Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dziewczyna która nie płaci na randkach to niewychowane zero

Polecane posty

Gość Kiss
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Facet weź wyciągnij w końcu głowę z odbytu by na plecach takich jak Ty rosną Polskie madki. Tobie się wydaje, że robisz dobrze, że jesteś wychowany itp. a tak na prawdę szkodzisz społeczeństwu tym, że dajesz się wykorzystywać w imię nieistniejących zasad. 

Jestem kobietą, głąbie. I nie mam z tym problemu, że płacę za osoby, które zapraszam. Idź w końcu do pracy, zarób, przestań skąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łąka

No to ja chyba jestem "zmanierowana" na maksa 😊 Dobijam 50 ,jestem po rozwodzie i randkuje z mężczyźnami w wieku 38-50 lat . Zawsze mężczyzna płaci i nie dlatego ,że musi ,tylko dlatego,że chce . Oni zapraszają ,więc płacą ,to oczywiste. Nigdy nawet nie zdążyłam zaproponować,że się dorzucę . I nie zdarzył mi się mężczyźna ,który nie chciałby kontynuować znajomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś tam się wyżej kłócił o różnicę miedzy luźną propozycją, a zaproszeniem. To właśnie Ci ją pokazałem.

Jak piszesz do kumpla- dawaj na piwo. To też go zapraszasz i płacisz? 

Kumpel to kumpel, a facet który chce się dobrać do pieroga musi się bardziej postarać, chyba że chce zostać kolejnym kolega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
17 minut temu, Gość Kiss napisał:

Takie są zasady  w Polsce. Owszem, jeśli trafisz na kobietę, która Cię zaprosi na randkę pierwsza (rzadko się to zdarza), zapłacić powinna ona. Może zdarzają się jakieś odstępstwa od normy. Jesteś mężczyzną czy kobietą i czy znasz takie przypadki?
 

Ale kto te zasady ustala? Niejaka Kiss? Bo taka cwana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Skończ już bredzić zostań gejem jak Cię na kobietę nie stać 

O moją kobietę, to się nie martw 🙂 Akurat takich pantoflarzy jak Ty zjada na śniadanie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Jestem kobietą, głąbie. I nie mam z tym problemu, że płacę za osoby, które zapraszam. Idź w końcu do pracy, zarób, przestań skąpić.

O CZŁOWIEKU!!! To o czym my w ogóle rozmawiamy? XD Wszyscy od x czasu myślą, że Ty jesteś facetem, a Ty po prostu jesteś roszczeniowym pasożytem rodzaju żeńskiego XD Jakbym wiedział od początku, że jesteś kobietą, to bym z Tobą słowa nie zamienił w tym temacie. Jak ja mam płacić, to Ty bierz ściere i myj gibel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Jestem kobietą, głąbie. I nie mam z tym problemu, że płacę za osoby, które zapraszam. Idź w końcu do pracy, zarób, przestań skąpić.

O CZŁOWIEKU!!! To o czym my w ogóle rozmawiamy? XD Wszyscy od x czasu myślą, że Ty jesteś facetem, a Ty po prostu jesteś roszczeniowym pasożytem rodzaju żeńskiego XD Jakbym wiedział od początku, że jesteś kobietą, to bym z Tobą słowa nie zamienił w tym temacie. Jak ja mam płacić, to Ty bierz ściere i myj gibel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz rùchac to plac. Proste. Najczęściej taki jest cel randek januszy. Żeby wyglądać trzeba się napracować. Jeśli za drogo to idź do burdelu albo poznaj karyne która ci obciagnie w kiblu za darmo. Żałosni jesteście. Współczuję kobietom zy cia ze skapcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
8 minut temu, Gość Kiss napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem. Bo nie wiem, czy jesteś aż takim k r e t y n e m, czy specjalnie przekręcasz.

Jesteś wyjątkowo prymitywna z tymi swoimi obelgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz rùchac to plac. Proste. Najczęściej taki jest cel randek januszy. Żeby wyglądać trzeba się napracować. Jeśli za drogo to idź do burdelu albo poznaj karyne która ci obciagnie w kiblu za darmo. Żałosni jesteście. Współczuję kobietom zy cia ze skapcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
8 minut temu, Gość Kiss napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem. Bo nie wiem, czy jesteś aż takim k r e t y n e m, czy specjalnie przekręcasz.

Jesteś wyjątkowo prymitywna z tymi swoimi obelgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
8 minut temu, Gość Kiss napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem. Bo nie wiem, czy jesteś aż takim k r e t y n e m, czy specjalnie przekręcasz.

Jesteś wyjątkowo prymitywna z tymi swoimi obelgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Jestem kobietą, głąbie. I nie mam z tym problemu, że płacę za osoby, które zapraszam. Idź w końcu do pracy, zarób, przestań skąpić.

