Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukas324

Dlaczego polki o siebie nie dbają i są tandetne?

Polecane posty

Gość gosc

kiedyś to się nazywało: chamy bez szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz ukrainki na miejscu nie kłam 

Nie o sobie piszę, tylko o desperatach, którzy wiążą się z roszczeniowymi i niemającymi nic do zaoferowania Polkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Zmasowany atak męskich wersji nienadążających z edukacją 😉 

Skończyłaś się już mądrzyć? Ciotka klotka ,która marudzi bez końca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas324
7 minut temu, Gość gość napisał:

Perfumów... 🤣🤣🤣

A podobno analfabetyzm zlikwidowano w latach 50-tych 😛  

moim pierwszym językiem jest Niemiecki głupia polko. Umiem biegle 4 języki, czasem robię w Polskim jezyku bledy. Ale dumny jestem z ciebie ,ze opanowałaś przynajmniej jeden jezyk ,swoj ojczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

kiedyś to się nazywało: chamy bez szkoły

Kiedyś to sie nazywało nudna stara panna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropiciel ersatzów

Słabe prowo. Autor niestety tylko otarł się o towarzystwo, za mało, żeby udawać kogoś ze sfery. Frak leży dopiero w... Parweniuszy rozpoznajemy na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Masz ukrainki na miejscu nie kłam 

o fuuuu tylko nie brudaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś to sie nazywało nudna stara panna 

A ty na nią mówisz: matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

o fuuuu tylko nie brudaski

Ty masz brudną doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A ty na nią mówisz: matka.

Wjeżdżanie na matkę świadczy jakim dnem jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Masz ukrainki na miejscu nie kłam 

chyba po wyszorowaniu mopem którym pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty masz brudną doope

Matka cie nie słyszy, podejdź do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv+

Torebki odzież paski itd  renomowanych firm LV  Dior  ,Gucci itd modne sa  od zawsze. klasa i szyk sam w sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Matka cie nie słyszy, podejdź do niej.

MASZ BRUDNĄ DOOPĘ !! A i nie jesteś moją matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA
1 godzinę temu, Gość Lukas324 napisał:

moim pierwszym językiem jest Niemiecki głupia polko. Umiem biegle 4 języki, czasem robię w Polskim jezyku bledy. Ale dumny jestem z ciebie ,ze opanowałaś przynajmniej jeden jezyk ,swoj ojczysty

Jakie  ś/c/i/e/r/w/o  powiło gnide , która tak  s/r/a  na  nasz kraj . W/y/p/i/e/r/d/a/l/a/j  do Szwajcarii ,żeby POLKI  nie musiały dłużej oglądać twojej m/o/r/d/y ,niemiecki s/m/i/e/c/i/u .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu oceniasz ogół na podstawie wyjątków, to co pierwszym poście nie ma wiele wspólnego z prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Otóż piękne i zadbane kobiety z zagranicy zwracają na mnie uwagę.

Pewnie z litości, że biedny przegrywa , kobiety lubią się litowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Lukas324 napisał:

moim pierwszym językiem jest Niemiecki głupia polko. Umiem biegle 4 języki, czasem robię w Polskim jezyku bledy. Ale dumny jestem z ciebie ,ze opanowałaś przynajmniej jeden jezyk ,swoj ojczysty.

Wracaj poyebie na swoją niemiecką wioche. Helgi czekają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Lukas324 napisał:

jest minimalny postęp  bo się ubierają już jak ich zachodnie koleżanki, zaczęły uprawiać sport, bo muszą wrzucać zdjęcia z siłowni na instagram bo to modne. Ale podsumujmy:

- nie myją się odpowiednio - czasem czuję od polek dziwne zapachy

- problemy z higieną otworu gębowego - tak polki jak w żadnym innym kraju UE nie mają popsute zęby, krzywe, każdy ząb w inną stronę, plus smród zgnilizny...

- zółte zęby - w sumie j.w.

- problemy z cerą - polki zamiar palić papierosy i pić tyle kawy i energetyków powinny zainwestować w jakies zabiegi na te swoje zapryszczone gęby(tak, gęby, bo twarzą bym tego nie nazwał) zapchane wągrami i zaskórnikami. KOBIETY - UWIERZCIE, MY FACECI WIDZIMY WASZĄ TAPETĘ I GRÓDKI KRYJĄCE SIĘ POD NIĄ, SERIO.

- rzadkie  i tłuste włosy - chociaż widzę mały postęp. Ja pół życia spędziłem poza Polską,  na zachodzie kobiety od lat stosują na włosy zabiegi, suplementy z biotyną itp, u nas to dopiero wchodzi powoli Na ogół  jak widze polkę to ma kilka włosów na krzyż i klapnięte jakby jej ktoś wylał wiadro smalcu na łeb, fuj to obrzydliwe.

