Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mik

Lato się kończy jest smutno mam doła

Polecane posty

22 godziny temu, Gość Mik napisał:

Tak miałam dość upałów a teraz gdy jest chłodniej i czuć jesienne powietrze to strasznie smutno że nadchodzi zimna i ciemna jesień, zima. Te ciemne wieczory będą takie przygnębiające. Też tak macie?

Też tak mam, w dodatku zdrowie kiepskie więc siedzenie w mieszkaniu już całkowicie człowieka zamula x.x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ja wale, kolejna mentalna nastolatka... dlaczego ma się nie cieszyć w kontekście święta, w którym wspominamy osoby bliskie, których już wśród nas nie ma? chyba jesteś jakaś narcystyczna skoro nie czujesz ich braku a koncentrujesz się na banałach typu: pikna pogoda, fajne wieńce, mąż janusz co kupił wujkowi grający znicz "wstań, powiedz nie jesteś sam".

coraz bardziej dziecinne generacje.

Haha, za to stara generacja musi jojczec i sie bujać do przodu i do tyłu. Tak, wspominam bliskie osoby, ale jakie były za życia, a nie na starość bądź na katafalku. Ich brak czuje caly rok, w rocznicę śmierci, w swieta a nie tylko we Wszystkich swietych kiedy data wymaga jojczenia. Zresztą 1 listopada wspomina sie świętych, a 2 listopada w zaduszki wspomina się zmarłych. Uważaj byś wspominala w odpowiednim dniu, bo może się nie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

widać, żę nikt Ci nie zmarł bliski inaczej byś traktowała to święto niż festyniarsko

faktycznie, powód do radości, jeśli już jesteś katolem to przypominam też, że jest czyściec i piekło i nie od Twojej nadziei zależy gdzie wedruje dusza po śmierci, ale zawsze można nosić różowe okularki

ehhh te pokolenie dopalaczy i helołinowych smarkatek

Czyściec został wymyślony w XV wieku by więcej hajsu zgarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czyściec został wymyślony w XV wieku by więcej hajsu zgarnąć

nie obchodzi mnie to, jestem nie wierząca, nie ja się powoływałam na zasady religii katolickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha, za to stara generacja musi jojczec i sie bujać do przodu i do tyłu. Tak, wspominam bliskie osoby, ale jakie były za życia, a nie na starość bądź na katafalku. Ich brak czuje caly rok, w rocznicę śmierci, w swieta a nie tylko we Wszystkich swietych kiedy data wymaga jojczenia. Zresztą 1 listopada wspomina sie świętych, a 2 listopada w zaduszki wspomina się zmarłych. Uważaj byś wspominala w odpowiednim dniu, bo może się nie liczyc

pochowasz mamusie i tatusia to inaczej będziesz ćwierkać smarkulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

pochowasz mamusie i tatusia to inaczej będziesz ćwierkać smarkulo

ile ty masz lat? bo piszesz jak sfrustrowana trzydziecha. myslisz,ze nikogo nie pochowałam? tylko jw nie uwazam,ze 1 listopada jest jedynym dniem do rozwazan nad czyjąs smiercią, bo jak ktos bliski odchodzi to myslisz o nim czesto i brakuje Ci tej osoby codziennie.Do tego nie trzeba swieta w kalendarzy zaznaczanego na czerwono,mszy na cmentarzu i pokazu mody z załobnymi minami. Brakuje Ci tej osoby przy stole swiatecznym, wieczorami, w dni smierci pamietasz o niej i to cie przejmuje. Ja jw wszystkich swietych lubie przez ich klimat, bo nie oszukujmy sie komercja robi swoje.Na msze nie chodze. I przygnębiam sie kiedy mam ku temu powod,a nie dlatego,ze tak wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

yyy... w braku energii do życia właśnie z każdą jesienią? heloł...

To przeprowadź się na wiosnę albo w lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

ile ty masz lat? bo piszesz jak sfrustrowana trzydziecha. myslisz,ze nikogo nie pochowałam? tylko jw nie uwazam,ze 1 listopada jest jedynym dniem do rozwazan nad czyjąs smiercią, bo jak ktos bliski odchodzi to myslisz o nim czesto i brakuje Ci tej osoby codziennie.Do tego nie trzeba swieta w kalendarzy zaznaczanego na czerwono,mszy na cmentarzu i pokazu mody z załobnymi minami. Brakuje Ci tej osoby przy stole swiatecznym, wieczorami, w dni smierci pamietasz o niej i to cie przejmuje. Ja jw wszystkich swietych lubie przez ich klimat, bo nie oszukujmy sie komercja robi swoje.Na msze nie chodze. I przygnębiam sie kiedy mam ku temu powod,a nie dlatego,ze tak wypada.

Warto dodać,że Polacy caly listopad chodzą umartwieni,nie tylko pierwszego i drugiego listopada 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×