza decyzja w życiu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×