- obleśne torebki z MK I LV - to jest dopiero tandeta i żal, we Francji takie torebki noszą tylko kobiety z takiej biedoty jak Korea, Wietnam, Tajwan czy Kambodża, aha, no i oczywiście jak widzisz kobietę rasy białej z taką torebką to jeszcze polki 😄 ja .pier... lę.  To jest tandeta, na zachodzie kobiety noszą porządne torebki hermes, prada, Veneta nie wiem już choćby fendi.

- paski GUCCI i koszulki - hahaha, to już jest szczyt, już nie wnikam w to, że większośc z was nosi podróbki, bo to widać, wchodzicie do auta za 10 tyś i nosicie rzekomo t-shirt za 4 tyś? nikt nie jest głupi, na zachodzie jak kobieta ma nawet sportowy tshirt za 4-5 tyś zł, to wsiada do adekwatnie droższego mercedesa czy bmw za 300 - 500 tyś zł, a nie do opla corsy  ja peirdl......

- perfumy z drogerii typu sephora, żal, żal i jeszcze raz żal - nienawidzę chodzić do polskich klubów między innymi z tego powodu, że unosi się smród tandetnych, plastikowych perfum jak chanel, armani, gucci i inne tego typu gówna produkowane w chinach tak na prawdę dla mas. w normalnym kraju takich perfum używa się jak się idzie na siłownie, albo na biura ewentualnie, jak pracujesz nie wiem w mc donaldzie, albo w opiece dla meneli, ale normalny człowiek używa house of silage, kilian, creed.

Mam dosyć tego kraju i śmierdzących, obleśnych polek i na szczęscie wracam wkrótce na kontrakt do Szwajcarii.

Zapraszam kobiety do dyskusji, chętnie opowiem wam co należy zmienić na co zwrócić uwagę, aby przynajmniej po części dorównać światowym, kobietom na poziomie.

 

Z tymi ciuchami to przesadziłeś. Chyba jakieś Karyny od Sebixów, a nie normalne kobiety się tak ubierają. Pozostałe rzeczy też wyolbrzymiasz strasznie... Na podstawie czego to piszesz? Chyba jakiś dziur w Polsce typu Wąchock.

Jedyne z czym się zgodzę to z cerą. Polki mają BARDZO CZĘSTO zaniedbaną cerę - przesuszoną, pryszcze lub tłustą. To zdanie też podzielają koledzy zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghbjj

Naprawde perfumy z Sephora to taki obciach? Sądziłam że są ok.

 gorsze są wody toaletowe z marketow czy  tanie podróbki których jest wszędzie pełno...

W takim razie jestem wiesniarą bo czasem i czasem uzywam Sephora czy duglasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Lukas324 napisał:

jest minimalny postęp  bo się ubierają już jak ich zachodnie koleżanki, zaczęły uprawiać sport, bo muszą wrzucać zdjęcia z siłowni na instagram bo to modne. Ale podsumujmy:

- nie myją się odpowiednio - czasem czuję od polek dziwne zapachy

- problemy z higieną otworu gębowego - tak polki jak w żadnym innym kraju UE nie mają popsute zęby, krzywe, każdy ząb w inną stronę, plus smród zgnilizny...

- zółte zęby - w sumie j.w.

- problemy z cerą - polki zamiar palić papierosy i pić tyle kawy i energetyków powinny zainwestować w jakies zabiegi na te swoje zapryszczone gęby(tak, gęby, bo twarzą bym tego nie nazwał) zapchane wągrami i zaskórnikami. KOBIETY - UWIERZCIE, MY FACECI WIDZIMY WASZĄ TAPETĘ I GRÓDKI KRYJĄCE SIĘ POD NIĄ, SERIO.

- rzadkie  i tłuste włosy - chociaż widzę mały postęp. Ja pół życia spędziłem poza Polską,  na zachodzie kobiety od lat stosują na włosy zabiegi, suplementy z biotyną itp, u nas to dopiero wchodzi powoli Na ogół  jak widze polkę to ma kilka włosów na krzyż i klapnięte jakby jej ktoś wylał wiadro smalcu na łeb, fuj to obrzydliwe.

- obleśne torebki z MK I LV - to jest dopiero tandeta i żal, we Francji takie torebki noszą tylko kobiety z takiej biedoty jak Korea, Wietnam, Tajwan czy Kambodża, aha, no i oczywiście jak widzisz kobietę rasy białej z taką torebką to jeszcze polki 😄 ja .pier... lę.  To jest tandeta, na zachodzie kobiety noszą porządne torebki hermes, prada, Veneta nie wiem już choćby fendi.

