Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukas324

Dlaczego polki o siebie nie dbają i są tandetne?

Polecane posty

Gość Lukas324

jest minimalny postęp  bo się ubierają już jak ich zachodnie koleżanki, zaczęły uprawiać sport, bo muszą wrzucać zdjęcia z siłowni na instagram bo to modne. Ale podsumujmy:

- nie myją się odpowiednio - czasem czuję od polek dziwne zapachy

- problemy z higieną otworu gębowego - tak polki jak w żadnym innym kraju UE nie mają popsute zęby, krzywe, każdy ząb w inną stronę, plus smród zgnilizny...

- zółte zęby - w sumie j.w.

- problemy z cerą - polki zamiar palić papierosy i pić tyle kawy i energetyków powinny zainwestować w jakies zabiegi na te swoje zapryszczone gęby(tak, gęby, bo twarzą bym tego nie nazwał) zapchane wągrami i zaskórnikami. KOBIETY - UWIERZCIE, MY FACECI WIDZIMY WASZĄ TAPETĘ I GRÓDKI KRYJĄCE SIĘ POD NIĄ, SERIO.

- rzadkie  i tłuste włosy - chociaż widzę mały postęp. Ja pół życia spędziłem poza Polską,  na zachodzie kobiety od lat stosują na włosy zabiegi, suplementy z biotyną itp, u nas to dopiero wchodzi powoli Na ogół  jak widze polkę to ma kilka włosów na krzyż i klapnięte jakby jej ktoś wylał wiadro smalcu na łeb, fuj to obrzydliwe.

- obleśne torebki z MK I LV - to jest dopiero tandeta i żal, we Francji takie torebki noszą tylko kobiety z takiej biedoty jak Korea, Wietnam, Tajwan czy Kambodża, aha, no i oczywiście jak widzisz kobietę rasy białej z taką torebką to jeszcze polki 😄 ja .pier... lę.  To jest tandeta, na zachodzie kobiety noszą porządne torebki hermes, prada, Veneta nie wiem już choćby fendi.

- paski GUCCI i koszulki - hahaha, to już jest szczyt, już nie wnikam w to, że większośc z was nosi podróbki, bo to widać, wchodzicie do auta za 10 tyś i nosicie rzekomo t-shirt za 4 tyś? nikt nie jest głupi, na zachodzie jak kobieta ma nawet sportowy tshirt za 4-5 tyś zł, to wsiada do adekwatnie droższego mercedesa czy bmw za 300 - 500 tyś zł, a nie do opla corsy  ja peirdl......

- perfumy z drogerii typu sephora, żal, żal i jeszcze raz żal - nienawidzę chodzić do polskich klubów między innymi z tego powodu, że unosi się smród tandetnych, plastikowych perfum jak chanel, armani, gucci i inne tego typu gówna produkowane w chinach tak na prawdę dla mas. w normalnym kraju takich perfum używa się jak się idzie na siłownie, albo na biura ewentualnie, jak pracujesz nie wiem w mc donaldzie, albo w opiece dla meneli, ale normalny człowiek używa house of silage, kilian, creed.

Mam dosyć tego kraju i śmierdzących, obleśnych polek i na szczęscie wracam wkrótce na kontrakt do Szwajcarii.

Zapraszam kobiety do dyskusji, chętnie opowiem wam co należy zmienić na co zwrócić uwagę, aby przynajmniej po części dorównać światowym, kobietom na poziomie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

a najlepsze ze taka polka ma wymagania facet ma byc taki o taki a same o siebie niedbajom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mój
1 minutę temu, Gość Lukas324 napisał:

jest minimalny postęp  bo się ubierają już jak ich zachodnie koleżanki, zaczęły uprawiać sport, bo muszą wrzucać zdjęcia z siłowni na instagram bo to modne. Ale podsumujmy:

- nie myją się odpowiednio - czasem czuję od polek dziwne zapachy

- problemy z higieną otworu gębowego - tak polki jak w żadnym innym kraju UE nie mają popsute zęby, krzywe, każdy ząb w inną stronę, plus smród zgnilizny...

- zółte zęby - w sumie j.w.

- problemy z cerą - polki zamiar palić papierosy i pić tyle kawy i energetyków powinny zainwestować w jakies zabiegi na te swoje zapryszczone gęby(tak, gęby, bo twarzą bym tego nie nazwał) zapchane wągrami i zaskórnikami. KOBIETY - UWIERZCIE, MY FACECI WIDZIMY WASZĄ TAPETĘ I GRÓDKI KRYJĄCE SIĘ POD NIĄ, SERIO.

- rzadkie  i tłuste włosy - chociaż widzę mały postęp. Ja pół życia spędziłem poza Polską,  na zachodzie kobiety od lat stosują na włosy zabiegi, suplementy z biotyną itp, u nas to dopiero wchodzi powoli Na ogół  jak widze polkę to ma kilka włosów na krzyż i klapnięte jakby jej ktoś wylał wiadro smalcu na łeb, fuj to obrzydliwe.