O CZŁOWIEKU!!! To o czym my w ogóle rozmawiamy? XD Wszyscy od x czasu myślą, że Ty jesteś facetem, a Ty po prostu jesteś roszczeniowym pasożytem rodzaju żeńskiego XD Jakbym wiedział od początku, że jesteś kobietą, to bym z Tobą słowa nie zamienił w tym temacie. Jak ja mam płacić, to Ty bierz ściere i myj gibel - tak napisali w mojej książce! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Jestem kobietą, głąbie. I nie mam z tym problemu, że płacę za osoby, które zapraszam. Idź w końcu do pracy, zarób, przestań skąpić.

O CZŁOWIEKU!!! To o czym my w ogóle rozmawiamy? XD Wszyscy od x czasu myślą, że Ty jesteś facetem, a Ty po prostu jesteś roszczeniowym pasożytem rodzaju żeńskiego XD Jakbym wiedział od początku, że jesteś kobietą, to bym z Tobą słowa nie zamienił w tym temacie. Jak ja mam płacić, to Ty bierz ściere i myj gibel - tak napisali w mojej książce! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chcesz rùchac to plac. Proste. Najczęściej taki jest cel randek januszy. Żeby wyglądać trzeba się napracować. Jeśli za drogo to idź do burdelu albo poznaj karyne która ci obciagnie w kiblu za darmo. Żałosni jesteście. Współczuję kobietom zy cia ze skapcem. 

Niestety w tym kraju nie ma w czym wybierać wszystko by chcieli od kobiet za darmo bo prostytutka za droga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak faceta nawet nie stać na kulturę to jest skończonym zerem, albo niech sobie znajdzie męża geja i po sprawie

Jak kobietę nie stać na kulturę to jest skończonym zerem, albo niech sobie znajdzie żonę lesbijkę i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIss
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

O CZŁOWIEKU!!! To o czym my w ogóle rozmawiamy? XD Wszyscy od x czasu myślą, że Ty jesteś facetem, a Ty po prostu jesteś roszczeniowym pasożytem rodzaju żeńskiego XD Jakbym wiedział od początku, że jesteś kobietą, to bym z Tobą słowa nie zamienił w tym temacie. Jak ja mam płacić, to Ty bierz ściere i myj gibel. 

Ja tylko obserwuję, jak kolejnych rzeczy nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem 😄

Na randkę z Tobą nie pójdę, mam narzeczonego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Łąka napisał:

No to ja chyba jestem "zmanierowana" na maksa 😊 Dobijam 50 ,jestem po rozwodzie i randkuje z mężczyźnami w wieku 38-50 lat . Zawsze mężczyzna płaci i nie dlatego ,że musi ,tylko dlatego,że chce . Oni zapraszają ,więc płacą ,to oczywiste. Nigdy nawet nie zdążyłam zaproponować,że się dorzucę . I nie zdarzył mi się mężczyźna ,który nie chciałby kontynuować znajomości. 

Frajerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

O moją kobietę, to się nie martw 🙂 Akurat takich pantoflarzy jak Ty zjada na śniadanie 😛 

Masz kobietę w snach albo w domu publicznym 200 zł za nockę ze stara Grażyna bo młodsza bierze dużo więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli te kobiety na pierwszych randkach są takie jak na forum to nie wiem jakim cudem dochodzi do drugich 😄 (jedynie ściągnięte majty spowodowałyby, że bym się poświęcił na kolejne spotkanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

O moją kobietę, to się nie martw 🙂 Akurat takich pantoflarzy jak Ty zjada na śniadanie 😛 

Masz kobietę w snach albo w domu publicznym 200 zł za nockę ze stara Grażyna bo młodsza bierze dużo więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Łąka napisał:

No to ja chyba jestem "zmanierowana" na maksa 😊 Dobijam 50 ,jestem po rozwodzie i randkuje z mężczyźnami w wieku 38-50 lat . Zawsze mężczyzna płaci i nie dlatego ,że musi ,tylko dlatego,że chce . Oni zapraszają ,więc płacą ,to oczywiste. Nigdy nawet nie zdążyłam zaproponować,że się dorzucę . I nie zdarzył mi się mężczyźna ,który nie chciałby kontynuować znajomości. 

Dla facetów 38-letnich to ty jesteś kobieto przezroczysta, naucz się nieco lepiej zmyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Jak czytam, co tu piszecie, to aż mi wstyd za mężczyzn. Przecież to logiczne, że jak zapraszam, to płacę, a na kolejne spotkanie zaprosi mnie kobieta i ona zapłaci. Tak to działa wśród normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz kobietę w snach albo w domu publicznym 200 zł za nockę ze stara Grażyna bo młodsza bierze dużo więcej 

ahoj kapitanie 😄 Myśl jak uważasz 😄 Moja kobieta jest po prostu normalna i w życiu by sobie nie pozwoliła, a to żeby facet z nią płacił. W przeciwieństwie do niektórych zgromadzonych kobiet, moja ma trochę szacunku do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moi drodzy jestem facetem i odwróćmy sytuacje. Idę na randkę i nawet nie biorę portfela, bo to kobieta ma za mnie zapłacić. Jak wam się podoba taki scenariusz? Ja jakiś gorszy jestem od niej czy co? Rodząc się z członkiem od razu wchodzę w role gorszego sortu czy jak?