- paski GUCCI i koszulki - hahaha, to już jest szczyt, już nie wnikam w to, że większośc z was nosi podróbki, bo to widać, wchodzicie do auta za 10 tyś i nosicie rzekomo t-shirt za 4 tyś? nikt nie jest głupi, na zachodzie jak kobieta ma nawet sportowy tshirt za 4-5 tyś zł, to wsiada do adekwatnie droższego mercedesa czy bmw za 300 - 500 tyś zł, a nie do opla corsy  ja peirdl......

- perfumy z drogerii typu sephora, żal, żal i jeszcze raz żal - nienawidzę chodzić do polskich klubów między innymi z tego powodu, że unosi się smród tandetnych, plastikowych perfum jak chanel, armani, gucci i inne tego typu gówna produkowane w chinach tak na prawdę dla mas. w normalnym kraju takich perfum używa się jak się idzie na siłownie, albo na biura ewentualnie, jak pracujesz nie wiem w mc donaldzie, albo w opiece dla meneli, ale normalny człowiek używa house of silage, kilian, creed.

Mam dosyć tego kraju i śmierdzących, obleśnych polek i na szczęscie wracam wkrótce na kontrakt do Szwajcarii.

Zapraszam kobiety do dyskusji, chętnie opowiem wam co należy zmienić na co zwrócić uwagę, aby przynajmniej po części dorównać światowym, kobietom na poziomie.

 

Połowe z tego co napisałeś to ...ety 😀 Chyba pól życia to spędziłeś ale Pciu Dolnym, a nie zagranicą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewnie z litości, że biedny przegrywa , kobiety lubią się litowac

Kobiety i litość, teraz mnie rozbawiłaś 😄 kobiety są bardzo wyrachowane i nie mają żadnych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Kobiety i litość, teraz mnie rozbawiłaś 😄 kobiety są bardzo wyrachowane i nie mają żadnych uczuć.

Mężczyźni ich tego nauczyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vhjjjkjjj

Autorze a gdzie w Polsce można kupić perfumy tych marek co wymieniłeś, bo chce je kupic ale nie wiem gdzie. Jakoś nie trafiłam nigdy ma te sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Koczownik napisał:

Z tymi ciuchami to przesadziłeś. Chyba jakieś Karyny od Sebixów, a nie normalne kobiety się tak ubierają. Pozostałe rzeczy też wyolbrzymiasz strasznie... Na podstawie czego to piszesz? Chyba jakiś dziur w Polsce typu Wąchock.

Jedyne z czym się zgodzę to z cerą. Polki mają BARDZO CZĘSTO zaniedbaną cerę - przesuszoną, pryszcze lub tłustą. To zdanie też podzielają koledzy zza granicy.

Ale wiesz że tłusta cerę się po prostu ma. Nie da się jej wysuszyć . Przesuszenie,pryszcze można jakoś ogarniać,ale żadnym zabiegiem nie zmienisz typu skóry.  To jak z kolorem oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mężczyźni ich tego nauczyli. 

Bzdura totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhahahaha
13 godzin temu, Gość Laressa napisał:

jestem kobietą i uważam, że Polki nie dbają o siebie. Nie lubię tu wracać i mieszkam w UK

A w UK dbają? Nigdzie nie widziałam tak grubych kobiet, zaniedbanych, brzydko ubranych, włosy w 4 kolorach. Zero kobiecosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc

Najbardziej zadbane, eleganckie kobiety widziałam póki co w Hiszpanii. Anglia, Grecja, Niemcy dramat. Znam parę Ukrainę i też zero gustu. Sztuczne kolorowe paznokcie, sztuczne rzęsy, ubiór rodem z bazaru, wszystko obcisłe, za krótkie, torebeczki że złotymi łańcuchami (złotymi z koloru) itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopatka
16 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie o sobie piszę, tylko o desperatach, którzy wiążą się z roszczeniowymi i niemającymi nic do zaoferowania Polkami.

Przecież Ty też jesteś desperatem i bardzo byś chciał mieć chociaż taką Polkę 😂 tylko ciągle jeczysz, ze żadna Cię nie chce o ile dobrze pamiętam twoje wypowiedzi z forum. A wogole Ty i gość "vvv" czy jakos tak to chyba jedna i ta sama osoba, mam rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 minut temu, Gość Psychopatka napisał:

Przecież Ty też jesteś desperatem i bardzo byś chciał mieć chociaż taką Polkę 😂 tylko ciągle jeczysz, ze żadna Cię nie chce o ile dobrze pamiętam twoje wypowiedzi z forum. A wogole Ty i gość "vvv" czy jakos tak to chyba jedna i ta sama osoba, mam rację ?

Nie jestem żadnym desperatem ani vvv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×