- obleśne torebki z MK I LV - to jest dopiero tandeta i żal, we Francji takie torebki noszą tylko kobiety z takiej biedoty jak Korea, Wietnam, Tajwan czy Kambodża, aha, no i oczywiście jak widzisz kobietę rasy białej z taką torebką to jeszcze polki 😄 ja .pier... lę.  To jest tandeta, na zachodzie kobiety noszą porządne torebki hermes, prada, Veneta nie wiem już choćby fendi.

- paski GUCCI i koszulki - hahaha, to już jest szczyt, już nie wnikam w to, że większośc z was nosi podróbki, bo to widać, wchodzicie do auta za 10 tyś i nosicie rzekomo t-shirt za 4 tyś? nikt nie jest głupi, na zachodzie jak kobieta ma nawet sportowy tshirt za 4-5 tyś zł, to wsiada do adekwatnie droższego mercedesa czy bmw za 300 - 500 tyś zł, a nie do opla corsy  ja peirdl......

- perfumy z drogerii typu sephora, żal, żal i jeszcze raz żal - nienawidzę chodzić do polskich klubów między innymi z tego powodu, że unosi się smród tandetnych, plastikowych perfum jak chanel, armani, gucci i inne tego typu gówna produkowane w chinach tak na prawdę dla mas. w normalnym kraju takich perfum używa się jak się idzie na siłownie, albo na biura ewentualnie, jak pracujesz nie wiem w mc donaldzie, albo w opiece dla meneli, ale normalny człowiek używa house of silage, kilian, creed.

Mam dosyć tego kraju i śmierdzących, obleśnych polek i na szczęscie wracam wkrótce na kontrakt do Szwajcarii.

Zapraszam kobiety do dyskusji, chętnie opowiem wam co należy zmienić na co zwrócić uwagę, aby przynajmniej po części dorównać światowym, kobietom na poziomie.

 

A mnie dobrze jest jak jest a jak się komuś nie podoba to czyj to problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyczuwam jakiegoś metrosia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xavier

Polki to głu.pie kur.wiszony bez mózgu i perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stju
1 minutę temu, Gość No nie mój napisał:

A mnie dobrze jest jak jest a jak się komuś nie podoba to czyj to problem? 

masz podejście jak wiekszosc kobiet z tego kraju dlatego jest taki problem. a samotni faceci sa samotni nie dlatego, ze brakuje kobiet, a dlatego, ze brakuje normalnych, atrakcyjnych kobiet, dlatego sporo facetow szuka zon w azji, na zachodzie, na wschodzie, tylko nie tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Najgorsze jest to, że uważają się za piękne i ogólnie zajebiste, dlatego mają wymagania z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asek

Polać autorowi, Polki mają się za Bóg jeden wie kogo dlatego są zdradzane cały czas, bo nie zasługują na wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość goscc napisał:

a najlepsze ze taka polka ma wymagania facet ma byc taki o taki a same o siebie niedbajom

a i tak każda ma chłopa, choć fakt większość tylko polaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Asek napisał:

Polać autorowi, Polki mają się za Bóg jeden wie kogo dlatego są zdradzane cały czas, bo nie zasługują na wierność.

ty masz kasę oddawać swojej Pani, a roochaj się z kim chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To co opisujesz to moda sprzed jakichś 10 czy 15 lat (paski gucci, torebki LV)...jednak jest jakaś prawda w tym, że incele z kafeterii nie wychodzą z domu. Tylko żeby przez 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To co opisujesz to moda sprzed jakichś 10 czy 15 lat (paski gucci, torebki LV)...jednak jest jakaś prawda w tym, że incele z kafeterii nie wychodzą z domu. Tylko żeby przez 15 lat?

Chyba ślepy jesteś. Co druga nosi majkela korsa torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To co opisujesz to moda sprzed jakichś 10 czy 15 lat (paski gucci, torebki LV)...jednak jest jakaś prawda w tym, że incele z kafeterii nie wychodzą z domu. Tylko żeby przez 15 lat?

No właśnie, to co było modne 15 lat temu w cywilizowanych krajach, teraz jest modne w Polsce.

6 minut temu, Gość Gość napisał:

ty masz kasę oddawać swojej Pani, a roochaj się z kim chcesz. 

😂😂😂

Na Panią to se trzeba zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Lukas324 napisał:

[...] Mam dosyć tego kraju i śmierdzących, obleśnych polek i na szczęscie wracam wkrótce na kontrakt do Szwajcarii. [...]