Ze wstydu bym się spalił gdyby kobieta miała za mnie płacić. Mamy równouprawnienie więc polecam kobietom trochę szacunku do samych siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Chcesz rùchac to plac. Proste. Najczęściej taki jest cel randek januszy. Żeby wyglądać trzeba się napracować. Jeśli za drogo to idź do burdelu albo poznaj karyne która ci obciagnie w kiblu za darmo. Żałosni jesteście. Współczuję kobietom zy cia ze skapcem. 

komentarz na poziomie bagiennego mułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety wczujcie się w faceta i wybierzcie która kobieta wydaje nam się atrakcyjniejsza 🙂

1 sytuacja

płace na pierwsze randce - kobieta1 jeden uważa, że powinienem, a jak tego nie zrobię nie będzie drugiego spotkania

2 sytuacja

płace na 1 randce - kobieta2 jest pozytywnie zaskoczona, niezależnie czy bym zapłacił czy nie - chciałaby drugiego spotkania bo się super rozmawiało

3 sytuacja

płacę na 1 randce - kobieta3 proponuję że zapłaci za siebie

----------------------
facetom zapewne podobają się kobieta2 i kobieta3, a na forum same kobiety z pierwszego przykładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość vvv napisał:

Jak czytam, co tu piszecie, to aż mi wstyd za mężczyzn. Przecież to logiczne, że jak zapraszam, to płacę, a na kolejne spotkanie zaprosi mnie kobieta i ona zapłaci. Tak to działa wśród normalnych ludzi.

cipcia wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

ahoj kapitanie 😄 Myśl jak uważasz 😄 Moja kobieta jest po prostu normalna i w życiu by sobie nie pozwoliła, a to żeby facet z nią płacił. W przeciwieństwie do niektórych zgromadzonych kobiet, moja ma trochę szacunku do siebie. 

To że kobiety oczekują że facet zachowa się jak sama nazwa wskazuje nie znaczy że pozwolilyby za siebie zapłacić mimo zaproszenia. Chodzi i sam fakt który bardzo wiele mówi o mężczyźnie. Widać że macie problem z myśleniem. Tak tak twoja kobieta jest wyjątkowa tak jak każdy miś. A później gorzkie żale na kafe czy gdziekolwiek 😭 problemów nie macie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
8 minut temu, Gutek33 napisał:

Kobiety wczujcie się w faceta i wybierzcie która kobieta wydaje nam się atrakcyjniejsza 🙂

1 sytuacja

płace na pierwsze randce - kobieta1 jeden uważa, że powinienem, a jak tego nie zrobię nie będzie drugiego spotkania

2 sytuacja

płace na 1 randce - kobieta2 jest pozytywnie zaskoczona, niezależnie czy bym zapłacił czy nie - chciałaby drugiego spotkania bo się super rozmawiało

3 sytuacja

płacę na 1 randce - kobieta3 proponuję że zapłaci za siebie

----------------------
facetom zapewne podobają się kobieta2 i kobieta3, a na forum same kobiety z pierwszego przykładu?

A Tobie która opcja wydaje się atrakcyjniejsza?
- Płacisz na 1 randce, kobieta zaprasza Ciebie i płaci na drugiej, bo uważa, że tak należy i za uprzejmość warto się zrewanżować, będąc już w związku wzajemnie sprawiacie sobie niespodzianki i robicie miłe rzeczy dla siebie. Nie zawsze po równo, np. kupujesz jej bez okazji kwiatek za 5zł, a ona Ci bez okazji grę za 130.
- Płacisz na 1 randce, kobieta pozytywnie zaskoczona opowiada Ci o innych facetach, którzy nie umieli się zachować i nie zapłacili, okazuje się, że całe życie przyciągała jakichś przychlastów, jeden skąpy, inny zdradzał, inny pił, jest strasznie poraniona doświadczeniami. Ma różne jazdy i schizy, porównuje Ciebie do byłych.
- Płacisz na 1 randce, kobieta proponuje, że zapłaci za siebie. Od tej pory płacicie zawsze po równo. Ona zarabia 3x więcej, bo jest na wysokim stanowisku, ale zawsze dzielicie budżet na pół. W lodówce ma dla siebie lepsze jedzenie, bo Ciebie nie stać. Składacie się na pieluchy.

Tak przekornie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×