Zaś ''śmierdzące, obleśne Polki'' - przez duże Pe - mają zapewne dość takich marudnych zakompleksionych facetów aspirujących do miana 'światowca', któremu niestety zabrakło po temu kultury osobistej i otwartości umysłu ;p... Każdy ma prawo żyć, jak lubi, ubierać się, jak chce, stosować perfumy takie, jakie chce, i nie musi brać udziału w owczym pędzie za markowymi, firmowymi rzeczami tylko dlatego, że ktoś sobie je uznał za ''jedyne słuszne na poziomie''. Socjotechnika kapitalizmu jest jednak poważnym problemem i warto go sobie przeanalizować. Jeśli chodzi o przytyki do urody - zęby, cerę i włosy otrzymujemy w genetycznym pakiecie, łącznie z ewentualnymi problemami. Z jednymi można sobie poradzić samodzielnie - i większość kobiet właśnie to czyni - wobec drugich bywa potrzebny specjalista. Niestety, zarobki w Polsce w porównaniu do zarobków za granicą... Czyż nie z podobnego powodu wyjeżdżasz właśnie z Ojczyzny? Cóż, nie trzeba być wielce intelektualistą, by pojmować różnice oraz zdawać sobie sprawę z pewnych ciągów przyczynowo-skutkowych. Oczywiście, jak zwykle najłatwiej zmieszać z błotem, prawda? ;] Poszukaj swojego szczęścia i zwracaj uwagę na kobiety w Twoim typie, zamiast skupiać się na tych, które Ci nie odpowiadają. A na pewno wszystkim będzie się żyło bardziej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Niech każdy sobie żyje jak chce albo jak lubi, albo jak go stać i na co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To wypièrdalaj na zachód tam gdzie kobiety so postępowe. Najczęściej takie farmazony pieprza typowe polskie buraki które wyjechały za granicę za chlebem i się zachwyciły zagranico myśląc że są od teraz wielkimi światowcami a Polska jest byle. Beka z podludzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

dlatego nie mam dziewczyny, pora chyba wyjechac na zachod albo na ukrainę i znalesc porzadnom kobietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana-z-Ukrainu
Przed chwilą, Gość artek napisał:

dlatego nie mam dziewczyny, pora chyba wyjechac na zachod albo na ukrainę i znalesc porzadnom kobietę!

ARTEK jestem Tatiana z Ukrainu będę Ci obciągać codziennie bo jesteś taki Polski 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba ślepy jesteś. Co druga nosi majkela korsa torbę.

nie mam pojęcia o czym mówisz, ale sugerując się tym jak bardzo jesteś wścibski to myślę, że mieszkasz na jakieś zabitej dechami wsi. Tam może czas się zatrzymał 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

nie mam pojęcia o czym mówisz, ale sugerując się tym jak bardzo jesteś wścibski to myślę, że mieszkasz na jakieś zabitej dechami wsi. Tam może czas się zatrzymał 😄

Wscibski? Dobrze że istnieją tacy ludzie z wielkich miast jak ty i ich torebki ekskluzywne.  Inaczej świat stałby w miejscu. To zaszczyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki AUTOR? To prowo przez jakiegoś grubego babiszona napisane 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laressa

jestem kobietą i uważam, że Polki nie dbają o siebie. Nie lubię tu wracać i mieszkam w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grudki ,grudki. Gródki to małe średniowieczne miasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Najgorsze jest to, że uważają się za piękne i ogólnie zajebiste, dlatego mają wymagania z kosmosu.

No tak. A zdajesz sobie sprawę, że gdyby wszystkie chciały torby Hermes, perfumy na zamiwienie, koszulki po 4 tys,kosmetyczki, wlosy,zęby itp., to Ty w życiu byś nie był w stanie nawet  wywozi śmieci od takiej kobiety, to nawet smieciarza by chciala mieć lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość stju napisał:

masz podejście jak wiekszosc kobiet z tego kraju dlatego jest taki problem. a samotni faceci sa samotni nie dlatego, ze brakuje kobiet, a dlatego, ze brakuje normalnych, atrakcyjnych kobiet, dlatego sporo facetow szuka zon w azji, na zachodzie, na wschodzie, tylko nie tutaj 😄

Bardzo dobrze , chlop z wozu babie lżej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak. A zdajesz sobie sprawę, że gdyby wszystkie chciały torby Hermes, perfumy na zamiwienie, koszulki po 4 tys,kosmetyczki, wlosy,zęby itp., to Ty w życiu byś nie był w stanie nawet  wywozi śmieci od takiej kobiety, to nawet smieciarza by chciala mieć lepszego

Hahahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Laressa napisał:

jestem kobietą i uważam, że Polki nie dbają o siebie. Nie lubię tu wracać i mieszkam w UK

Za to 100 kilowe brytyjki o siebue dbają xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak. A zdajesz sobie sprawę, że gdyby wszystkie chciały torby Hermes, perfumy na zamiwienie, koszulki po 4 tys,kosmetyczki, wlosy,zęby itp., to Ty w życiu byś nie był w stanie nawet  wywozi śmieci od takiej kobiety, to nawet smieciarza by chciala mieć lepszego

Mnie nie obchodzi, jakie torebki nosicie i jakich perfumów używacie. Ale wy już macie wygórowane wymagania, choć w kwestii wyglądu macie niewiele do zaoferowania, a w kwestii charakteru, to już w ogóle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość artek napisał:

dlatego nie mam dziewczyny, pora chyba wyjechac na zachod albo na ukrainę i znalesc porzadnom kobietę!

Z porzadnoM ortografia xD buahahah 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Mnie nie obchodzi, jakie torebki nosicie i jakich perfumów używacie. Ale wy już macie wygórowane wymagania, choć w kwestii wyglądu macie niewiele do zaoferowania, a w kwestii charakteru, to już w ogóle nic.

To idź tam gdzie oferują amen 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×